Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ideālā krēma meklējumos

 
Reitings 15
Reģ: 02.05.2020
Sveikas! Varbūt kāda var ieteikt pārbaudītu, labu krēmu problemātiskai ādai? :)
02.05.2020 22:26 |
 
Reitings 231
Reģ: 16.10.2019
https://www.apotheka.lv/tea-tree-oil-acne-krems-30ml-dr-muller-pmm0086210lv
Šis manā pieredzē ir reāls brīnumlīdzeklis! Pāris dienu laikā pazuda teju visi sarkanumi un ar laiku samazinājās arī pigmentācijas plankumi. Agrāk skeptiski skatījos uz krēmiem, kas nav bez maz dior, šmior, bet šo reāli iesaku izmēģināt ??????
02.05.2020 22:30 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Problematiskai sejas adai viens krems tik nepalidzes. Tur vajag visu skincare routine ieklaut. Man ir problematiska ada un vienmer metas pumpinas ap muti un zodu, ta saucama 'adult acne'.
Es mazgaju seju ar Cerave smoothing cleanser un Foreo luna, kas lieliski palidz attirit sejas adu. Ja man ir kosmetika uz sejas, tad sakuma izmaseju seju ar Elemis cleansing balm un attiru ar Cerave un Foreo.
Pec tam uzsmidzinu Elemis lavandas toniku, kas normalize sejas adu PH limeni.
Medik8 Balance Moisturiser is loti labs problemtiskai adai, ka ari Obagi Retinol 1.0 un nakti 1x nedela.
Retas pec pinnem loti labi nonem Esse Repair oil.
Es esmu izmeginaju loti daudz produktus gan no leta, gan no darga gala un tiesi sie man loti patik. Ipasi Esse repair oil.
02.05.2020 22:39 |
 
Reitings 15
Reģ: 02.05.2020
Prameri @ 02.05.2020 22:30
https://www.apotheka.lv/tea-tree-oil-acne-krems-30ml-dr-muller-pmm0086210lv
Šis manā pieredzē ir reāls brīnumlīdzeklis! Pāris dienu laikā pazuda teju visi sarkanumi un ar laiku samazinājās arī pigmentācijas plankumi. Agrāk skeptiski skatījos uz krēmiem, kas nav bez maz dior, šmior, bet šo reāli iesaku izmēģināt ??????
Pamēģināšu, paldies :)
Par visiem citiem etapiem es zinu un daru, bet pēdējā laikā mans gadiem uzticamais krēms vairs nedod to efektu, kāds bija agrāk. :(
02.05.2020 22:47 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Paldies. Likšu aiz auss!
Prameri @ 02.05.2020 22:30
https://www.apotheka.lv/tea-tree-oil-acne-krems-30ml-dr-muller-pmm0086210lv
Šis manā pieredzē ir reāls brīnumlīdzeklis! Pāris dienu laikā pazuda teju visi sarkanumi un ar laiku samazinājās arī pigmentācijas plankumi. Agrāk skeptiski skatījos uz krēmiem, kas nav bez maz dior, šmior, bet šo reāli iesaku izmēģināt ??????
03.05.2020 00:32 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Man ir taukains ādas tips un jā, akne. Tagad beeeidzot nu jau varu teikt ''bija akne''. Ar laiku vēl plusā man bija dehidrēta āda. Šo kombo bija ļoti grūti apkarot. Izmēģināju visādus līdzekļus no dārgā gala, kas bija naudas izmešana.
No manas pieredzes līdzekļi, kas tiešām ievērojami palīdz pret akni:
1. Tējas koka eļļa. Tāpēc arī Prameri ieteiktasi krēms varētu būt labs. Es tējas koka eļļu izmantoju vienu pašu, liku uz problemātiskajām vietām un atšķaidot ar ūdeni smērēju pa visu seju, kā toniku. Tā lieliski tiek galā ar aknes baktērijām un iekaisumiem. Tikai ir diez gan spēcīga, ja ir jutīga āda jāuzmanās ar daudzumu.
2. Jojoba eļļa. Man kā taukainas sejas īpašniecei palīdzēja izcili. Teju visas pumpas pazuda apm. 2 nedēļu laikā. Viņa aizstāj sejas ražoto sebumu (kas, esot pārāk daudz rada baktērijas porās un līdz ar to - akni). Lietojot eļļu seja jūt, ka sebumu nav jāražo un līdz ar to nerodas jaunas pumpas.
3. AHA / BHA skābes. Šis ir Holly Grail. Izclili attīra sejas ādu, palīdz pret nesmuku tekstūru, paplašinātām porām, mazām grumbiņām un dažas pat mitrina izcili. Es lietoju Glycolic acid, kas ir pati spēcīgākā. Ja ir jutīga āda ir arī ne tik kairinošas, piemēram, Mandelic acid. Vai vnk jālieto mazāks skābes procents.
4. Hauschka Revitalising Day Cream. Tam nav nekāda tieša sakara ar akni, bet man bija problēmas noturēt tīru sejas ādu, jo daudzi kremi aizsprostoja poras vai tie,kuri bija paredzēti taukainai ādai - izsausināja ar savu matēto efektu. Šis krems ir ideāls, mitrina, viegls, āda paliek mīksta, poras neaizsprosto.
PLUSS. Teju visi šie līdzekļi ir dabīgi. Nekas no šī visa nav dārgs, 5 līdz 8 eur. Bet kā jau te minēja, ja ir problemātiska āda ar kremu nepietieks, vajag pareizu ādas kopšanas rutīnu, atbilstošu ādas tipam. Un svarīgi zināt kas izraisa akni. (Hormoni, Baktērijas, produktu sastāvdaļas, ēdiens...?)
03.05.2020 12:19 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Kur iegādājies jojoba eļļu un skābes?
keegan @ 03.05.2020 12:19
Man ir taukains ādas tips un jā, akne. Tagad beeeidzot nu jau varu teikt ''bija akne''. Ar laiku vēl plusā man bija dehidrēta āda. Šo kombo bija ļoti grūti apkarot. Izmēģināju visādus līdzekļus no dārgā gala, kas bija naudas izmešana.
No manas pieredzes līdzekļi, kas tiešām ievērojami palīdz pret akni:
1. Tējas koka eļļa. Tāpēc arī Prameri ieteiktasi krēms varētu būt labs. Es tējas koka eļļu izmantoju vienu pašu, liku uz problemātiskajām vietām un atšķaidot ar ūdeni smērēju pa visu seju, kā toniku. Tā lieliski tiek galā ar aknes baktērijām un iekaisumiem. Tikai ir diez gan spēcīga, ja ir jutīga āda jāuzmanās ar daudzumu.
2. Jojoba eļļa. Man kā taukainas sejas īpašniecei palīdzēja izcili. Teju visas pumpas pazuda apm. 2 nedēļu laikā. Viņa aizstāj sejas ražoto sebumu (kas, esot pārāk daudz rada baktērijas porās un līdz ar to - akni). Lietojot eļļu seja jūt, ka sebumu nav jāražo un līdz ar to nerodas jaunas pumpas.
3. AHA / BHA skābes. Šis ir Holly Grail. Izclili attīra sejas ādu, palīdz pret nesmuku tekstūru, paplašinātām porām, mazām grumbiņām un dažas pat mitrina izcili. Es lietoju Glycolic acid, kas ir pati spēcīgākā. Ja ir jutīga āda ir arī ne tik kairinošas, piemēram, Mandelic acid. Vai vnk jālieto mazāks skābes procents.
4. Hauschka Revitalising Day Cream. Tam nav nekāda tieša sakara ar akni, bet man bija problēmas noturēt tīru sejas ādu, jo daudzi kremi aizsprostoja poras vai tie,kuri bija paredzēti taukainai ādai - izsausināja ar savu matēto efektu. Šis krems ir ideāls, mitrina, viegls, āda paliek mīksta, poras neaizsprosto.
PLUSS. Teju visi šie līdzekļi ir dabīgi. Nekas no šī visa nav dārgs, 5 līdz 8 eur. Bet kā jau te minēja, ja ir problemātiska āda ar kremu nepietieks, vajag pareizu ādas kopšanas rutīnu, atbilstošu ādas tipam. Un svarīgi zināt kas izraisa akni. (Hormoni, Baktērijas, produktu sastāvdaļas, ēdiens...?)
03.05.2020 16:33 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Katz @ 03.05.2020 16:33
Kur iegādājies jojoba eļļu un skābes?

Jojoba eļļu un AHA skābju maisījumu pirku BBFactory. Maisījumu var izmantot dažādi, es liku sejas maskai klāt (parastajiem māliem). Un Glycolic acid Toner no The Ordinary, nopērkams Duglasā. Ļoti labs. Viņiem ir arī Mandelic acid.
03.05.2020 17:02 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Paldies Tev! :)
03.05.2020 18:08 |
 
Reitings 231
Reģ: 16.10.2019
marimara @ 04.05.2020 10:54
man patīk azelaīnskābe no The Ordinary https://www.skaistumnica.lv/lv/blogs/produktu-apskati/the-ordinary-azelaic-acid-suspension-10-jeb-ka-azelainskabe-palidz-pret-akni-un-rozaciju-277/
La Roche – Posay Effaclar Duo + krēms https://www.skaistumnica.lv/lv/blogs/produktu-apskati/komplekts-la-roche-posay-effaclar-duo-un-attirosa-zeleja-15/
Man šis La Roche krēms galīgi nepatika. Krēms 10€ uz atlaidēm, bet reāli ne silts, ne auksts no viņa. Nu ir un ir?Reizēm likās, ka tieši pasliktina situāciju. 2 reizes nopirku, bet vairs nepirkšu. Varbūt labs kā bāze, bet nekādu citu plusu nav. Toniks viņiem vispār vāks, tā izsausināja manu super taukaino ādu, ka viss sejas trijstūris bija nolobījies.??‍♀️
04.05.2020 11:45 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Man tieši tas pats, no tā La Roche nekāda labuma, dizains gan patīk, glīts. Citi vēl slavē lūpu balzāmu, ko Roche ražo.
-
Kāda ir mēģinājusi šo produktu? https://www.azeta.lv/institut-esthederm-krems-problematiskai-adai-intensive-propolis-50-ml
04.05.2020 13:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits