Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šalc ausīs

 
10 gadi
Reitings 2278
Reģ: 03.12.2009
Sveikas!
Vēršos pie jums pēc padoma.. manam draugam jau pāris mēnešus šalc ausīs - tā, ka nevar ne pagulēt pa nakti, ne vispār normāli funkcionēt - visu laiku ausīs it kā šalc. Protams, ārsti jau apstaigāti - galvai uztaisīta pārbaude - tur viss ir kārtībā. 5dien pierakstījāmies uz skrīningu kakla asinsvadiem. Nauda izmesta jau pie 200€, ārsti tikai raksta zāles, kuras tāpat nepalīdz. Vēršos pie jums, varbūt kādai/kādam tā ir bijis?
12.05.2020 16:25 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Ja šalc ausīs tie ir galvas un kakla asinsvadi.
Asinsspiediens normāls?
Pirms gulēšanas nelieto alkoholu vai ēdienus kuri var paaugstināt spiedienu? Grūti teikt.
Ja ir probēlama , tad tā jārisina. Ārsts nav gaišreģis kurš redz kas kaišs un cilvēka ķermenis nav dators kurš funkcionē pēc algoritma.
Kāpēc tik daudz naudas izlietots? Ejat pie ārstiem par maksu nevis NVD?
Ārsts raksta zāles lai vismaz censtos kaut kā palīdzēt kamēr nav 100% skaidra diagnoze. Ja nerakstītu zāles tad atkal sūdzētos, ka kas tas par ārstu kurš neraksta zāles :D
12.05.2020 16:50 |
 
10 gadi
Reitings 2278
Reģ: 03.12.2009
Jā, tāpēc pierakstījāmies uz dupleksdoplerogrāfiju 5dien. Asinsspiediens normāls, iztaustīja arī visus vēdera orgānus, viss kārtībā, enerģija un spēks arī ir, taču tā šalkoņa padara traku.
Jā, ejam par savu naudu, tāpēc arī viss tik dārgi sanāk, dupleks vien jau 80€ + konsultācija.
Par zālēm - saprotu, bet, ja viens un tas pats ārsts, pēc sūdzībām, ka vienas zāles nedod efektu, izraksta nākošās (aktīvā viela precīzi tāda pati), tikai firmas savādākas - tad liekas, ka tā ir tikai naudas izmešana.
12.05.2020 17:02 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4940
Reģ: 03.11.2012
Tur var būt vairāki iemesli, piemēram, stress, smēķēšana, smēķēšanas atmešana, varbūt ir pamainījies dzīves veids, fiziskās aktivitātes, nogurums?
Es ieteiktu pārdomāt visu periodu, kopš brīža, kad sākās problēmas un varbūt ir kaut kas piemirsies līdz ar to tas noderētu ārstam kā info tālākai ārstēšanai un izmeklējumiem. Pareizi te saka, ka ārsts nav dators, 100% nevar pateikt, kas un kā, it īpaši ja pacientam ir bijušas kādas pat nenozīmīgas sūdzības vai notikumi.
12.05.2020 17:08 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4940
Reģ: 03.11.2012
vivii @ 12.05.2020 17:08
Tur var būt vairāki iemesli, piemēram, stress, smēķēšana, smēķēšanas atmešana, varbūt ir pamainījies dzīves veids, fiziskās aktivitātes, nogurums?
Es ieteiktu pārdomāt visu periodu, kopš brīža, kad sākās problēmas un varbūt ir kaut kas piemirsies līdz ar to tas noderētu ārstam kā info tālākai ārstēšanai un izmeklējumiem. Pareizi te saka, ka ārsts nav dators, 100% nevar pateikt, kas un kā, it īpaši ja pacientam ir bijušas kādas pat nenozīmīgas sūdzības vai notikumi.

uj nepareizi pateicu, ārsts nav gaišreģis, bet domu sapratāt un par to otru, ka katram cilvēkam mēdz būt savas īpatnības kā viņš uz kaut ko reaģē.
12.05.2020 17:10 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Par zālēm - saprotu, bet, ja viens un tas pats ārsts, pēc sūdzībām, ka vienas zāles nedod efektu, izraksta nākošās (aktīvā viela precīzi tāda pati), tikai firmas savādākas - tad liekas, ka tā ir tikai naudas izmešana.

Tas ir ģimenes ārsts kurš tā dara? Ja jā tad vienkārši jāmeklē cits, jo diemžēl man jāatzīst, ka ģimenes ārstu vidū ir daži tādi kuri ceļ neslavu mediķiem.
Ja tas ir neirologs vai cits speciālists tad var aiziet pie cita un paklausīties citu viedokli.
Lai veicas atrast problēmas iemeslu.
12.05.2020 17:15 |
 
Reitings 79
Reģ: 17.07.2018
Vai nav bijusi pirmstam saaukstëšanās? Iesnas, vai klepus utt?
Man pirms vairākiem gadiem, nepareizi izšņaucot degunu,aizkrita auss, un vēlāk aizgāja iekaisums un auss kanāliem. Tās bija vislielākās sāpes,kuras bija bijušas. Brr. Neatceros precīzi,bet gāju pie ausu ārsta, kas toreiz bargi sabāra,ka bungādiņa kuru katru brīdi var plīst izrakstija daudz zāles un smēres,kas jāliek ausì bija un vate iekśā,lai vējšs netiek iekšā.
Iesaku pie ausu ārsta aiziet,lai apskata.
12.05.2020 17:16 |
 
10 gadi
Reitings 2278
Reģ: 03.12.2009
vivii @ 12.05.2020 17:08
Tur var būt vairāki iemesli, piemēram, stress, smēķēšana, smēķēšanas atmešana, varbūt ir pamainījies dzīves veids, fiziskās aktivitātes, nogurums?
Es ieteiktu pārdomāt visu periodu, kopš brīža, kad sākās problēmas un varbūt ir kaut kas piemirsies līdz ar to tas noderētu ārstam kā info tālākai ārstēšanai un izmeklējumiem. Pareizi te saka, ka ārsts nav dators, 100% nevar pateikt, kas un kā, it īpaši ja pacientam ir bijušas kādas pat nenozīmīgas sūdzības vai notikumi.

Jā, draugs ilgus gadus smēķēja, un pēdējos mēnešus atmeta - uzreiz, vienā dienā. Vai tas varētu būt pie vainas? ?
Tagad atkal smēķē nu jau 2 nedēļas, jo dēļ tās šalkoņas visu laiku streso.
Paldies, meitenes, par ieteikumiem, padomiem, pieredzi! Gaidīsim, ko teiks 5dien pēc dupleks pārbaudes.
Arī pie ausu ārsta bijām - pārbaudīja ausis, degunu - ar tiem viss ir kārtībā!
12.05.2020 17:25 |
 
Reitings 1461
Reģ: 10.02.2016
Man šitā ir visi laiku, jau 29 gadus.
Nesudzos. Esmu pieradusi.
12.05.2020 17:48 |
 
Reitings 24
Reģ: 16.07.2016
Vai asins analīzes ir nodotas? Man bija neizturama džinkstēšana ausīs. Biju pie LOR, nekādu vainu neatrada, bet biju arī uzjautājusi savai dakterei nosūtījumu uz asins analīzēm. Izrādījās, ka man ir ļoti zems hemoglobīns un dzelzs. Tad, kad pacēlām man dzelzs līmeni, tad man arī džinkstēšana ausī pazuda un vairs nav bijusi.
12.05.2020 18:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!