Marihuāna

 
Reitings 43
Reģ: 08.07.2014
Sveikas- man radās jautājums jums meitenes. Vai jūs spētu būt attiecībās ar vīrieti, ja uzzinātu, ka viņš smēķē marihuānu jau piekto gadu un tagad arī to sirsnīgi dara vismaz 2-3x. mēnesī. Es vairāk domāju par nākoti ar tādu cilvēku- vai veidotu vispār ģimeni?
14.04.2020 10:17 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
blacke @ 16.05.2020 15:15

Ja kādreiz meklē kompāniju, uzraksti man, man nav neviena pazīstama meitene, kas pīpē, tikai čaļi :D
man arī ir tikai čaļi, kas pīpā?es parasti, esmu vienīgā
16.05.2020 15:16 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Brunetee @ 16.05.2020 15:16
man arī ir tikai čaļi, kas pīpā?es parasti, esmu vienīgā

same :D
16.05.2020 15:20 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Mūsdienās jau pīpēt zālīti ir kļuvis pilnīgi normāli, tas nav nekas īpašs... Ja katru dienu nepīpē, bet pa retam, tad nav tik traki, bet vispār šodien man nešķiet simpātiska doma, ka mans vīrietis ik pa laikam vēlētos aizslīdēt prom no realitātes. Pagātnē esmu bijusi attiecībās ar "kurītāju", kas pīpēja katru dienu. Sākumā viss bija forši, bet ar laiku viņš kļuva nenormāli slinks, būtiski sašaurinājās interešu loks, un šķita, ka ideāli nodzīvota diena priekš viņa ir gulēšana uz dīvāna, filmu skatīšanās, kāšu tīšana un ēšana. Kad nedabūja uzpīpēt, kļuva uzvilcies un īgns, un pats arī savas garastāvokļa maiņas skaidroja ar to, ka nav uzpīpējis. Zinu vienu puisi, kas, pīpēdams savu zaļo, palika jocīgs un sāka izturēties tā, it kā dzīvotu citā realitātē, tā, ka viņa vecie draugi teica, cilvēks nokurījis prātu. Zinu arī tādus pīpētājus, kas to dara reti, un ir normāli cilvēki.. Bet kā jau minēju, bēgšana no realitātes man nešķiet simpātiska, un tas, ka mans jaunais puisis ik pa laikam uzpīpē zāli, manās acīs kā pluss noteikti nebūtu. Mani personīgi zāle nesaista, labāk tad iedzeru kādu vīniņu.
P. S. Mani baidītu doma, ka vēlme "get high" nekļūtu biežāka, un kas zina, ja ir tāda brīva un lojāla attieksme pret apreibināšanos, tad varbūt dzīvei piespēlējot kokaīnu vai ectasy, arī neatteiksies. Un tad jau tas viss var aiziet tālāk un biežāk, izveidojot atkarību no izmainīta smadzeņu stāvokļa.. Nevajag nekad domāt, ka "ar mani tas nekad nenotiks, jo man ir mēra sajūta un es pratīšu laikus apstāties". Un ja nu tomēr notiek? Tādi piemēri taču pa pilnam. Kaut vai tas jaunais, 29 gadus vecais puisis Matīss Runtulis, kurš nesen izdarīja pašnāvību. Arī sāka ar zāli, līdz uzsēdās uz štengrākām riktēm. Kamdēļ riskēt... Bet lai jau, protams, katrs dara ar sevi ko vēlas.
16.05.2020 19:04 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
Ketija123 @ 16.05.2020 19:04
Mūsdienās jau pīpēt zālīti ir kļuvis pilnīgi normāli, tas nav nekas īpašs... Ja katru dienu nepīpē, bet pa retam, tad nav tik traki, bet vispār šodien man nešķiet simpātiska doma, ka mans vīrietis ik pa laikam vēlētos aizslīdēt prom no realitātes. Pagātnē esmu bijusi attiecībās ar "kurītāju", kas pīpēja katru dienu. Sākumā viss bija forši, bet ar laiku viņš kļuva nenormāli slinks, būtiski sašaurinājās interešu loks, un šķita, ka ideāli nodzīvota diena priekš viņa ir gulēšana uz dīvāna, filmu skatīšanās, kāšu tīšana un ēšana. Kad nedabūja uzpīpēt, kļuva uzvilcies un īgns, un pats arī savas garastāvokļa maiņas skaidroja ar to, ka nav uzpīpējis. Zinu vienu puisi, kas, pīpēdams savu zaļo, palika jocīgs un sāka izturēties tā, it kā dzīvotu citā realitātē, tā, ka viņa vecie draugi teica, cilvēks nokurījis prātu. Zinu arī tādus pīpētājus, kas to dara reti, un ir normāli cilvēki.. Bet kā jau minēju, bēgšana no realitātes man nešķiet simpātiska, un tas, ka mans jaunais puisis ik pa laikam uzpīpē zāli, manās acīs kā pluss noteikti nebūtu. Mani personīgi zāle nesaista, labāk tad iedzeru kādu vīniņu.
P. S. Mani baidītu doma, ka vēlme "get high" nekļūtu biežāka, un kas zina, ja ir tāda brīva un lojāla attieksme pret apreibināšanos, tad varbūt dzīvei piespēlējot kokaīnu vai ectasy, arī neatteiksies. Un tad jau tas viss var aiziet tālāk un biežāk, izveidojot atkarību no izmainīta smadzeņu stāvokļa.. Nevajag nekad domāt, ka "ar mani tas nekad nenotiks, jo man ir mēra sajūta un es pratīšu laikus apstāties". Un ja nu tomēr notiek? Tādi piemēri taču pa pilnam. Kaut vai tas jaunais, 29 gadus vecais puisis Matīss Runtulis, kurš nesen izdarīja pašnāvību. Arī sāka ar zāli, līdz uzsēdās uz štengrākām riktēm. Kamdēļ riskēt... Bet lai jau, protams, katrs dara ar sevi ko vēlas.
+++
16.05.2020 19:14 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Bet kā jau minēju, bēgšana no realitātes man nešķiet simpātiska, un tas, ka mans jaunais puisis ik pa laikam uzpīpē zāli, manās acīs kā pluss noteikti nebūtu. Mani personīgi zāle nesaista, labāk tad iedzeru kādu vīniņu.

arī alkohols ir bēgšana no realitātes, pielietojums tieši tāds pats
Mani baidītu doma, ka vēlme "get high" nekļūtu biežāka, un kas zina, ja ir tāda brīva un lojāla attieksme pret apreibināšanos, tad varbūt dzīvei piespēlējot kokaīnu vai ectasy, arī neatteiksies.

bet ar cilvēku kurš lieto alkoholu tev tāda doma nebaida? Arī ar to var sākt gribeties aprēbināties ar vien biežāk un ja pa vāju tad ķerties pie stirpākām lietam.
Manuprāt tas tā nestrādā, ka esi par alkoholu un pret zāli, jo tā taču ir bēgšana no realitātes, it kā alkohols būtu kaut kas ekstra labāks un viņu dzerot cilvēks neapreibinātos.
16.05.2020 22:12 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
blacke @ 16.05.2020 22:12

arī alkohols ir bēgšana no realitātes, pielietojums tieši tāds pats
bet ar cilvēku kurš lieto alkoholu tev tāda doma nebaida? Arī ar to var sākt gribeties aprēbināties ar vien biežāk un ja pa vāju tad ķerties pie stirpākām lietam.
Manuprāt tas tā nestrādā, ka esi par alkoholu un pret zāli, jo tā taču ir bēgšana no realitātes, it kā alkohols būtu kaut kas ekstra labāks un viņu dzerot cilvēks neapreibinātos.
Pirmkart nevajag jaukt alkoholismu ar vina iedzershanu. Atslabinaties nozime iedzert vinu nevis piedzerties. Laba sarkanvina glaze pie vakarinjam naks tikai par labu. Italju,Francija,Spanija ta ir pierasta lieta iedzert vinu draugu un gjimenes loka maltites laika. Vinji izbauda ka maltiti,ta ari vinu. Ta ka pati dzivoju viena no shim valstim,tad gandriz jebkursh man pazistams cilveks diezgan regulari iedzer vinu. Par 2.punktu kokains un ectasy... Pirmit sava komentara piemineju,ka manas 2 jaunibas draudzenes(tusinju draudzenes) nonaca lidz heroinam. Pa vidu bija viss parejais iespejamais. Uz stiprakam narkotikam pariet tieshi tie,kas pipe zali un velas stiprakas sajutas. Daudzi paliek pie zales. Sak pipet biezak un notrulinas. Dzerajs iedzers vairak alkohola nevis pirks narkotikas,lai apreibinatos vairak. Vina bauditaji vispar ir cita kategorija. Vinji nedzer lai apreibinatos. Personigi pazistu diezgan daudz zales pipetajus un cilvekus,kuri nauda vinu. Man ir izveidojies konkrets viedoklis par to. Bet atgriezoties pie temas,autore jautaja tieshi par marihuanu. Vai ir droshi veidot attiecibas ar tadu cilveku. Bet shini diskusija tieshi zales pipetaji (ka vienmer) apgalvo,ka tas ir ok un alkohols var nodarit lielaku ljaunumu. Pipejiet savu zali un neizspiediet par normu to citiem! Es nesaku citiem,ka jadzer vins.
16.05.2020 23:29 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
Ziemeljmeita @ 16.05.2020 23:29
Pirmkart nevajag jaukt alkoholismu ar vina iedzershanu. Atslabinaties nozime iedzert vinu nevis piedzerties. Laba sarkanvina glaze pie vakarinjam naks tikai par labu. Italju,Francija,Spanija ta ir pierasta lieta iedzert vinu draugu un gjimenes loka maltites laika. Vinji izbauda ka maltiti,ta ari vinu. Ta ka pati dzivoju viena no shim valstim,tad gandriz jebkursh man pazistams cilveks diezgan regulari iedzer vinu. Par 2.punktu kokains un ectasy... Pirmit sava komentara piemineju,ka manas 2 jaunibas draudzenes(tusinju draudzenes) nonaca lidz heroinam. Pa vidu bija viss parejais iespejamais. Uz stiprakam narkotikam pariet tieshi tie,kas pipe zali un velas stiprakas sajutas. Daudzi paliek pie zales. Sak pipet biezak un notrulinas. Dzerajs iedzers vairak alkohola nevis pirks narkotikas,lai apreibinatos vairak. Vina bauditaji vispar ir cita kategorija. Vinji nedzer lai apreibinatos. Personigi pazistu diezgan daudz zales pipetajus un cilvekus,kuri nauda vinu. Man ir izveidojies konkrets viedoklis par to. Bet atgriezoties pie temas,autore jautaja tieshi par marihuanu. Vai ir droshi veidot attiecibas ar tadu cilveku. Bet shini diskusija tieshi zales pipetaji (ka vienmer) apgalvo,ka tas ir ok un alkohols var nodarit lielaku ljaunumu. Pipejiet savu zali un neizspiediet par normu to citiem! Es nesaku citiem,ka jadzer vins.
bauda vinu nevis nauda vinu
16.05.2020 23:30 |
 
Reitings 59
Reģ: 29.10.2019
Mums viens draugs pīpē regulāri, pēdēja laika pamanu ja viņš nav pīpejis ar viņu ir grūti uzturēt sarunu vai labi pavadīt laiku kopā. Kad uzpīpe sarunas iet labi un raiti, var izsmieties un izrunāties. Liekas ka ja ilgi nav pīpējis iekšā kāds velns viņu plēš.
Kādreiz šo visu neatbalstīju, nu jau esmu apradusi. Ja tas atļauj cilvēkam atlaist, sēž pa mājam un uzpīpē, nevis sadzeras un brauc kaut kur tad jau viss ir čiki.
17.05.2020 11:50 |
 
Reitings 14
Reģ: 03.02.2020
Rietumu pasaulē ir atļautas pašas kaitīgākās vielas. Alkohols, nikotīns. Tie ir milzīgi ienākumi Valstij. Ja katrs audzēs sev zālīti mājās, tad alkoholu pēc vienas paaudzes vairs neviens nelietos. Un tieši tas arī notiek. Jaunā paaudze vairāk pīpē zālīti nevis indē savu organismu ar spirtu. Vai esiet redzējuši, kādu agresīvi noskaņotu cilvēku zem zālītes? Es neesmu. Pašam arī gadās uzpīpēt, ar kādu tuvu cilvēku. Agrāk ar vienu meiteni spēcīgi satuvinājāmies šādā veidā. Uzpīpējām apgūlāmies zem zvaigznēm un sākās dziļas sarunas. Tie bija romantiskākie brīži manā vēsturē un sekss abiem bija wow! Manuprāt zālīte ļauj apklusināt tavas 1000 lidojošās domas un būt šeit, šajā brīdī. Tāpat kā sēnes. Nav jau teikts, ka šī ir tā īstā realitāte.
17.05.2020 22:46 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
arī alkohols ir bēgšana no realitātes, pielietojums tieši tāds pats

Ne gluži, ja iedzeršanai ir iemesls. Piemēram, paceļ pa glāzei, lai uzsauktu tostu pie klāta galda par godu jubilāram vai iedzer glāzi sarkanvīna, jo tas papildina gardu steiku vakariņās, vai ar blīkšķi atkorķē šampi, lai sagaidītu jauno gadu vai sveiktu jaunlaulātos. Ja dzer tikai tāpēc, lai apdzertos, tad manās acīs tas ir tikpat bezjēdzīgi, kā pīpēt zālīti tikai tāpēc, ka gribas get high. Bet dzīve ir jābauda, un es arī reizēm izdzeru vairāk kā vienu vīna glāzi bez liela iemesla. Neviens jau nav ideāls.
18.05.2020 00:11 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Ja katrs audzēs sev zālīti mājās, tad alkoholu pēc vienas paaudzes vairs neviens nelietos. Un tieši tas arī notiek. Jaunā paaudze vairāk pīpē zālīti nevis indē savu organismu ar spirtu. Vai esiet redzējuši, kādu agresīvi noskaņotu cilvēku zem zālītes? Es neesmu.

Man liekas, ka agresīvi nepaliek nē, bet lēnīgi drīzāk ? ok, alko galina smadzeņu šūnas, bet kā ar zāles ietekmi uz psihi? Tā youtubere Betabeidz stāstīja, ka beigusi regulāri pīpēt, jo viņai radusies baigā depresija no zāles.
18.05.2020 00:30 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Man šķiet tas ir baigi individuāli, kas katram pašam ir jāizvērtē-jāskatās, kā attiecīgā viela mijiedarbojās ar ķermeni. Kad pati uzpīpēju zaudēju spēju koncentrēties un nāk miegs. Savukārt, citiem efekts ir pretējs. Uzpīpē un tad tikai ver vaļā savus darbus un izdara uz maksimumu. Tikmēr, kamēr tas netraucē darbā/ikdienā nesaskatu problēmu.
Pašai patīk vakaros iedzert vīna glāzi, citam uzpīpēt.
18.05.2020 00:36 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Tikmēr, kamēr esi atbildīgs pret sevi un spēj sevi kontrolēt, nesaskatu problēmu.
18.05.2020 00:37 |
 
Reitings 14
Reģ: 03.02.2020
Ir 2 tipi- Indica un sativa. Viena tevi relaksē, otra vairāk radoši ietekmē.
18.05.2020 18:51 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Huh 2-3 x mēnesī ir maz :D
19.05.2020 12:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits