Interesantie IG profili

 
Reitings 167
Reģ: 15.10.2019
Šeit liekam,jūsuprāt , interesantākos IG profilus. Lūdzu bez butterfly Elīnas un pārējo jau zināmo influencerus apspriešanas
Tātad, vai kādam ir zināms vēl kādas meitenes profils, kurš būtu apskates vērts?
13.04.2020 15:10 |
 
Reitings 872
Reģ: 03.01.2013
Ja viņa gribētu mainīties, tad to darītu nebrēcot pa visu instagramu. Nav žēl ne grama. Es neesmu ļauna, bet nu cmon, viņa tak ir vienās pretrunās pati ar sevi. Saka, ka ir vienkārša, bet par citiem spriež pēc apģērba, nu watafak??
Un par numura izlikšanu -agri vai vēlu tas tāpat nāktu gaismā. Neticu, ka tie profili un sludinājumi nav izdzēšami?
05.05.2020 14:15 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Nesaprotu, kāpēc viņa bloķē profilus, pat tādus, kas neko sliktu neraksta ne viņai, ne viņas live, ne šeit. Es saprotu, ka janobloķē tos, kuri raksta sliktas vēstules, izpaužas slikti Live, ja viņa vēlas pateikt savu vēstijumu, saka, ka tagad viņa dara to, kas tuvs sirsniņai, bet tajā pašā laikā bloķē arī tos, kas vienkāŗši seko interesantam profilam un klausās viņas sacītajā - tas nav profesionāli.
05.05.2020 13:58 |
 
Reitings 266
Reģ: 12.04.2020
Jauninjaaa @ 05.05.2020 12:37
Sintija pati provocē, lai par viņu šeit runātu/ apspriestu.. par to liecina posts kurā minēts, ka forumā klusums.. deretu šeit beigt par viņu runāt, un paskatities kas notiks.. man skjiet vina tapat runaatu par heiteriem un velniem ??? vinjai reali patik shada veida uzmaniba, vienalga pat ja to piesaista ar savu netiro pagatni ?
piekrītu, ka pati provocē un prasa uzmanību!:)
05.05.2020 13:41 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
Uzmanība viņai patīk un tas ir fakts. Patīk, ka par viņu runā un vēlāk tēlo upuri.
05.05.2020 12:45 |
 
Reitings 10
Reģ: 04.05.2020
Bjork @ 05.05.2020 11:38
Par to senumu/sen, piekritu Ketija123. Otrs ir tas, ka tad normali ir, ja dzerajsoferis audzinas ka man tagad butu jabrauc? Vai 40gadīgs vecis, kuram pa kokčiku vai par pačku cigarešu atdodas 15gadīga būs ok?. Nu, bet kā?? Abām pusēm izdevīgi taču! Bet vai tiešām tas ir pieņemami? Kur ir morāle un ētika? Tie ir vieni no sabiedrības uzvedības pamatakmeņiem. Nevajag šeit jaukt Stokholmas sindromu, kad vainīgai personai pēkšņi visas jūt līdzi. Un tās, kurām ir citādāka dzīves vērtību skala, saukt par čūskām, skauģēm utt.
Tāpat arī iziet, kam viņa izgājusi. Sorry, viņa tam izgāja, jo viņas izvēle tā bija. Un viņa izvēlējās vieglāko ceļu.
Bezizeja ir, kad ar diviem maziem bērniem uz rokām paliec, kad vīrs iet bojā dzērājšofera izraisītā avārijā. Beizeja ir invaliditāte, nāvējoša slimība.
Sintija var dzīvot kā viņa vēlas, bet nevajag viņu pasludināt par svēto un mālēt melnu par baltu! Viņa tikai nesen sākusi dzīvot pieaugušo dzīvi un uzskata, ka jau pasaules apbižota. Welcome pieaugušo dzīvē!

Beidzot kāds pasaka, ka nav ok piepelnīties šādā veidā, lai varētu atļauties pirkt katru sūdu ko sagribas. Nedodies, vēl bērns uzzinās ka viss nekrīt no debesīm un kādreiz kaut kas reāli jānopelna. ? Mamma katru mēnesi ved naudu, badā nebūtu. Bet prioritātes acīmredzamas. Pati uzaugusi nezinot cik kas maksā, tāpēc arī nespēj korekti veidot karjeru.
05.05.2020 12:44 |
 
Reitings 167
Reģ: 15.10.2019
Sintija pati provocē, lai par viņu šeit runātu/ apspriestu.. par to liecina posts kurā minēts, ka forumā klusums.. deretu šeit beigt par viņu runāt, un paskatities kas notiks.. man skjiet vina tapat runaatu par heiteriem un velniem ??? vinjai reali patik shada veida uzmaniba, vienalga pat ja to piesaista ar savu netiro pagatni ?
05.05.2020 12:37 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4993
Reģ: 03.11.2012
Meitttene @ 05.05.2020 11:56
Saprotiet mani pareizi.
Es neaizstāvu viņu, bet ticu, ka cilvēks grib mainīties.
Un, diemžēl, zinu daudz gadījumu, kur cilvēki grib mainīties, bet bez atbalsta un citu cilvēku riešanas, ka "cilvēki nemainās, turpinās dzert, turpinās riņķī vazāties u.t.t", pēc tam izdara pašnāvību.
Jā, piekrītu, ka viņa sevi ļoti skaļi pasniedza. Bet atzīst arī, ka nauda ir "velns". (Viņas valodā), un darījusi sūdus dēļ naudas.
Un es ticu, ka tiešām nāk kaut kad kāda apskaidrība, ka nē, viņa to vaira negrib darīt, ticu, ka arī viņa sev iespējams liekas pretīga, dēļ tā ko darīja, un tāpēc ir tie mākslīgie smiekli u.t.t.
Bet tas, ka šeit liek viņas numuru, bildes un klientu sarakstu, ir pretīgi no dažu dāmu puses.

Es piekrītu par to noriešanu un mainīšanās bremzēšanu. Reāli, ja cilvēks pēc personības ir emocionālāks, tad tāds nosodījums var pipnīgi izjaukt visus labos plānus.
Piemēram, man kādreiz arī bija svarīgs citu cilvēku atbalsts, lai kaut ko mainītu sevī, bet saskāros ar to, ka vairāk redz slikto , kas bijis nekā labo, ko gribu sasniegt. Tieši tāpēc, kad esmu vecāka un gudrāka - man ir pie kājas, ko par mani runā, jo nav jēgas klausīties citu nosodījumos ?
Bet nu tādu “pofigismu” kā man, ir jāmācās gadiem.?
Un par to , ka viņa godīgi visu par sevi izstāsta, neko neslēpj, par to gan cepuri nost.
Labāk būt tādai kā Sintija, nekā Elīnām, Dzenēm utt. Lūk viņas ir īstas liekules, kuras rāda vienu un smaida sejā, bet aiz muguras ir pavisam , kas cits.
05.05.2020 12:04 |
 
Reitings 90
Reģ: 11.04.2020
Saprotiet mani pareizi.
Es neaizstāvu viņu, bet ticu, ka cilvēks grib mainīties.
Un, diemžēl, zinu daudz gadījumu, kur cilvēki grib mainīties, bet bez atbalsta un citu cilvēku riešanas, ka "cilvēki nemainās, turpinās dzert, turpinās riņķī vazāties u.t.t", pēc tam izdara pašnāvību.
Jā, piekrītu, ka viņa sevi ļoti skaļi pasniedza. Bet atzīst arī, ka nauda ir "velns". (Viņas valodā), un darījusi sūdus dēļ naudas.
Un es ticu, ka tiešām nāk kaut kad kāda apskaidrība, ka nē, viņa to vaira negrib darīt, ticu, ka arī viņa sev iespējams liekas pretīga, dēļ tā ko darīja, un tāpēc ir tie mākslīgie smiekli u.t.t.
Bet tas, ka šeit liek viņas numuru, bildes un klientu sarakstu, ir pretīgi no dažu dāmu puses.
05.05.2020 11:56 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Par to senumu/sen, piekritu Ketija123. Otrs ir tas, ka tad normali ir, ja dzerajsoferis audzinas ka man tagad butu jabrauc? Vai 40gadīgs vecis, kuram pa kokčiku vai par pačku cigarešu atdodas 15gadīga būs ok?. Nu, bet kā?? Abām pusēm izdevīgi taču! Bet vai tiešām tas ir pieņemami? Kur ir morāle un ētika? Tie ir vieni no sabiedrības uzvedības pamatakmeņiem. Nevajag šeit jaukt Stokholmas sindromu, kad vainīgai personai pēkšņi visas jūt līdzi. Un tās, kurām ir citādāka dzīves vērtību skala, saukt par čūskām, skauģēm utt.
Tāpat arī iziet, kam viņa izgājusi. Sorry, viņa tam izgāja, jo viņas izvēle tā bija. Un viņa izvēlējās vieglāko ceļu.
Bezizeja ir, kad ar diviem maziem bērniem uz rokām paliec, kad vīrs iet bojā dzērājšofera izraisītā avārijā. Beizeja ir invaliditāte, nāvējoša slimība.
Sintija var dzīvot kā viņa vēlas, bet nevajag viņu pasludināt par svēto un mālēt melnu par baltu! Viņa tikai nesen sākusi dzīvot pieaugušo dzīvi un uzskata, ka jau pasaules apbižota. Welcome pieaugušo dzīvē!
05.05.2020 11:38 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Bet patiesībā šeit dāmas (ne visas) ir reālas čūskas.
Es neaizstāvu Sintiju (runa būs par viņu), taču, lai ko viņa būtu darījusi agrāk tā nav mūsu daļa, katra esam saviem sūdiem gājušas cauri.
Un vēl lielāks fuj ir Jums par to, ka ja viņa tiešām cenšas mainīties dēļ bērniņa un mainīt savu dzīvi uz labo pusi, tad noriet viņu par veciem sūdiem. Atbalstat!
Šajā brīdi viņa neko sliktu Jums nedara! Netirgo arī dārgas nekvalitatīvas lupatas u.t.t, lai Jums būtu par ko cepties. ?‍♀️

"Veciem" sūdiem? Vēl pirms dažiem mēnešiem lika svaigu intim sludinājumu. Sintija pati izvēlas pašpozicionēties kā Instagram influencere, grib lai viņu pamana. Dīvaini, ka pati neiedomājās, ka viņas nodarbošanās nāks gaismā un daudzi to neuztvers saprotoši. Ir ļoti naivi domāt, ka visi tikai lies cukuru vai sniegs kaut kādu mistisko atbalstu. Par ko? Sorry, sieviete, kas labprātīgi un plati smaidīdama tirgo savu kājstarpi par naudu, manī lielu cieņu neraisa. Nav jau bezizejā un Latvijā eksistē arī citu darbu iespējas. Tas, ka it kā bērna dēļ gribot mainīties un būt normāla māte, hallo, tas tā ka nav viņas pienākums? Vai tiešām man par to vajadzētu viņai aplaudēt un izrādīt "atbalstu"?
Un nē, neko sliktu viņa nevienam nedara, bet šis ir viedokļu forums, kurā cilvēkiem ir ļauts izteikties par dažādām tēmām, tostarp publiskām personām. Un tas teikums "katra saviem sūdiem esam gājušas cauri" nu nē, visas meitenes nav vienā katlā bāžamas un nav darījušas tādas lietas. Forši būtu, ja Sintija atrastu normālu darbu, atstātu šo visu pagātnē un tad pēc vairākiem gadiem varētu apgalvot, ka tie ir bijuši "veci sūdi". Tagad ir kā ir. Jārēķinās, ka ļaudis turpinās trīt mēles par viņas profesiju, it īpaši ja viņa savos storijos melos, centīsies izlocīties un meklēt mistiskas vainas cilvēkos, kuru paustais viedoklis acīs kož.
05.05.2020 11:10 |
 
Reitings 90
Reģ: 11.04.2020
Bet patiesībā šeit dāmas (ne visas) ir reālas čūskas.
Es neaizstāvu Sintiju (runa būs par viņu), taču, lai ko viņa būtu darījusi agrāk tā nav mūsu daļa, katra esam saviem sūdiem gājušas cauri.
Un vēl lielāks fuj ir Jums par to, ka ja viņa tiešām cenšas mainīties dēļ bērniņa un mainīt savu dzīvi uz labo pusi, tad noriet viņu par veciem sūdiem. Atbalstat!
Šajā brīdi viņa neko sliktu Jums nedara! Netirgo arī dārgas nekvalitatīvas lupatas u.t.t, lai Jums būtu par ko cepties. ?‍♀️
05.05.2020 10:24 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Sugarbabe @ 04.05.2020 22:22
Cik cilvēkam jābūt skaudīgam, nelaimīgam, šaubīgam par sevi, lai vispār tik slimi raktos par svešu cilvēku, uzostu visu pagātni, lai tik varētu aprunāt kādu personu. Dažas no Jums te ir morāli pretīgi skuķi, jo sievietes tiešām tā nedarītu. Un ja pašām ir vīrs, ģimene, laimīgs statuss, taču nekad neienāktu prātā likties zinis par svešiem cilvēkiem, viņu dzīvēm, un kur nu vēl laiks uztraukties, kā citi audzina savus bērnus, cik naudas, kur pelna, kas uzķūnēts utt. ? Protams, te daudz taisnības arī ir, bet vienkārši par dažiem komentāriem tiešām gribas atklāti pajautāt, kas notiek cilvēka galvā, kad vajag tā otru cilvēku nolikt. Un tā nu tas ir, mēs neviens neesam pasargāts virtuālajā vidē, kas te neslavu ceļ un aizskar personīgi kādu, visu jau var atklāt, kurš to raksta, ip adresi noskaidrot un tā tālāk. Dzīvojam skaisti, meitenes! Pucējamies pašas, mīlam sevi, un mazāk uztraucamies par citiem!

Ja cilvēks sevi izliek publiskai apskatei, tad jārēķinās, ka par viņu runās un ne jau tikai šim cilvēkam ērto un patīkamo patiesību. Ja publiski runā puspatiesības, tad cilvēki šo informāciju pārbaudīs un apspriedīs. Šajā gadījumā tika teikts, ka ar eskortu pāris nedēļas nodarbojusies, bet atklājās, ka gadiem nodarbojas ar prostitūciju. Protams, ka cilvēki to pārrunās.
05.05.2020 08:08 |
 
Reitings 10
Reģ: 04.05.2020
Vitamīns - pasaules glābšanas sajūta, bezmiegs, nav apetītes. ?
05.05.2020 08:00 |
 
Reitings 10
Reģ: 04.05.2020
??‍♀️
05.05.2020 07:41 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4993
Reģ: 03.11.2012
Nu es arī savu bērnu lieku vēlu gulēt, lai no rīta ilgāk varam pagulēt, lai gan pēdējā laikā atsācis celties 8.30 ?
šodien arī tik tikko aizgāja gulēt, viss atkarīgs no ritma un ja pa dienu guļ ilgi vai 2x, tad vispār nereāli ātrāk nolikt gulēt ?
05.05.2020 00:48 |
 
Reitings 266
Reģ: 12.04.2020
Nav jau pirmā reize, kad viņa klausās skaļi mūziku un bērns noteikti neguļ.......00:00 naktī
05.05.2020 00:29 |
 
Reitings 82
Reģ: 06.04.2020
Czech @ 04.05.2020 22:30

Katrs dara kā vēlas. Bet lielīties, ka neseko nevienam influencerim, tikai draugiem, tajā pat laikā regulāri skatoties šo visu influenceru bildes un storijus.... Mazliet jocīgi.
Un ne vienmēr tie draugi un paziņas IG ieliek ko noderīgu, ko nedrīkst palaist garām. Bieži vien tie influenceri arī dalās ar noderīgu info, fīčām utt

Kāds ar to vai tad lielās? Man tā vienkārši ir parocīgāk.
04.05.2020 22:45 |
 
Reitings 245
Reģ: 27.10.2015
Scandinavian @ 04.05.2020 22:30

No telefona ir arī citas opcijas, kā nepiesekot un nemeklēt katru dienu profilu, bet vienkārši noskatīties story.
tad jau tā pati sekošana vien ir. Tikai nav palielinājies skaits, kuram seko.
04.05.2020 22:33 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Man būtu slinkums katru dienu meklētājā skatīties un meklēt personas, ja gribu apskatīt storijus.

No telefona ir arī citas opcijas, kā nepiesekot un nemeklēt katru dienu profilu, bet vienkārši noskatīties story.
04.05.2020 22:30 |
 
Reitings 245
Reģ: 27.10.2015
Xavier @ 04.05.2020 22:21

Es vispār nevienam ‘influencerim’ nesekoju. Sekoju tikai pazīstamiem, lai nav mans feeds pilns ar storijiem un bildēm. Tà vismaz nepalaižu garām savu draugu, paziņu postus.

Katrs dara kā vēlas. Bet lielīties, ka neseko nevienam influencerim, tikai draugiem, tajā pat laikā regulāri skatoties šo visu influenceru bildes un storijus.... Mazliet jocīgi.
Un ne vienmēr tie draugi un paziņas IG ieliek ko noderīgu, ko nedrīkst palaist garām. Bieži vien tie influenceri arī dalās ar noderīgu info, fīčām utt
04.05.2020 22:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits