Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Guess.eu

 
Reitings 46
Reģ: 04.08.2016
Sveikas!
Pagājušajā nedēļā Guess.eu bija ļoti lielas izpārdošanas, pasūtīju vienu somiņu ar 30% atlaidi (26. martā). Man atnāca ziņa, ka sūtījums ir saņemts, bet ziņu par to, ka tas jau ir izsūtīts, saņēmusi neesmu. Ir pagājusi gandrīz nedēļa. Varbūt vēl kāda pasūtīja un nav vēl nekas izsūtīts? Viņu mājas lapā rakstīts, ka ārkārtas situācija pasaulē pasūtījumu piegādi neietekmē. Zinu, esmu nepacietīga, bet mājas lapā rakstīts, ka piegāde ir 5-7 dienu laikā kopš izsūtīšanas brīža. Gribētos saņemt šī mēneša laikā ?
01.04.2020 08:25 |
 
Reitings 850
Reģ: 03.01.2013
papayya @ 01.04.2020 08:25
Sveikas!
Pagājušajā nedēļā Guess.eu bija ļoti lielas izpārdošanas, pasūtīju vienu somiņu ar 30% atlaidi (26. martā). Man atnāca ziņa, ka sūtījums ir saņemts, bet ziņu par to, ka tas jau ir izsūtīts, saņēmusi neesmu. Ir pagājusi gandrīz nedēļa. Varbūt vēl kāda pasūtīja un nav vēl nekas izsūtīts? Viņu mājas lapā rakstīts, ka ārkārtas situācija pasaulē pasūtījumu piegādi neietekmē. Zinu, esmu nepacietīga, bet mājas lapā rakstīts, ka piegāde ir 5-7 dienu laikā kopš izsūtīšanas brīža. Gribētos saņemt šī mēneša laikā ?

Esmu pasūtījuso divas reizes, gaidīju diezgan ilgi ~ 2 nedēļas max
01.04.2020 18:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits