Kā zināt, ka jāšķirās

 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Vienmēr ir licies, ka šķiršanās ir kaut kas , kas notiek pats no sevis, iemesli ir skaidri.
Izrādās, ka reālajā dzīvē tas ir daudz sarežģītāk un novilkt to līniju, kur turpināt censties un strādāt uz attiecībām un kur vienkārši padoties.
Kas Jums atvēra acis, ka jā , jāšķirās?
Un kā tikāt galā ar visām parastajām domām (nevienu labāku neatradīšu, negribas atkal ieguldīt ntos gadus, utt utt)?
Paldies par Jūsu pieredzi..
30.04.2020 16:30 |
 
Reitings 1604
Reģ: 26.01.2016
Meralle. Uzdod sev jautājumu, vai vēlies visu atlikušo dzīvi pavadīt kopā ar šo vīrieti un paciest šādu izturēšanos?
:(
Iepriekšējās attiecībās mani nokrāpa. Skaidrojums-jo visi tā dara un viņš gribējis pamēģināt kā tas ir+dzērums.
It kā piedevu, bet tikai mutiski.. sirdī bija rūgtums un tas bija atskaites punkts, kopš kura sāku domāt par šķiršanos. Nomuļļājām vēl kādus 2 gadus. 2 nedēļas nevarēju saņemties, tad vienā vakarā pateicu, ka viss.
Tajā brīdî nedomāju par to, ka būšu viena, būs grūti, finanses utt. Vienkārši zināju, ka esmu gana stipra, lai tiktu ar visu galā. Tāpat arī katrai no jums! Jūsos ir spēks, sāciet cienīt un mīlēt sevi. Neļaujiet sev darīt pāri ne fiziski, ne emocionāli!! Jūs esat stipras un pārvarēsiet jebkuras grūtības-ar vai bez viņiem!!!♥️
02.05.2020 13:17 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Domājam drīz uzsākt kopdzīvi,bet no sākuma viņš plāno uztaisīt remontu savā dzīvoklī, kur arī plānojam dzīvot kopā. Izteicu savas idejas par toņiem, kas piestāvētu dzīvojamā istabā, kur kas varētu stāvēt, utt. Uz ko viņš man atbildēja -labi, ņemšu vērā, bet tas tomēr ir mans dzīvoklis. Ja man patiks kāda tava ideja, tad realizēšu to. Tā atbilde mani izsita no sliedēm. Kāda starpība - tavs dzīvoklis vai mans? Mēs tajā abi dzīvosim un arī es vēlos justies tur kā savās mājās, kur esmu kādu daļiņu sevis ieguldījusi.

Nu te gan varētu pastrīdēties. Tas ir ļoti atkarīgs no tā vai tu arī dod kādu finansiālu iegūldījumu tam remontam (kas būtu stulbi jau pašā saknē, jo neesat precējušies). Ja jā, tad tas ir saprotams, ka tavas idejas ir jāņem vērā, bet ja nedod, tad tas tikai parāda to, ka tavs draugs nav uz muti kritis un nav muļķis. Skaties uz to situāciju no tava drauga puses - Iedomājies viņš uztaisa to remontu pa tavam prātam, bet vēlāk jūs izšķiraties. Kas viņam paliek? Dzīvoklis ar remontu, kādu viņš nemaz nav gribējis, tāpēc tas ir pilnīgi normāli, ka viņš viņu grasās taisīt pēc sava prāta un par to viņam lieli aplausi. Es pats šādu kļūdu esmu pieļāvis pagātnē, kad uztaisīju savu pirmo dzīvokli pēc draudzenes prātā, protams, vēlāk izšķirāmies un biju dikti nelaimīgs, ka tagad ir jāpārtaisa remonts. Fui, mācība uz visu mūžu, vairs nekad dzīvē pat domu neapsvērtu tā rīkoties.
02.05.2020 13:54 |
 
Reitings 262
Reģ: 04.11.2016
GhostGG @ 02.05.2020 13:54

Nu te gan varētu pastrīdēties. Tas ir ļoti atkarīgs no tā vai tu arī dod kādu finansiālu iegūldījumu tam remontam (kas būtu stulbi jau pašā saknē, jo neesat precējušies). Ja jā, tad tas ir saprotams, ka tavas idejas ir jāņem vērā, bet ja nedod, tad tas tikai parāda to, ka tavs draugs nav uz muti kritis un nav muļķis. Skaties uz to situāciju no tava drauga puses - Iedomājies viņš uztaisa to remontu pa tavam prātam, bet vēlāk jūs izšķiraties. Kas viņam paliek? Dzīvoklis ar remontu, kādu viņš nemaz nav gribējis, tāpēc tas ir pilnīgi normāli, ka viņš viņu grasās taisīt pēc sava prāta un par to viņam lieli aplausi. Es pats šādu kļūdu esmu pieļāvis pagātnē, kad uztaisīju savu pirmo dzīvokli pēc draudzenes prātā, protams, vēlāk izšķirāmies un biju dikti nelaimīgs, ka tagad ir jāpārtaisa remonts. Fui, mācība uz visu mūžu, vairs nekad dzīvē pat domu neapsvērtu tā rīkoties.

Es vairāk par izkārtojumu “pārdzīvoju”, kur kas varētu stāvēt. Pats viņš saprot, ka dzīvoklim tumšie toņi nepiestāv, vajadzēs gaišos, jo dzīvoklis tā jau maziņš, un tas mani jau priecē. Tāpēc tur domas sakrīt. ?
Protams, jāmeklē kāds kopsaucējs , kas abiem patiktu, nevis tikai man. Zinot sevi, es nejustos ļoti harmoniski un mājīgi, ja man mūždien, atnākot mājās, besītu ka , piemēram, gulta stāv pie loga, nevis kaut kur citur, kur es būtu ieplānojusi.
Dzīvē gadās visādi un, ja nu mēs izšķirtos - mēbeles var salikt kā pašam tīk. :)
02.05.2020 14:03 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es vairāk par izkārtojumu “pārdzīvoju”, kur kas varētu stāvēt. Pats viņš saprot, ka dzīvoklim tumšie toņi nepiestāv, vajadzēs gaišos, jo dzīvoklis tā jau maziņš, un tas mani jau priecē. Tāpēc tur domas sakrīt. ?
Protams, jāmeklē kāds kopsaucējs , kas abiem patiktu, nevis tikai man. Zinot sevi, es nejustos ļoti harmoniski un mājīgi, ja man mūždien, atnākot mājās, besītu ka , piemēram, gulta stāv pie loga, nevis kaut kur citur, kur es būtu ieplānojusi.
Dzīvē gadās visādi un, ja nu mēs izšķirtos - mēbeles var salikt kā pašam tīk.

ā nu tad sorry, es laikam ne tā sapratu, domāju, ka runā par pašu dizainu, nevis tikai par izkārtojumu.
02.05.2020 14:06 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Lasu jūsu stāstus un tā atceros savas sajūtas.
Kopā bijām 5 gadus, pirmās nopietnās attiecības,daudz daudz strīdu, ļoti daudz raudāju, ļoti daudz,tagad varu pasmieties,ka attiecībās biju ar sīpolu, tusiņi no viņa puses,roku palaišana, policija- kā labākajos kriminālseriālos. Visu šo laiku iekšēji jutu,ka tas nav mans cilvēks,ka es negribu šādi pavadīt visu savu dzīvi. Viņš vēl gribēja bērnus ?
Pēdējos divus gadus domāju par šķiršanos,bet nespēju,jo man nebija kur iet, nē nu gan jau bija,tikai sevi mocīt un žēlot bija vieglāk kā izdomāt risinājumu. Palikšu viena,kam es esmu vajadzīga un bla bla bla.
Bet tad vienu dienu atgriežoties mājās pēc darba es ieraudzīju,ka viņš pa kluso ir izvācies,savācis savas mantas. Sāpēja ļoti, tā,ka ļoti,bet iekšēji tomēr bija tāda atvieglojuma,viegla brīvības sajūta.
Kaut arī pati es to neizdarīju,jo man vienkārši tam nepietika drosmes,es sapratu,ka nekad nekad dzīvē vairs nepieļaušu necieņu pret sevi, nekad neļaušu sevi noniecināt un nekad nedzīvošu ar vīrieti tikai tāpēc,lai būtu vecis pie sāniem. Varbūt šajās attiecībās esmu riebīgāka un prasīgāka pret otru,varu pateikt,lai izvelk rokas no dirsas un pats gatavo,ja kaut kas nepatīk vai negaršo. Toties jūtu,ka mani ciena,ka esmu svarīga un,ka manam viedoklim ir nozīme šajās attiecībās.
02.05.2020 15:14 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Rosey tas attaisnojums par krāpšanu.. Es pat nespēju komentēt.
Apzinos, ka mani attur divas lietas - es vienmēr esmu uzskatījusi, ka visu var atrisināt, izlabot. Tikai pēdējā laikā man tas vairs nesanāk. Viņš arī pēc strīda sola laboties un saņemties. Un strīdi visbiežāk rodas tad, ja es kaut kā reaģēju uz aizrādījumiem un tādām lietām. Parasti cenšos neņemt galvā. Un otrkārt, visu fonu maina tas, ka nejau katru dienu, ne katru nedēļu un pat ne katru mēnesi viņš uzvedas šādi. Tajos brīžos šķiet, ka viss ir skaisti. Līdz pienāk atkal nākamā reizr. Man ļoti grūti izstāstīt savas sajūtas. Pa šiem gadiem, nekad ar nevienu to no sākuma līdz beigām neesmu izrunajusi..
02.05.2020 15:27 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Meralle - paldies tev
02.05.2020 15:33 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Meralle - padzisa pārējā daļa iepriekšējā atbildē.... mēģināšu vēlreiz uzrakstīt. Mums iet ļoti, ļoti līdzīgi. VIņam visu kontrolēt ir tik svarīgi, ka viņš mani sāpinās tik ļoti, lai es beigās salūztu. saka lietas, ko it kā nedomājot. saka pēc tam, ka tā nebija taisnība.Bet ar kā tev, saku tas jau ne jau katru dienu, ne katru nedēļu un pat ne katru mēnesi. Un tad atkal atrodu sevi raudādama uz vannas istabas grīdas. pēc tam atkal - viss taču var būt labi, mēs centīsimies, mēs viens otru mīlam... bet tad tu pat zemapziņā gaidi nākamo strīdu un zināsi, ka tiksi atkal ļoti sāpināta. Es pat tagad cenšos sev ieskaidrot, ka attiecības ir beigušās, bet raudu visu laiku un dziļi sirdī gribu, lai viss taču ir ... labi.... jo man bija ja tik daudz sapņu, likās , ka viss ir izdevies. Un pēkšņi it viss sabrūk..
02.05.2020 15:55 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
začeits - viņš naudu grib paturēt , jo viņam patīk paturēt līdz beigām lielāku varu kā ir man.. to, vai atdos, laiks rādīs. Es domāju tomēr , ka jā.
02.05.2020 15:56 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Ārprāts.... Es tev uzrakstīšu personīgi.
02.05.2020 15:58 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Mīļās, beidziet taču sevi raustīt uz pusēm, mocīt un pašas sevi sāpināt. Ja jūs izklāstat otram cilvēkam to, kas jums sāp, taču nekas nemainas, nekas arī nemainīsies. Un tā tie gadi paies cerot un turoties pie sapņiem, jo sev iestāstīt ir grūti, ka viss ir pagājis.
Mēs te visas varam kaut ko ieteikt, bet viss mainīsies tikkai tad, kad pašas nolemsim kad pārtraukt spēlēt šo spēli. Jo spēle beidzas tikkai tad, kad TU pārstāj to spēlēt. Jebkurā situācijā zaudētāji būsiet jūs abi, neatkarīgi no tā, kādas ir attiecības.
Spēku un mīlestību pret sevi jums visām. ❤
02.05.2020 20:02 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Ekspertize,
Paldies par šiem vārdiem ❤ laikam jau tā ļoti, ļoti reti notiek, ka pēc attiecību skaidrošanas viss mainās..
02.05.2020 20:10 |
 
Reitings 46
Reģ: 18.04.2020
Tendresse @ 02.05.2020 15:55
Meralle - padzisa pārējā daļa iepriekšējā atbildē.... mēģināšu vēlreiz uzrakstīt. Mums iet ļoti, ļoti līdzīgi. VIņam visu kontrolēt ir tik svarīgi, ka viņš mani sāpinās tik ļoti, lai es beigās salūztu. saka lietas, ko it kā nedomājot. saka pēc tam, ka tā nebija taisnība.Bet ar kā tev, saku tas jau ne jau katru dienu, ne katru nedēļu un pat ne katru mēnesi. Un tad atkal atrodu sevi raudādama uz vannas istabas grīdas. pēc tam atkal - viss taču var būt labi, mēs centīsimies, mēs viens otru mīlam... bet tad tu pat zemapziņā gaidi nākamo strīdu un zināsi, ka tiksi atkal ļoti sāpināta. Es pat tagad cenšos sev ieskaidrot, ka attiecības ir beigušās, bet raudu visu laiku un dziļi sirdī gribu, lai viss taču ir ... labi.... jo man bija ja tik daudz sapņu, likās , ka viss ir izdevies. Un pēkšņi it viss sabrūk..

Aaaaaaa nu šeit es ieraudzīju sevi.☹️
02.05.2020 20:16 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Meralle @ 02.05.2020 20:10
Ekspertize,
Paldies par šiem vārdiem ❤ laikam jau tā ļoti, ļoti reti notiek, ka pēc attiecību skaidrošanas viss mainās..

Tiešām ļoti reti. Jo cilvēki savā būtībā nemainās. Tu vari uz brīdi būt kāds cits. Bet cik ilgi tēlosi? Mēnesi? Divus? Trīs? Pēc tam viss aiziet vecajās sliedēs. Es tik daudz sievietes zinu, kas dzīvo savu dzīvi nelaimīgas. Un ko viņas savos 80 gados atcerēsies? Ka visu dzīvi kādam piedevušas, jo bērnus gribas kopīgi audzināt. Ka cerējušas uz izmaiņām, līdz nonākušas līdz brīdim, kad par vēlu dzīvē ko mainīt.
Dzīve ir kas vairāk par noraudātām acīm, sāpēm un mokām. Dzīve ir šeit un tagad. Un tā ir jātver tieši šajā minūtē, sekundē.
Mums katrai ir divas dzīves. Otrā sākas tad, kad tā pa īstam un līdz kaulam apjaušam, ka mums tā ir tikkai viena. Un tad viss izkristalizējas. Un tad top viss skaidrs. Tas ir brīnišķīgākais mirklis, ko esmu piedzīvojusi līdz šim. Aptvert, ka dzīvoju tagad un savu otro/vienīgo dzīvi.
Tāpēc dupšus augšā, dāmas, ejat saviem vīriešiem teikt, ka pietiek vienam otru mocīt un beigt domāt par kopīgiem bērniem, naudu, kuru iespējams neatgūs vai sapņiem, kas kopīgi nepiepildīsies. Sāpoša sirda nav nevienas naudas vērta, nevienu salauzto sapņu vērta un nelaimīgu attiecību vērta.
03.05.2020 00:08 |
 
Reitings 9
Reģ: 15.08.2018
Arī man ir izveidojusies diezgan piņķerīga situācija,kurā jāizdara nopietna izvēle.. Negribas visu izklāstīt šeit,bet varbūt kāda vēlas saņemt ziņu privāti?
03.05.2020 02:17 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Pinkismyfav - vari man uzrakstīt!
03.05.2020 13:09 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
brīnos, ka tik daudz līdzīgu pieredžu te ir. izskatās, ka mēs te vienkārši ar tiem dīvaiņiem te savā starpā maināmies.... par vienu man ir prieks - kā sievietes te spēj tomēr būt solidāras, viena otru atbalstīt un kopā piņķerēties ārā! Tikai tā turpināt
03.05.2020 13:11 |
 
Reitings 15
Reģ: 03.05.2020
Jau kādu laiku domāju.. ļoti ilgu laiku. Strīdamies visu laiku.. par neko . Neskaitāmas reizes ir teicis lai eju prom , es tiešām vienreiz gribētu savākt savas mantas un aiziet, bet man nav kur.. man nav kur iet.
Strīdi, spēka pielietošana turot.. redzu,ka viņam patīk,ka man sāp. Skatās acīs un saka visu ,kas mani sāpina. Agrāk sāpēja ļoti, tagad esmu pie tā pieradusi, nezinu vai kaut kas viņa pateiktais man sāpētu. No tiem visiem pārmetumiem, audzināšanas esmu kļuvusi nejūtīga.. del tā visa esmu vēsa. Man nekas nesagādā siltumu, nealkstu mīļošanās,pieskārienu..
Kopā esam trīs gadus, taču to vienu reizi,kad dusmās man gandrīz roku salauza es neaizmirsīšu.. dusmās viņš mēdz izdarīt pāri, vai iekniebt, vai no spēka uzšaut pa dibenu, sapurināt.. Braucot uz laukiem atvaļinājumos pat neilgojos..jau tas man lika sākt domāt.. domāju "kāpēc pirms tam es nespeju nekur ilgāk kā divas dienas bez viņa, bet tagad es pēc pirmās iespējas braucu prom un pat neiedomājos par viņu?.."
03.05.2020 17:20 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Blondaa - STĀJIES UZ KĀJĀM UN EJ PROM!!! Nopietni, tas ir pilnīgi nepieņemami un tava nākotne būs ļoti slikta. Jebkurā gadījumā tas beigsies ar to, ka tev BŪS jāiet prom un vēlāk tas būs daudz grūtāk. Bāc, sieviete mīļā, es tevi tagad virtuāli sapurinu. Neiestājies statistikā, kuru vīrs nogalina beigās. Es te vēl sūdzos, bet goda vārds, ja būtu fiziska ietekmēšana, es būtu prom ātrāk kā spētu komentāru uzrakstīt te.. Es zinu, ka noteikti ir miljons lietas, kas attur un ko cits no malas nevar pateikt, bet šajā gadījumā pat tev jābeidz par to domāt. Meklē darbu, īrē dzīvokli. UN EJ
03.05.2020 17:42 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
vot šitā tie idioti ari paliek par tādiem idiotiem, ka tās nabaga sievietes ilgi mokās un neiet prom, tad jau viss ok, var turpināt..
A kolīdz trešā pēc pirmās reizes jau aizietu, varbūt tas stulbenis sāktu aizdomāties, kā pret sievieti izturēties
03.05.2020 17:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits