BMW sievietei

 
Reitings 5
Reģ: 19.04.2020
Sveikas! Šobrīd meklēju sev auto un ļoti sirdī iekritusi BMW 1. sērija. Vienīgais, kas baida - braukšana ziemā. Vai tiešām tik ļoti slīd tā aizmugurējā piedziņa? Netaisos baigi trakot uz ceļa, vairāk ikdienas braukšanai. Un zinu, ka uz ziemas riepām naudu nežēlošu. ?
Bērni nav, pērku vairāk sev, tāpēc izmēri baigi neuztrauc. Un primāri mašīnu plānoju izmantot gariem gabaliem, tāpēc komforts arī ir diezgan svarīgs, ko BMW piedāvā.
Priecāšos par visiem viedokļiem!
19.04.2020 10:25 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Ķļūdijos :D var dabūt Z3 pa 3.5k
https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/bmw/z3/cljdb.html
19.04.2020 20:13 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Nez vai autorei pietiktu drosmes roadsteru pirkt, lai gan auto pats par sevi ir ļoti primitīvs, piekare no e30/e36 un motors arī vecais nenokaujamais m43 benzīnieks
19.04.2020 20:17 |
 
Reitings 60
Reģ: 19.04.2020
Ja bail ziemā braukt, tad varbūt labāk pilnpiedziņu pirkt.
Un ja brauc garus gabalus, padomā par savu drošību un pērc jaunāku auto, kas ceļa vidū nenolūzis.. T.i. palielini savu budžetu varbūt.
19.04.2020 20:53 |
 
Reitings 104
Reģ: 29.01.2020
Paix @ 19.04.2020 14:48

Nu, nu, nevajag tā vispārināt, plači ir dažādi un iemesli, kāpēc auto tur atrodas, arī atšķiras. Ir plači, kur perekups ir nopircis pa lēto kādu auto, minimāli piepucējis un licis pārdoties ar varku vai arī atvilcis no kādas izsoles un pacēlis frankenšteinu, bet ir plači, kur auto īpašnieks samaksā, teiksim, 50 EUR un vienkārši tur savu auto.
Lai vai kā - nekad nevajag auto vest uz pārdevēja izvēlētu servisu, tur gan piekrītu :)

Vispārināt vai nē. Es padalījos ar apkārtējo pieredzi. Un daudziem šāda ir. Diemžēl lielākā daļa mūsdienu sabiedrības nesaprot, ka labāk ir pabrīdināt. Bet daudzi uzreiz bļauj pretim par vispārināšanu, visur tā nav utt. Var jau būt, ka visur tā nav. Bet ļoti daudz kur ir. Bet jā, labāk šo noklusēt, lai iegrābjas.
20.04.2020 09:09 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.02.2020
Paix @ 19.04.2020 17:19
1shade, kas ir, powerā tevi nepieņem vai tieši kāpēc vēlme ar meitenēm tusēt? Godīgi interesē, man jau pašai te reizēm kauns nākt, cenšos to darīt reti, bet, ja mans vīrietis te ar džusēm tusētos, es ietu pataustīt, vai viņam krūtis neaug :D
Bet meitene taču teica, ka 3,5k ir budžets. Un kādi vēl 3 litri 1. sērijai, aļo...

1kārt, jāsaliek lietas pa plauktiņiem.
Powerā tusēju, bet apriebās šīra posti par sūdiem un triekšanos perdakā. Otrkārt, BMW tur nevienam nav, esmu šo to tirgojis, bet parasti visam stafam pakaļ atbrauc ar māsas Jazzu vai vecu Fordu, jo "projekts vēl nav pabeigts", "BMW man ir sirdij". Vienreiz bija kaut kas ar pasātu. Tici man, beha tur ir tikai Driverim, edzhulim un kaspicham.
Un vēl, nu protams, jocīga sajūta, ka forumā auto sēdi, bet par tēmu tur neviens neko neraksta, kā gribi kaut ko nopirkt tevi vispirms nodirš no galvas līdz kājām, tad vēlāk mož palīdz. Humors tur ir tualetes līmeņa, nu kamēr biju jaunāks varēju ņirgt un lasīt par krāniņiem un pīzdiņām, un tikai vēlāk ko iesākt ar savu auto, daudz ko darīju pats, bet nu, pamazām entuziasms noplaka, vēl viņi izbanoja useri Laoshi, un tad pamazām viss sākā slīdēt uz grunti. Tas forums starp citu nav oficiāls BMW AG forums un nav nekādi saistīts ar to, ja gribās nopietnāk, tad bmwclubā jāiet.
Kapēc esmu šeit ? Ja j*batj tevi d*rsa divreiz, nu izklaidei, nu palasīt ko spēj sievietes uzrakstīt, te ir reāli jautri. Kā sīrups, tikai pieaugušajiem. Sieviešu emancipācija dara brīnumus, vienu dienu lasu kā krānu liek turēt kulītē pa pusgadam un dod tikai pēc tam, jo redz, esmu sieviete, nav pieklājīgi dot pirmajā randiņā. Otrā dienā jau lasu, ka viņas reāli saprot vai mazliet nojauš kā ir dzīvot ar krānu starp kājām. Nav smieklīgi ? Kā redzi, ik pa laikam ienāku, kaut ko ierakstu un aizeju, un neesmu vienīgais, te nesen mājoja pseido psihologs, kurš stāstīja, ka VISIEM te ir šizofreniskas novirzes un viņš dzīvo Amerikā, bet nav psihologs, bet nav ārsts, bet orientējas šajos tematos, un vēl un vēl.
Vēl protams konkrēti iesaku palasīt seksa sadaļu. Mutē neviena neņem, un jau nākamajā topikā sievasmāte iesaka izsargāties raujot ārā, finālā zaļots, plus vēl ienāk prasīt pēc padoma vai taisīt abortu, a mož spontāno uzreiz ar pakaramo ieteikt ?
Šis ir foršs forums, lai saprastu, ko sievietes dara brīvajā laikā - neko. Bur drāmu uz līdzenas vietas, runā par absolūti nenozīmīgām tēmām, apspriež savas atiecības un prasa padomus citām sievietēm, kuras cenšas palīdzēt un realizē tos dzīvē, tā vietā, nu es pieņemu, nerunā ar otru pusīti.
Savā ziņā mazliet offtopiks sanāca, bet nu ko tur teikt, vienreiz ienācu palasīju, sapratu, ka taisnībai uz pasaules jābūt un jāpasaka sievietēm, ka nav tā kā viņas iedomājas. Pirmā tēma, kur iepļūtīju bija tieši arī saistīta ar tinderi un "ideālā vīrieša meklēšanu".
Jābeidz lasīt self help grāmatas, ja grib pirkt behu, jāmeklē bembists, ja sekss ir sūdīgs, tad jārunā. Ja sievasmāte saka, rauj ārā, nerauj ārā. Es nekad nerauju ārā.
Kstati jā, ja grib pirkt bembi, ieteiktu posta autorei pašai pieregoties powerā, vismaz pasaulē būs balanss, es tur vairs nelasu, viņa var ieņemt manu vietu, es ieņemšu viņas.
21.04.2020 02:39 |
 
Reitings 41
Reģ: 04.12.2019
1shade
Par kādām sievietēm Tu runā? Pēc lielā apversuma un skandala seit lielakoties sanākušas knapi pilngadīgas meitenes. Temas attiecigaja limeni. Kurs normals cilveks vispār apmeklē forumu ar nosaukumu Dieviete? Jo īpaši tas attiecas uz vīriešiem.
21.04.2020 10:45 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Braucu ar 5 sērijas bmw , jāpērk ļoti labas riepas un ziemā nekādu problēmu . Gan pa asfaltu, gan pa zemes ceļu .
21.04.2020 12:26 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
1shade, labvakar, komandieris (nu vai kā tur bija no powera folkloras), wow, 8 rindkopas nakts vidū, lai sieviešu forumā pierādītu, kāds vecis esi un ka tevi vīriešu forumos neapceļ :D
Otrkārt, BMW tur nevienam nav, esmu šo to tirgojis, bet parasti visam stafam pakaļ atbrauc ar māsas Jazzu vai vecu Fordu, jo "projekts vēl nav pabeigts", "BMW man ir sirdij". Vienreiz bija kaut kas ar pasātu. Tici man, beha tur ir tikai Driverim, edzhulim un kaspicham.

Ja pārdod miskastes detaļas, tad arī sagaidi attiecīgu publiku.
Par otro komentāra daļu - facepalm. Un te runa nav par to, ar ko kurš brauc, bet par to, ka tusēt forumā ar tīnēm ir... creepy? #pedoalert
Savā ziņā mazliet offtopiks sanāca, bet nu ko tur teikt, vienreiz ienācu palasīju, sapratu, ka taisnībai uz pasaules jābūt un jāpasaka sievietēm, ka nav tā kā viņas iedomājas.

Jā, jā, kovboj, ierādi sievietēm vietu! ?
21.04.2020 19:26 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.02.2020
Paix @ 21.04.2020 19:26
1shade, labvakar, komandieris (nu vai kā tur bija no powera folkloras), wow, 8 rindkopas nakts vidū, lai sieviešu forumā pierādītu, kāds vecis esi un ka tevi vīriešu forumos neapceļ :D
Ja pārdod miskastes detaļas, tad arī sagaidi attiecīgu publiku.
Par otro komentāra daļu - facepalm. Un te runa nav par to, ar ko kurš brauc, bet par to, ka tusēt forumā ar tīnēm ir... creepy? #pedoalert
Jā, jā, kovboj, ierādi sievietēm vietu! ?

Tas nebija domāts tik nopietni, acīmredzot visu ko internetā izlasi uztver nopietni.
Nē, nu protams, kā jau īsta bāba ar dubultajiem standartiem. Kā tu pati zini par poweru ?
Pie tam, man šķiet, ka ar tādu valodiņu kā "miskastes daļas" te kāds pats izliekās par pusgeju, vai vismaz kā minimums "rakstu no draudzenes profila", "tas ir mūsu kopējais profils", "kopīgais lēmums".
Tev ir švaki ar humoru, neskatoties uz tavu dzimumu. Jā un te džeku ir pietiekoši es tā skatos, manuprāt, tas ir tikai normāli, ka kāds grib uzturēties pie sievietēm, man piemēram patīk sievietes, nezinu kā tev, jeb tu vēl tiec skaidrībā ar savu dzimumu, kad iedzer bezglutēna kafiju.
22.04.2020 10:40 |
 
10 gadi
Reitings 3534
Reģ: 05.08.2013
Ja bail ziemā braukt, tad labāk vispār nevajag sēsties pie stūres. Lieta uz kuru nevajag ekonomēt ir RIEPAS!!!
Ar normālām riepām un domājot līdzi, kaut pa spoguli var braukt.
Protams, ziemā dodu priekšroku Audi quattro, varbūt apskati audi a3 quattro. Bet kvatru arī vajag just.
Šobrīd braucu ar e61, 3.0, mazākā perdelī iekšā vairs nekāpšu. Gribu X.
Man tomēr arī ir svarīgi, lai auto ir jaudīgs, kaut kā negribās nosities tāpec, ka perdeļmotors.
Varbūt Jums tur pilsētniekiem ekonomija blablabla, bet man pa A7 jābrauc.
22.04.2020 14:41 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Pilnpiedziņu ļoti reti kad vajag, 95% laika ir beztolks no viņas ikdienas cilvēkam braucot pa koplietošanas ceļiem, varbūt vienīgi ja dzīvo dziļos laukos, kur jābrauc pa aizputinātiem/netīrītiem ceļiem.
Ja nu kas tad Bmw X drive ir pārāks par Quattro
22.04.2020 16:30 |
 
10 gadi
Reitings 3534
Reģ: 05.08.2013
Redpill @ 22.04.2020 16:30
Pilnpiedziņu ļoti reti kad vajag, 95% laika ir beztolks no viņas ikdienas cilvēkam braucot pa koplietošanas ceļiem, varbūt vienīgi ja dzīvo dziļos laukos, kur jābrauc pa aizputinātiem/netīrītiem ceļiem.
Ja nu kas tad Bmw X drive ir pārāks par Quattro

Piedod, bet xdrivs ne tuvu nestāv quattro.
22.04.2020 20:28 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
1shade, neraudi, mazā, gan jau tev kādreiz arī dzīve nokārtosies ?
22.04.2020 20:32 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Vari pamatot ar ko tieši quattro ir labāks?
22.04.2020 20:34 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.02.2020
Paix @ 22.04.2020 20:32
1shade, neraudi, mazā, gan jau tev kādreiz arī dzīve nokārtosies ?

stulbais gejs.
22.04.2020 21:59 |
 
10 gadi
Reitings 3534
Reģ: 05.08.2013
Redpill @ 22.04.2020 20:34
Vari pamatot ar ko tieši quattro ir labāks?

iegooglē.
Gadījumā, ja esi no cilvēkiem, kuri uzlīmējot mpakas nakļeiku uz bampera ceļās un krīt par savu mpaku, tad vnk neraksti man.
Es braucu ar bmw xdrivu un ir bijušas arī iepriekš vairākas quattras, es zinu, ko es runāju.
Visticamāk, liela daļa šeit ducina no zoļika lidz juglai un reizi gadā līdz ģerevņai. Es dzīvoju laukos. Kad ziemas naktī izvairījos no milzu mežakuiļa, quattra izglāba man dzīvību. Xdraivs, bļin ???
22.04.2020 21:59 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
1shade @ 22.04.2020 21:59

stulbais gejs.

Ja tu sievieti, kas tevi apceļ (un redzu, ka trāpīju sirsniņā), sauc par stulbu geju, tad nav brīnums, ka esi viens un nelaimīgs sieviešu forumā.
22.04.2020 22:38 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
yay @ 22.04.2020 21:59

iegooglē.
Gadījumā, ja esi no cilvēkiem, kuri uzlīmējot mpakas nakļeiku uz bampera ceļās un krīt par savu mpaku, tad vnk neraksti man.
Es braucu ar bmw xdrivu un ir bijušas arī iepriekš vairākas quattras, es zinu, ko es runāju.
Visticamāk, liela daļa šeit ducina no zoļika lidz juglai un reizi gadā līdz ģerevņai. Es dzīvoju laukos. Kad ziemas naktī izvairījos no milzu mežakuiļa, quattra izglāba man dzīvību. Xdraivs, bļin ???
Es nēsmu bmw fans :D
Es tīri tehniski gribēju dzirdēt ar ko labāka? Nevis par izvairīšanos no mežacūkām.
Es iegooglēju, x drive ir advancētāks ar labāku agregātu izvietojumu, quattro (klasiskais) ir vienkāršāks, būtībā tā sistēma jau bija novecojusi kopš 80 gadiem.
22.04.2020 23:56 |
 
10 gadi
Reitings 3534
Reģ: 05.08.2013
Redpill @ 22.04.2020 23:56
Es nēsmu bmw fans :D
Es tīri tehniski gribēju dzirdēt ar ko labāka? Nevis par izvairīšanos no mežacūkām.
Es iegooglēju, x drive ir advancētāks ar labāku agregātu izvietojumu, quattro (klasiskais) ir vienkāršāks, būtībā tā sistēma jau bija novecojusi kopš 80 gadiem.

Tieši vecie audi modeļi ir krietni pārāki par veciem xdraiviem. Piemēram tāpēc, ka klasiskajai quattrai sadalījums ir 50:50. Ieguglē vēlreiz ;)
Ne velti ir teiciens, ja kvatra, tad tālāk pēc traktora jāiet, vai kā tur bij.
23.04.2020 09:01 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.02.2020
yay @ 22.04.2020 20:28

Piedod, bet xdrivs ne tuvu nestāv quattro.

Piedod, bet tevi visticamāk izglāba visas stabilizācijas sistēmas ar ko auto piebāzts, neticu, ka tu mauc ar veco kvatru, kurai var nobloķēt tiltu, bet gan ar parasto Haldex huiņu. Pie tam, ikviens zin, ka kvatru sametot savākt nav gluži iespējams. Nav heits pret kvatro, bet ja tu mauktu ar golfu un izglābtos, tu teiktu to pašu, ka priekšējā piedziņa, vai syncro tevi izglāba.
Esmu sabremzējies neticāmas reizes no zvēriem tumsā, un tur mani izglāba gaismas, nevis piedziņa. Jā, esmu maucis pa naktīm un rītiem ziemā, tici man, tur nav nekāda sakara ar piedziņu vispār, jo tiklīdz sāku braukāt bieži pa tumsu vienkārši iemetu daudz labākas spuldzes un brīnījos, kā pirms tam braukāju, lai gan pārāk slikta gaisma nebija no vecajām. Tie pāris metri dod daudz. Man ir kaimiņš, viņam uz džipa arī ir lielās Hella miglas, citi LED prožektorus, bet nu, protams, pieņemsim, ka tevi izglāba Audi :D :D Tipiskā Volvo fanu padarīšana - drošākais auto pasaulē. Tipisks Audi owneris - kvatra :D
Paix @ 22.04.2020 22:38

Ja tu sievieti, kas tevi apceļ (un redzu, ka trāpīju sirsniņā), sauc par stulbu geju, tad nav brīnums, ka esi viens un nelaimīgs sieviešu forumā.

Kādā sirsniņā ? Jūsu ķirbīši ir jānolaiž no debesu augstumiem.
xdrive ir labs tikai tādā ziņā, ka rij mazāk degvielu, akcents ir uz aizmugurējo tiltu, respektīvi uz slapja asfalta tas varētu būt labāks, bet ne pa bezceļu. Un vispār, bobiks ir labāks. Divas bākas, bloķi uz abiem tiltiem, ātri nebrauc, no zvēriem nav jābaidās, pēc tam tos varēs tīrīt nost no radiatora.
23.04.2020 16:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits