Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ģimenes ārsta izvēle bēbītim

 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Sveikas!
Kā ir ar ģimenes ārsta izvēli jaundzimušajam? Noteikti negribu esošo ģimenes ārsti, kas ir tante gados un ar arhaisku domāšanu. Skatos citus variantus, bet kā tas notiek praktiski? Vai es varu zvanīt principā jebkuram Rīgas ģimenes ārstam un jautāt par iespēju mazo paņemt savā uzskaitē? Un ja ģimenes ārsts ir ar savu privātpraksi un ne no mana deklarētā rajona, vai tad kaut kas mainās visās maksās par ģ. ārsta apmeklējumu bērnam utt? Jo principā parasti bērniņiem tie ģ.ā apmeklējumi ir bezmaksas, bet nesaprotu, kas notiek, ja izvēlētos ģ.ā., piemēram, no VC4 vai kādas privātprakses pati pēc saviem ieskatiem..
Ļoti priecāšos par atbildi un apskaidrošanu :)
22.05.2020 16:55 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Tu vari izvēlēties ğimenes ārstu un mainīt esošo, ja kas neapmierina. Galvenais, lai ğimenes ārsts pats piekrīt, jo man pašai ar bērnu bija gadījums, ka netiku pie iecerētā ārsta pat ar to, ka pienācās pēc deklarētās dzīvesvietas, tad nu nācās palikt pie sava ğimenes ārsta.
22.05.2020 20:56 |
 
10 gadi
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
Nezinu cik tas ir obligāti, bet piedzimstot pirmo apskati ģ.ā. veica mājās mums. Tādēļ no otra Rīgas gala domāju neviena dr negribētu braukt, arī pašai nešķistu ērti katru mēnesi braukt kaut kur tālu prom, ērtāk tak ir ar ratiņiem aizstaigāt uz poliklīniku. Arī tagad lielākā vecumā ir forši, ka slimošanas laikā esam rokas stiepiena attālumā. Protams, arī dr kompetence nav mazsvarīga, bet man paveicās apvienot. Un jā, diemžēl cik dzirdēts, tad atrast labu dr, kas vispār ir ar mieru ņemt bērniņu pie sevis, ir ļooooti grūti. Lai veicas :)
22.05.2020 23:40 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Katram ārstam ir adresu saraksts, tā teikt viņa teritorija. Neatceros kur tieši, bet varēja internetā atrast. Mums ārstu prakse tuvu, bet adrese neietilpst ārstes adresēs. Tāpēc, ja vajag mājas vizīti, prasa vai kāds var atbraukt viņai pakaļ, šādā gadījumā vizīte bezmaksas. Ja viņai jābrauc pašai 15€. Cik zinu ārsti negribīgi ņem pacientus no citām teritorijām.
22.05.2020 23:52 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Tādēļ no otra Rīgas gala domāju neviena dr negribētu braukt, arī pašai nešķistu ērti katru mēnesi braukt kaut kur tālu prom, ērtāk tak ir ar ratiņiem aizstaigāt uz poliklīniku
Mums nomainītais ğ.ā. atradās Ropažos. Aizbraukt uz turieni bija daudz ātrāk nekā izsēdēt rindas bērna slimošanas laikā doktorātā, kas atradās ap kvartāla stūri.?
23.05.2020 14:27 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Mūsu praksē viss pēc pieraksta un, ja kavējas, tad jāgaida max 20 minūtes. Tāpēc iesaku palasīt atsauksmes par konkrētu ārstu un praksi.
23.05.2020 22:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits