Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kolēģis - pienākumi!!

 
Reitings 1026
Reģ: 20.05.2013
Sveikas !
Strādāju komanda ar diviem kolēģiem... lieta tāda, ka viena no kolēģēm māk forši uzlikt savus pienākumus izdarit man.. respektīvi, kas pašai jādara, liek darīt man. Bet tas ir tadas elementāras lietas. Manuprāt cilvēkam pa dzīvi patik izrīkot citus, to esmu sapratusi, ka viņa arī ģimenes dzive rīktē kuram kas jādara, kas jāved, jāpērk utt. Ar sakostiem zobiem izdaru , jā zinu, jāmāk pateikt NÈ.. bet es jau mīksta .. nu KĀ pārkāpt pāri tam , lai liktu saprast, ka mani nevar izmantot?? Jāpiebilst ka kolēģis ir tāds, kas īsti nearvienu nesatiek, tikai ar tiem, kas pakalpo viņai, ar tiem var sastrādāties .. tie kas nepakļaujas , tos vadībai tiek sūdzētu, ka sliktie kolēģi, kas neko nedara, negrib utt .. nu lūk, tad šobrīd esmu labais kolēģis, atliek man ne tā kko izdarit , tā es būšu melnajā saraksta ...
Vadībai nav jēgas neko taisnoties, viss tiks izklacots apkart..rezultāta nebūs.
05.06.2020 22:51 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
man nebūtu bail, ka par mani slikti runā vadībai, ko tieši viņš var pateikt, ka esi slinka un neko nedari, jo nedari VIŅA pienākumus? dari to, kas ir tavos pienākumos, ja paliek laiks un enerģija, dari vairāk, bet tikai tādas lietas, kas tevi interesē un kas ir redzamas. ja palūdz veikt viņa pienākumus, saki, ka nepaspēsi, jo jāpadara vēl ntās savas lietas ;)
05.06.2020 23:01 |
 
Reitings 1026
Reģ: 20.05.2013
Viņa māk sagrozīt lietas un faktus pa savam, par labu sev... otru kolēģi jau gar zemi nolīdzinājusi,ka viņa neko nedara, negrib, nemāk, nav intereses utt, bet es jau redzu no malas, ka tam jaunajam kolēģim neļauj neko īsti pašam darīt pa savam, uzliek tik savus pienakumus, bet kolēģis ignorē viņu līdz ar to ir sliktais..
05.06.2020 23:08 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
Esi arī sliktā. Vienkārši ignorē viņu, vai pasaki, ka šobrīd esi aizņemta pati ar saviem uzdevumiem, kurus personīgi palūgusi izdarīt vadība, un ja vēlas, lai dodas pie priekšnieka un pati izrunā situāciju, ja tik ļoti viņai nepieciešams Tavs laiks, lai palīdzētu uzdevumu izpildē.
05.06.2020 23:17 |
 
Reitings 222
Reģ: 19.02.2017
Zinu šo sajūtu, bet nedaudz savādākā situācijā. Maiņu darbs 24/7, no rītiem man visi kavē. Kaut vai 5 min jau mani sāk kaitināt, jo tas notiek patstāvīgi. Es gribu doties mājās, bet man jāsēž un jāgaida. Pa dienu arī izteikta kavēšana mēdz būt. Bet galvenais ir nokavēt un ienākt tā, itkā nekas nebūtu.
06.06.2020 00:31 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Sadraudzējies ar pārējiem kolēģiem un nolīdzinaf viņu no zemes virsas. Ne jau tu vienīgā redzi kāda maita viņa ir.
Vaj arī kad viņa nākamo reiz kaut ko prasa saka - a kurš man par to maksās?
Varbūt pajautā vadībai tavi ielikt citā komandā.
Man arī tā bija, jo biju jaunākā kolektīvā un daži kolēģi domāja, ka var mani izmantot, prasīja lietas ievadīt datorā, palīdzēt citur, jo protams man tas iet ātrāk nekā vecajiem. Dažkārt zvanīja pat brīvdienās un prasīja.... Tad es vienkārši saku teikt nē, man tam nav laika. Protams, šķībi uz mani skatījās un kaut ko aiz muguras čukstēja, bet drīz tas pārgāja. Pie vadības gāju teikt un viņu tad pateica lai vienkārši saku nē.
06.06.2020 07:48 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Piekritīšu visiem komentāriem augstāk. Ir jāpārkāpj slieksnim, ka tev ir bail, ja par tevi kaut ko sliktu runās, ka tu it kā nedarot darbu. Tu taču pati apzinies, ka savus darba pienākumus izdarījusi esi, tātad darbu tu dari un vadība to redz.
Kolēģiem ir jāpalīdz, bet ir robežai jābūt starp palīdzēšanu un izrīkošanu!
06.06.2020 07:57 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Sen atpakaļ man viena kolēģe arī teica, ka man būs jādara šis un tas, bet atbildēju, ka esam viena līmeņa darbinieces, kad mana vadītaja man to pateiks, tad darīšu. Vai tad pret"sliktajām" darbiniecēm ir īpaša attieksme no vadības puses vai tikai runāšana?
06.06.2020 08:15 |
 
Reitings 79
Reģ: 17.07.2018
Zinama situacija,kad tikko saaku stradat.
Vienreiz pateiksi pretii kaut ko, liks mieru!
06.06.2020 10:07 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Esmu bijusi tavā vietā. Bet pirms es kaut ko pateicu priekšniekam, viņš pats uzzināja, kas un kā, pieteica, lai nākamreiz atsaku cilvēkiem, kuri vēlas man uzkraut savus pienākumus, un pasaku viņam, tālāk viņš rīkosies pēc saviem ieskatiem. Tāpēc nebaidies, nav tava vaina, ka tāda ir situācija.
06.06.2020 13:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits