Interesantie IG profili

 
Reitings 167
Reģ: 15.10.2019
Šeit liekam,jūsuprāt , interesantākos IG profilus. Lūdzu bez butterfly Elīnas un pārējo jau zināmo influencerus apspriešanas
Tātad, vai kādam ir zināms vēl kādas meitenes profils, kurš būtu apskates vērts?
13.04.2020 15:10 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
Maxxxiii @ 15.04.2020 15:27

Tapec jau viņa uzvārdu nomainīja, jo īstais palicis kaa rupja iesauka. Zinu ka viņa visiem skandinaja, ka īstais vārds nav Dace, bet gan Vanesa un lika visiem sevi taa saukt, lai gan personīgi esmu redzējusi viņas bankas karti un pasi un tur vārds Vanesa vispār nav.
Neteiktu, ka viņai nebija piekrišana uz puišiem. Bija un diezgan daudz. Tikai tie protams bija tādi, kas neredzēja vairāk par piespraustiem matiem un kosmētikas kārtu. Viens čalis reiz stāstīja, ka pamodies ar viņas vienā gultā, visās malaas metajushies viņas mati. Paprasījis, lai uztaisa kafiju un aizmucis..
Ar to slavu bija kaa bija. Daudzi nodirsa bezsakarā..Mums bija kopīgas paziņas, tāpēc bieži nācās satikt. Vienu reiz uzsākām tieši sarunu par baumotajiem. Mūsu klātbūtnee viņa zvanīja aprunatajiem un tie uzreiz dievojās nekad neko tādu nav teikuši. Varbūt zini to pamuļķi Oskaru Ozolu. Viņam bija tāda mode piecirst jebkurai un ja atteica, tad kaa tirgus baaba aprunaja pretīgiem vārdiem, lika inetaa utt..

Kāds ir viņai uzvārds?
15.04.2020 15:34 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Keana @ 15.04.2020 15:32
Es nesaprotu, tā Sintija neizskatās pēc nekādas nabadzīgās, bet par internetu samaksāt nevar

Tur jau tā lieta, vēl nesen bija rozā nadziņi, nu jau dzelteni - hmm tam gan naudiņa ir.?
15.04.2020 15:35 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Keana @ 15.04.2020 15:34

Kāds ir viņai uzvārds?

Īstais Švalbe,mātes Gabibova
Un te nu atcerējos, ka pie postiem raksta, ka ir azairbeidzaniete(nemāku pareizi izrunāt, kur nu vēl uzrakstit?) saaicinajusi Facebook melnos ar Gabibov uzvārdu un visiem stāsta, ka tie brālēni, bet pat viņas māte atzina, ka viņai ir čigānu asinis?
15.04.2020 15:53 |
 
Reitings 216
Reģ: 17.11.2019
Maxxxiii @ 15.04.2020 15:27

Tapec jau viņa uzvārdu nomainīja, jo īstais palicis kaa rupja iesauka. Zinu ka viņa visiem skandinaja, ka īstais vārds nav Dace, bet gan Vanesa un lika visiem sevi taa saukt, lai gan personīgi esmu redzējusi viņas bankas karti un pasi un tur vārds Vanesa vispār nav.
Neteiktu, ka viņai nebija piekrišana uz puišiem. Bija un diezgan daudz. Tikai tie protams bija tādi, kas neredzēja vairāk par piespraustiem matiem un kosmētikas kārtu. Viens čalis reiz stāstīja, ka pamodies ar viņas vienā gultā, visās malaas metajushies viņas mati. Paprasījis, lai uztaisa kafiju un aizmucis..
Ar to slavu bija kaa bija. Daudzi nodirsa bezsakarā..Mums bija kopīgas paziņas, tāpēc bieži nācās satikt. Vienu reiz uzsākām tieši sarunu par baumotajiem. Mūsu klātbūtnee viņa zvanīja aprunatajiem un tie uzreiz dievojās nekad neko tādu nav teikuši. Varbūt zini to pamuļķi Oskaru Ozolu. Viņam bija tāda mode piecirst jebkurai un ja atteica, tad kaa tirgus baaba aprunaja pretīgiem vārdiem, lika inetaa utt..
Arī jaunais uzvārds nav diez ko skanīgs. ? Nu, apmēram tādi puiši kā Oskars arī bija tie, kas pievērsa viņai uzmanību. Nekas prātīgs. Prātīgākiem puišem tādas nekvalitatīvi uzķūnētas un stulbas nepatika. Un puiši, kuriem dzērumā tomēr sanāca uzkāpt virsū šim rupucim, skaidrā prātā par to izteica nožēlu, jo nākamajā dienā par to, protams, runāja visa skola un kaunināja like “kā tu varēji ar to Šv**i???” ? Grūti iztēloties, ka viņa kādam zvana, lai pa telefonu skaidrotos, jo mana pieredze rāda, ka visi viņas sastrādātie sūdi, par kuriem baumoja, 99% izrādījās patiesība. Turklāt, viņa nekad nespēja sevi aizstāvēt. Ne fiziski, ne ar vārdiem, jo realitātē neprot izveidot paplašinātu teikumu. Toties māk lūpas, dirsu un pupus bildēs izcelt ar bilžu aplikāciju palīdzību.
15.04.2020 16:01 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Crazy Eyes @ 15.04.2020 16:01
Arī jaunais uzvārds nav diez ko skanīgs. ? Nu, apmēram tādi puiši kā Oskars arī bija tie, kas pievērsa viņai uzmanību. Nekas prātīgs. Prātīgākiem puišem tādas nekvalitatīvi uzķūnētas un stulbas nepatika. Un puiši, kuriem dzērumā tomēr sanāca uzkāpt virsū šim rupucim, skaidrā prātā par to izteica nožēlu, jo nākamajā dienā par to, protams, runāja visa skola un kaunināja like “kā tu varēji ar to Šv**i???” ? Grūti iztēloties, ka viņa kādam zvana, lai pa telefonu skaidrotos, jo mana pieredze rāda, ka visi viņas sastrādātie sūdi, par kuriem baumoja, 99% izrādījās patiesība. Turklāt, viņa nekad nespēja sevi aizstāvēt. Ne fiziski, ne ar vārdiem, jo realitātē neprot izveidot paplašinātu teikumu. Toties māk lūpas, dirsu un pupus bildēs izcelt ar bilžu aplikāciju palīdzību.

Par zvanīšanu esmu 100%droša, esmu dzirdējusi,bet kaa jau minēju, tie ir Oskar veidigie, kas neko citu nemāk kaa baumot.
Pa starpu bija arī sakarīgi čaļi. Vārdos gan publiski negribas te saukt. Viss gan ātri tur beidzās,jo tādiem tusetajas nevajag. Oi esmu tik daudz ar savām acīm redzējusi, līdz notinos, kamēr nepieskaita mani arī pie tādām.
Daudzas toreiz viņai uzmeta, jo slava gāja visam pa priekšu.
15.04.2020 16:28 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Jauninjaaa @ 13.04.2020 16:37
xansa777 varat paskatiities

Ko tur skatīties???
Iepriekš viena jau te rakstīja, ka atliek apskatīt bildes un viss top skaidrs. Katrā ziņā nekā iedvesmojoša tur nav.
15.04.2020 16:30 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Bāc tā Sintija ir vēl trakāka par Didru. WTF, ar visu bērnu iet vīrusu laikā uz vakūmmasāžām un tad stringos atrādīties goroties pie spoguļa, kamēr viņš tur bļaustās fonā.
15.04.2020 16:57 |
 
Reitings 284
Reģ: 03.11.2019
bigsister @ 15.04.2020 16:57
Bāc tā Sintija ir vēl trakāka par Didru. WTF, ar visu bērnu iet vīrusu laikā uz vakūmmasāžām un tad stringos atrādīties goroties pie spoguļa, kamēr viņš tur bļaustās fonā.
Man ar gribās ņemt atpakaļ savus vārdus par interesanto personāžu.... Viņa ir pilnīgi safārējusies :DD Tā gorīšanās pie spoguļa ar raudošu bērnu fonā krimināli! Un, ja grib tēlot baigo pozitīvo, tad jāmēģina katrā 2. storijā visus nesūtīt dirst un spridzināt
Bet atzīstās - kura te ir tā trenerīte, par kuru viņa runā?? :D
15.04.2020 17:09 |
 
Reitings 292
Reģ: 26.01.2020
Viņa nav salietojusies? :D
15.04.2020 17:15 |
 
Reitings 47
Reģ: 31.01.2020
Pormifē @ 15.04.2020 15:35

Tur jau tā lieta, vēl nesen bija rozā nadziņi, nu jau dzelteni - hmm tam gan naudiņa ir.?

Šito arī vakar pamanīju, nagi jauni,bērnam mantas, bet čīkst ka rēķinam nav naudas, laikam ar viltu cenšas iežēlināt lai viņas vecos kankarus izpērk. ?
15.04.2020 17:19 |
 
Reitings 266
Reģ: 12.04.2020
Ibmetīns @ 15.04.2020 17:15
Viņa nav salietojusies? :D
Villanelle @ 15.04.2020 17:09
Man ar gribās ņemt atpakaļ savus vārdus par interesanto personāžu.... Viņa ir pilnīgi safārējusies :DD Tā gorīšanās pie spoguļa ar raudošu bērnu fonā krimināli! Un, ja grib tēlot baigo pozitīvo, tad jāmēģina katrā 2. storijā visus nesūtīt dirst un spridzināt
Bet atzīstās - kura te ir tā trenerīte, par kuru viņa runā?? :D
nu tik spridzinās tajā live vaļā ???? būs jāskatās,ko tā tirliņa izdomās šoreiz_
15.04.2020 17:23 |
 
Reitings 262
Reģ: 04.11.2016
Es , protams, atvainojos par tādu jautājumu, bet vai viņas puikam viss ir labi ar veselību? Jo izskatās tāds mazliet atpalicis - vienā brīdī sāk bļaut, otrā pilnīgs miera mika un nesaprot, ko no viņa grib.
Un var jau redzēt, ka Sintija šo visu lasa , ja tā cepjās. Cerams, ka neuzsūtīs lāstu par tāda veida jautājumu. ?
15.04.2020 17:26 |
 
Reitings 284
Reģ: 03.11.2019
BlueMeg @ 15.04.2020 17:26
Es , protams, atvainojos par tādu jautājumu, bet vai viņas puikam viss ir labi ar veselību? Jo izskatās tāds mazliet atpalicis - vienā brīdī sāk bļaut, otrā pilnīgs miera mika un nesaprot, ko no viņa grib.
Un var jau redzēt, ka Sintija šo visu lasa , ja tā cepjās. Cerams, ka neuzsūtīs lāstu par tāda veida jautājumu. ?
Arī par to iedomājos, ja godīgi. Izskatās puisīts mazliet neadekvāts. Bet domāju tas dēļ tā, ka viņu vinkārši ne daudzina, ne māca. Noteikti atstāts savā nodabā, tik iegrūž kādu jaunu mantu, lai aizveras. Žēl, ja godīgi
15.04.2020 17:30 |
 
Reitings 292
Reģ: 26.01.2020
Ahhhhahahahaha, cik ironiski, ka par tēmu "parunāsim par cilvēkiem, kas sevi no ārpuses padara par lielu zvaigzni, bet iekšā nekā nav" runā pieaugusi sieviete, kas nespēj samaksāt rēķinu par internetu ???? viņa pati sevi redz?
15.04.2020 17:31 |
 
Reitings 68
Reģ: 22.03.2020
Viņa vai nu lieto narkotikas vai vienkārši ir infantila.
Gorās pusplika, kamēr bērns brēc blakus - man viņas vietā būtu kauns.. Līmenis.
Un visa tā murgošana visu laiku par- cik jūs esat forši, cik visi heiteri slikti un nekad neko nepanāks - personības dalīšanās laikam :D Pozitīvi un laimīgi cilvēki neliek ntos story, apsaukājot tos, kuri nedomā, ka viņa ir lieliska. To jau pateica pareizi- var jau no ārpuses sevi par zvaigzni pataisīt un pusplika tīksmināties gar spoguli, bet iekšā nekā nav, pat putnu :D
Tā solīšana atriebties un ko tik vēl ne- nu dikti "laimīga" izklausās :D Narcise ar uzmanības trūkumu.
Es domāju, ka liela daļa viņas sekotāju viņai seko tikai tāpēc, lai paskatītos uz to cirku :D
15.04.2020 17:47 |
 
Reitings 47
Reģ: 31.01.2020
Didrihsone pēc šitās tīrais enģelītis ?, ja kritika vai kad negatīvs - pasaka Pazūdi un nobloķē, bet šitai tiešām visi nav mājās. Staigā pa veikalu un runā ar sevi telefonā ar pī, pī vārdiem
15.04.2020 17:56 |
 
Reitings 284
Reģ: 03.11.2019
MOLLIE @ 15.04.2020 17:47
Viņa vai nu lieto narkotikas vai vienkārši ir infantila.
Gorās pusplika, kamēr bērns brēc blakus - man viņas vietā būtu kauns.. Līmenis.
Un visa tā murgošana visu laiku par- cik jūs esat forši, cik visi heiteri slikti un nekad neko nepanāks - personības dalīšanās laikam :D Pozitīvi un laimīgi cilvēki neliek ntos story, apsaukājot tos, kuri nedomā, ka viņa ir lieliska. To jau pateica pareizi- var jau no ārpuses sevi par zvaigzni pataisīt un pusplika tīksmināties gar spoguli, bet iekšā nekā nav, pat putnu :D
Tā solīšana atriebties un ko tik vēl ne- nu dikti "laimīga" izklausās :D Narcise ar uzmanības trūkumu.
Es domāju, ka liela daļa viņas sekotāju viņai seko tikai tāpēc, lai paskatītos uz to cirku :D
iekšā nekā nav, pat putnu - šito pierakstīšu :D laabs
nav jau tā, ka viņai to sekotāju arī būtu tik daudz; man ir vairāk un neliekas nekas īpaš, kur nu lai vēl visiem pateiktos par sekošanu un vēstulītēm un ka nevar visiem paspēt atbildēt :D
15.04.2020 18:00 |
 
Reitings 266
Reģ: 12.04.2020
BlueMeg @ 15.04.2020 17:26
Es , protams, atvainojos par tādu jautājumu, bet vai viņas puikam viss ir labi ar veselību? Jo izskatās tāds mazliet atpalicis - vienā brīdī sāk bļaut, otrā pilnīgs miera mika un nesaprot, ko no viņa grib.
Un var jau redzēt, ka Sintija šo visu lasa , ja tā cepjās. Cerams, ka neuzsūtīs lāstu par tāda veida jautājumu. ?
cikvins vecs?nevajadzetu arī sākt runāt?man arī bija tāda doma vai puisītim viss labi........
15.04.2020 18:05 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
Piedodiet atvainojiet, bet kas pie velna ir tā Sintija? (Dare you to love me) un par kādiem cilvēkiem, mīlīšiem vai faniem viņa runā?? 500 followeri un viņa uzskata, ka viņa ir influencere?
Bet nu adekvāta viņa neizskatās?
15.04.2020 18:12 |
 
Reitings 284
Reģ: 03.11.2019
Keana @ 15.04.2020 18:12
Piedodiet atvainojiet, bet kas pie velna ir tā Sintija? (Dare you to love me) un par kādiem cilvēkiem, mīlīšiem vai faniem viņa runā?? 500 followeri un viņa uzskata, ka viņa ir influencere?
Bet nu adekvāta viņa neizskatās?
Viņai vēl pirms dažām dienām bija ap 300 sekotājiem un tāpat runāja :D Šis forums stabili viņai vismaz 100 jaunus sekotājus devis
15.04.2020 18:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits