Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Fitnesa un veslības trenere Nika Linda

 
Reitings 19
Reģ: 11.05.2020
Čau!
Gribēju uzzināt Jūsu domas par Niku Lindi.
Kā Jums patīk viņas ieteikumi un treniņi? Vai tie reāli strādā?
Kādas atsauksmes par viņas vīra sprota zāli "Sport Factory Riga"?
Kāda ir piedalījusies viņas projektā? Tā ir vērtīga pieredze?
14.05.2020 11:55 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Piedalījos viņas projektā pirms nepilniem 2 gadiem, projekta laikā zaudēju 8kg,pēc tam vēl 5kg. Ļoti patika projekts, daudz ko sakārtoja manā ēšanas jomā,ko pa lielam ievēroju vēl tagad.
Ar viņas projekta starpniecību iepazinu Crossfit, man ļoti patīk šis sporta veids. Kādu laiku apmeklēju arī Sport Factory, ļoti, ļoti patika, ļoti draudzīga vide, iepazinos ar daudz jauniem cilvēkiem. Diemžēl pamainīju darbu, līdz ar to nesanāk vairāk izbrukāt uz to galu. Bet ļoti pietrūkst SF.
Ieteicu Nikas projektu vienai paziņai, ļoti labi rezultāti. Ja esi gatava izkāpt no komforta zonas, tad iesaku par visiem 100%.
Citām meitenēm nepatīk Nikas tiešus, citas saka, ka viņa ir skarba, bet man ļoti labs kontakts bija
14.05.2020 13:00 |
 
10 gadi
Reitings 3032
Reģ: 13.11.2011
Es arī esmu izgājusi projektu, nu jau priekšpēdējo 16. Projekta laikā zaudēju 8kg. Ļoti patika, uz daudzām lietām sāku skatīties pavisam citādāk. Joprojām cenšos ievērot visus noteikumus ar ēšanu, kā arī turpinu viņas treniņus. Projektā piedalījos attālināti, negāju uz viņas treniņiem sporta zālē. Sāku kopā ar draudzeni, bet viņa izkrita jau pēc 2nedēļām. Tikai pašā sākumā Nika likās stingra un prasīga, bet meitenes arī uzdeva ļoti pašsaprotamus jautājumus un nesekoja līdz informācijai. Vai es piedalītos vēlreiz? Pavisam noteikti!
14.05.2020 13:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits