Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Maģija un viss pārējais

 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Nesen ar draudzeni runājām par visādām maģiskām fīčām, iedvesmojoties tieši no cosmo par to taro utt.
Bet mēs vairāk uzreiz nosliecāmies runāt par visādām vīriešu pieburšanām, kad ar svecēm un fotogrāfijām saka tur visādus sakāmvārdus un teikumus.
Mēs sākām spriest, vai mūsu paziņu lokā kāda to varētu būt darījusi, kāpēc, kā, vai pati utt.
Galvenais mūsu pedejais jautājums palika - vai tas strādā? ?
Mēs tā baigi ieinteresējāmies par to, bet nekādus reālus piemērus neko neatradām un nebija arī dzirdēts no paziņām.
Kā ir ar jums? Ir bijis kaut kas tāds, kad sieviete piebur vīrieti un viņi tad ir kopā? Veikusi kaut kādu maģiju vai ko tādu? Ir strādājis vai nekas nesanāca?
Šis ir tīri tāds retorisks jautājums un no sadaļas, - viena omīte uztaisīja un vīrietis atgriezās.
Ir jums kaut kas tāds dzirdēts?
08.05.2020 13:56 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Man ir pretējs stāsts zināms, tas gan ļoti sen bija, bet vīrs krāpa savu sievu un sieva staigāja pie visādām šitādām tantiņām un zilniecēm, atnesa kaut kādu apvārdotu/apburtu sāli, ko visur izkaisīja, lai itkā tai piegulētājai ir slikti, kad atrodas ar viņas vīru :D vienreiz viņa mašīnā vēma, bet kopumā tas nenostrādāja, jo ir jau precējušies vairāk kā desmit gadus :D
08.05.2020 14:00 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3680
Reģ: 31.10.2010
Esmu dzirdējusi, ka ja vīrietim kaut kādā veidā iebarot mēnešreižu asinis, tad būšot kā piesiets?
Bet nu es ar tādām lietām nekad nesasietos, jo nekad nevar zināt, ko īsti piebur un kā tas atsauksies uz tavu dzīvi. Mazliet visām maģiskajām lietām ticu.
Un reāli man liekas ļoti nožēlojami ķerties pie tādiem līdzekļiem. It kā pasaulē vīriešu trūktu. Interesanti, vai sievietes, kas tā rīkojas patiešām ir laimīgas ar apziņu, ka tas vecis blakus ir tāpēc, ka pieburts, nevis tāpēc, ka pats to vēlētos.
08.05.2020 14:10 |
 
Reitings 109
Reģ: 22.01.2020
Mammas paziņu lokā bija sieviete, kas piebūra vīrieti. Apprecējās, piedzemdēja bērnus, bet vīrietis nelaimīgs, sievieti nemīlēja, bet izšķirties nespēja. Kā tur ir tagad, īsti nezinu, bet cik sapratu, beigu beigās izšķīrās, bet nu vīrietim dzīve sabojāta
08.05.2020 14:22 |
 
Reitings 59
Reģ: 29.10.2019
Kādreiz bija grāmata *jauniešu domu spēks*, tur bija kā iegūt puisi kādu kāro. Uz mazas lapiņas jāsaraksta īpašibas , izskata pazīmes. Jāaizmirst par lapiņu. Pēc kāda laika satiku puisi, pec 2gadus kopā būšanas netīšam atradu lapiņu un visas īpašības un iezīmes sakrita. Dzimšanas dienas skaitlis, vārda pirmais burts, acu krasa, ^princis baltā zirgā^ bija balts rolleris.
Vakar ar meitenēm liekot astroloģiskās kārtis, runāju un domāju vai varbūt esmu viņu piesaukusi/piespiedusi, un viņa dvēsele kliedz. Tāpēc mūsu attiecības vienmēr ir bijušas kādas mazas ķildas. Vienmēr esmu dažadām pardabiskām lietām ticējusi un esmu daudz ko arī redzējusi.
Uzskatu ka ar pieburšanām un apburšanām nodarboties nevar, tieši mīlestības lietās ?
08.05.2020 14:40 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Kādreiz vecmamma bērnībā stāstīja, ka viena ģimenes attāla radiniece lai ieriebtu manam tētim, iedeva man apvārdotu gredzenu un tāpēc raustu valodu. Jā atceros sudraba gredzenu kuru kaut kur dabūju un staigāju at uzvilktu pirkstā, bet nedomāju ka no tā raustīju valodu. Tas iedzimts no tēta bija. Logopēds un lēnāka runāšana to atrisināja.
08.05.2020 15:05 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Neesmu neko tādu darījusi,bet būtu labi ja pastāvētu maģija un varētu tā izdarīt, dzīve kļūtu vienkāršāka. ?
08.05.2020 16:11 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Tweek @ 08.05.2020 16:11
Neesmu neko tādu darījusi,bet būtu labi ja pastāvētu maģija un varētu tā izdarīt, dzīve kļūtu vienkāršāka. ?
es jau pati tam īsti neticu, vienkārši ar draudzeni spriedelējām.
Interisē visi šitie stāsti un vai kaut kas reāli pēc tam ir noticis. ?
Es jau tam neticu, bet visādi nostāsti citreiz uzpeld
08.05.2020 18:38 |
 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
Man ir zināms, kur pieburtais vīrišķis dzer tā kā traks, jo šamējā to nocēla sievai.
08.05.2020 19:29 |
 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
Kurzemniece
Man tam zināmam gadījumam kaut kā līdzīgi.
08.05.2020 19:30 |
 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
Starp citu, ja šeit publika ir skatījusies Likteņa līdumniekus???
Es tā loģiski izsecināju, ka tā Enija to Juri piebūra. Bet, tur filmā tas nav pateikts.
Un izdarīja pāri Jānim, viņam bija epilepsija, vai kas tur.
Ar maģiju vēl bija dzija zemē nomesta, kas ir kā nešļava. Tur seriālā tas bija parādīts!!!
08.05.2020 19:32 |
 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
Starp citu zinu, ka 80., gados jau biezā slānī tiem laikiem strādāja dažādi ekstrasensi, kaut gan šāda rūpala tika aizliegta.
08.05.2020 19:39 |
 
Reitings 262
Reģ: 04.11.2016
Iesaku par šo tēmu noskatīties filmu - the craft. Tur ir konkrēti par pieburšanas spēku.
Personīgi es ticu tādām lietām, bet uzskatu, ka ir muļķīgi pieburt pie sevis kādu, kam tu neinteresē. Tā teikt uzspiest ar varu sevi kādam iemīlēt..
08.05.2020 22:19 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
BlueMeg @ 08.05.2020 22:19
Iesaku par šo tēmu noskatīties filmu - the craft. Tur ir konkrēti par pieburšanas spēku.
Personīgi es ticu tādām lietām, bet uzskatu, ka ir muļķīgi pieburt pie sevis kādu, kam tu neinteresē. Tā teikt uzspiest ar varu sevi kādam iemīlēt..
noteikti paskatīšos
Šī tēma liekas interesanta, īpaši visādi tādi nostāsti. Ticēt jau nevar, bet tai pat laikā vienmēr šķiet, ka varbūt tomēr eksistē kaut kas tāds pārdabisks
09.05.2020 01:45 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Noskaties filmu Netflixā The Secret. Domās ir spēks.
09.05.2020 15:38 |
 
Reitings 35
Reģ: 04.04.2020
mammas divas paziņas ( vīrieši), tika konkrēti noburti. Neviens nezin, ko tās sievietes tur dara un kā to panāk, bet jā, rezultāts tāds, ka vīrietis skraida pie citas un ir kā ar rozā brillēm, neko neieskaidrot un neiestāstīt, nu, noburts?. Šie veiksmīgi gadījumi, jo abi puiši atgriezušies pie savām ģimenēm un dzīvo laimīgi līdz pat šodienai. Tāpēc - jā, ticu. vienkāršāk runājot, Domāju, ka tas ir kas līdzīgs hipnozei, ja vienreiz kaut ko tādu izdari, tad cilvēks kā nohipnotizēts tev pakaļ staigā. Negribas īsti teikt to “ noburt” , pēc kaut kādām raganu pasakām tas izklausās?
10.05.2020 00:01 |
 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
Veica atburšanas rituālu un noteikti sadeva pa mizu tai, kurai piebūra. Tai noteikti notika kas slikts. Un vispār ģimenes cilvēkiem nevajag vazāties pa svešām sievietēm.
Cik, zinu ir dažādi varianti kā pieburt. Var arī iebarot vīrieti ar ēdienu, var caur foto uztaisīt, varbūt speciālistiem ir vēl varianti.
Pati neesmu to darījusi un neatzīstu.
Zinu gadījumu, kur visi pa dzimtas līniju vīrieši dzēra. Vesela programma, kur tiek piesaistīti tikai nottiktas kategorijas nekārtīgi dzērāji.
10.05.2020 00:44 |
 
Reitings 658
Reģ: 18.06.2018
*Ir zināmi cilvēki,kuri dzīvo kā suns ar kaķi. Vīrietis krāpj,dzer,neciena sievieti. Abi strīdas, bet dzīvo kopā. Par viņiem esmu domājusi,ka vai tikai viņa nav bijusi kaut kur,lai viņu pieburtu,jo zinu ka jaunībā kā traka pēc viņa bija,lai tur vai kas. Jo no malas tās attiecības neizskatās harmoniskas un cieņpilnas. Tiešām izskatas,ka viņi iet savā virzienā katrs, bet kaut kas mistisks tur kopā.
* Tētis kādreiz bēra istabu stūros magoņu sēklas apvārdotas,lai mamma neaiziet prom. Pārvācās uz citu dzīvesvietu,laikam nepaspēja sabērt,viņi izšķīrās.
* Ticu šīm lietām ļoti. Bet domāju,ka tas kas ar to pieburšanu nodarbojas laimīgs nebūs,jo mākslīgi izveidota mīlestība nebūs laimīga un var nožēlot,ka pats pēc tam nelaimīgs esi.
* Tā jau liekas forši,ka katra savu simpātiju pieburtu un dzīvotu laimīgi. Kuru vien vēlies,to sev dabū..
* Es ticu,ka ar domu spēku arī var panākt lietas, varbūt ne tik ātri,bet var.
11.05.2020 10:27 |
 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
Fantasia
Par to domu spēku, man vienreiz ieteica, ka mazāk domāt vajag un praktiski nedomāt vispār. Vienreiz tik vajag it kā palaist to domu un viss.
Tam nebūšot dižas jēgas, ja domās 24 stundas diennaktī.
11.05.2020 11:39 |
 
Reitings 533
Reģ: 13.03.2020
Par to pieburšanu nezinu vai strādā, bet par domu spēku ir tīra patiesība, jo domu spēks principā ir kvanta fizika (viss sastāv no molekulām, kuras var iekustināt ar vibrācijām). Piemēram, bija veikts eksperiments - ielēja divas glāzes ar ūdeni - vienai teica labus vārdu, otrai sliktus. Tad abas glāzes sasaldēja, un, tā, kurai teica labus vārdus, bija sasalusi kristālskaidra, bet otra bija sakropļotā formā. Tā kā cilvēks sastāv 80% no ūdens, tad pozitīvas un negatīvas vibrācijas to ļoti ietekmē.
Noteikti no savas pieredzes varu teikt, ka domu spēks strādā pat ļoti, viss, ko vēlos pats no sevis ripo klēpī vēl labāk nekā gaidīts.
Par taro kārtīm ir tā, ka tās nav domātas nekādai pieburšanai utt, tās ir vairāk domātas lēmumu pieņemšanai un virzīšanai uz pareizā ceļa. Piemēram, ja prātā ir kāds jautājums, tad ar kārtīm var noskaidrot virzienu, kurā doties.
11.05.2020 12:12 |
 
Reitings 2
Reģ: 15.06.2022
Девушки.
пожалуйста, никогда не обращайтесь к салон kreicu dama IU Daugavpils.
она просит денег, но это не имеет смысла.
Врет, обещает результат, но…….
номер т.н. 29865126 Алана
15.06.2022 19:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits