SOLĪJUMI

 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Ko jūs darītu situācijā, kad vīrietis ar kuru vēl neesat klātienē tikušās, bārstās ar sava veida solījumiem, par to ka drīzumā tiksieties( bet tas vēl nav noticis), ka brīvākā brīdī uzrakstīs( bet neuzraksta) uzraksta tikai tad kad savā story esmu ielikusi kaut ko, tad uz to tikai atbild. Saka, ka viņam daudz jāstrādā visu laiku.. bet tajā pat laikā saka, ka sarunāsim tikšanos bet tas nekad nenotiek.. man kaut kā apnicis ticēt un ja arī tiktos kur garantija ka vins nav no tiem cilvēkiem, kas sola bet nedara..
25.04.2020 13:06 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
BlueMeg, esmu redzejusi viņu bildēs pilnā augumā nu nezinu.. mani viss apmierina. Mēs nedzīvojam ļoti talu arī viens no otra.. ja vins arī par kaut ko sevī nav pārliecināts tad kāpēc teikt, ka tiksimies, ka uzrakstīs? Grib mani tāda veidā paturēt redzeslokā? Aizbildinoties visu laiku par darbu tas ir stulbi. Protams ka man tagad tas viss apnika, tāpēc gribu dzirdēt jūsu padomus.
26.04.2020 19:53 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Jocīgi.. un jau pašā sākumā neriktīgi..
Nenozīmē Tu viņam daudz, neesi ļoti svarīga, diemžēl. Tur kaut kas nav "tīrs", nezinu, kas, bet nav.
Galvenais neskrien pakaļ! Ja gribēs - uzrakstīs! Ja gribēs satikt - atbrauks! Sievietei nav jākrīt kaklā, nezaudē pašcieņu.
26.04.2020 20:19 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Apathy, man sāk likties tāpat. Bet nu es izdarīju tā, ka vins vairs man neseko, es viņam arī ne. Man tie tukšie vārdi apriebās. Varbūt ar laiku pamanīs ko izdarīju. Bet paldies par ieteikumiem ;)
26.04.2020 20:26 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Pazust tā vienkārši arī nav labi. Es par to, ka vajag izrunāties.
Cerams vismaz tam viņam laiks ir?!
26.04.2020 20:37 |
 
Reitings 13
Reģ: 08.03.2020
Es gan domāju, ka autore pareizi izdarīja. Vīrietim nav īpašas intereses, un ja ir apnicis, tad ko tur daudz. Nav nekāda šķiršanās, lai vajadzētu kaut ko īpaši izrunāt. Ja jautās, kas notika- tad ok, var paskaidrot, bet ja ne, tad lai tas tā arī paliek.
26.04.2020 20:44 |
 
Reitings 23
Reģ: 09.10.2019
Man pirms vairākiem gadiem bija līdzīga pieredze. Man aizsākās sarakste ar vienu puisi. Nočatojām laikam kādu mēnesi un tad sākās runas par tikšanos. Long story short - dienu pirms vai tikšanās dienā viņš pateica, ka netiek, jo ir atgadījies tas un tas vai kaut kas cits. Ok, vienu reizi katram var gadīties. Nu varbūt vēl otru reizi... bet nu pēc trešās reizes es pilnībā pārliecinājos par to, ka tur kaut kas nav kārtībā un kontaktu nogriezu kā ar nazi. Nu nebiju es pelnījusi tādu attieksmi.
Manuprāt, arī autores minētajam čalim kaut kas īsti nav. Varbūt tie ir kaut kādi kompleksi (tie var būt ne tikai par izskatu), depresijas vai sazin kas vēl. Stipri šaubos, ka autore vēlētos ar šādu personāžu kaut ko veidot. Autore noteikti ir brīnišķīga sieviete, kura ir pelnījusi visu to labāko! Nedomāju, ka to var sagaidīt no šāda tipa. Turklāt vienmēr der atcerēties, ka tie, kas gribēs, atradīs iemeslu, kas negribēs - attaisnojumu!
Lai veicas! :)
26.04.2020 21:23 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Heraklyon, liels paldies par jaukajiem vārdiem un man žēl, ka Tev bija tāda pieredze.. jā, šāda situācija man nekad nav tieši bijusi, ja ir kkas nogājis greizi tad jau puisi esmu satikusi.. nezinu, vai viņam kādi kompleksi.. tad taču pats neteiktu par tikšanos it kā.. man ļoti nepatīk, ka apsola un nekas nenotiek jo vins pat it kā runātājā dienā neko nevar pateikt, kaut ka netiek..un es pati viņam pirmā nerakstu, bet gan vins man.
26.04.2020 22:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!