Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Maskas dzīvē

 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Mēdz teikt, ka ikviens no mums ikdienā nēsā dažādas "maskas". Piemēram, noteiktā sabiedrībā, kolēģu lokā ir viena, bet draugu lokā - cita un starp ģimenes locekļiem atkal cita maska (izturēšanās/reakcija/sevis pasniegšanas veids utml). Cik ļoti to varat attiecināt uz sevi? Vai pazīstat cilvēkus, kuri nepārtraukti nēsā un maina dažādas maskas un cilvēkus, kuri, visās sabiedrībās un vidēs sevi pozicionē daudz maz vienādi ?
04.04.2020 20:36 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Es domāju ka mēs visi nēsājam maskas, jautajums, cik lielā mērā un kā sevi pasniedzam.
Es darbā neesmu tada kada mājās, ar draugiem vēl citada, ar ģimeni vēl pilnīgi, ir cilvēki ar kuriem jūties vieglak, brīvāk, bet ir tadi kuri attur.
Man ir paziņu lokā cilvēks kurš tik atšķirīgas maskas valkā, ka mati stāvus ceļās, acīs pieklajīgs, aiz muguras draņķis, bet šādiem cilvēkiem dzīve atspēlējas, jo viņi nemainās!!!
04.04.2020 21:41 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Nezinu vai tā ir maska, kautrīgums vai attiecīgā dzīves situācijā un vieta . Ar draugiem esmu skaļāk vairāk jokoju, darba protams nopietna, jo tur tā jābūt, ar ģimeni protams brīvāk un nepiespiestāk.
Jā zinu cilvēku kurš dažādas kompānija ir krasi atšķirīgs. Mani tas kaitina, bet nekas vairāk.
Protams, ja vienā kompānija ir baigie draugk un citā tevi aiz muguras aprunā tas nav labi.
04.04.2020 21:57 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Par sevi- Nedomāju, ka tās ir maskas, vnk ir cilvēki, situācijas kurās jūtos atvērtāka un tadas, kurās neesmu. Domāju, ka darbā un ar draugiem esmu tāda pati, jo cilvēki zināmi man jau ilgi un varu būt pati un atvērta. Ar ģimenes locekļiem noteikti esmu mierīgāka, klusāka, ne tik ekspresīva. Utt. Bet nekad nevienā situācijā netēloju to, kas neesmu.
04.04.2020 22:02 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
Manus pamatprincipus dzīvē nemaina vide vai cilvēki.
Bet rakstura škautnes,protams, mainās atbilstoši situācijai. Darbs un mājas ir divas dažādas vides.
Es varu racionāli risināt sarežģījumus, varu pret situāciju attiekties ar mīlestību un sapratni, varu uzrīkot scēnu kā karstasinīga spāņu sieviete.
Tās nav maskas, tā ir dzīve, pieredze, reakcija uz situāciju...mums ir raksturīgas visas rakstura īpašības, jautājums ir par to kā un kur tās izpaužās
04.04.2020 22:16 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Arī nesauktu to par masku, bet ar draugiem un ģimeni jūtos daudz ērtāk līdz ar to izturos un uzvedos arī savādāk nekā ar piemēram priekšniecību.
04.04.2020 22:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits