Jauna un interesanta online treniņu metodika lētās cenās

 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2020
Sveiki, sveikas!
Tā kā daudzi tagad sēž mājās un, iespējams, meklē kādus online treniņus, man ir labs piedāvājums. Esmu crossfit atlēte un powerliftinga rekordiste un esmu izstrādājusi jaunu treniņu metodiku, kura īpaši ieteicama cilvēkiem, kuriem nepatīk sports un tas šķiet garlaicīgs, jo šeit garlaicīgi nebūs nekad. Daļa treniņu ir spēles veidā un neskatoties uz to, šie treniņi dos vajadzīgo rezultātu. Tie klienti, kuri ir izmēģinājuši šo jauno metodiku, visi ir apmierināti:) Esmu šos online treniņus veidojusi projekta formātā, kur papildus ir arī ēšanas ieteikumi. Der arī cilvēki, kuri vispār nav nodarbojušies ar sportu.Tas ir ļoooti īsumā. RAKSTIET PRIVĀTI!:) Tad arī varēšu aizsūtīt papildus info, cenas un varbūt arī instagramu, ja ir nopietna interese.
06.04.2020 08:13 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
par 60€ mēnesī nevarētu prasīt no trenera, lai nodarbības 3-5 reizes nedēļā notiktu individuāli tiešsaitē, plus vēl ēšanas plāns un kas tur vēl iekļauts. tā tomēr būtu neadekvāti lēta cena, ja nu vienīgi grupu trenniņam ar vairākiem klientiem reizē.
bet piekrītu, ka jāmāk sevi piedāvāt, dēļ dažiem negatīviem komentāriem vispārināt un izteikties, ka "Latvijā dzīvojošajām sievietēm ir ļooooti zems IQ līmenis un intelekts" galīgi nav smuki.
10.04.2020 19:51 |
 
Moderators
Reitings 3627
Reģ: 13.11.2016
Kivičs - latviešu tautas prāts, gods un sirdsapziņa ???
10.04.2020 19:51 |
 
Reitings 216
Reģ: 17.11.2019
Lilii @ 10.04.2020 19:30

Nu izskatās, ka Latvijā dzīvojošajām sievietēm ir ļooooti zems IQ līmenis un intelekts. Vienīgais, ko varu teikt. Priecājos, ka manā projektā un arī draugu lokā šādu cilvēku nav. Un tie nav nekādi muskuļainie cilvēki - tie ir parasti, normāli, LAIPNI cilvēki. Man ir kauns par latviešu tautu un stereotipiem. Šis izskatās pēc tiem pašiem cilvēkiem, kas Kiviču nodirš

Cry me a river
10.04.2020 19:52 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2020
akaroa @ 10.04.2020 19:51
par 60€ mēnesī nevarētu prasīt no trenera, lai nodarbības 3-5 reizes nedēļā notiktu individuāli tiešsaitē, plus vēl ēšanas plāns un kas tur vēl iekļauts. tā tomēr būtu neadekvāti lēta cena, ja nu vienīgi grupu trenniņam ar vairākiem klientiem reizē.
bet piekrītu, ka jāmāk sevi piedāvāt, dēļ dažiem negatīviem komentāriem vispārināt un izteikties, ka "Latvijā dzīvojošajām sievietēm ir ļooooti zems IQ līmenis un intelekts" galīgi nav smuki.

Nu šeit ne tuvu nav redzami visi komentāri... un tā mode visus ''nodirst'', bet pašiem sēdēt dīvānos bez panākumiem, ir vnk smieklīgi.
10.04.2020 20:05 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2020
Lilii @ 10.04.2020 20:05

Nu šeit ne tuvu nav redzami visi komentāri... un tā mode visus ''nodirst'', bet pašiem sēdēt dīvānos bez panākumiem, ir vnk smieklīgi.

Un nodarbības nenotiek tiešsaistē...
10.04.2020 20:06 |
 
10 gadi
Reitings 532
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet pilnīgi normāls jautajums par izglitibu un stazhu :D Tāpat arī pirms/pēc portfolio.
Piemērs-kaut vai Agnese Grauduma-ir gan insta profils, gan loti daudz atsauksmju no meitenem, gan informācija par izglītibu.
Domāju, ka tieši tā arī strādā reklama-cilvēki izpēta un redz visu caurspīdīgu.
Te tomēr neviens kaķi maisā nepirks..
Tāpat instagram var atrast ļoti daudz ārzemju fitnesa treneres, kuras ir izveidojušas savas programmas un atkal-portfolio ir instagram, kas strādā kā laba reklāma.
Veiksmi!
10.04.2020 23:32 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2020
Mārdža @ 10.04.2020 23:32
Man šķiet pilnīgi normāls jautajums par izglitibu un stazhu :D Tāpat arī pirms/pēc portfolio.
Piemērs-kaut vai Agnese Grauduma-ir gan insta profils, gan loti daudz atsauksmju no meitenem, gan informācija par izglītibu.
Domāju, ka tieši tā arī strādā reklama-cilvēki izpēta un redz visu caurspīdīgu.
Te tomēr neviens kaķi maisā nepirks..
Tāpat instagram var atrast ļoti daudz ārzemju fitnesa treneres, kuras ir izveidojušas savas programmas un atkal-portfolio ir instagram, kas strādā kā laba reklāma.
Veiksmi!

Man pirms kāda laika bija raksts, kurā ir par mani daudz kas rakstīts, bet toreiz nez kāpēc cilvēki neticēja, ka esmu spēcīgākā powerliftere Latvijā. Tāpēc nesaku vairāk neko. Tie cilvēki, kuriem tiešām tas interesēs, rakstīs man privāti un tad arī es visu izskaidrošu. Un par to, ka neviens nepirks - muļķibas, pietiekami daudzi raksta privāti un uzsāk programmu ar panākumiem:)
11.04.2020 08:11 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Vai vari iedot savu vārdu, lai varam apskatīt? šī diskusija ir bezmērķīga, ja daļēji raksti savu piedāvājumu bez nekāda lielāka info par to, ka Tavs pakalpojums izmaksā 60eiro, lai gan nav īsti skaidrs par ko. Tas tāpat kā uzticēties influenceriem ''šis točna strādā,pārbaudīts.''
11.04.2020 13:02 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Vai vismaz programmas aprakstu, lai saprotam kurā virzienā kuģis virzās vispār
11.04.2020 13:03 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Nu izskatās, ka Latvijā dzīvojošajām sievietēm ir ļooooti zems IQ līmenis un intelekts. Vienīgais, ko varu teikt. Priecājos, ka manā projektā un arī draugu lokā šādu cilvēku nav. Un tie nav nekādi muskuļainie cilvēki - tie ir parasti, normāli, LAIPNI cilvēki. Man ir kauns par latviešu tautu un stereotipiem. Šis izskatās pēc tiem pašiem cilvēkiem, kas Kiviču nodirš

Vai tikai pati neesi viena no tām Latvijā dzīvojošajām sievietēm ar zemo IQ un intelektu. Tas, ka cilvēki vēlas informāciju par piedāvāto pakalpojumu un kāpēc tieši tavs piedāvātais pakalpojums ir labāks par vairākiem tūkstošiem citu, kas internetā pieejami, kā arī nevēlas maksāt par kaķi maisā, ir pilnīgi normāli un apsveicami. Piekrītu, ka iepriekšējā diskusijā daļa nesmuki izteicās par tavu izskatu, bet no tavas puses ir ļoti neprofesionāli izteikties par cilvēku IQ un intelektu, it sevišķi, ņemot vērā, ka tu esi tā, kura šeit meklē klientes. Ja vēlies šajā lauciņā darboties profesionāli, tad taisi augšā mājaslapu, PROFESIONĀLU fb un insta kontu ar informāciju par sevi, savu pieredzi un izglītību kā arī ar panākumiem, ko cilvēki sasnieguši darbojoties pēc tevis sastādītas programmas.
11.04.2020 13:04 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2020
Katz @ 11.04.2020 13:02
Vai vari iedot savu vārdu, lai varam apskatīt? šī diskusija ir bezmērķīga, ja daļēji raksti savu piedāvājumu bez nekāda lielāka info par to, ka Tavs pakalpojums izmaksā 60eiro, lai gan nav īsti skaidrs par ko. Tas tāpat kā uzticēties influenceriem ''šis točna strādā,pārbaudīts.''

Manā iepriekšējā diskusijā bija mans vārds un instagram konts, kurā var uzzināt daudz ko par mani - ar ko nodarbojos, kas esmu u.t.t. Tā kā šeit nav runa par kaķi maisā. Taču iepriekšējā diskusijā tas beidzās ar to, ka saņēmu tik daudz stulbus komentārus, ka nācās vienkārši izņemt vārdu ārā. Man nav vajadzīgs, lai visa Latvija lien manā instagram kontā, lūr bildes, neseko un vēl pēc tam noliek.
11.04.2020 14:06 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2020
Hippie Chick @ 11.04.2020 13:04

Vai tikai pati neesi viena no tām Latvijā dzīvojošajām sievietēm ar zemo IQ un intelektu. Tas, ka cilvēki vēlas informāciju par piedāvāto pakalpojumu un kāpēc tieši tavs piedāvātais pakalpojums ir labāks par vairākiem tūkstošiem citu, kas internetā pieejami, kā arī nevēlas maksāt par kaķi maisā, ir pilnīgi normāli un apsveicami. Piekrītu, ka iepriekšējā diskusijā daļa nesmuki izteicās par tavu izskatu, bet no tavas puses ir ļoti neprofesionāli izteikties par cilvēku IQ un intelektu, it sevišķi, ņemot vērā, ka tu esi tā, kura šeit meklē klientes. Ja vēlies šajā lauciņā darboties profesionāli, tad taisi augšā mājaslapu, PROFESIONĀLU fb un insta kontu ar informāciju par sevi, savu pieredzi un izglītību kā arī ar panākumiem, ko cilvēki sasnieguši darbojoties pēc tevis sastādītas programmas.

Zini, man ļoti interesē, ko Tu domātu par cilvēkiem, kuri VISI tevi noliek? Tieši tāpēc es nekādu info šeit nedodu, info dodu tikai tiem, kas raksta privāti un nopietni interesējas
11.04.2020 14:07 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2020
Lilii @ 11.04.2020 14:07

Zini, man ļoti interesē, ko Tu domātu par cilvēkiem, kuri VISI tevi noliek? Tieši tāpēc es nekādu info šeit nedodu, info dodu tikai tiem, kas raksta privāti un nopietni interesējas

Zema IQ līmeņa cilvēki elementāra iemesla dēļ. To, ka sievietei izskatīties pēc vīrieša ''tik vienkārši'' ir pilnīgi nereāli, vajadzētu saprast jebkuram. Un, galu galā, es šeit nevienam neesmu piedāvājusi izskatīties kā sev
11.04.2020 14:09 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Zini, man ļoti interesē, ko Tu domātu par cilvēkiem, kuri VISI tevi noliek? Tieši tāpēc es nekādu info šeit nedodu, info dodu tikai tiem, kas raksta privāti un nopietni interesējas

Tev vēl ir daudz jāaug gan kā personai, gan profesionālim, jo, diemžēl, savos komentāros sevi parādi kā ļoti bērnišķīgu indivīdu. Cilvēki izteica viedokli, kas tev neglaimoja, un tagad tev ir spalvas gaisā un visiem, kam nav pieredzes fitnesā un, iespējams, tiešām nezin, cik daudz laika un enerģijas ir nepieciešams, lai sasniegtu tavus rezultātus, ir zems IQ un intelekts. Pēc idejas ierobežots zināšanu daudzums konkrētā nozarē ir iemesls, kāpēc cilvēki griežas pie šīs jomas speciālista un, ja šis speciālists mani sauc par dumju, jo man nav viņa izglītības/zināšanu/pieredzes konkrētajā jautājumā, tad kāda gan no viņa jēga? Ja pati visu zinātu, pie viņa (šajā gadījumā tevis) neietu.
Tev jāsāk ar attieksmes maiņu. Iespējams arī ar pieejas maiņu konkrētajam biznesam, bet to jau tikai laiks rādīs, kas zin, varbūt esi tik laba savā nozarē, ka cilvēki nodos informāciju par tevi uz priekšu un publiska pieeja taviem sasniegumiem,izglītībai un pieredzei nebūs nepieciešama, bet, ņemot vērā, cik daudz profesionāļu informācija ir brīvi pieejama no kuriem tad var izvēlēties sev tīkamāko, netērējot laiku rakstot privātas vēstulītes, nezinu cik veiksmīgs būs tavs biznesa modelis.
11.04.2020 14:43 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2020
Hippie Chick @ 11.04.2020 14:43

Tev vēl ir daudz jāaug gan kā personai, gan profesionālim, jo, diemžēl, savos komentāros sevi parādi kā ļoti bērnišķīgu indivīdu. Cilvēki izteica viedokli, kas tev neglaimoja, un tagad tev ir spalvas gaisā un visiem, kam nav pieredzes fitnesā un, iespējams, tiešām nezin, cik daudz laika un enerģijas ir nepieciešams, lai sasniegtu tavus rezultātus, ir zems IQ un intelekts. Pēc idejas ierobežots zināšanu daudzums konkrētā nozarē ir iemesls, kāpēc cilvēki griežas pie šīs jomas speciālista un, ja šis speciālists mani sauc par dumju, jo man nav viņa izglītības/zināšanu/pieredzes konkrētajā jautājumā, tad kāda gan no viņa jēga? Ja pati visu zinātu, pie viņa (šajā gadījumā tevis) neietu.
Tev jāsāk ar attieksmes maiņu. Iespējams arī ar pieejas maiņu konkrētajam biznesam, bet to jau tikai laiks rādīs, kas zin, varbūt esi tik laba savā nozarē, ka cilvēki nodos informāciju par tevi uz priekšu un publiska pieeja taviem sasniegumiem,izglītībai un pieredzei nebūs nepieciešama, bet, ņemot vērā, cik daudz profesionāļu informācija ir brīvi pieejama no kuriem tad var izvēlēties sev tīkamāko, netērējot laiku rakstot privātas vēstulītes, nezinu cik veiksmīgs būs tavs biznesa modelis.

Paldies par veltīto laiku, lai izteiktu savas pārdomas. To, cik es esmu vai neesmu ar panākumiem, zinu es pati, tāpēc no malas nekāda apliecināšana nav nepieciešama:)
11.04.2020 14:47 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Kabans jau gadiem pa šo forumu ņemas, meklēdams klientes, bet nekādu informāciju par sevi, savu izglītību, saviem un klientu sasniegumiem nesniedz, kas man liek domāt, ka šī pieeja nav tā pareizākā, ja gribas ko sasniegt, ne tikai kabatas naudu nopelnīt no dažiem neregulāriem klientiem.
11.04.2020 14:51 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2020
Hippie Chick @ 11.04.2020 14:51
Kabans jau gadiem pa šo forumu ņemas, meklēdams klientes, bet nekādu informāciju par sevi, savu izglītību, saviem un klientu sasniegumiem nesniedz, kas man liek domāt, ka šī pieeja nav tā pareizākā, ja gribas ko sasniegt, ne tikai kabatas naudu nopelnīt no dažiem neregulāriem klientiem.

Nu, man šķiet, ka daudz labāk ir meklēt darbu jebkur, nevis tērēt dienu dienām laiku, lai noliktu un mācītu citus cilvēkus dzīvot.
11.04.2020 14:56 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Nu, man šķiet, ka daudz labāk ir meklēt darbu jebkur, nevis tērēt dienu dienām laiku, lai noliktu un mācītu citus cilvēkus dzīvot.

Tas man domāts? Apskaties, cik es te aktīvi komentēju, periodiski kaut ko ierakstu, bet ar to īpaši neaizraujos, jo ir gan darbs, gan citas lietas, ko darīt, bet tagad, pašizolējoties, varu laiku arī Cosmo nosist, ja tā gribas, darbā atgriezīšos, kad šis dullums beigsies, tāpēc šeit darba iespējas man nav jāmeklē.
Žēl, ka konstruktīvu kritiku nemāki uztvert, tavu pirmo diskusiju redzēju, arī insta profilu apskatīju, kamēr tas bija pieejams, bet par to savu viedokli neizsaku, jo kam tas ir vajadzīgs? Ieteikumi bija tikai par komunikācijas veidu un biznesa pieeju, kas man kā potenciālajam klientam būtu pievilcīgāka, bet tev, acīmredzot, no savām kļūdām gribas mācīties. Lai nu kā, veiksmi!
11.04.2020 16:02 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Lilii atrodi internetā vai savā paziņu lokā kaut vai pirmā kursā studējošu sabiedrisko attiecību speciālistu. Tas ko dari un kā komunicē ar cilvēkiem anonīmā forumā maigi sakot ir dīvaini. Liec informāciju par treniņiem savā profilā, veido mājas lapu, reklāmas vai nu dari jebko citu ko uzskati par vajadzīgu. Saprotu ka tev ir zināšanas savā jomā, bet tas ko dari patlaban nav tavs lauciņš. Iespējams ka Tev ir jau daudz vēstuļu un cilvēki interesējas. Bet ja nē tad maini to kā uzrunā savus potenciālos klientus. Tava izvēle vai nu mācies no kļūdām vai arī ... Ņemot vērā agresiju un pat izsmieklu kas izskan komentāros tad tēlaini sakot tiek braukts auzās.
11.04.2020 17:35 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Līdz manīm nonāca info ar Tavu instagrama kontu -
man gan neliekas nekas traks, protams, Tavs profils nav kā visām mūsdienu influencerēm, taču, ja kādam ir rezultāts ar Tavu darbu, kādēļ par to kautrēties. Jābūt pārliecinātākai par sevi, tā slēpšanās ar savu piedāvāto pakalpojumu neiet kopā.
Ja citiem tur kas atbaida, tad pamēģini turpmāk savu profilu veidot estētiski skaistāku, lai acīm prieks, ja pati nemāki, varbūt, pajautā kādu padomu vai paskaties, kā citas veido savu profilu.
Mūsdienās, īpaši sporta vidē instagrams ir kā CV, ja nemāki veidot profilu, varbūt netaisi nemaz un var padomāt par mājaslapu, kurā kvalitatīvu saturu publicē. Sastādi plānu un padomā, ko mainīt. Manuprāt, no šiem negatīvajiem komentāriem ir jāmācās un jāieklausās, nevis jāuzliek lūpa, katrā ziņā veiksmi, es ceru, ka Tev kas aizķersies! :)
11.04.2020 22:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits