Vai kāds var palīdzēt?

 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
Sveiki, man ir slikta situācija, vai kāds cilvēks var aizdot, atsūtīt 5 eiro? Atsūtīšu atpakaļ piektdien, kaut 10 eiro, šobrīd ir tā, ja jāsaka godīgi, man ēst gribās, tāpēc prasu.
Lūdzu rakstiet privāti, ja var kāds izpalīdzēt.
Par sliktiem komentāriem, es tikai ceru, ka Jums šādi negadīsies, tas ir sāpīgi un vēl kauns arī prasīt.
19.06.2020 18:38 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.04.2020
Hippie Chick @ 20.06.2020 01:36

Var jau būt, ka kļūdos, bet šis izklausās pēc pilnīga BS. Divas dienas neesi ēdis, neviens rads, draugs, kaimiņš šīs divas dienas nav bijis sakontaktējams (nebija online? Vai tad piezvanīt nevar?) un te, tad kad saprati, ka muļķu, kas ar "labdarību" vēlas nodarboties, nav, uzreiz atrodas kāds, kas naudu pārskaita. Ja situācija patiesa, tad, protams, prieks, ka tā ir atrisinājusies, bet ticamības moments tuvu 0.

Jūs reāli esiet smieklīga! :D
Paskatieties pati, pēctam jau šeit cilvēki ierakstīja, ka skatījās kontā un gribēja sazināties, bet man vairs tas nav nepieciešams.
Lūdzu ejiet ar saviem apvainojumiem citur, tiešām Jūs šeit tāds vienīgais cilvēks bijāt ar aizvainojumiem, es kļūšu par labāku cilvēku, iemācīšos kāpēc tā notika un ko darīt turpmāk, jaunam esot neizdomājos pirmstam, varbūt Jums arī jāpadomā, ka ne visi vienmēr ir kādi manipulētaji, izvilinātāji, ar sliktiem nodomiem, esiet vienkārši labs cilvēks.
Man, piemēram, vispār nav neviena cilvēka pasaulē, kurš man nepatiktu vai ienīstu, kaut ja kāds ir parādā 10 cilvēkiem un tad pēkšņi uzprasa man un ja man ir iespēja aizdot, es aizdotu, nejau tāpēc, ka citiem parādā, bet konkrēti man neko šis cilvēks nav izdarījis, pietiks vienreiz spriest no citiem par kadu, kļūsim labāki un saprotoši.
21.06.2020 16:31 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Kurā Latvijas vietā atrodies? Pa lielam jebkurā pilsētā ir sociālais dienests. Rīgā paēst par brīvu vispār nav problēmas, zupas virtuves strādā. Šeit ir forums, un tu anonīmi prasi naudu, zinot cik daudz ir krāpnieku man pavisam nopietni nav vēlmes anonīmam cilvēkam kaut ko sūtīt. Tas ir tas pats ja tev uz ielas pienāk klāt svešinieks un prasa piecīti pārtikai vai biļetei. Saki savu lokācijas vietu un kāds noteikti šeit pateiks kur tavā pilsētā var meklēt sociālo palīdzību vai kur ir zupas virtuve ja pats nevari vai negribi atrast. Ieteiktu turpmāk kad ir nauda veidot nelielus pārtikas uzkrājumus. Milti, dzeltenie zirņi, putraimi, makaroni daudz nemaksā. Ja bail par kodēm tad atnesot no veikala ieliec uz diennakti šos produktus saldētavā. Tāpat Maxima vai Rimi var lēti nopirkt konservētus zirnīšus un kukurūzu. Ja tev kāds palīdzēja nosūtot naudu, prieks ka ir tādi nesavtīgi cilvēki. Es esmu par to ka ja kaut kādu iemeslu dēļ sačakarē savu izdzīvošanu tad priekš tam ir sociālais dienests un zupas virtuves.
21.06.2020 18:43 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Tiešām piecu eiro dēļ šādi penteri jāraksta? Nu moš cilvēks tiešām badā sēž ento dienu un ir nepieciešama palīdzība, ko var zināt. Gluži anonīmi arī tas nav, ja pārskaiti uz tā cilvēka kontu.
Un OK, arī, ja ir scam, Tev tāpat tie pieci eiro ne šur ne tur, var redzēt, ka šeit savākušies tautā sakot ''kapeiku pisē**
21.06.2020 18:56 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Katz @ 21.06.2020 18:56
Tiešām piecu eiro dēļ šādi penteri jāraksta? Nu moš cilvēks tiešām badā sēž ento dienu un ir nepieciešama palīdzība, ko var zināt. Gluži anonīmi arī tas nav, ja pārskaiti uz tā cilvēka kontu.
Un OK, arī, ja ir scam, Tev tāpat tie pieci eiro ne šur ne tur, var redzēt, ka šeit savākušies tautā sakot ''kapeiku pisē**

Es savu brīvo laiku varu nosist kā man gribas, kaut rakstot penterus šajā forumā kā atbildi fake profilam. Man drīzāk liekas, ka čalim, tā vietā, lai te sēdētu, diedelētu un taisnotos, vajadzētu meklēt veidu kā piepelnīties, jo acīmredzot nepelna pietiekami, ja veselai nedēļai pirms algas nauda pārtikai nepietiek.
21.06.2020 21:06 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3759
Reģ: 31.10.2010
Nu ja tēmas autoram tiešām ir tā, ka nauda jāprasa svešiniekiem un dzīvē nav neviena, absolūti neviena, kas būtu ar mieru aizdot 5 eiro, tad tas daudz ko pasaka par to, kas par cilvēku viņš ir.
21.06.2020 21:14 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Gribēju izstāstīt savu situāciju, kad naudas nav un tik tiešām nav neviena kas palīdz.
Bija brīdis, kad regulāri apmeklēju zobārstu un ik mēnesi maksāju ap 40-60 eiro par pakalpojumu. Tā kā attiecīgajā zobārstniecībā maksāt ar karti nav iespējams, iepriekšējā dienā noņēmu no kartes naudu ar rezervīti un ieliku makā.
Ikdienā iepērkos tikai ar bankas karti, kas atrodas telefona maciņā, pirms zobārsta apmeklējuma pastaigāju pa veikaliem un iepirkos ar karti. Tikai pie zobārsta maksāšanas brīdī konstatēju, ka maks ir palicis mājās. Zobārstniecībā teicu, ka aiziešu līdz tuvējam bankomātam un galvā rēķināju, ka 60 eiro uz konta tomēr nebūs, maksimums 50-55, tādēļ vispirms zvanīju ģimenes locekļiem (mammai, tētim), mamma un tētis māk pārskaitīt tikai no datora, bet nav mājās, zvanīju vienai draudzenei, otrai draudzenei (abas no tām regulāri aizņēmās no manis naudu arī ap 10 - 20 eiro), izbrīnija tas, ka abas nevis nevarēja, bet negribēja aizdot, kaut gan teicu, ka jau vakarā varu atdot. Nekad no neviena naudu nebiju aizņēmusies, arī citu cilvēku, kam lūgt palīdzību, man īsti nebija. Kas cits man atlika, zvanīju un paņēmu ātro kredītu. ?
22.06.2020 21:45 |
 
Reitings 161
Reģ: 24.05.2020
ātrais kredīts tev var palīdzēt, uz uz priekšu būt apdomīgākam
22.06.2020 22:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits