Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Suņu skola vai treneris nepaklausīgam sunim

 
Reitings 170
Reģ: 22.04.2019
Sveiki. Kāds var ieteikt labu suņu skolu vai treneri īpaši nepaklausīgam sunim? Varbūt ir kādi ieteikumi, kā uzlabot sunim nejauko raksturu?
Par suni - daudz rej, sācis kost kājās un rokās, komandas vairs neklausa. Džeka rasela terjers. Meitenīte palika tāda uzreiz pēc sterelizācijas.
08.04.2020 22:25 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Man radi nesen bija uz Alūksni uz mēnesi suni aizsūtījuši pie robežsargiem(laikam, baidos sajaukt) uz apmācībām, ja vēlies varu sīkāk painteresēties kur tieši, bet nebūs lēti un sunim tur jādzīvo bez tevis vismaz mēnesis. Šodien pie sētas suns vispār nerēja, iepriekš rūca un rēja uz visiem.
08.04.2020 22:30 |
 
10 gadi
Reitings 1323
Reģ: 29.01.2009
https://m.ss.com/msg/lv/animals/dogs/studies-trainings/ankxk.html
08.04.2020 22:36 |
 
Reitings 220
Reģ: 24.08.2016
Neatbalstu suņa sūtīšanu uz apmācību, bez saimnieka. Bekad nevar zināt, kādām metodēm māca, vai nesit suni un neuztaisīs traumu. Un atgriežoties vecajā vidē, ar laiku visa nevēlamā uzvedība var atgriezties. Saimniekam ir jāmācās kopā ar suni.
Džeks rasels, pirmkārt, jānodarbina. Vismaz 10km pastaigas dienā, vēlams ar iespēju izskrieties bez pavadas. Un noteikti apmācība, es iesaku kinologus, pie kā esmu gājusi pati, vai gāja man labi zināmi cilvēki - Jūlija Siņicina, Ivars Lielpēteris.
Un par to sterilizāciju - kādā vecumā tā tika veikta? Varbūt uzvedības izmaiņas saistītas drīzāk ar pieaugšanu, nevis operāciju.
09.04.2020 08:41 |
 
Reitings 170
Reģ: 22.04.2019
Man arī kaut kā negribās suni uz tik ilgu laiku atstāt svešā vietā. Tomēr uztveru kā ģimenes locekli. Es uzskatu, ka kaut kur pati arī esmu vainīga, tikai tagad neesmu sapratusi, ko nepareizi daru. ?
Cinnija @ 09.04.2020 08:41
Neatbalstu suņa sūtīšanu uz apmācību, bez saimnieka. Bekad nevar zināt, kādām metodēm māca, vai nesit suni un neuztaisīs traumu. Un atgriežoties vecajā vidē, ar laiku visa nevēlamā uzvedība var atgriezties. Saimniekam ir jāmācās kopā ar suni.
Džeks rasels, pirmkārt, jānodarbina. Vismaz 10km pastaigas dienā, vēlams ar iespēju izskrieties bez pavadas. Un noteikti apmācība, es iesaku kinologus, pie kā esmu gājusi pati, vai gāja man labi zināmi cilvēki - Jūlija Siņicina, Ivars Lielpēteris.
Un par to sterilizāciju - kādā vecumā tā tika veikta? Varbūt uzvedības izmaiņas saistītas drīzāk ar pieaugšanu, nevis operāciju.

Sterelizācija tika veikta pēc 1 gada vecuma (pēc pirmās meklēšanās), pagājušas ir divas nedēļas. Pirms tam bija ļoti mīlīgs suns, agresiju izrādīja tikai ārā pret dažiem suņiem. Tagad vēl projām ir mīļa, bet ir jūtams, ka arī mājās palikusi agresīvāka. Cenšos daudz vest ārā. Ņemu līdzi arī vakaros skriet ar mani kopā. Bez pavadas gan pagaidām nesanāk, tas vēl mums jāmācās.
09.04.2020 13:39 |
 
Reitings 220
Reģ: 24.08.2016
Tad diez vai sterilizācija vainīga pie agresijas. Gads līdz divi sunim ir pāreja no kucēna uz pieaugušu suni, kad sāk parādīties raksturs. Suņu skolu būtu bijis vēlams sākt jau 4-5 mēnešu vecumā, taču nekas nav nokavēts. Ja esi rīgā, iesaku sazināties ar nosauktajiem kinologiem, ja nē, tad mazpilsētās arī mēdz būt pa kādam. Māci suni pati, māci atsaukšanu. Ja galīgi netiec pie kinologa, vari uzrakstīt, uzrakstīšu dažas lietas, ko pats var darīt un mācīt. :)
10.04.2020 08:27 |
 
10 gadi
Reitings 2340
Reģ: 05.08.2010
man piemeramslikta pieredze ar Ivaru Lielpēteri. neieteiktu nevienam
10.04.2020 10:50 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
truedeee @ 10.04.2020 10:50
man piemeramslikta pieredze ar Ivaru Lielpēteri. neieteiktu nevienam

Kas notika, kāpēc neieteiktu?
10.04.2020 13:25 |
 
Reitings 220
Reģ: 24.08.2016
Es arī gribētu zināt, kāpēc neieteiktu? Pati ar suni gāju pie Jūlijas, viss ļoti patika. Draudzrne ar suni pavisam nesen pabeidza apmācību pie Lielpētera, viss patika.
11.04.2020 07:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)