Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko lai dara

 
Reitings 363
Reģ: 16.06.2015
Iesakat man ko lai daru
Ejot pa pilsētu nejauši burtiski uzkrēju vienai mana drauga sievai kura kaislīgi skūpstījās ar nepazīstamu vīrieti.
Viņa mani pamanīja ka Es to redzu un uzreiz bija klāt un piedāvāja iet iedzert kafiju. Pie kafijas runājoties lūdzās lai viņas vīram (manam draugam) nesaku .. ko lai viņa dara lai es mūžigi klusēju...viss aizgāja līdz tādai galējībai ka piedāvāja man 1-2x nedēļā seksu kādu vien vēlēšos ar viņu par klusēšanu .. viņa zin ka man viņa patīk
Bet tagad nevaru saprast ko lai daru .... nenoliedzami man seks ar viņu ir tas kas kārojas jo esmu brīvs un man viņa ļoti patīk ... bet taipašā laikā neko neteikt būtu sava veida nodevība pret draugu.. bet atkal no cita skaat punkta ja pateiktu ne man seks un visticamāk viņiem pajuks laulība kurā ir 3 bērni.
Nezinu
07.04.2020 18:44 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Uz svariem uzliec draudziba vs sex ar konkreto butni.
Pienemot ka otra gadijuma draudziba tiek zaudeta.
07.04.2020 19:13 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Izvēlies seksu!
07.04.2020 19:56 |
 
Reitings 60
Reģ: 27.12.2019
Trollis
07.04.2020 21:41 |
 
Reitings 1460
Reģ: 10.02.2016
Tu biji precējies (vienā tēmā pieminēji ka ir sieva.. Bērni, spēlē hokeju.)
Tagad jau brīvs. Pa kuru laiku???? ????
07.04.2020 23:16 |
 
Reitings 54
Reģ: 06.04.2020
Eriksons @ 07.04.2020 18:44
Iesakat man ko lai daru
Ejot pa pilsētu nejauši burtiski uzkrēju vienai mana drauga sievai kura kaislīgi skūpstījās ar nepazīstamu vīrieti.
Viņa mani pamanīja ka Es to redzu un uzreiz bija klāt un piedāvāja iet iedzert kafiju. Pie kafijas runājoties lūdzās lai viņas vīram (manam draugam) nesaku .. ko lai viņa dara lai es mūžigi klusēju...viss aizgāja līdz tādai galējībai ka piedāvāja man 1-2x nedēļā seksu kādu vien vēlēšos ar viņu par klusēšanu .. viņa zin ka man viņa patīk
Bet tagad nevaru saprast ko lai daru .... nenoliedzami man seks ar viņu ir tas kas kārojas jo esmu brīvs un man viņa ļoti patīk ... bet taipašā laikā neko neteikt būtu sava veida nodevība pret draugu.. bet atkal no cita skaat punkta ja pateiktu ne man seks un visticamāk viņiem pajuks laulība kurā ir 3 bērni.
Nezinu
Galvenais neesi sautīgs izdarot izvēli! Labums ir tāds, ka labāk neko neiegūt nevis kļūt par liekuli. Ja reiz esi viņam draugs, tad esi un nepinies ar precētām. Pietam viņam 3 bērni ir ģimenē un to apzinoties tu gribi vēl smērēties. Šādi tiešām tiek izjauktas ģimenes un bērni paliek bez vecākiem un tas ietekmē daudz ko. Un agri vai vēlu patiesība nāk gaismā. Vienkārši padomā par savu draugu, viņa bērniem un cieni viņu!
08.04.2020 01:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits