Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Zaļie salāti

 
Reitings 73
Reģ: 08.07.2013
Sveiki! Tā kā es strādāju kafejnīcā un manos pienākumos ietilpst gatavot zaļos salātus, vēlētos uzzināt kādas jaunas receptītes, jo man jau ir aptrūkušās idejas, kam jaunam un gardam. Internetā pa lielam esmu izskatījusi gandrīz visu.
Vairāk interesētu kā Jūs zaļajos salātos gatavojat svaigo kāpostu, bet priecāšos par jebkuru salātu receptīti. Ko Jūs mājās gatavojat salātos? Vai varbūt kādā ēdināšanas iestādē esat sastapušies ar kādiem gardiem salātiņiem... ???????️
13.06.2020 22:49 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Saulīte1997 @ 13.06.2020 22:49
Sveiki! Tā kā es strādāju kafejnīcā un manos pienākumos ietilpst gatavot zaļos salātus, vēlētos uzzināt kādas jaunas receptītes, jo man jau ir aptrūkušās idejas, kam jaunam un gardam. Internetā pa lielam esmu izskatījusi gandrīz visu.
Vairāk interesētu kā Jūs zaļajos salātos gatavojat svaigo kāpostu, bet priecāšos par jebkuru salātu receptīti. Ko Jūs mājās gatavojat salātos? Vai varbūt kādā ēdināšanas iestādē esat sastapušies ar kādiem gardiem salātiņiem... ???????️

Fb laba grupa mēs gatavojam, daudz ideju
14.06.2020 11:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits