Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iedvesmojoties no blakus sarunas par Taro

 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Iedvesmojoties no blakus sarunas, - cik ticams ir taro?
Jums ir iepriekš izlikts? Kaut kas piepildījās, bija taisnība?
Sanāca tā, ka teica kārtis?
Cik es zinu, Vanga ir teikusi, ka nākotne ir mainīga, tāpēc tādu precīzu pareģojumu nevar dot neviens. ?
27.04.2020 13:26 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Mana mamma gadiem jau raksta sievietei,kas liek taro, it kā zināma, pieredzējusi utt. bet nekad mammai nekas vispār nav bijis tā, kā tā sieviete pasaka, nesaprotu kāpēc mamma turpina viņai ik pa laikam aizrakstīt, lai izliek, ar konkrētiem jautājumiem. Šī sieviete ir arī likusi kārtis par mani un tas ko viņa uzrakstīja, man likās ļoti smieklīgi, arī nekas nav tā bijis vispār.
27.04.2020 13:36 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
Man ir piepildījušies pareģojumi un ticu tam. Bet vairāk esmu likusi uz tādiem vienkāršākiem jautājumiem, neko stipri sarežģītu vai depresīvu.
27.04.2020 13:45 |
 
Reitings 218
Reģ: 17.11.2019
Ticu, ka ir cilvēki, kuriem tiešām ir dotības uz šīm štellēm, bet domāju, ka vairāk ir visādu šarlatānu.
Man vienreiz izlika, nepiepildījās pilnīgi nekas.
27.04.2020 13:56 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Zem tā visa slēpjas varbūtību teorija. Jo vieglāku jautājumu uzdod, jo lielāka iespēja, ka zīlniece pareģos pareizi. Piemēram- vai es nākamā gada laikā apprecēšos? Ir iespējami divi varianti jā vai nē. Tad nu 50/50 iespēja, ka pareģos pareizi. Jāuzdod sarežģiti jautājumi, bet tad jau tur būs atrunas ka to nevar pareģot un blablabla.
Cilvēki no tā ko saka kārtis/zīlnieki var iespaidoties un virzīt savu dzīvi tajā virzienā. Piemēram, ja pasaka sievietei kurai ir grūtības ieņemt bērnu, ka gada laikā būs, tas var iedarboties kā placebo, kā pārliecība kura tad ļauj atslābināties un ieņemt bērnu bez stresa. Jo redz gaišreģe/kārtis tā teica... Lai gan vienīgais ko tur vajadzēja ir atslābināties.
Neticu tādām lietām. Pupu mizas. Cilvēks katrs pats veido savu dzīvi un neko nevar paredzēt.
27.04.2020 15:10 |
 
Reitings 321
Reģ: 04.03.2020
Pirms nu jau kādiem 6gadiem, man arī izlika kārtis pagātne, tagadne, nākotne
Pilnīgi visu pareizi pateica, gan par pagātni, gan par tagadni, un nākotni.
Nākotnē teica, ka būšu ārzemēs, bet ne ilgi, un tā arī pēc gada bija? biju aizmirsusi jau, ka kaut ko tādu teica, bet kad atgriezos mājās, sāku analizēt, kāpēc nepaliku ilgāk un tā, un atcerējos, ka mani tak brīdināja.
Tas pats par astroloģisko karti- 2x man taisīja un abās aprakstīta bija taisnība.
27.04.2020 15:25 |
 
Reitings 262
Reģ: 04.11.2016
Ticu un interesē tādas lietas!
Mamma 1x gadā aiziet pie vienas sievietes, kas arī pasniedz kursus tai visā lietā. Viss, ko viņa ir teikusi piepildās. Atceros, ka mamma jautāja viņai par dzīvesbiedru, kad atradīs to īsto. Viņa atbildēja, lai neuztraucas, tepat blakus vien viņš ir, drīz sāksies attiecības ar viņu. Nepagāja ne 2 mēneši un sākās attiecības ar jau pazīstamu vīrieti. ?
Protams, ir jau arī izņēmumi, kas tikai čakarē cilvēkus (raksturo personību tikai izmantojot viņa horoskopu, vai izdomā varbūtības) ?
27.04.2020 15:36 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Mana mamma arī raksta un maksā sievietei, kas pasniedz taro arī citiem un baigā vispār tur nez kāda būtne skaitās. Ari par vīrieti teica,ka tepat vien ir, bet kaut kā jau vairākus gadus nekur neviena nav. Un man bija jābūt vīram un darbam ārzemēs, politikā, hmmm :D Man liekas, ka bieži vien šitas strādā uz to,ka cilvēkam pasaka,ka bus tas un tas, tad viņš arī tieši uz to koncentrējas un uz to iet, tad varbūt ari sanāk, bet beigās tas tapat ir tavs apzināts lēmums nevis kaut kāds pareģojums.
27.04.2020 16:01 |
 
Reitings 280
Reģ: 21.11.2013
Pie zīlnieces neesmu bijusi, bet esmu bijusi pie gaišreģes vairākas reizes - un viss kas biji pateikts, tik tiešām tā ir, gan par pagātni, gan par nākotni. Tāpat arī esmu bijusi pie astroloģes, kur arī viss tik tiešām izrādījies precīzi!
Pieļauju, ka vienkārši ir jāzin pie kuriem cilvēkiem iet, jo mūsdienās, katrs piektais sevi par dziednieku vai gaišreģi utml. sauc!
27.04.2020 17:02 |
 
Reitings 262
Reģ: 04.11.2016
blacke @ 27.04.2020 16:01
Mana mamma arī raksta un maksā sievietei, kas pasniedz taro arī citiem un baigā vispār tur nez kāda būtne skaitās. Ari par vīrieti teica,ka tepat vien ir, bet kaut kā jau vairākus gadus nekur neviena nav. Un man bija jābūt vīram un darbam ārzemēs, politikā, hmmm :D Man liekas, ka bieži vien šitas strādā uz to,ka cilvēkam pasaka,ka bus tas un tas, tad viņš arī tieši uz to koncentrējas un uz to iet, tad varbūt ari sanāk, bet beigās tas tapat ir tavs apzināts lēmums nevis kaut kāds pareģojums.

Nu protams. Tik pat labi, ja tu meklētu vīrieti ārzemēs, kas ir politiķis , tad gan jau atrastos kāds brīvs politiķis un varētu tai zīlniecei teikt, ka piepildījās viņas vīzija. ? Bet var arī atrast cilvēku tepat Latvijā, kas nav saistīts ar politiku. Viss ir ļoti atkarīgs no mums.
27.04.2020 17:05 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Ir izlikts vairākkārt, starp citu, tepat - divas, es teiktu, tiešām zinošas forumietes, no kurām ar vienu esmu saglabājusi kontakta stīgu, ja nu gadījumā ievajagas.
Domāju, ka pamatā taro viss ir atkarīgs no paša cilvēka - brīnumi nenotiek paši no sevis, tāpat kā vienkārši parastas izmaiņas dzīvē, visu veidojam un darām paši. Daļa no teiktā piepildījās, daļa nē, bet tikai tāpēc, ka es pati neko nedarīju un joprojām nedaru lietas labā, lai arī ticēju tam, ko man izlika.
Kopumā - tikai pozitīva pieredze.
27.04.2020 17:21 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Esmu kontaktos ar vienu sievieti, kas liek kārtis.
Šad tad sazinos, uzjautāju par tuvākajiem 3 mēn.,kas sagaida.
Ir lietas, ko pasaka diezgan precīzi, bet cik saprotu kārtis dod ieteikumus/padomu nākotnei, daudz kas jau ir atkarīgs ko pats cilvēks izdara vai neizdara.
Par ilgāku laiku neiesaka skatīties,jo ik dienas kas var mainīties.
Sapratu, ka jāuzdod jautājumi, lai nav vienk.atbilde-jā vai nē...,bet kas ļauj izpētīt dziļāk situāciju.
Netā ir diezgan info par to kādus jautājumus pateizāk uzdot.
27.04.2020 18:35 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Daudz ir atkarīgs arī no cilvēka, kas liek kārtis.
Ne visi to spēj pareizi.
27.04.2020 18:36 |
 
Reitings 13
Reģ: 08.03.2020
Man ir dažas reizes izliktas kārtis. Vienu reizi izlika tā, ka tikai ļoti attāli varēju savilkt līdzības ar savu situāciju. Vienu citu reizi bija diez gan konkrēts jautājums un saņēmu konkrētu atbildi, kas izrādījās pilnīgi pretēja tam, kas galu galā manā dzīvē notika. Un pēdējo reizi bija diez gan ok, es teiktu pat ka gandrīz 100% precīzi. Kopumā varu pateikt, ka to vairāk uztveru kā izklaidi un kā izklaide, kāršu likšana reizēm ir forši.
27.04.2020 19:39 |
 
Reitings 123
Reģ: 23.02.2017
Varbūt kāda var padalīties ar kontaktiem?
28.04.2020 13:05 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Mana draudzene liek taro kārtis un rūnas. Šad tad pie viņas vēršos, lai apskata, ko kārtis vai rūnas rāda. Līdz šim 100% viss pateiktais ir atbildis.
28.04.2020 18:09 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Rūnas gadijumā nav vesels dvēseles piedzīvojums, kuram ir jāiet cauri, kad to uzzīmē?
28.04.2020 20:24 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Katz, nemācēšu atbildēt.
28.04.2020 22:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits