Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Galvassāpes

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Kas varētu būt par iemeslu, ka katru rītu pamostos ar sāpošu galvu?
Kādreiz tā jau bija pirms vairākiem gadiem. Gāju pie ārsta, Taisīju galvai datortomogrāfiju, neko neatrada. Pārgāja pati no sevis. Tajā laikā nāca apakšā gudrības zobs, kas bija jārauj ārā, bet nu nezinu vai tas bija pie vainas.
Tagad zobi nenāk, miegs ir normāls, 8h, tiesa gan slikti guļu naktīs pēdējā laikā, problēmas ar aizmigšanu, kādas pēdējās 4 dienas, bet galva sāp katru rītu jau 2 nedēļas kādas. Migrēna? Taču tiklīdz apguļos, tā bišķi mazāk sāp. Galvas traumas nav bijušas.
12.04.2020 18:17 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Vienkāršākie iemesli var būt ne tā nolikta galva uz spilvena, slikts gaiss, pārāk silta telpa. Varbūt asinsspiediens par augstu vai zemu?
Stress? Man arī kādas 2-3 nedēļas tikpat kā katru pēcpusdienu sāpēja galva, kā sākās Covid un darba ritms iegāja mierīgā fāzē, galva vairs nav sāpējusi ne reizi.
12.04.2020 18:27 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Slikts miegs visbiežāk ir iemesls.
Varbūt par maz ūdens ir dzerts iepriekšējā dienā un tās ir atūdeņošanās galvas sāpes.
varbūt pirms gulētiešans dzēr kādu dzērienu ar kofeīnu vai ēd saldumus. Tas arī var dot galvas sāpēs.
Iespējams vienkārši stress kura rezultātā slikti guli.
12.04.2020 19:03 |
 
10 gadi
Reitings 4261
Reģ: 03.08.2009
Tā mēdz būt ja guļ mazā, nevēdinātā telpā un CO2 ir krietni virs normas. Pamēģini vairāk vēdināt telpas.
12.04.2020 22:49 |
 
Reitings 1026
Reģ: 20.05.2013
Man tieši tā pati situācija.. jau nedēļu sāp galva, kkads dullums galva un trauksme uznāk.. es to norakstu uz šī brīža situāciju, kas notiek apkārt. Jūtos nedaudz izsista no ritma.. mājās dzīvojot jau mēnesi. Cenšos vairāk svaigā gaisā iziet. Šodien nopirku asinszāles tēju, itkā palīdzot pret galvassāpēm, trauksmi utt.. padzeršu kādu laiku.
13.04.2020 15:22 |
 
Reitings 280
Reģ: 21.11.2013
Man arī pēdējās nedēļas laikā katru dienu , pat visu nakti galva sāpēja. Dolmen iepakojums aizgāja, savādāk nekādīgi nepārgāja. Pieļauju, kas tāpēc, ka visu laiku atrodos mājās, ārā principā neeju un daudz guļu.
13.04.2020 15:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!