Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

LAPAROSKOPIJA

 
Reitings 22
Reģ: 20.05.2020
hei.
Kadai bija laparoskopija polipam?
Iesaka velak likt spirali. Blakusparadibas?
Un kura vieta labak taisit?
03.06.2020 12:30 |
 
Reitings 1460
Reģ: 10.02.2016
Man bija cistai.
Taisiju Gaiļezerā. Pie dakteres Dr. Renātes Renemanes, varu teikt tikai visu to labāko.
Par spirāli nezinu.
03.06.2020 12:36 |
 
Reitings 22
Reģ: 20.05.2020
Vēlāk iesaka likt spirāli. Uztraukumā nepajautāju uz cik ilgu laiku. Kādas blakusarādības? IR 2 sievietes ar tadiem pasiem simpt kā man un dēļ spirālesdabūja krūts vēzi....
03.06.2020 12:43 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
IR 2 sievietes ar tadiem pasiem simpt kā man un dēļ spirālesdabūja krūts vēzi....

Ne jau tikai dēļ spirāles dabū vēzi... -_-
Vispār nav tāda viena iemesla kāpēc rodas vēzis. Tas ir vairāku faktoru kopums. Varbūt šī sievietēm bija iedzimta predispozīcija.
Visi cilvēki, kas smēķē, arī nesaslimst ar plaušu vēzi. Tas vienkārši paliela iespēju saslimt par noteiktiem procentiem.
Jā hormonālā kontracepcija var palielināt iespēju saslimt ar krūts vēzi, bet tā pat to palielina ja nav bijušas dzmedības, ja smēķē, ja ir liekais svars utt.
Kā arī laparoskopija ir operācijas/ diagnostikas veids. Tev būtu jānorāda kāda laparoskopija, citādāk ar to var saprast kā vēdera dobumu laparaskopiju vai mazā iegurņa.
03.06.2020 12:58 |
 
Reitings 22
Reģ: 20.05.2020
LA polips, dzemdei.
03.06.2020 13:00 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Iesaka velak likt spirali. Blakusparadibas?

Spirāle ir hormonāls medikaments. Pēc polipa izņemšans iesaka to lietot, jo tas palīdz noturēt hormonus noteiktā līmenī, kas var aizkavēt jaunu polipu veidošanos.
Lai gan mūsdienās iznāk jauni pētījumi, kuri apšauba šo. Jo polipiem patīk augt arī tad, ja tos izņem un tie var atgriezties.
Blakus parādības kā jau visiem hormonālajiem preperātiem. Bet pati galvenā tā ir smērēšanās, tā var ilgit diezgan ilgu laiku un viena daļa ginekologu tādā gadījumā iesaka izņemt spirāli.
03.06.2020 13:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits