Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neizpratne

 
Reitings 9
Reģ: 13.05.2020
Hey visām. Es pēdējā laikā esmu nomākta attiecībās. 1) Vēlos vispirms saprast vai bieži kādai attiecībās nākas samierināties ar skopumu? Tas ir tiešām domāts uz maziem ikdienas sīkumiem. Piemēram pusdienas otram nopirktas vai pukes tāpat vien uzdāvinātas. Man dzimšanas dienā neko pat nevarēja uzdāvināt un ja sākas saruna par to, tad aizbildinas ar iepriekšējām dzimšanas dienas dāvanām. Pati gan esmu dāvinājusi tādas dāvanas, centusies loti pārsteigt, bet pretī pat mazu no sirds dāvanińu nesańemu. Solīja ka kādu sīkumińu atlausies, bet beigās par to ir jau sen aizmirsts. Būtībā vienmēr kam citam atradīsies nauda, bet man kādu nieku nopirkt vai šokolādi, laikam nē. Ja nopērk, tad paprasa tās pašas kapeikas atpakal.
2) Un vai izpalīdzēšana otram pat var krist nedaudz uz nerviem attiecībās? Piemēram, otrai pusītei nav īsti laika un arī iedziļināties nevēlas manos darbos, bet laiks ir un to taču es redzu. Lai gan pati visu vienmēr izdaru pati un pajautāju tik loti reti palīdzību un otrs jau bubina. ? Es vienmēr esmu palīdzējusi, ja prasa tikai skumji, ka es ar to attieksmi sańemu tik maz. Baidos ka šādi būs vienmēr un esam jau vairākus gadus kopā, bet šādi ir bijis visu laiku.
13.05.2020 15:21 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
1. Tas atkarīgs no tā, kā katrs skatāties uz naudu. Man, piemēram, naudas izpratne nav tik konkrēta, ka manam vīrietim. Viņš ļoti rēķina kur un ko maksā. Un tieši tas arī liek jebkuru dāvanu no viņa puses arī novērtēt daudz vairāk. Mēs gan viens otram ikdienā neko nedāvinam un ziedus tāpat vien arī neesmu saņēmusi. Taču es tam nepievēršu tik pastiprinošu uzmanību. Protams, ir jauki saņemt kaut mazu šoķeni, bet ja attiecības savstarpēji ir harmoniskas, tad tas nemaz neprasās. Nu, man vismaz tāda pieredze, bet mums tās attiecības arī ir savādākas, tā kā te nebūšu speciālists. Vien zinu kā tas ir bijis iepriekšējās attiecībās, kur viss iegrima rutīnā, tādā lielā besī un tad gribējās uzmanību vai saņemt ko jauku.
2.Ja šādi ir bijis jau ilgstoši, tad tas arī nemainīsies. Āmen.
13.05.2020 15:36 |
 
Reitings 21
Reģ: 29.07.2018
Jāskatās plašāk, vai ikdienā viņš tev kaut ko pērk, drēbes utt., maksā visu par dzīves vietu, ēdienu vai tērējas jebkādi citādi Tevis dēļ.
Ja viss ir uz pusēm un neko netērē papildus un Tev neko nepērk + skopojas pat dzimšanas dienas dāvanai, tad tas ir murgs. Tad vismaz atcerējās vispār un mutiski apsveica, buču iedeva? :D
Es uzskatu, ja otrs cilvēks ir svarīgs, tad nu var atlikt, sakrāt kādu naudiņu arī ja nav baigi liekie līdzekļi. Nav arī tik daudz svētku gadā, kuros jāpērk dāvanas. Un vispār arī bez dāvanām var izlīdzēties, uztaisīt brokastis gultā, aizvest piknikā pie dabas, forši pavadīt dienu, aizbraukt kaut kur skaisti pastaigāties un uzdāvināt kaut vai atslēgu piekariņu mīļu. Ja cilvēks nevar neko izdomāt un nekur lieku eiro tevis dēļ netērē - tad jāsāk apsvērt domu, vai Tu vispār viņam kaut ko nozīmē un vai vispār ir jēga ar tādu skopuli tālāk kaut ko turpināt. Ja esi gatava tā pavadīt visu dzīvi - tad tik uz priekšu. Es nebūtu.
13.05.2020 15:37 |
 
Reitings 79
Reģ: 17.07.2018
Nedāvini tu arì neko.
Zinu ,ka citiem ir śaads attieciibu modelis,ka nedavina viens otram neko Ziemassvetkos, Dzimśanas dienās utt. Vienkarši taa ir pieńemts utt. Jo ja kaut ko vajag,tad vnk nopeerk pats.
Man ,personigi,gan skumdinaatu,ka draugs,puisis vai viirs, pat puķi nenopirktu taapat vien ,jo esmu.
Man nav vajadzigas dargas davanas, bet vairak tā sajuuta,ka atceras par mani un grib iepriecināt.
Es gan ar tādiem skopiem ,kas prasa kapeikas atpakļ ,laikam nevareetu dziivot.. ?apriebtos tā knauzerēšanās
Un tas,ka neiedziļinaaas vai negrib saprast tavu darbu vai ik dienas ritmu arì ir kaut kā ,jocìgi...
13.05.2020 15:39 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
1) viņam ir nauda un viņš negrib pirkt vai viņam nav naudas un ir grūti atļauties? Man bija draugs kurš arī nekad neko man nepirka. Solīja ka par pirmo algu uzdāvinās kaut ko, jo tajā laikā es viņam palīdzēju mācības apvienot ar darbu. Tā vietā nopirka sev lietu pa 150 latiem, lai gan varēja atrast lētāk un tā nebija lieta ko viņam noteikti vajag. Drīzāk lai izrādītos. Tad es par to biju saskumusi un viņš no aliexpress pasūtīja lētāko "ametista un sudraba" kulonu. Protams, stāstīja cik tāds dārgs utt, bet es uzzināju patiesību. Viņam vienmēr bija problēmas man nopirkt kaut ko kad prasīju. Kaut vai bulciņu pa 30 santīmiem. Protams, tās attiecības ir pagātnē. Ko tev darīt? Ja jūs pārējā laikā dzīvojat normāli un vaina ir tikai tajā tad izrunāties. Varbūt ir kādu parādi ko slēpj un nesaka dēļ vīrieša lepnuma.
2) manam draugam nepatīk man palīdzēt virtuvē. Bet tas ir tāpēc ka es viņš lietas dara lēni un tas man krīt uz nerviem un es pati viņam aizrādu ? esam nonākuši pie kopsaucēja ka viņš nepalīdz man virtuvē.
Protams, grūti saprast par kādu palīdzēšanu ir runa tavā gadījumā. Varbūt viņš to lietu nepārzin un tāpēc negrib palīdzēt.
Viens ir skaidrs gadījumi ir dažādi.
13.05.2020 15:40 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
Es noteikti arī nebūtu apmierināta ar tādām attiecībām. Jā es saprastu, ja ar naudu ir grūti. Un puķes bez iemesla arī nav obligāti, BET tavā dzimšanas dienā un neuzdāvināt pat nieciņu? Tas jau rāda, ka kaut kas nav ok. Labi, pat dāvanas nav obligāti, bet kaut ko simbolisku tādos svētkos vajadzēja, jo tie nav katru dienu. Man šķiet, ka puisis tiešām ir skops vai arī līdz galam tevi neciena.
Man ir tā, ka bez iemesla īsti dāvanas nesaņemu, bet puisis regulāri man kaut ko nopērk tāpat vien, piemēram, šokolādi, vēl kaut ko garšīgu, uzsauc pusdienas utt, tapēc nevaru sūdzēties, ka nesaņemu ziedus katru mēnesi vai biežāk. ?
13.05.2020 15:49 |
 
Reitings 9
Reģ: 13.05.2020
Mimimi977 @ 13.05.2020 15:37
Jāskatās plašāk, vai ikdienā viņš tev kaut ko pērk, drēbes utt., maksā visu par dzīves vietu, ēdienu vai tērējas jebkādi citādi Tevis dēļ.
Ja viss ir uz pusēm un neko netērē papildus un Tev neko nepērk + skopojas pat dzimšanas dienas dāvanai, tad tas ir murgs. Tad vismaz atcerējās vispār un mutiski apsveica, buču iedeva? :D
Es uzskatu, ja otrs cilvēks ir svarīgs, tad nu var atlikt, sakrāt kādu naudiņu arī ja nav baigi liekie līdzekļi. Nav arī tik daudz svētku gadā, kuros jāpērk dāvanas. Un vispār arī bez dāvanām var izlīdzēties, uztaisīt brokastis gultā, aizvest piknikā pie dabas, forši pavadīt dienu, aizbraukt kaut kur skaisti pastaigāties un uzdāvināt kaut vai atslēgu piekariņu mīļu. Ja cilvēks nevar neko izdomāt un nekur lieku eiro tevis dēļ netērē - tad jāsāk apsvērt domu, vai Tu vispār viņam kaut ko nozīmē un vai vispār ir jēga ar tādu skopuli tālāk kaut ko turpināt. Ja esi gatava tā pavadīt visu dzīvi - tad tik uz priekšu. Es nebūtu.
Visu pērku sev es pati. Drēbes un ēdienu arī. Vienīgais dzīves vietu uz pusēm maksājam. Vienā brīdī man nedaudz pietrūka un kasīju no visām vietām kur vien varēju dabūt, jo negāja viegli ar naudām un beigās sanāca, ka es neko būtībā nemaksāju, lai gan tikai divus mēnešus nesanāca pilna summa, bet ēdienu katru dienu pirku. Nedaudz par to sēž tāds rūgtums iekšā. Daru visu iespējamo, bet beigās otrs vēl pateiks, ka es jau neko. Sakrāt vińš tādiem maziem niecińiem jau var. Pērk visādas lietas kādas nevajadzētu un bez tā var iztikt. Vismaz būtu priecīga kaut mani aizvestu pusdienās ārpus mājas , bet tādas reizes tikai uz pirkstiem var saskaitīt. Vienmēr būtībā maksāju randińos par savu paņemto ēdienu. Tik ļoti reti, kad uzsauc. Uz restorānu pat nekad neesam bijuši un gada dienās visu laiku uz pusēm metamies. Man pat nekad nav prasījies uz restorāniem. Bet nu vismaz maķīti uzsaukt. Nesen arī kad prasīju no veikala paņemt sulu man jautāja vai nav kāda nauda ko iedot, bet es zinu, ka viņam bija, lai vismaz nopirktu sulu.
13.05.2020 17:19 |
 
Reitings 9
Reģ: 13.05.2020
Zuzy @ 13.05.2020 15:39
Nedāvini tu arì neko.
Zinu ,ka citiem ir śaads attieciibu modelis,ka nedavina viens otram neko Ziemassvetkos, Dzimśanas dienās utt. Vienkarši taa ir pieńemts utt. Jo ja kaut ko vajag,tad vnk nopeerk pats.
Man ,personigi,gan skumdinaatu,ka draugs,puisis vai viirs, pat puķi nenopirktu taapat vien ,jo esmu.
Man nav vajadzigas dargas davanas, bet vairak tā sajuuta,ka atceras par mani un grib iepriecināt.
Es gan ar tādiem skopiem ,kas prasa kapeikas atpakļ ,laikam nevareetu dziivot.. ?apriebtos tā knauzerēšanās
Un tas,ka neiedziļinaaas vai negrib saprast tavu darbu vai ik dienas ritmu arì ir kaut kā ,jocìgi...
Man jau neko vispār dārgu nevajag. Pati sev mēģinu nopirkt, ja sanāk un ja varu atļauties. Bet es nekad pat neesmu lūgusi nekādas dārgās dāvanas. Man pat nepatīk, ja kāds baigi tērējās. Nu bet vismaz kādu ķēdīti, parastu bižutēriju, lai paliek par atmiņu svētkos. ?
13.05.2020 17:23 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Manuprāt, labākais variants noteikti būtu izrunāties kā tu jūties, izstāstīt, ka, tavuprāt, viņš uz lietām ko viņam nevajag tērē lieki naudu, bet tajā pašā laikā tev viņam jāskaita nauda par sulu, kuru visdrīzāk viņš arī padzersies..Beigās nonāksiet pie kopsaucēja - ja abi pērk dāvanas dzimšanas dienās, tad abi, bet ja viens nē, tad arī otrs nē. Tu arī nepadodies un ja viņš tev svētkos neuzdāvina nedz ziedus, nedz izmaksā restorānu vai jebkā citādāk neiepriecina, tad arī tu neiespringsti pat ja gribas ko uzdāvināt.
Ja dzīvojat kopā noteikti jābūt izrunātam kā jūs naudu sadalat, kurš par ko maksā utt. Man tas liekas dīvaini, ka pāris dzīvo kopā un katrs atsevišķi maksā par ēdienu un komunālajiem. Konkrēti tas nav jūsu gadījums bet tā vispārīgi saku!
13.05.2020 17:30 |
 
Reitings 980
Reģ: 06.01.2020
Gosora @ 13.05.2020 17:19
Visu pērku sev es pati. Drēbes un ēdienu arī. Vienīgais dzīves vietu uz pusēm maksājam. Vienā brīdī man nedaudz pietrūka un kasīju no visām vietām kur vien varēju dabūt, jo negāja viegli ar naudām un beigās sanāca, ka es neko būtībā nemaksāju, lai gan tikai divus mēnešus nesanāca pilna summa, bet ēdienu katru dienu pirku. Nedaudz par to sēž tāds rūgtums iekšā. Daru visu iespējamo, bet beigās otrs vēl pateiks, ka es jau neko. Sakrāt vińš tādiem maziem niecińiem jau var. Pērk visādas lietas kādas nevajadzētu un bez tā var iztikt. Vismaz būtu priecīga kaut mani aizvestu pusdienās ārpus mājas , bet tādas reizes tikai uz pirkstiem var saskaitīt. Vienmēr būtībā maksāju randińos par savu paņemto ēdienu. Tik ļoti reti, kad uzsauc. Uz restorānu pat nekad neesam bijuši un gada dienās visu laiku uz pusēm metamies. Man pat nekad nav prasījies uz restorāniem. Bet nu vismaz maķīti uzsaukt. Nesen arī kad prasīju no veikala paņemt sulu man jautāja vai nav kāda nauda ko iedot, bet es zinu, ka viņam bija, lai vismaz nopirktu sulu.

Cik ilgi esiet kopā ?
Izklausas pēc ļoti liela skopuma. Man tas neliekas normāli.
13.05.2020 17:34 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Gosora @ 13.05.2020 17:19
Visu pērku sev es pati. Drēbes un ēdienu arī. Vienīgais dzīves vietu uz pusēm maksājam. Vienā brīdī man nedaudz pietrūka un kasīju no visām vietām kur vien varēju dabūt, jo negāja viegli ar naudām un beigās sanāca, ka es neko būtībā nemaksāju, lai gan tikai divus mēnešus nesanāca pilna summa, bet ēdienu katru dienu pirku. Nedaudz par to sēž tāds rūgtums iekšā. Daru visu iespējamo, bet beigās otrs vēl pateiks, ka es jau neko. Sakrāt vińš tādiem maziem niecińiem jau var. Pērk visādas lietas kādas nevajadzētu un bez tā var iztikt. Vismaz būtu priecīga kaut mani aizvestu pusdienās ārpus mājas , bet tādas reizes tikai uz pirkstiem var saskaitīt. Vienmēr būtībā maksāju randińos par savu paņemto ēdienu. Tik ļoti reti, kad uzsauc. Uz restorānu pat nekad neesam bijuši un gada dienās visu laiku uz pusēm metamies. Man pat nekad nav prasījies uz restorāniem. Bet nu vismaz maķīti uzsaukt. Nesen arī kad prasīju no veikala paņemt sulu man jautāja vai nav kāda nauda ko iedot, bet es zinu, ka viņam bija, lai vismaz nopirktu sulu.

Crazy, tas īsti normāli nav, vismaz manuprāt. Labi, nav jau tā, visu vajadzētu izmaksāt un apmaksāt, bet nu šitāds skopums...
13.05.2020 17:40 |
 
Reitings 9
Reģ: 13.05.2020
kay @ 13.05.2020 17:30
Manuprāt, labākais variants noteikti būtu izrunāties kā tu jūties, izstāstīt, ka, tavuprāt, viņš uz lietām ko viņam nevajag tērē lieki naudu, bet tajā pašā laikā tev viņam jāskaita nauda par sulu, kuru visdrīzāk viņš arī padzersies..Beigās nonāksiet pie kopsaucēja - ja abi pērk dāvanas dzimšanas dienās, tad abi, bet ja viens nē, tad arī otrs nē. Tu arī nepadodies un ja viņš tev svētkos neuzdāvina nedz ziedus, nedz izmaksā restorānu vai jebkā citādāk neiepriecina, tad arī tu neiespringsti pat ja gribas ko uzdāvināt.
Ja dzīvojat kopā noteikti jābūt izrunātam kā jūs naudu sadalat, kurš par ko maksā utt. Man tas liekas dīvaini, ka pāris dzīvo kopā un katrs atsevišķi maksā par ēdienu un komunālajiem. Konkrēti tas nav jūsu gadījums bet tā vispārīgi saku!
Esmu jau runājusi vairākas reizes, bet bez rezultātiem. Pārsvarā tas viss beidzas ar to, ka viņš sadusmojas vai apvainojas un tad vēlāk jau lūdz piedošanu un saka, ka būs savādāk, bet tad atkal viss aizmirstas un pa vecam paliek. Lai gan saka, ka grib mani iepriecināt, bet darbos tas tā neizpaužas kā vārdos.
13.05.2020 17:59 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Ne vienmēr dāvanu nedāvināšana ir skopums. Man, piemēram, šausmīgi nepatīk ko otram dāvināt, domāt pārsteigumus utt., ne man laika, ne izdomas, ne talanta kam tādam. Tāpēc man nepatīk arī, ka man dāvina, tas rada sajūtu, ka jādod kas pretī.
Kā arī man liekas, ka labāk tad vispār neko nekā lētu bižutēriju.
13.05.2020 18:01 |
 
Reitings 9
Reģ: 13.05.2020
Daisey @ 13.05.2020 17:34

Cik ilgi esiet kopā ?
Izklausas pēc ļoti liela skopuma. Man tas neliekas normāli.
Esam jau 4 gadus kopā un es nesaprotu kā nekas nemainās, jo esam jau pieauguši cilvēki, nevis pusaudži un attiecībās rūpes ir svarīgas un sapratne.
13.05.2020 18:08 |
 
Reitings 9
Reģ: 13.05.2020
Nikola. @ 13.05.2020 18:01
Ne vienmēr dāvanu nedāvināšana ir skopums. Man, piemēram, šausmīgi nepatīk ko otram dāvināt, domāt pārsteigumus utt., ne man laika, ne izdomas, ne talanta kam tādam. Tāpēc man nepatīk arī, ka man dāvina, tas rada sajūtu, ka jādod kas pretī.
Kā arī man liekas, ka labāk tad vispār neko nekā lētu bižutēriju.
Nav jau runa tikai par dāvanām. Tas vēl būtu sīkums man. Tas viss arī izpaužās pat uz katru kapeiku ikdienā. Es visur to pamanu un vai nu otrs necenšas to pats saprast dara neapzināti vai apzinās un negrib lieku centu piemest. Nekad to nevaru saprast, jo šo tēmu ar viņu nesanāk izrunāt. Uzreiz pats saprot laikam kā ir un sadusmojas un viss.
13.05.2020 18:14 |
 
Reitings 21
Reģ: 29.07.2018
Es galīgi nesaprotu kā pat ēdienu var pirkt sev katrs pats. Izklausās pēc istabas biedrenes nevis pēc normāla veča. Tad kāda vispār nākotnes peespektīva, bērni, kāzas? Tad gredzenam būs žēl naudas, tad kāzām, tad bērnam pamperiem un tā mūžīgi.
Vai nu uztaisi normālu izrunāšanos, pastāsti kā jūties, bez dusmošanās, bez pārmetumiem un runā tik ilgi, kamēr viņš pasaka, kāpēc tā rīkojas vai ja grib kā maza meitene dusmoties nevis runāt tas čalis, tad met mieru un ej meklēt normālu veci.
13.05.2020 18:42 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Piedod par tiešumu - jūs esat nabadzīgi?
Jo nekā citādi es šo kapeiku pi*anu nevaru izskaidrot.
13.05.2020 18:47 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Ir vīrieši dāvinātāji un vīrieši nedāvinātāji, neatkarīgi no tā, cik biezs viņiem maciņš. Un ir taupīgi cilvēki, skopi cilvēki un dāsni cilvēki. Tev laikam būs pagadījies vīrietis nedāvinātājs ar skopa cilvēka būtību, līdz ar to ir tik traki. Viņam noteikti vajadzētu blakus sievieti, kurai dāvanas nav svarīgas, jo
13.05.2020 18:49 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
ir dažādi veidi, kā izrādīt pieķeršanos un mīlestību. Mīlestības valodas ne vienmēr sakrīt. Gan jau ir kas tāds, ko viņš dara un kas tev liek justies labi kopā ar viņu. Neticu, ka šo puisi vairs izmācīsi un izmainīsi.
13.05.2020 18:53 |
 
Reitings 21
Reģ: 29.07.2018
Šeit pat nav runa vairs tikai par dāvanām un mīlestības valodām, ja čalis pat GADADIENĀ nevar uzsaukt vakariņas, pat maķīti vai sulu nopirkt. Nu tas jau ir absurds.
Kā vispār ar tādu cilvēku nākotnē var dibināt ģimeni?
13.05.2020 19:29 |
 
Reitings 49
Reģ: 23.03.2020
Tur nemaz neko nevajag izrunāt utt. Šķiries un viss. Fuj kaut kāds žīds... Vīrietim ir jābūt kaut kādam vīrišķīguma sajūtai,kad viņš savai sievietei kaut ko nopērk vai samaksā un uzdāvina. Tad jau vispār vari necerēt uz bildinājumu vai kur nu vēl par kāzām sapņot. Padomā arī par nākotni un bērniem,visu pati vilksi?
Es nekad mūžā ar tādu skopuli 4 gadus nebūtu kopā.. jēziņ,pat uz dz/d neko nevar nopirkt.... lasot gandrīz bk krēsla nokritu..
13.05.2020 19:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits