Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jauna un interesanta online treniņu metodika lētās cenās

 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2020
Sveiki, sveikas!
Tā kā daudzi tagad sēž mājās un, iespējams, meklē kādus online treniņus, man ir labs piedāvājums. Esmu crossfit atlēte un powerliftinga rekordiste un esmu izstrādājusi jaunu treniņu metodiku, kura īpaši ieteicama cilvēkiem, kuriem nepatīk sports un tas šķiet garlaicīgs, jo šeit garlaicīgi nebūs nekad. Daļa treniņu ir spēles veidā un neskatoties uz to, šie treniņi dos vajadzīgo rezultātu. Tie klienti, kuri ir izmēģinājuši šo jauno metodiku, visi ir apmierināti:) Esmu šos online treniņus veidojusi projekta formātā, kur papildus ir arī ēšanas ieteikumi. Der arī cilvēki, kuri vispār nav nodarbojušies ar sportu.Tas ir ļoooti īsumā. RAKSTIET PRIVĀTI!:) Tad arī varēšu aizsūtīt papildus info, cenas un varbūt arī instagramu, ja ir nopietna interese.
06.04.2020 08:13 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2020
Meitenes, šomēnes piešķiru īpašu atlaidi, tā kā daudzām šajā grūtajā COVID laikā ir problēmas ar naudiņām:)
08.04.2020 18:23 |
 
10 gadi
Reitings 532
Reģ: 29.01.2009
Ja neierakstīsi visu šeit(cenas, papildinformacija), daudzi neko neuzrakstīts privāti;)
08.04.2020 20:07 |
 
Moderators
Reitings 3599
Reģ: 13.11.2016
Esmu pamanījusi, ka dažādas labas sportiskas aktivitātes online tagad piedāvā par brīvu. Piemēram, fizzio.lv piedāvā vingrošanu profesionālu fizioterapeitu vadībā.
08.04.2020 20:27 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2020
law7 @ 08.04.2020 20:27
Esmu pamanījusi, ka dažādas labas sportiskas aktivitātes online tagad piedāvā par brīvu. Piemēram, fizzio.lv piedāvā vingrošanu profesionālu fizioterapeitu vadībā.
Saulīt, es vadu individuālu projektu ar konkrētiem mērķiem un esmu izstrādājusi jaunu treniņu metodiku. Daudzi piedāvā kaut ko par brīvu, bet tas nav nekas jauns!
08.04.2020 20:29 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2020
Mārdža @ 08.04.2020 20:07
Ja neierakstīsi visu šeit(cenas, papildinformacija), daudzi neko neuzrakstīts privāti;)

Par cenām - 60 eiro mēnesī ir online programma - 3-5 treniņi nedēļā(katru nedēļu ir cits treniņu daudzums) + visas norādes un ieteikumi ēšanai. Informācija ir ļooti plaša un arī interesanta, katrai dalībniecei uz epastu nosūtu pilnu info par visu projektu. Svarīgākais šajā pasākumā ir tas, ka katrai dalībniecei ir iespēja nokļūt pie sava vēlamā rezultāta, ēdot veselīgi, bet tiešām garšīgi un pilnvērtīgi, un trenējoties interesanti un jautri. Treniņi ir atšķirīgi un nekad nav vienveidīgi un par klasiskajiem, garlaicīgajiem vingrinājumiem var aizmirst uzreiz:)
08.04.2020 20:31 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2020
Lilii @ 08.04.2020 20:31

Par cenām - 60 eiro mēnesī ir online programma - 3-5 treniņi nedēļā(katru nedēļu ir cits treniņu daudzums) + visas norādes un ieteikumi ēšanai. Informācija ir ļooti plaša un arī interesanta, katrai dalībniecei uz epastu nosūtu pilnu info par visu projektu. Svarīgākais šajā pasākumā ir tas, ka katrai dalībniecei ir iespēja nokļūt pie sava vēlamā rezultāta, ēdot veselīgi, bet tiešām garšīgi un pilnvērtīgi, un trenējoties interesanti un jautri. Treniņi ir atšķirīgi un nekad nav vienveidīgi un par klasiskajiem, garlaicīgajiem vingrinājumiem var aizmirst uzreiz:)

Runājot par aptuvenām projektu cenām - šāda tipa projekti pat maksā ap 300 eiro, tāpēc nāku pašlaik pretī un prasu pieticīgas summiņas:)
08.04.2020 20:35 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Šobrīd kamēr sporta klubi slēgti lielākie klubi piedāvās pa brīvu treniņu ierakstus no treneriem. Piemēram viena liela kluba Facebook lapā ja nemaldos katru dienu citādāks treniņš tiek piedavats, tāpat bezmaksas lekcija par uzturu mājas treniņu inventārs izvēli utt. Var arī uzdot jautājumus ja vēlas un saņemt pa brīvu info.
Ļoti svarīgs faktors vai pa šiem minētajiem 60eur programma paredzeti treniņi reāli tiešsaistē ar katru klientu individuāli tas 3-5x nedēļā vai arī tomēr ieraksts kas tai dienā paredzēts visiem.
Ja nav katra dalībnieka individuāli treniņi kad klients redz treneri un treneris klientu tad nedomāju ka tas ir kas jauns un samaksas vērts ...pilns internets ar tādiem ierakstiem.
Un vispār ja izgudro savu jauno treniņu metodiku manuprāt trenerim jābūt ļoti pieredzejusam (es teiktu gadus 10 ka minimums strādājošām šai profesija un ļoti vēlams arī ar vērā ņemamiem sportiskajiem sasniegumiem),augstākajā līmenī izglītotam (magistrs-doktors nezinu kā tur dalas bet ar pliku sertifikātu ko dabu pāris mēnešos nebūs tas) un apkerigam...
08.04.2020 22:35 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2020
New Feline @ 08.04.2020 22:35
Šobrīd kamēr sporta klubi slēgti lielākie klubi piedāvās pa brīvu treniņu ierakstus no treneriem. Piemēram viena liela kluba Facebook lapā ja nemaldos katru dienu citādāks treniņš tiek piedavats, tāpat bezmaksas lekcija par uzturu mājas treniņu inventārs izvēli utt. Var arī uzdot jautājumus ja vēlas un saņemt pa brīvu info.
Ļoti svarīgs faktors vai pa šiem minētajiem 60eur programma paredzeti treniņi reāli tiešsaistē ar katru klientu individuāli tas 3-5x nedēļā vai arī tomēr ieraksts kas tai dienā paredzēts visiem.
Ja nav katra dalībnieka individuāli treniņi kad klients redz treneri un treneris klientu tad nedomāju ka tas ir kas jauns un samaksas vērts ...pilns internets ar tādiem ierakstiem.
Un vispār ja izgudro savu jauno treniņu metodiku manuprāt trenerim jābūt ļoti pieredzejusam (es teiktu gadus 10 ka minimums strādājošām šai profesija un ļoti vēlams arī ar vērā ņemamiem sportiskajiem sasniegumiem),augstākajā līmenī izglītotam (magistrs-doktors nezinu kā tur dalas bet ar pliku sertifikātu ko dabu pāris mēnešos nebūs tas) un apkerigam...

Nu es kā crossfitere varu teikt, ka crossfit klubi visi piedāvā online treniņus par samaksu. Un te sākās starpība - ktkāda basic programma, tāda, kuru var atrast jebkur internetā, vai crossfit vai indivudāla programma. Nevajag spriest, ja neesi nekāds pro sportā:) Jebkurš projekts ir par samaksu, sāksim ar to. Un galu galā, man nav jāattaisnojas, kāpēc es pelnu naudu ar cilvēku trenēšanu. Tie, kas pie manis nāk, ir ļoti apmierināti un ar rezultātiem. Es mācu cilvēkus mainīt dzīvi un uzsākt jaunu dzīvesveidu, un to vispār nav iespējams izmērīt naudā.
09.04.2020 07:58 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Lilii @ 09.04.2020 07:58

Nu es kā crossfitere varu teikt, ka crossfit klubi visi piedāvā online treniņus par samaksu. Un te sākās starpība - ktkāda basic programma, tāda, kuru var atrast jebkur internetā, vai crossfit vai indivudāla programma. Nevajag spriest, ja neesi nekāds pro sportā:) Jebkurš projekts ir par samaksu, sāksim ar to. Un galu galā, man nav jāattaisnojas, kāpēc es pelnu naudu ar cilvēku trenēšanu. Tie, kas pie manis nāk, ir ļoti apmierināti un ar rezultātiem. Es mācu cilvēkus mainīt dzīvi un uzsākt jaunu dzīvesveidu, un to vispār nav iespējams izmērīt naudā.

Tā arī neatbildeji uz jautājumu vai programma paredzets katru klientu individuāli trenet ?
Kur var apskatīt tavu klientu progresa bildes ar klientu identitates info ? (Lai nebūtu šaubas par svešām bildēm vai photoshopu)
Vai esi sertificēta trenere?
Cik ilgi strādā par treneri?
Cik gadi?
09.04.2020 10:20 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2020
New Feline @ 09.04.2020 10:20

Tā arī neatbildeji uz jautājumu vai programma paredzets katru klientu individuāli trenet ?
Kur var apskatīt tavu klientu progresa bildes ar klientu identitates info ? (Lai nebūtu šaubas par svešām bildēm vai photoshopu)
Vai esi sertificēta trenere?
Cik ilgi strādā par treneri?
Cik gadi?

Man nav jāatbild uz provukatīva tipa jautājumiem. Man ir jāatbild tika cilvēkiem, kas ir patiesi ieinteresēti, nevis cenšās kādu noniecināt vai ''atmaskot''. Tērē savu laiku kaut kur citur
09.04.2020 11:11 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2020
Lilii @ 09.04.2020 11:11

Man nav jāatbild uz provukatīva tipa jautājumiem. Man ir jāatbild tika cilvēkiem, kas ir patiesi ieinteresēti, nevis cenšās kādu noniecināt vai ''atmaskot''. Tērē savu laiku kaut kur citur

Saubos, vai vispār kāds atbildētu uz šādiem pratinošiem jautājumiem. Starp citu, visas kliuentu progresa bildes ir anonīmas, jo reti kurš vēlas atklāt, kas viņš ir
09.04.2020 11:12 |
 
Reitings 216
Reģ: 17.11.2019
Šis “mužiks” citā savā diskusijā ielika savu instagram kontu. Foruma lietotājām nepatika tas, ko redzēja. Luīzai nepatika tas, ko komentāros izlasīja. Rakstīja administrācijai, lai izņem ig lietotājvārdu no diskusijas. Neviens nemaksās 60 eiro sievietei, kuras ķermenis reāli atbaida. Es katru mēnesi maksātu 60 eiro, lai neizskatītos kā tu. Sorry.
09.04.2020 11:32 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Lilii @ 09.04.2020 11:12

Saubos, vai vispār kāds atbildētu uz šādiem pratinošiem jautājumiem. Starp citu, visas kliuentu progresa bildes ir anonīmas, jo reti kurš vēlas atklāt, kas viņš ir

Nezināju ka parasti jautājumi par tavu profesionālo pusi ar ko centies nopelnīt naudu ir provokativi. Neprasu tak personigus un dziļi privatus jautājumus.
Kad Tu izvēlies teiksim starp vairākiem pakalpojumu sniedzejiem, Tev vaitad neinteresetu vai konkrētais sniedzējs vispār ir profesionālis, cik labi veic savu darbu un cik pieredzējis?
Tu saubies ka kāds treneris sniegtu atbildes uz šiem jautājumiem? Manuprāt tas ir tikai normāli ja cilvēki vēlas to zināt un treneri to dara zināmu.
Spilgts piemērs ir vairumu sporta klubu treneru apraksts kas pieejams pat neko neprasot publiski interneta kluba mājaslapas. Nu apskaties piemēram myfitness mājaslapa - par katru treneri var uzzināt skrupolozu info, gan kāds vārds un uzvārds, gan kur mācījies, kādas nodarbības pasniedz, kāda cena, kādi sportiskie sasniegumi, personības apraksts, kontakti, utt... Tu šo visu info nezkadel centies turēt noslēpumā un pat ja kāds cenšas uzzināt tā to nosauc vispār par provokāciju.
Liek noprast ka Tev tiešām kas slēpjams vai ļoti dīvaina un neprofesionāla attieksme.
Cerams ka kludos
09.04.2020 12:50 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Ņemot vērā ka jautājumi par izglītību, par darba stāžu un vai vispār tiek strādāts par treneri tiek uzskatīti par provokatīviem jautājumiem tad rodas jautājums kas tiek slēpts? Ja es gribētu trenēties tad labāk dodos uz edunsporto mājas lapu. Tur nekas netiek slēpts, viss pārskatāmi, ir reāla persona ar reālu pieredzi un ir uzticība ka cilvēks zin ko dara un vēl uztura plānu sastādīs. A te anonīms cilvēks reklamē kaut kādus treniņus pa 60 eiro par ko nav vispār skaidrs vai palīdzēs jo redz tikai privāti uzrakstot var iegūt kaut kādu informāciju. Kāpēc piedāvā treniņus sazin kāda persona, tiek slēpta izglītība. Varbūt te netiek maksāti nodokļi? Ja es maksāju par pakalpojumu tad es gribu arī čeku vai kvīti saņemt pretī par saņemto un apmaksāto pakalpojumu.
09.04.2020 12:55 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Gribi pelnīt ar privātiem vai online treniņiem tad ej oficiālo ceļu. Reģistrē uzņēmumu vai izvēlies jebkādu citu sev piemērotāko uzņēmējdarbības formu. Taisi augšā mājas lapu. Liec iekšā informāciju, reklamējies un pelni naudu. Nevis anonīmi piedāvā "kaķi maisā" manas domas.
09.04.2020 13:09 |
 
10 gadi
Reitings 4383
Reģ: 30.09.2013
Es gan kā noteicošo neizveletos trenera izskatu kā te daudzi autorei pārmet.
Jo nejau tikai izskats parāda cik komponents un pieredzējis un labs ka treneris esi.
Personīgi pazīstu vienu labu fitnesa treneri kurš šobrīd ir totali tievs skalins, pēc skata nepateiksi ka vispār būtu kādreiz gym apmeklējis, bet patiesībā viņš savā laikā bija pat valsts čempions bodybuildinga, izgājis arī entos izaugsmes kursus un protams sertificēts. Bet ne jau tādēļ līdz ar izskatu krītas arī profesionālās iemaņas.
Tāpat dažiem labiem pasaules top atlētiem treneri ir pat galīgi veci un sagrabejusi pensionāri .. Bet redz ka treneris augstu kotējas.
Reti bet zinu 1 spilgtu piemēru kur ļoti augstu kotejoss treneris pats vispār nekad nav profesionāli ar konkrēto sporta veidu nodarbojies...bet izcils treneris ar sasniegumiem un ir trenejis pat valsts pašus labākos atlētus.
Un tas ka treneris ir muskuļu audzētājs nenozīmē ka viņš nezin un nemāk strādāt arī pie citiem fitnesa mērķiem. Kompotentiem treneriem ir jamak strādāt un trenēt pie visiem ar fitnesu saistītiem mērķiem. Un te nav nekāds sakars kāds tieši mērķis uz ko strādā ir trenerim.
09.04.2020 13:17 |
 
10 gadi
Reitings 4383
Reģ: 30.09.2013
Bet protams katrs jau vērtē ka velas
09.04.2020 13:19 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2020
kabans @ 09.04.2020 13:17
Es gan kā noteicošo neizveletos trenera izskatu kā te daudzi autorei pārmet.
Jo nejau tikai izskats parāda cik komponents un pieredzējis un labs ka treneris esi.
Personīgi pazīstu vienu labu fitnesa treneri kurš šobrīd ir totali tievs skalins, pēc skata nepateiksi ka vispār būtu kādreiz gym apmeklējis, bet patiesībā viņš savā laikā bija pat valsts čempions bodybuildinga, izgājis arī entos izaugsmes kursus un protams sertificēts. Bet ne jau tādēļ līdz ar izskatu krītas arī profesionālās iemaņas.
Tāpat dažiem labiem pasaules top atlētiem treneri ir pat galīgi veci un sagrabejusi pensionāri .. Bet redz ka treneris augstu kotējas.
Reti bet zinu 1 spilgtu piemēru kur ļoti augstu kotejoss treneris pats vispār nekad nav profesionāli ar konkrēto sporta veidu nodarbojies...bet izcils treneris ar sasniegumiem un ir trenejis pat valsts pašus labākos atlētus.
Un tas ka treneris ir muskuļu audzētājs nenozīmē ka viņš nezin un nemāk strādāt arī pie citiem fitnesa mērķiem. Kompotentiem treneriem ir jamak strādāt un trenēt pie visiem ar fitnesu saistītiem mērķiem. Un te nav nekāds sakars kāds tieši mērķis uz ko strādā ir trenerim.
pilnīgi piekrītu. trenera izdkatam nav nekāda sakara ar viña zināšanām. un, ja kas, łoti daudzas arī vēlās iegūt muskułu masu. un, ja kāds to mezina - kermeña tonusu var iegūt TIKAI trenējot muskułu masas audzēšanu. un, es nezinu nevienu cilvēku, kad būtu netīšām pārvērties par kaut ko tādu, ko negribētu redzēt spogulī
09.04.2020 14:04 |
 
Reitings 216
Reģ: 17.11.2019
Lilii @ 09.04.2020 14:04
pilnīgi piekrītu. trenera izdkatam nav nekāda sakara ar viña zināšanām. un, ja kas, łoti daudzas arī vēlās iegūt muskułu masu. un, ja kāds to mezina - kermeña tonusu var iegūt TIKAI trenējot muskułu masas audzēšanu. un, es nezinu nevienu cilvēku, kad būtu netīšām pārvērties par kaut ko tādu, ko negribētu redzēt spogulī

Tas, ka tu apzināti izvēlējies tā izskatīties, liek man vēl vairāk apšaubīt tavu spriestspēju. Vēlreiz, sorry.
09.04.2020 17:36 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2020
Crazy Eyes @ 09.04.2020 17:36

Tas, ka tu apzināti izvēlējies tā izskatīties, liek man vēl vairāk apšaubīt tavu spriestspēju. Vēlreiz, sorry.

Nu izskatās, ka Latvijā dzīvojošajām sievietēm ir ļooooti zems IQ līmenis un intelekts. Vienīgais, ko varu teikt. Priecājos, ka manā projektā un arī draugu lokā šādu cilvēku nav. Un tie nav nekādi muskuļainie cilvēki - tie ir parasti, normāli, LAIPNI cilvēki. Man ir kauns par latviešu tautu un stereotipiem. Šis izskatās pēc tiem pašiem cilvēkiem, kas Kiviču nodirš
10.04.2020 19:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits