Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pumpas

 
Reitings 68
Reģ: 13.09.2015
Sveikas.
Vai jums arī pirms mēnešreizēm metas pumpas uz sejas? Kā ar to cīnaties? varbūt palīdz kādi vitamīni?
16.04.2020 01:27 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Jā bija tāda problēma. Orālā kontracepcija palīdzēja. Pirms tam arī izmēģināju visādas rauga atblets, nakts sveces eļļu un ko tik vēl ne. Pumpas pirms MR rodas hormonu ietekmē.
16.04.2020 07:32 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Man tā pat kā iepriekšējā komentāra autorei palīdzēja Orālā Kontracepcija. Šobrīd to lietoju jau divus gadus un arī MR laikā ne miņas no pumpām.
Pirms lietoju OK, katras MR bija murgs. Jau nedēļu pirms pumpas pa visu seju un pēc MR pagāja vismaz 2 nedēļas lai tās sadzītu un tā atkal uz apli. Bija labāk, kad ļoti piedomāju pie tā ko ēdu (nekādi McDonald's, saldumi vai gāzēti dzērieni) un katru vakaru mazgāju seju ar pieniņu, lai noņemtu kosmētiku (tajā laikā lietoju tonālo krēmu un iespējams arī tas bija faktors pumpām) un tad attīrīju sejas ādu ar Garnier Pure Active 3in1 līdzekli. Atceros arī, ka tīņu gados vasaras brīvlaikā devos uz laukiem un 3 mēnešu laikā sejas āda patiesi bija atkopusies (tīra, nekādu sarkanu izsitumu). Nezinu kā būs kad vairāk OK nelietošu..
16.04.2020 12:12 |
 
10 gadi
Reitings 174
Reģ: 25.04.2012
Man ar visām OK bija seja pumpās pirms mēnešreizēm. Bet nu man tāda āda diemžēl. Tagad pārstāju lietot hormonus un liekas, ka seja labāka palika :D
16.04.2020 13:46 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Es neesmu sievieviete, bet skaidrs, ka pumpas metas hormonu ietekmē, taču pumpas pašas par sevi nav hormonu radītas. Pumpas liecina par iekšēju iekaisumu, noplicinātu mikrofloru un alergēnu ietekmi.
Kopumā varētu sacīt, ka ir jāmaina uzturs uz tādu, kas mazina iekaisumu un normalizē hormonu līdzsvaru. Tas nozīmē maksimāli izslēdzot cukuru, alkoholu kā pirmos.
Tālāk jau var sākt lietot lietas, kas bagātina mikrofloru - probiotikas, sēnes, prebiotiķi.
Tad atkal ir preperāti. D3+Omega3+K2 vitamīni, Čagas(Bērza melnā sēne) tēja/ uzlējums pie kafijas, kas ir pats spēcīgākais antioksidants kāds zināms.
Ir vērts padomāt arī par kvalitatīvu miegu Melatonīns+L-theanine
16.04.2020 16:28 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Tajā laikā nekas nepalīdz :/
16.04.2020 19:17 |
 
Reitings 60
Reģ: 27.12.2019
.Putns. @ 16.04.2020 16:28
Es neesmu sievieviete, bet skaidrs, ka pumpas metas hormonu ietekmē, taču pumpas pašas par sevi nav hormonu radītas. Pumpas liecina par iekšēju iekaisumu, noplicinātu mikrofloru un alergēnu ietekmi.
Kopumā varētu sacīt, ka ir jāmaina uzturs uz tādu, kas mazina iekaisumu un normalizē hormonu līdzsvaru. Tas nozīmē maksimāli izslēdzot cukuru, alkoholu kā pirmos.
Tālāk jau var sākt lietot lietas, kas bagātina mikrofloru - probiotikas, sēnes, prebiotiķi.
Tad atkal ir preperāti. D3+Omega3+K2 vitamīni, Čagas(Bērza melnā sēne) tēja/ uzlējums pie kafijas, kas ir pats spēcīgākais antioksidants kāds zināms.
Ir vērts padomāt arī par kvalitatīvu miegu Melatonīns+L-theanine
blablabla. kāda jēga kaut ko bezjēgā pļāpāt, ja nav ne pieredze, ne īsta zināšana, tik no interneta atkal kaut kas sagrābstīts. ? un tā arī tiek izplatītas viltus ziņas.
17.04.2020 08:26 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
gecko @ 17.04.2020 08:26
blablabla. kāda jēga kaut ko bezjēgā pļāpāt, ja nav ne pieredze, ne īsta zināšana, tik no interneta atkal kaut kas sagrābstīts. ? un tā arī tiek izplatītas viltus ziņas.

Ar pumpām man ir pieredze, bet ir jau arī ārsti...
https://www.youtube.com/watch?v=73kjIRmlhwc
17.04.2020 10:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits