Jauna un interesanta online treniņu metodika lētās cenās

 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2020
Sveiki, sveikas!
Tā kā daudzi tagad sēž mājās un, iespējams, meklē kādus online treniņus, man ir labs piedāvājums. Esmu crossfit atlēte un powerliftinga rekordiste un esmu izstrādājusi jaunu treniņu metodiku, kura īpaši ieteicama cilvēkiem, kuriem nepatīk sports un tas šķiet garlaicīgs, jo šeit garlaicīgi nebūs nekad. Daļa treniņu ir spēles veidā un neskatoties uz to, šie treniņi dos vajadzīgo rezultātu. Tie klienti, kuri ir izmēģinājuši šo jauno metodiku, visi ir apmierināti:) Esmu šos online treniņus veidojusi projekta formātā, kur papildus ir arī ēšanas ieteikumi. Der arī cilvēki, kuri vispār nav nodarbojušies ar sportu.Tas ir ļoooti īsumā. RAKSTIET PRIVĀTI!:) Tad arī varēšu aizsūtīt papildus info, cenas un varbūt arī instagramu, ja ir nopietna interese.
06.04.2020 08:13 |
 
Reitings 232
Reģ: 02.11.2015
Hippie Chick @ 11.04.2020 14:51
Kabans jau gadiem pa šo forumu ņemas, meklēdams klientes, bet nekādu informāciju par sevi, savu izglītību, saviem un klientu sasniegumiem nesniedz, kas man liek domāt, ka šī pieeja nav tā pareizākā, ja gribas ko sasniegt, ne tikai kabatas naudu nopelnīt no dažiem neregulāriem klientiem.

Vispār jau kabans pirmajos gados kopš te parādījās miglaini atminos sniedza visādu info par sevi. Daudzas no šejienes bija pat ievertejusas kabanu sīc tīklos. Viņam ja nemaldos arī mājaslapa ar klientu progresa bildēm bija. Atceros tolaik vēl te aktīvi komentēja velviena par fitnesu zinoša lietotāja ja nekļūdos niks bija Lee. Pēdējos 2-3 gadus gan vairs nav manīta.
Turklāt kabans pat ja kāds par viņu neko nezin, savu kompotenci un pieredzi domaju pierāda ar regulāriem un plašiem komentāriem par tēmu.
Domāju būtu grūti atrast tēmu iekšā fitnesa sadaļas kur kabans nebūtu kaut reizi iekomentejis un nereti ļoti izvērsti un skaidrojosi nevis īsi un "sausi"
12.04.2020 09:50 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Lai piedod tēmas autore bet piekrītu visiem tiem kuri min nekompetentu vai taktiski nepareizu pieeju.
Jo ļoti skops info par tevi un dažas ļoti dīvainas darbības.
Viss kas mums šobrīd ir zināms par tevi, ka Tevi sauc Luīze, 20 gadi, esi Lv specigaka powerliftere ko reāli pierādijusi neesi un iespējams nevari jo kā pati mineji interneta nesot ielikti rezultāti (kautkads dzeks nesot ielicis) lai gan sacensības bijušas pirms gandrīz pusgada un tas tak ir Lv cempis itkā. Tas arī viss....
Un tad vēl dažas ļoti dīvainas darbības, ka sākotnēji ielikt un tad steigā rakstot redakcijai dzēst savas soc tīklu koordinātes, ap topasu laiku nomainīt arī šī portāla profilu no kā komunicēt. Pieņemot ja nav nekas slēpjams pa visām varitem neizpaust nekādu info par sevi un visus kuriem tas interesē gluži vai atraidīt piedēvējot visādas ne tas labākās īpašības. Ok piekritisu ka 1-2 lietotāji pārāk asi komentē bet būtību tam nevajadzētu mainīt pret visiem pārējiem.
Varbūt kludos bet man radies priekšstats ka šai aroda esi tiktikko sākusi darboties un pati arī esi vēl ļoti jauna (zināms ka itkā 20 gadi kas priekš trenera aroda manuprāt ir ļoti maz), un nav vēl izveidojies priekšstats ka tas viss vispār darbojas un notiek. Ja tas tā ir tad tas ir tikai normāli. Pat ja zināšanas Tev būtu gana ir vēl daudzas citas nianses lai veiksmīgi darbotos šis pasākums
Un pierakstos tiem kuri min ka izskats nenorāda par trenera kompotenci. Izskats ir subjektīva lieta un nav visiem japatik un arī visiem neizpatiksi. Lai gan man pašai muskuļotas sievietes nepatīk bet ja vērtējam kā tavs mērķis un gaume ir kļūt muskuļotai tad Tu esi tālu tikusi un apsveicami.
Un padoms.. pat ja esi zals gurkitis šai visā personīgi Es to necenstos slēpt, jo visi reiz tādi esam kādā jomā bijusi. Nesmukak izskatās ka to slēpj nekā dara zināmu un labi sevi oaradi varbūt no cita skata punkta - piemēram forša komunikācija, degsme ko sasniegt utt... Reizēm tie jaunie strādā ar lielāku degsmi nekā vecie
12.04.2020 10:17 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2020
Priecīgas Lieldienas visiem! Ja nu kādam interesē, te būs mana mājaslapa http://fitbylis.mozello.lv/sakums/?session=t01f7kabhp8p9260n6abj3lrt3
12.04.2020 18:45 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Nu,re! Tā jau labāk, veiksmes!
13.04.2020 01:41 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2020
Katz teksts @ 13.04.2020 01:41[/quote
Paldies! Jums arī!
13.04.2020 09:05 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2020
Eriksons @ 12.04.2020 10:17
Lai piedod tēmas autore bet piekrītu visiem tiem kuri min nekompetentu vai taktiski nepareizu pieeju.
Jo ļoti skops info par tevi un dažas ļoti dīvainas darbības.
Viss kas mums šobrīd ir zināms par tevi, ka Tevi sauc Luīze, 20 gadi, esi Lv specigaka powerliftere ko reāli pierādijusi neesi un iespējams nevari jo kā pati mineji interneta nesot ielikti rezultāti (kautkads dzeks nesot ielicis) lai gan sacensības bijušas pirms gandrīz pusgada un tas tak ir Lv cempis itkā. Tas arī viss....
Un tad vēl dažas ļoti dīvainas darbības, ka sākotnēji ielikt un tad steigā rakstot redakcijai dzēst savas soc tīklu koordinātes, ap topasu laiku nomainīt arī šī portāla profilu no kā komunicēt. Pieņemot ja nav nekas slēpjams pa visām varitem neizpaust nekādu info par sevi un visus kuriem tas interesē gluži vai atraidīt piedēvējot visādas ne tas labākās īpašības. Ok piekritisu ka 1-2 lietotāji pārāk asi komentē bet būtību tam nevajadzētu mainīt pret visiem pārējiem.
Varbūt kludos bet man radies priekšstats ka šai aroda esi tiktikko sākusi darboties un pati arī esi vēl ļoti jauna (zināms ka itkā 20 gadi kas priekš trenera aroda manuprāt ir ļoti maz), un nav vēl izveidojies priekšstats ka tas viss vispār darbojas un notiek. Ja tas tā ir tad tas ir tikai normāli. Pat ja zināšanas Tev būtu gana ir vēl daudzas citas nianses lai veiksmīgi darbotos šis pasākums
Un pierakstos tiem kuri min ka izskats nenorāda par trenera kompotenci. Izskats ir subjektīva lieta un nav visiem japatik un arī visiem neizpatiksi. Lai gan man pašai muskuļotas sievietes nepatīk bet ja vērtējam kā tavs mērķis un gaume ir kļūt muskuļotai tad Tu esi tālu tikusi un apsveicami.
Un padoms.. pat ja esi zals gurkitis šai visā personīgi Es to necenstos slēpt, jo visi reiz tādi esam kādā jomā bijusi. Nesmukak izskatās ka to slēpj nekā dara zināmu un labi sevi oaradi varbūt no cita skata punkta - piemēram forša komunikācija, degsme ko sasniegt utt... Reizēm tie jaunie strādā ar lielāku degsmi nekā vecie

Manā mājaslapā ir pieejama visa vajadzīgā informācija, droši pārleicinies
13.04.2020 20:08 |
 
Reitings 17
Reģ: 19.04.2018
Es vingroju pēc onlne bemzkas pieejamajiem jogas video. Arī bija labi. :)
05.07.2020 10:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits