Ko darīt?

 
Reitings 606
Reģ: 29.01.2020
Esmu diezgan lielā strupceļā šobrīd. Esmu attiecībās ar vīrieti kādus +/- 3 mēnešus un šo visu laiku esam gandrīz katru dienu kopā, esmu iepazinusies arī ar viņa vecākiem. Kopā nedzīvojam.
Man ir 23, viņam 24 gadi. Viņš jau ir daļu man liekas no mūsu kaut kādas nākotnes izplānojis.
Viņa plāns ir šāds - dzīvojam lielpilsētā, viņš grib pārvākties uz mazpilsētu, jo tur ir viņa ģimene,draugi, būs darbs kur pelnīs par 500 eiro vairāk, dzīvokļa izmaksas arī mazākas nekā lielpilsētā + viņam ir privātmāja, kur otrais stāvs ir atdalīts no pārējās mājas, kur ir iespējams arī dzivot.
Es šobrīd studēju, īsti nezinu, kad pabeigšu skolu dēļ šī brīža situācijas un nekas par eksāmeniem nav zināms. Es nestrādāju, man ir neliels savs bizness un šobrīd man ar to dzīvošanai pietiek.
Parvācoties es neko nezaudēju, jo savā profesijā darbu varu dabūt arī mazpilsētā vai ir padomā bizness, bet tas nenotiks tik ātri. Mazpilsēta atrodas 40 minūšu braucienā. Jebkurās brīvdienas varu arī braukt pie saviem vecākiem.
Viņa ģimenes modelis ir tāds, ka viņš ir tas galvenais. Ka visa finansiālā puse ir uz viņa pleciem, dzīvokļa izmaksas + pārtika + manas lietas (šo variantu kategoriski esmu noraidījusi)
Man šads modelis apmierina, ka viņš vēlas par visu rūpēties, bet uzskatu, ka man arī ir jāstrādā, kaut vai savām lietām kas man ir vajadzīgs. Un es neesmu tāda egoiste, kura liktu viņam visu pavilkt vienam, ja es varētu mierīgi viņam ieskaidrot, ka varētu kaut kādu daļu algas tērēt priekš mājām un pārtikai.
Mana vislielākā problēma ir šobrīd, kas man liek tā apstāties pie nāktones plānošanas ir viņa kredīts. Bija attiecības 3 gadus, draudzene nestrādāja viņš viņu uzturēja pilnībā (apģērbs, 2iphone, pārtika). Tāpēc šobrīd ir parādos, es vēl nelienu iekšā un nezinu cik tas ir, bet lēnām viņš ir atkopies un maksā visu + vecāki palīdz.
Mani drizāk uztrauc ne jau tā nauda, jo es zinu, ka viņam būs lielāka alga un viņš visu varēs pavilkt tie ir apmēram 1500 eiro mazpilsētā. Es ļoti gribu, lai viņš ir brīvs no iepriekšējām saistībām pirms sāk veidot kaut ko nopietnu ar mani, bet es nezinu kā lai viņam to pasaku, jo viņš to uzreiz sapratīs tā, ka es uzskatu, ka nav nākotnes mums kopā.
Es pēc rakstura esmu diezgan apdomīga un ar naudu māku dzīvot, esmu taupīga vai ja vajag naudu atradīšu kur to dabūt. Es zinu, ka es kļūšu daudz ātrāk pastāvīgāka un uz kājām nostāšos atrāk nekā viņš, jo man ir līdzekļi šobrīd tam + būs izglītība, varēšu atrast darbu.
Tāpēc ļoti uztraucos par to, vai mums ir kopā nākotne dēļ tā, ka viņam šobrīd ir lielas problēmas? īsti nesaprotu vai viņš tiešām ar savām problēmām tiks galā un neiebrauks vēl lielākos sūdos.
Ja pārvākšos un uzsāksim kopdzīvi tad tas notiks ap augustu vai septembri (es tā esmu izlēmusi no savas puses), viņš atkal pirmais brauks tur , jo kārtos mājvietas lietas un darba tas būs ap jūniju/jūliju.
Varbūt es pārāk ātri par šādām lietām uztraucos un man kaut kas nav kārtībā?
04.05.2020 14:34 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Kamēr jums nav bērni un nēsat precējušies, vispār var neiespringt. Kā kaut kas nepatiks, pasūti viņu di*st.
04.05.2020 22:42 |
 
Reitings 10
Reģ: 04.05.2020
Vislabākais - izrunāt aci pret aci un kādu laiku apdomāt dzirdēto, nesteidzoties ar secinājumiem.
04.05.2020 22:46 |
 
Reitings 606
Reģ: 29.01.2020
Biju nepieklājīga un izdarīju varbūt to ko nevajadzēja un ielīdu viņa datora, jo man bija par viņu aizdomas, ka iespējams savus parādus gribēs atmaksāt spēlējot aparātus. Nezinu kāpēc mani iekšā tas dīdīja un ļoti liela intuīcija bija par to.
Datora uzzināju, ka kredīts summa ir ap 3 tūkstošiem un ir spēlējis azartspēlēs pēc interneta vēstures.
Es nezinu cik daudz naudas vins tur ieguldījis, bet vismaz 2 reizes nedēļa ir spēlējis.
Šobrīd iekšā ļoti pārdzīvoju par to un es vēlos viņam pateikt, ka esmu to uzzinājusi + jau attiecību sākuma teicu ka tādas lietas nevarētu pieņemt.
Par to, ka uzzināju no datora viņam nebūtu ne jausmas, jo iepriekš esmu strādājusi azartspēļu biznesa un vins zin, ka varu daudz ko šajā jautājuma noskaidrot.
05.05.2020 12:35 |
 
Reitings 606
Reģ: 29.01.2020
Šobrīd vienu variantu domāju par to, ka jāmūk kamēr vēl var un nav sākusies kopdzīvē.
Otrs variants, pateikt to, ka zinu un skatīties kāda būs viņa reakcija, lai manis pēc liek liegumu sev, bet nezinu cik nopietni viņam tas ir.
05.05.2020 12:36 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Nekad nesapratīšu dāmas, kas var vienkārši līst citu telefonos, datoros, e-pastos u.c. privātos failos, nevis izrunāt lietas aci pret aci..
Pēc visa lasītā, autore, liec mierā to puisi un dzīvo savu dzīvi, jo ja jau tev uzticības nav attiecību sākumā, tad vēlāk būs tikai trakāk.
05.05.2020 14:28 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Ja saiesi ar viņu kopā, varu derēt, ka pēc pāris gadiem būs diskusija ar tematu - ko darīt,gribu šķirties, naudas nav.
Ja gribi čakarēties gar cilvēku, droši uz priekšu. Ja vēlies ko nopietnu, tad jāizrunā lietas un jātiek pie secinājumiem. Kaut uzdod jautājumu, ka plano apmaksāt, cik liela summa un vai nav spēlējis azartspēles. Ja melos tad zini, ka pati sevi nostādīsi idiotes lomā turpinot attiecības.
05.05.2020 15:20 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Nu jā autore pati grib atklātību, uzticēšanos, bet tai pat laikā nevar uzsākt nopietnu sarunu tā vietā ložņājot pat privātām mantām.
3 mēneši kopā tas nav daudz. Vai nu tas ir jāizrunā vai jābeidz spēlēties. Uzdod konkrētus jautājumus un gaidi ko atbildēs.
05.05.2020 15:31 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Tev liekas, ka tie parādi ir patiešām radušies exdraudzenes dēļ?
Nevar saprast-pusis dzīvo mākoņos (laba alga, rēķinu apmaksa) vai bāž Tev kārtīgus batonus ausīs. Nebrīnītos, ka drīz sāks runāt par big lovi un kāzām.
05.05.2020 15:54 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Man izklausās, ka esat ļoti dažādi cilvēki, tu esi saprātīgāka un piezemētāka nekā viņš, plus viņam ir noslieces dominēt attiecībās, kas man būtu dealbreaker jau krastā. Izklausās arī, ka viņš tērē naudu, kuras viņam nav, rēķinās ar ienākumiem, kuru nav, un tam visam pa virsu vēl spēlē azartspēles. Zvaniņš skan, zvaniņš skan, putni galvā brēc...
05.05.2020 16:33 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4987
Reģ: 03.11.2012
neko sliktu tur neredzu, manuprāt, tev pašai ir bail no pārmaiņām vai tā, ka kāds varētu par tevi rūpēties!
pati dzīvoju tādā modelī jau 4gadus, esmu jau arī precējusies. Arī man ir savi ienākumi nestrādājot, bet tos netērēju un no darba principā aizgāju gandrīz uzreiz kā sakām tikties. Arī manam vīram ir ex(sieva), arī viņam bija viņas dēļ parādi, bet gadu gaitā tika ar to galā + veidoja ģimeni un dzīvi ar mani+ mums ir kopīgs bērns.
Es tur neredzu neko sliktu, drīzāk problēmas ir tevī.
05.05.2020 16:49 |
 
Reitings 105
Reģ: 14.08.2019
Pāg, pag, autorīt, neievērojam karantīnu?
05.05.2020 18:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!