Marihuāna

 
Reitings 43
Reģ: 08.07.2014
Sveikas- man radās jautājums jums meitenes. Vai jūs spētu būt attiecībās ar vīrieti, ja uzzinātu, ka viņš smēķē marihuānu jau piekto gadu un tagad arī to sirsnīgi dara vismaz 2-3x. mēnesī. Es vairāk domāju par nākoti ar tādu cilvēku- vai veidotu vispār ģimeni?
14.04.2020 10:17 |
 
Reitings 109
Reģ: 22.01.2020
Lavander @ 15.04.2020 14:34
Man ir rūgta pieredze par šo tēmu.
Iepriekšējais draugs ar kuru bijām gandrīz 6 gadus nopietnās attiecības arī ļoti mīlēja uzpīpēt zālīti (zālīti nevis kaut kādus draņķus!). Sākumā likās OK, man nav un nebija aizspriedumu, jo katram savs meditācijas veids. Tās bija manas pirmās attiecības, kurās tika uzsākta kopdzīve un arī vistoksiskākās.
Sākumā kopdzīve bija rozā mākoņos, bet drīz pamanīju, ka marihuāna tika smēķēta katru dienu un ar laiku 1 grams tika nosmēķēts dienā. Viss drauga brīvais laiks tika pavadīts ar draugiem, kuri izplata un smēķē marihuānu. Nekas vairāk. Nekādas izaugsmes. Tika zaudēts darbs, melots man un tuviniekiem. Kamēr es uzskatīju, ka cilvēks iet strādāt, tikmēr ar draugiem alus, marihuāna un datorspēles. Es rukāju 2 darbos, jo redzi, cilvēks zaudēja itkā darbu un ir krīze jaunā darba meklējumos, kas izrādās meli. Iedomājieties, katru dienu pirkt 1 gramu, cik naudas aiziet mēnesī un gadā kopumā!?
Cilvēks nav slikts un pīpējot zālīti tiešām kļuva jauks, nekādas agresijas, draudzīgs, bet problēma tajā, ka neuzpīpējot kļuva dusmīgs, agresīvs, tāds psihs. Un tā manuprāt, ir atkarība, ja izlaižot 1 dienu bez marihuānas, kļūsti par vīrieti, kas melo, psiho un pilnībā "čau"!
Labi, ka beigu beigās izbeidzu visu to un aizbēgu no tāda cilvēka. Diemžēl manus nervus, gadus un naudu es vairs neatgriezīšu, tomēr pieredze ir pieredze! Bet, mīļas meitenes, bēdziet prom no tādiem ar kuriem ir toksiskas attiecības, bēdziet prom!!! Mēs jaunākas nekļūstam un nervus sabojātos arī neizārstēsi! :(

Man ir bijusi pilnīgi tāda pati situācija, tāpēc nepieļautu būt kopā ar marihuānas mīlētāju. Labāk, lai cilvēks dienā izpīpā paciņu cigaretes, nevis ikdienā 5x dienā pīpā marihuānu. Pati sev arī esmu nosolījusies nekad nepīpāt zālīti. Man ir pilnīgs bloks, trauma. Arī kaut kādās ballītes, ja redzu, ka kāds tin jointu un sāks kurīt, man slikti paliek. Uzreiz kaut kāds rūgtums dvēselē
15.04.2020 18:17 |
 
Reitings 79
Reģ: 17.07.2018
Es drìzāk arī netiktos. Jo ,ja pīpē 2-3x meenesii, tad dríz būs arvien biežāk un biežāk.
Mans bijušais arī sâka pìpēt. Tas bija laikos kad vēl pirmais darbs man bija un alga nebija liela.
Prasija man naudu zālītei ko kopaa ar draugu piipeja. Tad arvien biežaak ,biežaak, saaka melot ka draugam paraads jaatdod vaj nevaru aizdot naudu utt.,jo zinaja ,ka es nedošu naudu. Nu īsumā, kaa vińš regulaari saaka piipet zaali, taa ļoti izmainījas ,tiešām.. tam visam klāt pienaaca arī fēniski utt. Vēlāk pat vairs uz darbu negaaja, uz jautajumu maapec neiet uz darbu, atbilde bija - laj es nekaitinu vińu ar šiem jautajumiem,viņam tas darbs ir apriebies utt.
P.s. mës attiecībaaas bijaam 3 gadus.
15.05.2020 12:31 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
2-3 reizes mēnesī mani neuztrauktu pilbībā. Man ir vairāki draugi kas pīpē dienā pa vairākām reizēm. Tas man nešķiet OK un neveidotu attiecības. ?
15.05.2020 14:14 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Kas jums dod pārliecību, ka divas reizes mēnesī drīzumā pāries ikdienas smēķēšanā?
Manā skatījumā tas ir tas pats, kas divas reizes mēnesi lietoju alkoholu. Tātad drīz nodzeršos un nesīšu elektropreces uz lombardu. Turklāt alkohols ir smagāka narkotika, ar lielāku riska faktoru kļūt par atkarībnieku.
15.05.2020 14:20 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4961
Reģ: 03.11.2012
Eliiii @ 14.04.2020 10:17
Sveikas- man radās jautājums jums meitenes. Vai jūs spētu būt attiecībās ar vīrieti, ja uzzinātu, ka viņš smēķē marihuānu jau piekto gadu un tagad arī to sirsnīgi dara vismaz 2-3x. mēnesī. Es vairāk domāju par nākoti ar tādu cilvēku- vai veidotu vispār ģimeni?

skatoties, cik viņam gadu?! ko viņš dara, strādā utt.
Kad man bija 16, man bija draugs (20 gadi), kurš pīpēja katru ned.nogali vai biežāk, bet tajā pat laikā strādāja labā uzņēmumā un studēja.
Biju kopā ar viņu 3 gadus un visu to laiku viņš “uzpīpēja”, bet pēc tam tas periods pārgāja un nekādi viņa dzīvi neietekmēja, pa šiem gadiem viņš ir tikai audzis.
Tajā pat laikā zinu “džekiņus” savos 30 gados, kuriem ir vienkārši darbs, mājas, uzpīpēt un viss. Nav ne ģimenes, ne nopietnu attiecību un neko tādu baigi arī nealkst, jo patīk tāda dzīve.
Bet tas, ka 2-3x mēn. uzpīpē vēl ne par ko neliecina.
15.05.2020 14:28 |
 
10 gadi
Reitings 2601
Reģ: 21.06.2011

Man nāk prātā šī dziesma! :)
Bet par tēmu, diez vai tas mani apturētu veidot attiecības, ja cilvēks draudzējas ar galvu un simpatizē.
15.05.2020 14:48 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
blacke @ 14.04.2020 17:47
Nezinu kāda ir tava skala, bet sevi par jaunu nesauktu, lai gan veca arī neesmu. Bet ja jāizvēlas alkohols vai marihuāna, tad es labāk izvēlešos marihuānu nekā alkoholu.
Kaut kā dažreiz cilvēki runā kā izmainās kāds lietojot marihuānu, bet nepamana kā katrs otrais Latvijā izmainas dzerot alkoholu visu laiku.
Arī man ir zināmi ļoti daudzi cilvēki,kas lieto marihuānu, citi retāk, citi biežāk, citi jau gadu gadiem, laimīgi, veiksmīgi cilvēki, citi ir ģimenes cilvēki, citi ne, manā pieredzē pagaidām nav nevies bēdīgs novērojums, tfu,tfu,tfu un ceru,ka tā arī paliks. Viss arī atkarīgs no cilvēka paša, no tā kāds ir raksturs un ko dzīvē grib vai negrib sasniegt.

Man diemžēl ir arī negatīvs piemērs, kur cilvēks reāli pa dārzeni pārvērtās un bija jāmācās no jauna kurpes siet un runāt, bet tas bija ekstrēms gadījums ar ilglaicīgu pīpēšanu no rīta līdz vakaram.
Pīpēšana pāris reizes mēnesī, arī pāris reizes nedēļā, man netraucētu, kamēr tas neietekmētu kopīgos plānus. Man patīk iedzert pa glāzei (reizēm pus pudelei) vīna, otrs var atslābināties kā viņam patīk. Es koncertos dzeru aliņu, vairāki draugi tajā pašā laikā uzīpē un viss ir forši. Arī daudz labprātāk pīpētu, bet mans organisms galīgi zāli nepanes.
15.05.2020 15:38 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Ir ļoti atkarīgs no tā kāds ir cilvēks pats kā tāds, es jau iepriekš šeit to rakstīju. Man ir ļoti daudz pozitīvu piemēru apkārt, cilvēki arī ar ģimeni, bērniem, ārsti.. Visiem viss ir kārtībā, zinu arī cilvekus, kas to dara ikdienā jau gadiem, normāli strādajoši cilvēki,kas paši par sevi var parūpēties. Nejau zālē vaina, bet tajā kāds mēs katrs pats esam, cits nodzeras, cits nopīpējas un ir vēl arī trakāki gadījumi,bet cilvēks taču pats izvēlas to visu lietot, nejau kāds spiež. Tā, ka viss atkarīgs no katra cilvēka paša.
15.05.2020 15:41 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Es gan draugu un paziņu vidū esmu ievērojusi, ka cilvēki, kas ikdienā pīpē gadiem, mainās, varbūt ne baigi negatīvā veidā, bet par pozitīvām izmaiņām tās arī nenosaukt, paliek tādi pasīvāki, mazāk ieinteresēti, flaky. Tā kā nevar teikt, ka zāle ir daudz labāka par alkoholu, ja lieto katru dienu, tad rezultāts līdzīgs kā, ja dzer katru dienu. Kas par daudz, tas par skādi. Bet nekad nenorakstītu cilvēku kas šad tad uzpīpē vai iedzer, ja dara to katru dienu, tad tā ir problēma.
15.05.2020 16:10 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Protams, ka ir kādas izmaiņas arī, bet manā pieredzē tās nekad nevienam apkārt nav bijušas negatīvas. Protams, ka ja visu ar mēru tad manuprāt viss kārtībā un pašam arī jāapzinās, ko dara un kāpēc dara.
15.05.2020 16:13 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Neveidotu.
15.05.2020 16:18 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
blacke @ 15.05.2020 16:13
Protams, ka ir kādas izmaiņas arī, bet manā pieredzē tās nekad nevienam apkārt nav bijušas negatīvas. Protams, ka ja visu ar mēru tad manuprāt viss kārtībā un pašam arī jāapzinās, ko dara un kāpēc dara.

Tu ļoti uzsvēri, ka tavu draugu un paziņu lokā ir tikai pozitīvi piemēri un, ka viņiem visiem ir normālas dzīves. Forši! Bet ir arī citi piemēri, un uz tiem nevar pievērt acis tikai tāpēc, ka tavu draugu lokā tādu nav. Kā jau teicu, uzpīpēt pāris reizes mēnesī, kaut pāris reizes nedēļā ir ok, katru vai katru otro dienu pīpēt nav īsti ok. Man draugu lokā ir arī tādi, kas kokaīnu nedēļas nogalēs iešņauc un ir pilnīgi normāli cilvēki ar ļoti labiem darbiem un attiecībām, bet nekad negribētu būs kopā ar kādu, kas iešņauktu no rīta pirms došanās uz darbu.
15.05.2020 17:13 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
Nebūtu un neiesaku!!
Man bija attiecības 4 gadus ar puisi, kurš smēķēja marihuānu ja ne katru dienu, tad katru otro. Visu laiku slavēja un sludināja to, cik marihuāna ir laba, nogalinot vēža šūnas utt. Protams neapšaubu arī labos ieguvumus no tās, bet tās atkarīgo cilvēku runas nav izturamas. Akli tic, ka no marihuānas nekas slikts nevar būt. Gluži kā runāt pret sienu. Arī lēta tā nav, 15€ par gramu. Nauda vienkārši izsviesta vējā.
Rezultāts? Puisis staigāja pie narkologa un psihoterapeita. Tur gan arī citas problēmas apakšā, bet tas nav to vērts. Varbūt ja vēl 1xmēnesī to darītu ar ČOMIEM atpūšoties, tad var pievērt acis. Bet lai viens pats visu laiku pīpētu. Noteikti nē! Tā ir atkarība, tāda pati kā no alkohola utt.
Lieki piebilst, ka īslaicīgā atmiņa viņam ļoti pasliktinājās pašam to neredzot, visu laiku aizmirsa, ko darījis/runājis pirms 5 min utt. Arī tas, ka visu laiku, kad ir “high”, kaut kur peld, neuztver lietas nopietni. Negribētu sev tādu bērna tēvu. Un starpcitu, auglība samazinās un šitādiem “narikiem” arī nekādi normālie bērni nevar piedzimt.
15.05.2020 18:08 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Un starpcitu, auglība samazinās un šitādiem “narikiem” arī nekādi normālie bērni nevar piedzimt.

Tāpat arī no cigaretēm un alkohola.
15.05.2020 18:33 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
Kurzemniece @ 15.04.2020 18:17

Man ir bijusi pilnīgi tāda pati situācija, tāpēc nepieļautu būt kopā ar marihuānas mīlētāju. Labāk, lai cilvēks dienā izpīpā paciņu cigaretes, nevis ikdienā 5x dienā pīpā marihuānu. Pati sev arī esmu nosolījusies nekad nepīpāt zālīti. Man ir pilnīgs bloks, trauma. Arī kaut kādās ballītes, ja redzu, ka kāds tin jointu un sāks kurīt, man slikti paliek. Uzreiz kaut kāds rūgtums dvēselē
+++ Ari bija pieredze. Zinaju,ka vinsh pipe katru dienu,bet tobrid mani tas ipashi neuztrauca,jo musu iepazishanas bija vairak versta uz sexu. Man bija diezgan smags periods un gribejas vieglas attiecibas bez saistibam. Sex bija kolosals. Pirma BDSM pieredze. Garas,interesantas sarunas utt. Bet vins saka iemileties. Par sevi neesmu parliecinata. Aizravusies ja. Saku pavadit brivdienas pie vinja majas. Tiku iepazistinata ar berniem,kuri dzivoja ar vinju. Lutinaja mani. Gatavoja Man vakarinjas. Un tad...vinsh nolemj atmest, jo bija sev apsolijis,ka tad, kad satiks isto sievieti,atmetis. Pirmais celjojums. Jau lidmashina vinsh mani saka besit,jo vinju besija raudosh berns. Vinju besija viss. Pirmie stridi par neko. Vinsh kljuva nervozs un necieshams. Velak gan juras gaiss un labs baltvins vinjam naca par labu. Bet pec 2.celjojuma,kursh bija pec 3 meneshiem,es vinju pametu. Marihuanas smekjetaji reali paliek tupi! Vinjiem zud interese par apkart esosho. Vinji ir sava mazaja pasaulite,kura jutas ljoti labi. Un negrib no tas iziet. Kad vinji pipe,vinji ir ljoti “interesanti” sarunbiedri. Bet bridi,kad parstaj pipet,paliek reali truli un garlaicigi. Ilglaiciga zales pipeshana nodara ljoti lielu ljaunumu smadzenem! Mans draugs smekjeja Ljoti kvalitativu marihuanu,kuru pirka gadiem ilgi pie viena dilera. Vinsh to audzeja pat podinja uz sava balkona. Un tas nebija Latvija. Man ta bija pirma un vieniga pieredze ar virieti ar jebkadam atkaribam.Bet bija jaunibas dienu draudzenes,ar kuram uzpipeju varbut 1x menesi vai divos. Abas no marihuanas lena gara aizchapoja lidz heroinam. 1 ir mirusi. Par otru nezinu. Nekas nav labaks par labu vinu ??
15.05.2020 23:43 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Pati to daru arī.
Pērku no dīlera, man ir grainderis, peiperi, filtrus taisu, viss notiek?
Labāk uzpīpāt dažreiz nekā dzert. No dzeršanas vispār prāts aizveras un tas ir visiem, bet uzpīpās un atlaidīs vienkārši. Labāks noskaņojums.
16.05.2020 01:29 |
 
Reitings 113
Reģ: 12.12.2019
cutiecutie @ 15.05.2020 18:08
Nebūtu un neiesaku!!
Man bija attiecības 4 gadus ar puisi, kurš smēķēja marihuānu ja ne katru dienu, tad katru otro. Visu laiku slavēja un sludināja to, cik marihuāna ir laba, nogalinot vēža šūnas utt. Protams neapšaubu arī labos ieguvumus no tās, bet tās atkarīgo cilvēku runas nav izturamas. Akli tic, ka no marihuānas nekas slikts nevar būt. Gluži kā runāt pret sienu. Arī lēta tā nav, 15€ par gramu. Nauda vienkārši izsviesta vējā.
Rezultāts? Puisis staigāja pie narkologa un psihoterapeita. Tur gan arī citas problēmas apakšā, bet tas nav to vērts. Varbūt ja vēl 1xmēnesī to darītu ar ČOMIEM atpūšoties, tad var pievērt acis. Bet lai viens pats visu laiku pīpētu. Noteikti nē! Tā ir atkarība, tāda pati kā no alkohola utt.
Lieki piebilst, ka īslaicīgā atmiņa viņam ļoti pasliktinājās pašam to neredzot, visu laiku aizmirsa, ko darījis/runājis pirms 5 min utt. Arī tas, ka visu laiku, kad ir “high”, kaut kur peld, neuztver lietas nopietni. Negribētu sev tādu bērna tēvu. Un starpcitu, auglība samazinās un šitādiem “narikiem” arī nekādi normālie bērni nevar piedzimt.
+++
16.05.2020 01:57 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
Ziemeljmeita @ 15.05.2020 23:43
+++ Ari bija pieredze. Zinaju,ka vinsh pipe katru dienu,bet tobrid mani tas ipashi neuztrauca,jo musu iepazishanas bija vairak versta uz sexu. Man bija diezgan smags periods un gribejas vieglas attiecibas bez saistibam. Sex bija kolosals. Pirma BDSM pieredze. Garas,interesantas sarunas utt. Bet vins saka iemileties. Par sevi neesmu parliecinata. Aizravusies ja. Saku pavadit brivdienas pie vinja majas. Tiku iepazistinata ar berniem,kuri dzivoja ar vinju. Lutinaja mani. Gatavoja Man vakarinjas. Un tad...vinsh nolemj atmest, jo bija sev apsolijis,ka tad, kad satiks isto sievieti,atmetis. Pirmais celjojums. Jau lidmashina vinsh mani saka besit,jo vinju besija raudosh berns. Vinju besija viss. Pirmie stridi par neko. Vinsh kljuva nervozs un necieshams. Velak gan juras gaiss un labs baltvins vinjam naca par labu. Bet pec 2.celjojuma,kursh bija pec 3 meneshiem,es vinju pametu. Marihuanas smekjetaji reali paliek tupi! Vinjiem zud interese par apkart esosho. Vinji ir sava mazaja pasaulite,kura jutas ljoti labi. Un negrib no tas iziet. Kad vinji pipe,vinji ir ljoti “interesanti” sarunbiedri. Bet bridi,kad parstaj pipet,paliek reali truli un garlaicigi. Ilglaiciga zales pipeshana nodara ljoti lielu ljaunumu smadzenem! Mans draugs smekjeja Ljoti kvalitativu marihuanu,kuru pirka gadiem ilgi pie viena dilera. Vinsh to audzeja pat podinja uz sava balkona. Un tas nebija Latvija. Man ta bija pirma un vieniga pieredze ar virieti ar jebkadam atkaribam.Bet bija jaunibas dienu draudzenes,ar kuram uzpipeju varbut 1x menesi vai divos. Abas no marihuanas lena gara aizchapoja lidz heroinam. 1 ir mirusi. Par otru nezinu. Nekas nav labaks par labu vinu ??

pilnībā piekrītu! viņi tiešām dzīvo savā mazajā trulajā pasaulītē!
16.05.2020 06:55 |
 
Reitings 82
Reģ: 06.04.2020
Esmu pārtraukusi visus kontaktus ar cilvēkiem, kas ikdienā pīpē zāli. Tas nav priekš manis. Pazinu daudzus tādus, kuriem nu reāli prāts notrulinās laika gaitā, katru dienu pīpējot. Tukšas sarunas, pazūd interese par visu, galvenais tikai izdomāt, kur dabūt naudu kārtējam gramam. Nesaku neko par tiem, kas ik pa laikam uzpīpē, bet, ja tā ir ikdiena, tad sorry, tas nav normāli, tā ir tāda pati atkarība kā visas pārējās. Zāle nav nekāds svētais līdzeklis, arī ar to var iebraukt auzās un ne tikai. Protams, noteikti ir cilvēki, kas neizmainās, pīpējot arī katru dienu, bet mana pieredze ir citādāka.
16.05.2020 09:54 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Brunetee @ 16.05.2020 01:29
Pati to daru arī.
Pērku no dīlera, man ir grainderis, peiperi, filtrus taisu, viss notiek?
Labāk uzpīpāt dažreiz nekā dzert. No dzeršanas vispār prāts aizveras un tas ir visiem, bet uzpīpās un atlaidīs vienkārši. Labāks noskaņojums.

Ja kādreiz meklē kompāniju, uzraksti man, man nav neviena pazīstama meitene, kas pīpē, tikai čaļi :D
16.05.2020 15:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits