Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mazās āfrikāņu bizītes

 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
kādai ir bijušas? gribētos tādas, bet nedaudz biedē dažas lietas. vai tas baigi nesabojās īstos matus? man viņi diezgan plāni un garumā nedaudz pāri pleciem. un kā ir ar kopšanu, mazgāšanu? mazgā kā parastus matus? un cik ilgi pēctam žūst tādi mati?
11.05.2020 18:14 |
 
Reitings 2
Reģ: 30.04.2020
Man ir bijušas vairākas reizes,matus bizītes nekā nebiojā,vismaz man nekad nav bijuši sabojāti mati pēc tam. Drīzāk varētu teikt,ka atkopušies,jo tos divus mēnešus mati netiek bojāti ne ar fēnu,ne taisnotāju,ne krāsoti. Es vairāk kā gadu nostaigāju tikai bizēs,ik pa diviem mēnešiem mainot krāsu un man izdevās no ļoti sabojātiem,īsiem matiem tikt atpakaļ pie daudz labākiem. Mazgā bizītes reizi 1-2 nedēļaās tikai ar šampūnu,nelietojot kondicionieri un matu maskas. Žūst gan ilgāk nekā savi mati,bet vadarā nav tik traki,dvielī kārtīgi nosusinot un izejot saulītē ātri sausi,rudenī un ziemā gan ilgāk
11.05.2020 22:26 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
hmm neizklausās nemaz tik slikti. vienīgi nevaru iedomāties saviem matiem nelietot mask vai kondicionieri. bet katrā ziņā pamēģināšu bizītes.
11.05.2020 23:10 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Ir man bijušas 3 reizes bizītes. Tas, ka bojā matus, ir pilnīgs mīts, jo, iepīti kanelonā, mati tieši atpūšas ? Man viņi palika vēl labāki, jo vairs necieta no matu taisnotāja, lokšķērēm, fēna. Bet, protams, kad pīsi ārā bizītes, izkritīs kāds kušķis ar taviem matiem, jo pāris mēnešu laikā cilvēkam izkrīt simtiem matu un mēs to pat nepamanām, jo tie nokrīt zemē, dušā..utml., taču, kad ir bizītes, izkritušais mats paliek turpat, iepīts bizītē. Mati bojājas tām bizīšu nēsātājām, kuras neklausa frizieri un ar bizītēm nostaigā pusgadu, lai gan iesaka 2, max 3 mēnešus. Ja nēsā par ilgu, savi mati var sākt lūzt (jo paaugas saknes, un bizītes sāk tās noslogot).
Man bizīšu friziere ieteica matus mazgāt, noliecot galvu uz leju, ar vertikālām kustībām un izmantojot dušas sūkli, kas saputots ar šampūnu. Sākumā tā darīju, bet beigās mazgāju kā parasti, iezieķējot bizes ar šampūnu un maigi pamasējot matu saknes ar putainiem pirkstiem. Bizītes gan nedrīkst bužināt dvielī, lai nesaveļas, bet drīkst ietīt galvu dvielī, nospiest lieko mitrumu. Nedrīkst lietot kondicionieri, lai neriskētu, ka bizītes kļūst pārāk slidīgas un var atpīties. Bizītes, būdamas slapjas, nebūt nav smagas un vizuāli izskatās tāpat kā sausas. Es mazgāju tik bieži, cik prasījās, bet noteikti retāk kā savus matus. Vienreiz nedēļā bija ok.
Vienīgais mīnuss, ka jāuzmanās no karstas saules. Jo galvas āda, kas sapīta bizītēs, ir atsegta, un ātrāk apdeg. Pastāvēju 3 stundas riktīgā saulē, un āda sāka ļoti niezēt un izmetās nelielas sarkanas pumpiņas. Zvanīju savai frizierei un viņa tā arī prasīja: gadījumā karstā saulē ilgstoši nestāvēji? Es pasmērēju tādu atvēsinošu krēmu, un nieze, pumpiņas pārgāja pēc 1 dienas. Bet zinu divas meitenes, kurām nācās bizītes noņemt, jo sākās traka nieze un ādas apsārtums ne no kā jeb visdrīzāk viņām bija neprofesionāli, pārāk ciešā tehnikā sapīts vai kāda alerģija. Lai izvairītos no iespējas atkal apdedzināt galvas ādu, spēcīgas saules apstākļos ārā gāju tikai ar cepuri. Manā gadījumā tas bija kolosāli. ? Jo beidzot varēju izbaudīt sajūtu, ka man piestāv cepures, sapirkos gan keponus, gan salmu platmales, pie bizītēm nu ļooti labi izskatījās.
Noteikti vēl kādreiz piepīšu bizītes. ? Kā vasaras frizūra vienkārši super! Smuki, eksotiski un ērti!
P. S. Divi mazie mīnusi: bizīšu izpīšana prasa lielu pacietību un ir piņķerīgs, apnicīgs process. Manam draugam vienmēr škrobe, ka bizīšu dēļ nevar brīvi izlaist roku caur maniem matiem, un naktī guļot, bizītes "kož" ādā ?
11.05.2020 23:23 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
hmm neizklausās nemaz tik slikti. vienīgi nevaru iedomāties saviem matiem nelietot mask vai kondicionieri.

Tavi mati būs cieši sapīti bizītēs, līdz ar to to struktūra būs pavisam cita, un matu masku vai kondicionieri nemaz neprasīsies
12.05.2020 00:19 |
 
Reitings 138
Reģ: 06.09.2019
Kāpēc jūs pinat šīs bizītes? Vienkārši intereses jautājums ?
12.05.2020 00:38 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
Vienmēr esmu gribējusi, bet tā arī nekad nesaņēmos, jo liekas, ka nepiestāv. Pat saņemot matus astē jūtos stulbi. ? bet tā skatos uz meitenēm, kurām ir un tik skaisti izskatās.
12.05.2020 02:15 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
paldies par dalīšanos ar pieredzi. ilgāk pa pāris mēnešiem noteikti netaisos turēt. pīšu tāpēc, ka gribas pamēģināt kautko savādāku. un plus vēl man māsīca to izdarīs pa šokolādi. viņa savām meitām uzpina ļoti skaisti, tad vēl pāris savām paziņām, un tiešām neredz atšķirību, vai pītas salonā vai viņa pinusi, ļoti labi sanāk. pieredzi prasu šeit, jo meitas pāris nedēļas nostaigāja ar bizitem un apnika jau. 7 un 9 gadīgi bērni tomēr.
12.05.2020 08:28 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
paldies par dalīšanos ar pieredzi. ilgāk pa pāris mēnešiem noteikti netaisos turēt. pīšu tāpēc, ka gribas pamēģināt kautko savādāku. un plus vēl man māsīca to izdarīs pa šokolādi. viņa savām meitām uzpina ļoti skaisti, tad vēl pāris savām paziņām, un tiešām neredz atšķirību, vai pītas salonā vai viņa pinusi, ļoti labi sanāk. pieredzi prasu šeit, jo meitas pāris nedēļas nostaigāja ar bizitem un apnika jau. 7 un 9 gadīgi bērni tomēr.

Wow, par šokolādi, Tev nu gan ir forša māsīca ? Pēdējoreiz pinu pirms gada, un tad tas prieks maksāja 150 eur. Iesaku apbruņoties ar gardumiem un atrast internetā foršas filmas, lai ātrāk paietu laiks ? Man pina 14h un viena meistare, bet zinu, ka citām vidēji pin 8 - 10h un pat vairāki meistari. Tev pīs ar diegiem vai kanekalonu?
12.05.2020 18:19 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Man ir bijušas vairākas reizes, viss super. Man mati lēni aug un bija nobojāti, lai atkoptu un tiktu pie gariem matiem nepieaudzējot, pinu bizītes :) esmu pinusi gan afro bizītes gan box tipa bizītes :)
Viss super, man ir plāni un slidīgi mati, nostaigāju ar afro bizītēm 2 mēnešus. Ideāli, ka jāmazgā tikai 1 reiz ned. un no rīta pamosties un nav jādomā ko ar matiem darīt.
Tas materiāls ātri žūst, es pagājušajā vasarā arī mierīgi peldējos ar viņiem :)
https://www.instagram.com/s/aGlnaGxpZ2h0OjE4MDY1ODQ1MjIyMTAyMjc4?igshid=fzrpsmnwsty4&story_media_id=2087029704445233929_30619010
Linkā var redzēt kā izskatījās un cik dažādas man bijušas. :)
12.05.2020 18:22 |
 
Reitings 39
Reģ: 12.05.2020
Es savas bizītes pinu Taizemē,man pina 5 stundas 1 meistare,nostaigāju 1 mēnesi un mati nesabojājās,tieši pretēji kłuva labāki. Samaksāju tikai 40 euro. Kā jau meitenes te minēja,tas ir labs variants vasarai. Mazgāju tikai 2 reizes ar šampūnu,jo pārsvarā dzīvojos pa pludmali,gāju peldēties un nebija vajadzības mazgāt katru nedēłu.
12.05.2020 21:43 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
watchingandtalking @ 12.05.2020 18:22
Man ir bijušas vairākas reizes, viss super. Man mati lēni aug un bija nobojāti, lai atkoptu un tiktu pie gariem matiem nepieaudzējot, pinu bizītes :) esmu pinusi gan afro bizītes gan box tipa bizītes :)
Viss super, man ir plāni un slidīgi mati, nostaigāju ar afro bizītēm 2 mēnešus. Ideāli, ka jāmazgā tikai 1 reiz ned. un no rīta pamosties un nav jādomā ko ar matiem darīt.
Tas materiāls ātri žūst, es pagājušajā vasarā arī mierīgi peldējos ar viņiem :)
https://www.instagram.com/s/aGlnaGxpZ2h0OjE4MDY1ODQ1MjIyMTAyMjc4?igshid=fzrpsmnwsty4&story_media_id=2087029704445233929_30619010
Linkā var redzēt kā izskatījās un cik dažādas man bijušas. :)

Ļoti skaisti! Tev piestāv!
12.05.2020 21:49 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Keana
Paldies :) Man arī patīk, bet vispār ir aizdomas, ka vienkārši piestāv gari mati ? Man ir diezgan garš deguns un ar īsiem viņš kaut kā nesaderas, līdz ko ir bizes vai gari mati, tā es sev patiku vairāk ???
12.05.2020 22:42 |
 
Reitings 123
Reģ: 23.02.2017
arī es jau kādu laiku vēlos bizītes, vēlos lai mati atpūšas, pārāk bieži pēdējā laikā mainu krāsu ?
varbūt kāda var arī ieteikt meistarīti ?
12.05.2020 22:57 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Afro bizītes pinu pie Gintas https://instagram.com/ginta_sky?igshid=s9snla14r8wn
Viņa pin ļoooti profesionāli un kvalitatīvi, bizītes ir perfektas. Bet viņa to dara ļoooti ilgi, jārēķinās ar visu dienu kā minimums.
Resnās Box tipa bizītes pinu pie citas meitenes, bet tām ir īss termiņš, ap 3ned var staigāt. Vairāk uz pasākumiem domātas. :)
12.05.2020 23:17 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Es arī pinu pie Gintas, viņa tiešām pin ļoti profesionāli un rūpīgi, meitenei ir talants un lieliska attieksme pret savu darbu. Tas, ka ilgi, jā, bet ir vērts noziedot dienu, lai tiktu pie tik skaista, rūpīga rezultāta.
12.05.2020 23:35 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Ketija123
Man pina 20h bez apstājas ? Tagad gribu atkal uz vasaru, bet Gintai pieraksts pilns līdz vasaras vidum un neesmu vēl pārliecināta, ka esmu gatava vēlvienām 20h ?
Tapēc ar interesi palasīšu kādus vēl meistarus te ieteiks :) Lai gan Gintas kvalitāti grūti pārspēt :(
12.05.2020 23:40 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
watchingandtalking
Nu jā, man bija 14h. Tā jau forši, skatījāmies filmas un pļāpājām, spaidīju telefonu, sēdēju ērtā puffā, bet beigās jau bija tā, ka apnika visu laiku sēdēt un ar nepacietību gaidīju, kad būs finišs? kad pirmo reizi gāju, pat nevarēju iedomāties, ka būs tik ilgi, likās 3h maximums ?? Tev noteikti bija vēl ilgāk, jo vairāk matu uz galvas, nekā man. Bet es noteikti kvalitātes dēļ ietu atkal pie Gintas. Tas, ka uz pavasara/ vasaras bizītēm pie viņas jāpierakstās laicīgi jeb jau ziemā/agrā pavasarī, tas nu ir fakts.
13.05.2020 12:40 |
 
Reitings 123
Reģ: 23.02.2017
watchingandtalking
Varbūt ar šo meiteni iespējams vēl kā sazināties, izņemot instagram?
13.05.2020 12:55 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Oreo
Es ar viņu FB messingeri komunicēju :)
13.05.2020 15:37 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
wow, meitenes, jūs tik forši visu pastāstījāt, ka man arī sagribējās :D bet jautājums, ja man ir ļoti taukaini mati nebūs tā, ka man arī bizītēs viņi ātri sataukosies?
13.05.2020 16:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits