Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Self-help grāmatas

 
Reitings 25
Reģ: 17.04.2019
Ko domājat par tādam self-help grāmatām? vai ticat tiem visiem murgiem un tiešām “pielietojat” dzīvē?
Es domāju tas ir tikai vēl viens piepelnīšanās veids autoram un nekāda palīdzība nav īsti sniegta. Šodien iesāku lasīt Bill Gates sievas self-help grāmatu un sapratu ka viņai jau viegli runāt - ir nauda, izskats, veselība, laba ģimene, uzaugusi laba ģimene, ir izglītība. Ko tāds cilvēks var rakstīt par self help ja viņiem viss tiek pasniegts uz paplātes un ir vienkārši vinnējusi dzīves loterija tā teikt?
29.04.2020 13:54 |
 
Reitings 93
Reģ: 21.09.2019
Vai kāda ir lasījusi grāmatu, "Latvietes karma"?
29.04.2020 17:02 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Manuprāt ar tām grāmatām ir tā, ka tev pašam ir jāgrib sevi mainīt vai dzīvē ko mainīt, tev jābūt interesei viņas lasīt, interesei sevi pilnveidot. Ja paņemsi to grāmatu tikai tāpat vien, tad tas būs kā lasīt pasaku grāmatu. Bet ja cilvēks tiešām ir ieinteresēts tajā visā procesā, tad domāju,ka ir lietas vai teksti, padomi,kas tiešām palīdzēs, palīdzēs varbūt kaut ko saprast. Mana pēdējā lasītā grāmata ir "piezīmes par nervozu planētu", ļoti patika grāmata un paskatījos uz lietām citādāk.
29.04.2020 15:27 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Tādā veida grāmatas nelasu. Taču lasu CBT grāmatu angļu valodā, kas ir domāta kā terapeitiem tā pacientiem un pildu uzdevumus. Man savā nodabā labāk patīk strādāt ar sevi nekā
to daru ar terapeitu, lai cik dīvaini nebūtu :)
29.04.2020 14:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits