Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Saapio - atsauksmes

 
Reitings 60
Reģ: 05.10.2010
Sveika!
Vai kāda var padalīties reālās atsauksmēs par Saapio produkciju?
Tagad daudzām LV instagram pazīstamākajām dāmām šo produkciju dāvā, bet atsauksmēm no viņu mutēm īsti neticu, kaut gan Armaņevas sajūsmai par matu augšanu esmu mazliet noticējusi, laikam naivā cerība, ka kaut kas līdzēs. :D Un pati jau sliecos, ka vajadzētu notestēt.. bet, tā kā tā pudelīte nemaksā 5 eiro, gribētu REĀLAS atsauksmes no neitrāliem cilvēkiem.
Paldies! :)
06.04.2020 00:53 |
 
Reitings 1300
Reģ: 07.10.2012
Es nopirku šķidro kolagēnu, lietoju nedēļu, bet vēl nevar spriest par efektu, neko nejūtu pagaidām :)
27.04.2020 13:55 |
 
Reitings 1
Reģ: 07.05.2020
Sveika Amanda!Ja vēl ir aktuāli,varu nedaudz padalīties ar savu pieredzi saapio produktu lietošanā!Lietoju saapio produktus vairāk kā mēnesi.Manam kombinētas ādas tipam saapio konsultante ieteica anti acne līnijas losjonu,ageless sejas attīrītāju un acerolas līnijas sejas krēmu.Bez minētajiem produktiem pēc pašas iniciatīvas vēl lietoju Acerolas serumu un masku,kā arī ageless acu krēmu. Esmu apmierināta ar visiem šiem produktiem uz 100%.Āda pēc produktu lietošanas palikusi daudz labāka,svaiga un spīdīga.Produkti labi mitrina un pabaro sejas ādu.Noteikti ilgstoši lietošu saapio produkciju,ļoti ļoti patīk!
07.05.2020 18:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits