Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Acu iekaisums

 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
Sveikas! Vai kādai ir bijis acu iekaisums, kas ilgi nepāriet? Man iekrita akmens acī mazs, bet dabūja ārā. Es antibjotikas tobradex pilinu jau 2 ned. bet labāk baigi nav. Vienīgais labums, ka strutas no tām zālēm pārgāja. Pampums neiet nost vēl un sāp ik pa laikam. Acu ārsts teica, lai turpinu pilināt vēl. Lūdzu palīdziet ar viedokli.
04.04.2020 16:24 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Temats ir plašs, bet informāciju var atrast meklētājā: anti inflamatory...
Galvenie punkti:
1. Super miegs- sleep hygene
2. Bez stresa- nootropics
3. Nekairinošs uzturs + D vitamīns+omega3
4. Microbiom
5. sports
Pa lielam, viss tas pats, kas izsargājoties no slimībām, infekcijām, vīrusiem. Nav tādas maģiskās tabletes.
06.04.2020 13:19 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
vēl var uzsvērt, ka graudaugi, ogļhidrāti, būtu praktiski jāizslēdz, jo tie veicina iekaisumu.
06.04.2020 13:40 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Pamēģini citu ārstu.
Ja nepariet tad kaut kas ir palicis vai nav kārtībā. Varbūt jāmēģina cits antibiotiku veids.
Aukstas kompreses uz neilgu laiku var mazināt nepatīkamo sajūtu. Var pamēģināt nopirkt tos pilienus kuri ir domāti sausām acīs/apsārtušām acīm.
Man kad pēc dārza darbiem mazliet smiltis sapūta acīs palīdzēja NAVIVISION. Sapilināju mazliet vairāk un pa nakti pārgāja.
Ar pašdarbību gan neieteiktu nodarboties, jo acis ir jūtīgas un tā var palikt ar sliktu redzi.
06.04.2020 14:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)