Interesantie IG profili

 
Reitings 167
Reģ: 15.10.2019
Šeit liekam,jūsuprāt , interesantākos IG profilus. Lūdzu bez butterfly Elīnas un pārējo jau zināmo influencerus apspriešanas
Tātad, vai kādam ir zināms vēl kādas meitenes profils, kurš būtu apskates vērts?
13.04.2020 15:10 |
 
Reitings 11
Reģ: 03.05.2020
Jauninjaaa @ 03.05.2020 14:03
vai arī Tu satiec sava mūža lielo mīlu, iepazīsties ar viņa draugiem un saproti, ka viens no tiem Tevi kādreiz ir nopircis.. pretīgi

Neviens normaals vecis nopietniem noluukiem vinju taapat nenjems.
glītā seja nepaliidzees,ja galvaa dzeguze kuuko kinderolu projektus??
03.05.2020 14:07 |
 
Reitings 167
Reģ: 15.10.2019
Scandinavian @ 03.05.2020 14:02
Es tā iedomājos, diez kā ir, kad viņa ar kādu meiteni sadraudzējas un vēlāk izrādās, ka tās meitenes draugs/vīrs/brālis ir viņas esošais vai bijušais klients ?
vai arī Tu satiec sava mūža lielo mīlu, iepazīsties ar viņa draugiem un saproti, ka viens no tiem Tevi kādreiz ir nopircis.. pretīgi
03.05.2020 14:03 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10515
Reģ: 29.01.2009
Es tā iedomājos, diez kā ir, kad viņa ar kādu meiteni sadraudzējas un vēlāk izrādās, ka tās meitenes draugs/vīrs/brālis ir viņas esošais vai bijušais klients ?
03.05.2020 14:02 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Būt par prostitūtu, tas tomēr ir degradējoši. Sieviete, kas sūkā svešiem večiem krāniņus par naudu un ļauj sevi ņemt priekšā visdažādākajiem izvirtuļiem, piesārņo sevi. Viņa pati vienā storijā teica, ka ļoti vēlas ģimeni, vēl vienu bērniņu. Nedomāju, ka viņas dvēsele ir laimīga, atdodot savu ķermeni un dvēseli visādiem izvirtuļiem. Jā, ticu, ka daudzas ar laiku notrulinās, degradējas tik tālu, ka paliek vienalga, domā tik par naudu un citas frāzes kā I am horny and I love sex vairs nezin.
03.05.2020 13:56 |
 
Reitings 167
Reģ: 15.10.2019
Kacha5683 @ 03.05.2020 13:50
Es uzrakstīju vienai Sintijas druškai,kas arī ar KKO netīru nodarbojas,gribēju kko uzzināt,bet viņa mani nobloķēja:D?

uzraksti man personiigi kura taa ir ?
03.05.2020 13:54 |
 
Reitings 266
Reģ: 12.04.2020
Es uzrakstīju vienai Sintijas druškai,kas arī ar KKO netīru nodarbojas,gribēju kko uzzināt,bet viņa mani nobloķēja:D?
03.05.2020 13:50 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10515
Reģ: 29.01.2009
Tieši tā, neatbalstu eskortu, bet šis nav trakakais, pirmkārt ta samaksa ir augsta, tātad klienti nav kaut kādi nabagi bet maksātspējīgi cilvēki, iespējams tagad ir kāds maksatspējīgs mīļākais vai mīļākie, nu un, daudzas sievietes ta dzīvo,

Kā jau te iepriekš minēja, tas nav tikai eskorts un plikumu rādīšana. Dzīvo gan! Cik gan daudz sieviešu vīri piestaigā pie Sintijas?!
Un ja jums tas liekas tik traģiski, varbūt uzrakstiet viņai privāti un piedāvājiet viņai darbu, ar ko nopelnīt iztikai sev un bērnam.

Ja meitene ir pieradusi pie tik lielas naudas, kas redzams arī ārēji, tad parastu darbu nedarīs. Visbiežāk šī amata meistares atrod sponsoru un pašas paralēli nodarbojas (jo taču patstāvīgas un neatkarīgas sievietes!) ar permanento make up vai nadziņu likšanu.
03.05.2020 13:48 |
 
Reitings 167
Reģ: 15.10.2019
jau esmu teikusi ka pazīstu un ir kopīgas paziņas. es nekad nerunāju, ja nezinu, ka tā tiešām 100000% ir bijis. :)
03.05.2020 13:47 |
 
Reitings 266
Reģ: 12.04.2020
Jauninjaaa @ 03.05.2020 13:10
stulbai jaabuut, lai nesaprastu, ka savu iisto telefonu neviens neliks pie eskorta sludinaajumu:) jebkursh draugs tad vareetu iegugleet un saprast, ka draudzene straadaa eskortaa un neviena no labas gribas to negrib celt gaisma :)
a ka Tu tik daudz zini par viņu?pazisti?
03.05.2020 13:45 |
 
Reitings 60
Reģ: 19.04.2020
Nu ko jūs ņematies. 5 lapas viens un tas pats. Lai tak viņa dara, ko grib. Viņas dzīve, viņas kājstarpe. Lai pelna kā grib un māk. Priecājieties, ka jums tas nav jādara. Ko tur šausmināties!? It kā viņa vienīgā šādā veidā naudu pelna. Tas notiek jau gadsimtiem.
Un ja jums tas liekas tik traģiski, varbūt uzrakstiet viņai privāti un piedāvājiet viņai darbu, ar ko nopelnīt iztikai sev un bērnam. Un pēc tam varat spriest tālāk.
03.05.2020 13:44 |
 
Reitings 167
Reģ: 15.10.2019
Udzhjaaaa @ 03.05.2020 13:37

?????
Jaaaa tieshaam izcils eksemplaars??
Noteikti raada saviem klientiem savu”projektu”.
Davai nesaaciet tagad staastiit,ka prostituucija patiesiibaa ir ok,ja Tu pa savu nopelniito naudu uztaisi sev upgrade??

es arii vienkaarshi shokaa, ka ir meitenes, kas izmisiigi censhas saskatiit tajaa plusus ? wtf vnk ko
03.05.2020 13:39 |
 
Reitings 11
Reģ: 03.05.2020
Chikitita @ 03.05.2020 13:29
Daudzi klienti pat nemeklē tikai pliku seksu, tatad nav runa tikai par kajstapes pardošanu, bet meklē sapratni, sarunas ar sievieti un ja viņai ir grūta pieredze, varbūt arī ir saprotošāka, tādi biezie kuri meklē mīļākās, viņiem netrūkst problēmu, varbūt sieva psiha, vai nedod nemaz, nemīl, nepievērš uzmanību, problēmas ar bērniem, citam varbūt tiesas dēļ bērniem, problēmas darbā, liels stress, tādu pilnīgu tukšgalvi ar negrib kas tikai iedod seksu un viss, mreitene izskatās tāda kāda patīk, skaista, kopta, ļoti mīļa un rūpīga, runātīga, izcils eksemplars, kādas nemaz tik daudz nav.

?????
Jaaaa tieshaam izcils eksemplaars??
Noteikti raada saviem klientiem savu”projektu”.
Davai nesaaciet tagad staastiit,ka prostituucija patiesiibaa ir ok,ja Tu pa savu nopelniito naudu uztaisi sev upgrade??
03.05.2020 13:37 |
 
10 gadi
Reitings 2249
Reģ: 27.02.2011
Daudzi klienti pat nemeklē tikai pliku seksu, tatad nav runa tikai par kajstapes pardošanu, bet meklē sapratni, sarunas ar sievieti un ja viņai ir grūta pieredze, varbūt arī ir saprotošāka, tādi biezie kuri meklē mīļākās, viņiem netrūkst problēmu, varbūt sieva psiha, vai nedod nemaz, nemīl, nepievērš uzmanību, problēmas ar bērniem, citam varbūt tiesas dēļ bērniem, problēmas darbā, liels stress, tādu pilnīgu tukšgalvi ar negrib kas tikai iedod seksu un viss, mreitene izskatās tāda kāda patīk, skaista, kopta, ļoti mīļa un rūpīga, runātīga, izcils eksemplars, kādas nemaz tik daudz nav.
03.05.2020 13:29 |
 
Reitings 262
Reģ: 04.11.2016
Manuprāt, tādam vieglas peļņas darbam ir vajadzīgi ļoti stipri nervi.
Pirmkārt, tu nekad nezini, vai klients tev samaksās. (Būtu stulbi dot savu konta nr, kur ir rakstīts tavs vārds un uzvārds, uzreiz atkostu tevi)
Otrkārt, nekad nezini, kas tevi sagaida uz vietas. (Moš pagadīsies kāds sadists, kam ir nezin kas padomā)
Tāpēc laikam Sintijai ir izdevīgi tie “pastāvīgie klienti”, jo zin, ka samaksās un mājās atgriezīsies vesela. Bet bērnu man ir nenormāli žēl. Diez, kā viņa attaisnosies viņam , kad puika paaugsies lielāks un prasīs, kur mamma tik bieži ir gājusi un atstājusi viņu vienu vai ar aukli.
03.05.2020 13:26 |
 
Reitings 167
Reģ: 15.10.2019
protams, vinja labi izskataas. man reali nekas pret vinju nebija, lidz bridim, kad kaads pajautaaja, kko par stradasanu veikalaa un vinja atbildeja- ej stradaa par setnieci, ja gribi, es to negribu.. te ari vinja paradija, ka savu kaajstarpi paardot vinjaspraat ir daudz labaak :) ja man jaaizvelas paardoties par naudu un buut maukai vai slauciit ielas, es laikam njemu 2o ????
03.05.2020 13:21 |
 
Reitings 82
Reģ: 06.04.2020
Es neaizstāvu, kaut kā pilnīgi vienalga par to Sintiju, bet gribu pajautāt, kur ir kāds legit pierādījums, ka tas bērns visu laiku ir bijis atstāts mājās viens? Vai tās ir baumas tikai? Es nezinu vienkārši, ja visi tie apvainojumi ir balstīti uz baumām, tad nu gan... Nesekoju līdzi viņai, tāpēc nezinu.
03.05.2020 13:20 |
 
10 gadi
Reitings 2249
Reģ: 27.02.2011
Bērna tēvam saku fui - viņa bērns, skaists puisis, aug bez tēva, bez viņa mīlestības un uzmanības, tādam vīrietim manās acīs ir tukšums sirdī, prātā, lai kāda būtu māte bet ignorēt savu bērnu atmetot tiesas nolemto ir zemiski.
03.05.2020 13:19 |
 
10 gadi
Reitings 2249
Reģ: 27.02.2011
Tieši tā, neatbalstu eskortu, bet šis nav trakakais, pirmkārt ta samaksa ir augsta, tātad klienti nav kaut kādi nabagi bet maksātspējīgi cilvēki, iespējams tagad ir kāds maksatspējīgs mīļākais vai mīļākie, nu un, daudzas sievietes ta dzīvo, šī vismaz gūst pieklājīgu labumu, ir kuras neko negūst un taisa scēnas. Vai ar ko atškiras tās no klubiem, kas bieži pārguļ tāpat ar visādiem, dzer un iesaistas vienas nakts sakaros, cits vèl paņirdz par viņu. Phe, tad labak maksatspējīgu mīļāko.
Otrkārt, bērnam viss ir, ticu ka mīl un rūpējas, neziniet kas ir emocionāla, fiziska vardarbība ģimenēs, vai dzīvo divi kopa un strīdas, ietekmē bērnu, tad labak lai mierpilni dzīvo kopā. Atstāt vienu gan nedrīkst bērnu, to var sodīt bargi.
Treškārt viņa tiešām izskatās labi, jo ir sapucēta, ieguldījusies sevī, ieteiktu iemacīties tik naudu tērēt, tad varbūt nopelnītu tik daudz lai nodrosinatu sev un bērnam ko vairāk kā iretu dzīvokli.
03.05.2020 13:17 |
 
Reitings 167
Reģ: 15.10.2019
*paraleeles
03.05.2020 13:15 |
 
Reitings 167
Reģ: 15.10.2019
1kaart, es nesaprotu, kaapeec daudzi metas aizstaaveet meiteni, kas atvainojos, paardevusi savu kaajstarpi par 150 e/h atstaajot savu beernu maajaas vienu!! VIENU MAZU BEERNU! cilveeks slavee Dievu un man ir pretiigi, ka aiz shii smaida sleepjas daudz vairaak ljaunuma, kaa juus speejat iedomaaties. LAI VINJA NEDIRSH IG KA DIEVS MUMS VISIEM PALIIDZEES, DIEVS MAKSAAS MUSU REKINUS.. tak baac nerunaa vispaar par to, seedi un klusee ,neviens tad vinju neaiztiks. Nu nav meitenee savienojamas lietas -eskorts un Dievs. es tur neredzu paraleelas, atvainojos, taam, kas taas tur saskata ?
03.05.2020 13:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits