Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cik ilgst tenisa nodarbības?

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Nesen nolēmu iemācīties spēlēt tenisu. Skatījos CTK vietni, tur bija rakstīts, ka maksimālais dalībnieku skaits grupā ir 4 cilvēki. Sakarā ar to man radās daži jautājumi.

1) Vai man pašam ir jāsalasa tos trīs parējos cilvēkus savu draugu un pazīstamo lokā un jāatnāk ar tiem pie trenera vai arī es varu vienkārši atnākt, kā sāka, no ielas un pievienoties? Kad nodarbojos ar dejam, man vispār nevajadzēja pat lai man būtu sava deju partnere – es vienkārši gāju uz nodarbībām, tur bija meitenes un zēni un mēs visi savā starpā mainījāmies.

2) Cik man tas viss maksās un paņems laika, ja es gribu jūtamo progresu?
Kad nodarbojos ar salsu, gāju uz četrām nodarbībām, vienu brīvo treniņu, vienu-divām privātstundām un trim-četrām ballītēm nedēļā.

3) Cik ilgi parasti dzīvo tas grupiņas tenisā?
Salsā bija tā, ka grupā no 30 cilvēkiem uz gada beigām palika tikai ap piecpadsmit cilvēkiem un grupas tur parasti tā arī dzīvo kaut kur ap gadu, maksimums pusotru. Ja, dažās skolās bija grupas, kurās cilvēki nodarbojas arī divus gadus, bet tur no tā nebija nekādas baigas jēgas, jo cilvēki neko lāgā nemācēja (piem. viņi nodarbojās jau divus gadus, bet tiem cilvēkiem līmenis bija kaut kur trīs mēnešu augstumā).
22.04.2020 17:54 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Neesi iedomājies piezvanīt kādam tenisa klubam un pajautāt visu?
22.04.2020 18:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits