Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

medicīniskās izziņas un auto tiesību atjaunošana

 
Reitings 104
Reģ: 14.08.2019
Sveikas. Varbūt kāda zin.
Tagad ar to nav nekādu problēmu ?
Vēl pirms vīrusa iztecēja termiņš abiem.
Tiesības atjaunot šobrīd var bez problēmām?
Un kā ar medicīnisko izziņu? Ārsti, it kā, nepieņemot tagad. VC4 arī netaisot tagad izziņas..
11.05.2020 18:41 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
https://www.lsm.lv/raksts/dzive--stils/ikdienai/ko-darit-ja-beidzas-mediciniskas-izzinas-termins.a354941/
Ak māte google ko gan bez tevis darītu. Gan jau var atrast jaunāku info, bet man nav ne tiesību ne med.izziņas, bet google lietot māku :D
11.05.2020 18:48 |
 
Reitings 104
Reģ: 14.08.2019
Paspīdēt tas, protams, ir forši, bet ja Tu izlasītu manu tekstu nedaudz cītīgāk, tad Tu redzētu, ka es uzrakstīju, ka medicīniskās izziņas termiņš man iztecēja vēl pirms vīrusa.
Savukārt, tajā saitā ko Tu iedevi, ir skaidri un gaiši rakstīts, ka medicīniskās izziņas termiņš tiek pagarināts, ja termiņš ir beidzies "ārkārtas situācijas" laikā, ko jau iepriekš, bez Tavas palīdzības tāpat zināju.
Jauku vakaru :)
11.05.2020 19:24 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tur ir rakstīts ka par auto vadītāja tiesībām tiks dota informācija....pameklē vairāk. Iekopēju pirmo rakstu kur koncentrējas uz izziņu... Jesus....
11.05.2020 20:22 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Varbūt vajag pacelt dupsi, aiziet līdz telefonam un pazvanīt, nevis meklēt mistiski informāciju portālos? ?
11.05.2020 21:29 |
 
Reitings 104
Reģ: 14.08.2019
A, kam tad zvanīt ? :)
Es saku, ārsti, piemēram, nepieņem. Bet varbūt ir vēl kāds, man ne-acīmredzams risinājums.
Tāpēc, jautāju portālā, kur ir tūkstošiem lietotāju, kur noteikti kāda ar to ir sastapusies.
Pie viena, šī tēma var uzreiz būt noderīga arī citām.
Forums tak tam ir domāts, apmainīties ar padomiem, informāciju. Citādā gadījumā, šim forumam var droši visām tēmām teikt- meklē informāciju citur! Šeit neprasi. Šeit nedrīkst.
Kolektīvs vienmēr ir par izpalīdzēšanu citiem.
Bet es tā sapratu, ka Tu esi ne par palīdzēšanu citiem.
Saprotu, ka Tu covid laikā sēdi viena bez vīrieša, bet nu nevajag savu žulti gāzt ārā.
Jauku un produktīvu dienu :)
12.05.2020 08:48 |
 
10 gadi
Reitings 990
Reģ: 06.04.2011
Tiesības var atjaunot, jāpiezvana uz konkrēto csdd, kur iesi, pieteikties uz savu laiku un var tikt tajā pašā dienā atjaunot tiesības.
12.05.2020 09:14 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
eergle @ 12.05.2020 08:48
A, kam tad zvanīt ? :)
Es saku, ārsti, piemēram, nepieņem. Bet varbūt ir vēl kāds, man ne-acīmredzams risinājums.
Tāpēc, jautāju portālā, kur ir tūkstošiem lietotāju, kur noteikti kāda ar to ir sastapusies.
Pie viena, šī tēma var uzreiz būt noderīga arī citām.
Forums tak tam ir domāts, apmainīties ar padomiem, informāciju. Citādā gadījumā, šim forumam var droši visām tēmām teikt- meklē informāciju citur! Šeit neprasi. Šeit nedrīkst.
Kolektīvs vienmēr ir par izpalīdzēšanu citiem.
Bet es tā sapratu, ka Tu esi ne par palīdzēšanu citiem.
Saprotu, ka Tu covid laikā sēdi viena bez vīrieša, bet nu nevajag savu žulti gāzt ārā.
Jauku un produktīvu dienu :)

Savukārt mans ieteikums tev pašai ir censties pašas spēkiem darīt lietas, nevis paļauties uz citiem. Tiesību atjaunošana ir elementārākā no dzīves problēmām. Tāpēc, ja šis sagādā neērtības, nāksies apbēdināt - dzīve būs grūta.
Ā, un vēl, neizdari secinājumus par cilvēkiem, nezinot ne kripatu par privāto dzīvi. ✌
12.05.2020 09:47 |
 
Reitings 104
Reģ: 14.08.2019
Nemaz nestrīdēšos, uzzināt par tiesību atjaunošanu, tā ir tiešām elementāra lieta. Jāpazvana tik uz csdd un jāuzzin.
Bet par medicīniskās izziņas atjaunošanu man gan nav nemazākās nojausmas kā šajā laikā tās atjaunot. Mans ģimenes ārsts piemēram nestrādā. VS4 arī, vismaz vakar, vēl to izdarīt nevarēja.
Tev taču nesagādās neērtības atbildēt, vai ne? :) Kaut gan man kaut kas saka priekšā, ka tu pati nezini :)
Veiksmi privātajā, bērns :)
12.05.2020 19:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!