Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gēla nagi-kabatas

 
Reitings 280
Reģ: 21.11.2013
Sveikas, dāmas!
Jautājums tām, kurām ir gēla nadziņi (gēls uz dabīgā nadziņa vai pieaudzētie), kā Jums turās nagi?
Cik ilgi staigājat līdz nākamajai profilaksei?
Kādu gēlu izmanto meistarīte?
Dodaties uz salonu vai taisat pie meistares mājās?
Man ir bēda ar nagiem jau vairāk kā 4 gadus. Būts pie 5 meistarēm kopumā, izmēģināts Luxe Gel un Kinetics Easy gel. Pirmās kabatas vienmēr izveidojas pēc nedēļas (mazliet atnāk vaļa), pēc 2 nedēļām jau ir vismaz 3 kabatas (pārsvarā labās rokas nagiem).
Ir bijuši gan pieaudzēti uz tipšiem, gan arī uz formām! Pēdējos 2 gadus tikai uz formām!
Pamanīju, ka Luxe Gel vispār nepatīk ūdens, katru reizi pēc dušas vai trauku mazgāšanas tie it kā paceļas uz augšu! Tagad traukus mazgāju tikai ar cimdiem!
Ir mēģināts arī vienkāršais gelish , tam ir labāka noturība, taču nagi man ir trausli un mīksti, ar gelish laku tie ļoti locās un plaisā, bieži lūzt!
Kāda ir Jūsu pieredze? Ieteikumi? Varbūt forumā ir arī kāda nagu kopšanas speciāliste!
Priecāšos, ja padalīsieties!
https://mirnogotkov.ru/wp-content/uploads/2012/01/snyatie_1.jpg
27.04.2020 16:47 |
 
Reitings 1437
Reģ: 03.03.2020
Man dabīgie nagi ir ļoti mīksti un slikti, jau daudzus gadus man liek Luxe gel un nekādu problēmu nav, ne kabatu, ne naxeļās no ūdens. Es domāju, vaina ir meistaros, nevis gēlā. Savu meistari meklēju ļoti ilgi un izmēģināju daudzas, tad arī bija problēmas.
27.04.2020 18:37 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Pieaudzēju gēla nagus aptuveni 4 gadus. Šo 4 gadu laikā pie vienas meistares devos veselus 3 gadus, bet, diemžēl, sāku pamanīt, ka arī pie viņas veidojas kabatas. Meistari nomainīju, jo cena neatbilda kvalitātei un meistare savu darbu darīja ļoti pavirši. Man tika pieaudzēti nagi uz formām. Šobrīd esmu atradusi jaunu meistari, kura izmanto šķidro gēlu (precīzu firmu diemžēl nosaukt nevarēšu, bet tādā pašā pudelītē kā nagu lakas). Meistare ļoti rūpīgi veic manikīru. Sanāk nedaudz ilgāk kā 1,5h pieraksts (ja ņem vērā, ka iepriekšējā meistare pieaudzēja ~ 1h 15min.). Ja vēlies, uzraksti man, labprāt padalīšos ar meistares kontaktiem. ?
27.04.2020 19:13 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Aizmirsu pieminēt, ka traukus mazgāju bez cimdiem un kabatas nerodas. Staigāju aptuveni 4-5 nedēļas (viss atkarīgs no paredzētajiem pasākumiem utt)
27.04.2020 19:15 |
 
Reitings 280
Reģ: 21.11.2013
Mk9 @ 27.04.2020 18:37
Man dabīgie nagi ir ļoti mīksti un slikti, jau daudzus gadus man liek Luxe gel un nekādu problēmu nav, ne kabatu, ne naxeļās no ūdens. Es domāju, vaina ir meistaros, nevis gēlā. Savu meistari meklēju ļoti ilgi un izmēģināju daudzas, tad arī bija problēmas.

Par Luxe Gel kopumā esmu dzirdējusi tiešām labas atsauksmes, īpaši par tā sastāvu, ka tik ļoti nebojājot nagu.
Mani nagi acīmredzot nespēj nearvienu gēlu sadraudzēties (domāju, kas vēl pie vainas varētu būt)
Daudz pa ūdeni ņemos, un tieši pēc tam esmu novērojusi, ka nagi "paceļas uz augšu".
Diezgan strīdīgs jautājums (meistars vai gēls vainīgs), domāju no meistara ir ļoti daudz kas atkarīgs.
Tikko, pagājušajā nedēļā, biju pie citas meistares , izmantoja Luxe Gel builder gel, caurspīdīgo, pieaudzēja nagus ap 3 h, taču ļooti akurāti, tik smalki visu darīja, neviena meistare līdz šim to ar tādu rūpību nav darījusi.
Nadziņiem forša forma, tie ir smalki, nevis kā resni "pīrādziņi"(tādi man agrāk bija)
Paldies, ka padalījies ar savu pieredzi!
27.04.2020 20:10 |
 
Reitings 280
Reģ: 21.11.2013
kay @ 27.04.2020 19:13
Pieaudzēju gēla nagus aptuveni 4 gadus. Šo 4 gadu laikā pie vienas meistares devos veselus 3 gadus, bet, diemžēl, sāku pamanīt, ka arī pie viņas veidojas kabatas. Meistari nomainīju, jo cena neatbilda kvalitātei un meistare savu darbu darīja ļoti pavirši. Man tika pieaudzēti nagi uz formām. Šobrīd esmu atradusi jaunu meistari, kura izmanto šķidro gēlu (precīzu firmu diemžēl nosaukt nevarēšu, bet tādā pašā pudelītē kā nagu lakas). Meistare ļoti rūpīgi veic manikīru. Sanāk nedaudz ilgāk kā 1,5h pieraksts (ja ņem vērā, ka iepriekšējā meistare pieaudzēja ~ 1h 15min.). Ja vēlies, uzraksti man, labprāt padalīšos ar meistares kontaktiem. ?

Super, ka esi atradusi savu meistaru! Es 2 gadus gāju pie vienas, visu laiku bija kabatas, tad izlēmu, ka jāpamaina, daļēji saistīts, ka pārcēlos uz citu pilsētu.
Kopā sanāk man ir bijuši 3 meistari, kas strādājuši ar Luxe Gel, un viena kas ar Kinetics gēlu.
1, 5h ? Wow, man nekad tik ātri nav bijusi pat profilakse, vienmēr vismaz 2 h sanāk!
1, 15 min pieaudzēt tas jau ir baigais ātrums, ja tas dod kvalitāti tad jau ok, ja nē, tad skumjāk.
Paldies, ka padalījies ar savu pieredzi!:)
27.04.2020 20:13 |
 
Reitings 280
Reģ: 21.11.2013
Varbūt, kādai vēl ir pieredze ar gēla nagiem - kabatām?
28.04.2020 14:30 |
 
Reitings 88
Reģ: 18.09.2017
Amorcita @ 28.04.2020 14:30
Varbūt, kādai vēl ir pieredze ar gēla nagiem - kabatām?
man ir bijušas kabatas, tikai tad, kad vidusskolā liku gēla nagus pie vienīgās meistares pilsētā un kvalitāte viņai kliboja, vrb tpc bija kabatas. Pēc tam man ir bijušas 3 meistares un kabatas vairs nekad nav bijušas. Es nekad nagus baigi nesaudzēju, tas ir, nemazgāju traukus un netīru māju cimdos. Eju uz profilaksi reizi 4 nedēļās, var noturēties arī 5 un 6 nedēļas, bet tad jau sāk malās parādīties robiņi, aizķeru un nagi nolido nost. Moš, ka tev nags vnk tāds, kaut kas pašam nagam nepatīk. Meistares kaut kā komentē šo tavu problēmu?
28.04.2020 17:14 |
 
Reitings 280
Reģ: 21.11.2013
Deshka @ 28.04.2020 17:14
man ir bijušas kabatas, tikai tad, kad vidusskolā liku gēla nagus pie vienīgās meistares pilsētā un kvalitāte viņai kliboja, vrb tpc bija kabatas. Pēc tam man ir bijušas 3 meistares un kabatas vairs nekad nav bijušas. Es nekad nagus baigi nesaudzēju, tas ir, nemazgāju traukus un netīru māju cimdos. Eju uz profilaksi reizi 4 nedēļās, var noturēties arī 5 un 6 nedēļas, bet tad jau sāk malās parādīties robiņi, aizķeru un nagi nolido nost. Moš, ka tev nags vnk tāds, kaut kas pašam nagam nepatīk. Meistares kaut kā komentē šo tavu problēmu?

Tikai viena meistare ir izteikusies šajā sakarā - saka , ka taukains nags. Nekādu citu iemeslu nemin.
Tādēļ varu tikai zīlēt, kas un kāpēc.
Vienkārši tikko uzliku jaunu manikīru, pagājusi ir tieši nedēļa un jau redzu, ka būs 2 kabatas stabili, viena jau diezgan liela.
Neteiktu, ka es arī baigi saudzēju nagus, agrāk nekad cimdus nevilku, bet tā kā pēc ūdens viņi sāk uzpūsties, tad izdomāju, ka tomēr jāvelk vien būs. Bet neko daudz tas nedod!
Paldies, ka padalījies ar savu pieredzi
28.04.2020 17:19 |
 
Reitings 64
Reģ: 16.12.2019
Man arī šī bija diezgan liela problēma! Sāku ar to,ka nomainiju meistari. Kādu brīdi lika bāzi ar gelishu,bet arī diezko labi neturējās. Mēģināja dažādus gēlus,bet nekas man īsti neturējās kā gribētos. Tagat liek akrilgēlu un esmu pārsteigta par to cik labi turās,vairs nekādas kabatas neveidojas. Nomainiju arī formu,bet diezvai tas kautko maina.
Pirmstam jau otrajā nedēļā bija kabatas,bieži arī nagi nolūza,tagat vairs tādu problēmu nav. Profilaksi veicu 3 nedēļās reizi.
17.05.2020 13:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!