Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bi

 
Reitings 15
Reģ: 12.03.2020
Sveikas, meitenes!
Uzreiz saku, ja ja kādam ir nepatika pret gejiem, lesbietēm, biseksuāļiem utt, nemaz nelasi tālāk.
Tātad.
Esmu bisexual. Šobrīd esmu attiecibās ar puisi. Esam pāris 2 gadus, nekad agrāk nav bijušas problēmas, taču viņš ir puisis ir grūtu raksturu. Pēdējā laikā ir ļoti grūti un visu padara grūtāku fakts, ka man patīk arī meitenes. Man ir draudzene kurai ir draudzene. ? Mēs daudz kontaktejamies un es jūtu ka man rodas jūtas, jo nekad vina nav bijusi vienaldzīga. Protams, traucē viņas draudzene. Viņa nezina par mani.
Mēs esam runājušas par jūtām starp mums, nolēmām palikt draudzenes, tomēr jeb kura mūsu saruna izvēršas par flirtu. Viņa nevēlas pamest savu draudzeni, jo viņai žēl viņas.
Man ir žēl puisis. Viņš jūt ka kaut kas nav kārtībā, bet es negribu viņam atklāt kas par vainu, jo viņš nekad nav varējis pieņemt manu seksuālo orientāciju.
Ko man darīt? Es saprotu ka ar šo meiteni man nekā var nebūt, esmu mēģinājusi pārtraukt kontaktu bet viņā uzrodas atkal un atkal sakot ka negrib mani pazaudēt. Jūtu ka tas ir abpusēji, bet nezinu vai tam ir nākotne.
02.06.2020 13:53 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Parasti ir tā, ja starp draugiem izveidojās jūtas, un ja kaut kādu iemeslu pēc nevarat būt kopā, vai ja otrs negrib, tad visbiežāk draudzība mirst, jo kādam tas kļūst pārāk sāpīgi.
Kādēļ nevēlies cīnīties par puisi? Ja tik viegli rodas jūtas pret citiem un sapņo par nākotni ar citu un nevari iedomāties savu tagadējo puisi savā turpmākajā nākotnē, tad tas varētu nozīmēt ka tev šīs attiecības ar šo puisi nav tik nozīmīgas.
Var jau mēģināt visu aizmirst un tiltus nodedzināt ar to meiteni un cīnīties par puisi, lai uzlabotu jūsu attiecības, bet ja jūti ka vnk nav vērts, tad gan apsver iespēju šķirties. Kādēļ tad sevi jāmoka ar nemīlamu cilvēku, kuru nespēj iedomāties savā nākotnē?
Iespējams, ka viņa arī nemīl savu otro pusīti, ja reiz ir tā kā tu saki. Varbūt ir vērts visiem pamest savas otrās pusītes un dibināt attiecības jums abām? ? Palikt kopā tikai tādēļ, ka žēl otra cilvēka ir arī diezgan nesmuki.
02.06.2020 14:25 |
 
Reitings 10595
Reģ: 18.08.2014
Kādēļ nevēlies cīnīties par puisi? Ja tik viegli rodas jūtas pret citiem un sapņo par nākotni ar citu un nevari iedomāties savu tagadējo puisi savā turpmākajā nākotnē, tad tas varētu nozīmēt ka tev šīs attiecības ar šo puisi nav tik nozīmīgas.

Pilnīgi piekrītu, ir vērts par to padomāt..
02.06.2020 14:47 |
 
10 gadi
Reitings 218
Reģ: 14.01.2012
Kāpēc jums abām ir jāžēlo savas otras pusītes? Jums pašām sevis nav žēl, ka paliekat kopā ar cilvēkiem, kurus nemīlat? Manuprāt, Tev būtu jāpalaiž vaļās puisis, jo, ja ir kaut kādas jūtas pret citu cilvēku, tur kopīgas nākotnes toč nav. Un varbūt tas pārliecinās arī otru meiteni spert šādu soli.
02.06.2020 14:55 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Ariane Piekrītu!
Iedomājies sevi puiša vietā. Vai tu gribētu lai kāds ar tevi kopā tikai aiz žēluma?
Es negribētu. Jo kāda jēga dzīvot kopā un veidot nākotni, ja nemīl, ja nav vēlmes turpināt attiecības un tam pa vidu žēlums,vēlēšanās būt ar citu cilvēku.
02.06.2020 15:12 |
 
Reitings 216
Reģ: 17.11.2019
Rets McDonalds @ 03.06.2020 16:51
Jobana lezbiete ka man zbali shitie lesbiešu un geju. Lūdzu nospragsti ar covid
Es ļoti atvainojos, bet nevienu nep*s, kas tev “zbali”
03.06.2020 17:17 |
 
Reitings 15
Reģ: 12.03.2020
Rets McDonalds

Tici man ne es ne kāds cita no lesbietēm negrib tevi precēt. Tāpēc nomierinies. Nav ko baidities. ?
Es gan domāju, ka 21.g cilvēki ir vairāk izglitojušies un saprot, ka cilvēki ir dažadi un pieņem to normāli. Vai tev ir bijusi slikta pieredze? Kāda tev ir uzmākusies (ja esi meitene) vai atņēmusi kādu (ja esi puisis)?
Netērē laiku naidam, jo tu esi bezspēcīgs/īga. ?
Un būt ar meiteni ir lieliski.?
03.06.2020 18:10 |
 
Reitings 15
Reģ: 12.03.2020
Lasu jusu komentārus un saprotu, ka man jasper nākamais solis un tieši jāpajautā meitenei vai viņa tiešām būtu gatava būt ar mani un pamest viņu. Diezgan stresaini, jo ļoti baidos no atbildes...
Runājot par manu puisi. Es vakar parunājos ar viņu, pastāstiju situāciju, par manām jutām pret šo meiteni. Viņš negaiditi, bet bija pretīmnākošs un teica, lai daru jā man būs labāk.
Šobrid es gan vēl tiešam nezinu kā man būtu labāk. ?
Jebkurā gadijumā būt bisexual ir neliels lāsts. Nekad dzivē nevari būt pārliecināts par attiecībām ar vienu ja tev patīk arī otrs dzimums. Daudzas rakstījāt kā gan var iepatikties kads cits esot attiecībās. Personīgi man ir tā... es esmu ar vienu taču otru dzimumu uztveru daudz savadāk, līdz ar to nemanot rodas šadas situācijas un ir ļoti grūti.
03.06.2020 18:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits