Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mati mati mati

 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Meitenes, lūdzu iesakiet kādu tiešām labu matu līdzekli, piemēram, kondicionieri vai spreju, kas matu izskatu padara gludu, dzīvīgu un mirdzošu. Frizētavā friziere, veidojot matus, vienmēr kaut ko foršu ieliek tajos un mati izskatās tik labi, it kā būtu nez kādas matu atveseļošanās kūres veiktas.
Respektīvi, meklēju līdzekli, ar kuru palīdzību mati vizuāli izskatītos labāk, jo mani mati nav neveselīgi, bet gan to struktūra ir sausa, bez mirdzuma. Keratīna efektu, saprotams, negaidu, bet kaut ko uz to pusi..
20.03.2020 20:30 |
 
Reitings 241
Reģ: 04.02.2020
Biosilk matu zīds, matus padara gludus jo gludus. Drogās nopērkams
20.03.2020 20:41 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Es esmu sapratusi, ka katram savs, kas vienam der, tas otram ne. Es lietoju placenta activ šampūnu, balzāmu un ik pa laikam arī kādu matu apmulu, esmu apmierināta ar rezultātu, skaisti mati. Šeit pat forumā nesen bija līdzīga diskusija un divas meitenes ieteica lador matu apmulu, izlasīju visādus brīnumstāstus internetā, instrukcijā...nu tad nu arī nopirku pamēģināt un lielāku mē#lu neesmu redzējusi.. tā kā sapratu, kas vienam strādā, tas citam var tik labi nestrādāt. Man vēl ļoti patika kādi mani mati palika pēc matrix biolage hydrasource matu maskas, cik sapratu tad matrix vispār skaitās profesionālie produkti, ko lieto frizētavas, tā maska bija baigi forša.
20.03.2020 20:42 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Blessed @ 20.03.2020 20:41
Biosilk matu zīds, matus padara gludus jo gludus. Drogās nopērkams

visi šo slavē, bet man no viņa tieši tādi smagnēji un nesmuki mati palika, nebija tādi skaisti brīvi krītoši.
20.03.2020 20:45 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Paprasi frizierei, ko viņa lieto, visdrīzāk to arī turpat frizētavā var nopirkt vai pasūtīt. Bet tas tāpat nedos tev gaidīto efektu, mati pēc friziera izskatās lieliski, jo tos ieveido profesionālis.
No matus "skaistinošiem" produktiem man personīgi patīk Kerastase klasiskā matu eļļa.
20.03.2020 20:54 |
 
Reitings 138
Reģ: 06.09.2019
Doublechoco @ 20.03.2020 20:54
Paprasi frizierei, ko viņa lieto, visdrīzāk to arī turpat frizētavā var nopirkt vai pasūtīt. Bet tas tāpat nedos tev gaidīto efektu, mati pēc friziera izskatās lieliski, jo tos ieveido profesionālis.
No matus "skaistinošiem" produktiem man personīgi patīk Kerastase klasiskā matu eļļa.
sitam varu piekrist. Friziere iesmērēja kko matos vienreiz, uzreiz nopirku. Tagad mājas stāv tā smēre, jo efekts tāds pats nesanāk :/
20.03.2020 22:49 |
 
Reitings 109
Reģ: 22.01.2020
blacke @ 20.03.2020 20:42
Es esmu sapratusi, ka katram savs, kas vienam der, tas otram ne. Es lietoju placenta activ šampūnu, balzāmu un ik pa laikam arī kādu matu apmulu, esmu apmierināta ar rezultātu, skaisti mati. Šeit pat forumā nesen bija līdzīga diskusija un divas meitenes ieteica lador matu apmulu, izlasīju visādus brīnumstāstus internetā, instrukcijā...nu tad nu arī nopirku pamēģināt un lielāku mē#lu neesmu redzējusi.. tā kā sapratu, kas vienam strādā, tas citam var tik labi nestrādāt. Man vēl ļoti patika kādi mani mati palika pēc matrix biolage hydrasource matu maskas, cik sapratu tad matrix vispār skaitās profesionālie produkti, ko lieto frizētavas, tā maska bija baigi forša.

Piekrītu par ampulu, biju lasījusi, ka neļauj matiem piņķerēties (kas maniem matiem ir raksturīgi), padara tos slidīgus un spīdīgus. Mani mati no dabas jau ir ar spīdumiņu, bet šī ampula tieši matus padarīja nespīdīgus un piņķerējās vienalga.
Pagājušo nedēļ nopirku matu masku no gliss kur, šodien bija otrā reize, kad izmēģinu. Man ļoti patīk, mati viegli, slidīgi, nepiņķerējas, spīdīgi, smaržīgi Maskas iepakojums ir melna bundža un nosaukumā kaut kas ar keratin.. negribu iet uz vannas istabu ?
Vēl man patīk kondicionieris no elvital dream length sērijas, piedod to pašu efektu, ko tā maska, varbūt bik bik vairāk piņķerējas, bet smarža gan ir neeeereāla ? smaržo tiiiik svaigi, pēc veļas mīkstinātāja ?
21.03.2020 00:16 |
 
Reitings 138
Reģ: 06.09.2019
Arī domāju izmēģināt to dream length par cik viņš tika slavēts. Mēģināju to masku ar cepurīti un neko briesmīgāku uz matiem nekad nebiju likusi- mati eļļaini un šausmīgi niezēja galva kad izmazgāju ārā, biju nelaimīga. Visi dream length produkti gāja musarā :D
21.03.2020 00:52 |
 
Reitings 109
Reģ: 22.01.2020
Isseyy @ 21.03.2020 00:52
Arī domāju izmēģināt to dream length par cik viņš tika slavēts. Mēģināju to masku ar cepurīti un neko briesmīgāku uz matiem nekad nebiju likusi- mati eļļaini un šausmīgi niezēja galva kad izmazgāju ārā, biju nelaimīga. Visi dream length produkti gāja musarā :D

Nuu, varbūt tāpēc, ka liki matu saknēs? Kondicionieri un maskas nav paredzētas likt saknēs, jo viņas pašas par sevi ir smagnējas, eļļainas, nav tik vieglas kā šampūns
21.03.2020 01:03 |
 
Reitings 119
Reģ: 17.02.2020
https://www.amazon.de/dp/B07B4PT1GL/ref=cm_sw_r_apa_i_bkBDEbYSEEK5Q
Šis ir ļoti, ļoti labs līdzeklis. Nav pārāk dārgs, bet tiešām efektīvs
Izsmidzinamais kondicionieris.. pēc mazgāšanas pusslapjos matos uzpūš, mati paliek mīksti, viegli ķemmējami.. pēc žāvēšanas spīd, mīksti un smarža vienkārši dievīga.
21.03.2020 08:24 |
 
Reitings 138
Reģ: 06.09.2019
Kurzemniece @ 21.03.2020 01:03

Nuu, varbūt tāpēc, ka liki matu saknēs? Kondicionieri un maskas nav paredzētas likt saknēs, jo viņas pašas par sevi ir smagnējas, eļļainas, nav tik vieglas kā šampūns
To ka kondicionieri un matu maskas saknēs nevar likt/nav labi likt es zinu, tik stulba jau neesmu :D Nekad mūžā kondicionieri neesmu likusi saknēs jo mati ir gari uz smagnēji paši par sevi, vienam viens produkts var būt labs, otram nē :D
21.03.2020 11:41 |
 
Reitings 93
Reģ: 21.09.2019
blacke @ 20.03.2020 20:42
Es esmu sapratusi, ka katram savs, kas vienam der, tas otram ne. Es lietoju placenta activ šampūnu, balzāmu un ik pa laikam arī kādu matu apmulu, esmu apmierināta ar rezultātu, skaisti mati. Šeit pat forumā nesen bija līdzīga diskusija un divas meitenes ieteica lador matu apmulu, izlasīju visādus brīnumstāstus internetā, instrukcijā...nu tad nu arī nopirku pamēģināt un lielāku mē#lu neesmu redzējusi.. tā kā sapratu, kas vienam strādā, tas citam var tik labi nestrādāt. Man vēl ļoti patika kādi mani mati palika pēc matrix biolage hydrasource matu maskas, cik sapratu tad matrix vispār skaitās profesionālie produkti, ko lieto frizētavas, tā maska bija baigi forša.

Pilnīgi piekrītu! Ir daudz labu firmu līdzekļu, bet ne visiem der viens un tas pats!
Biosilk nav laba produkcija. (Jautāju savai frizierei) Un cena galīgi neatbilst!
Es padomus, pārsvarā prasu savai frizieri! Pie viņas arī nopērku šo to. Vislabāk iegādāties kādus kvalitatīvus profesionālo sēriju matu kopšanas līdzekļus. Tad uzreiz būs redzams efekts!
Salonline ir nopērkama Kadus professional firma. Kadus patiešām ir ļoti labi matu kopšanas līdzekļi. Protams tur ir arī citas firmas. Visas neesmu izmēģinājusi.
Tieši nesen iegādājos Kadus matu masku, atjaunojošu ar keratīna kompleksu! (šampūnu /kondicionieri neņemu, jo man vēl bija, Douglas pirktie) Un vēl nopirku spreju, arī ar keratīnau, gludiem, viegli ķemmējamiem matiem....bet neatceros kas tā bija par firmu.
Efekts uzreiz bija jūtams.
Mati tik zīdaini, gludi, spīdīgi.
Nožēloju, ka uzreiz nenopirku arī šampūnu un kondicionieri, jo pēc Kadus maskas lietošanas, manāmi jūtu atšķirību no Douglas šampūna /kondicioniera.
21.03.2020 12:48 |
 
Reitings 109
Reģ: 22.01.2020
Isseyy @ 21.03.2020 11:41
To ka kondicionieri un matu maskas saknēs nevar likt/nav labi likt es zinu, tik stulba jau neesmu :D Nekad mūžā kondicionieri neesmu likusi saknēs jo mati ir gari uz smagnēji paši par sevi, vienam viens produkts var būt labs, otram nē :D

Es jau tikai pajautāju ? par to, ka viens produkts vienam der un otram nē, gan ir taisnība
21.03.2020 12:55 |
 
Reitings 170
Reģ: 22.04.2019
Piekrītu par Biosilk, ka uzcenota un nekvalitatīva produkcija. Sastāvs arī nav no labākajiem.
Man matiem dikti patīk CHI melnā black seed sērija. ?
21.03.2020 23:03 |
 
Reitings 230
Reģ: 02.10.2018
Nu nezinu, nezinu gan meitenes, lietoju Biosilk un mani mati ir super labi kļuvuši, pat draudzenes pamanījušas atšķirību.
Vēl kolēģes ieteica: Iesmērēt matos koksriekstu eļļu, sapīt uz nakti bizi un no rīta izmazgāt- arī mati super labi :)
23.03.2020 10:00 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Laasmina @ 23.03.2020 10:00
Nu nezinu, nezinu gan meitenes, lietoju Biosilk un mani mati ir super labi kļuvuši, pat draudzenes pamanījušas atšķirību.
Vēl kolēģes ieteica: Iesmērēt matos koksriekstu eļļu, sapīt uz nakti bizi un no rīta izmazgāt- arī mati super labi :)

Kas vienam der - tas otram neder, katram tak cita matu struktūra:)
23.03.2020 10:21 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Mājas apstākļos lieku sev matu botoksu, mani mati mēdz pūkoties, pagaidām neesmu atradusi superlīdzekli spīdumam, bet gludumam noteikti palīdz botokss.
23.03.2020 20:56 |
 
Reitings 8
Reģ: 03.04.2020
Sev esmu atklājusi Loreal ELVITAL Dream Lengh šampūnu, masku, matu krēmu. Ļoti bojātiem, saspurotiem matu galiņiem. Ricīneļļa nogludina matus, galiņi neķeras. Katru mazgāšanas reizi lietoju masku- tā ir intensīvāka.
Pirku Drogās, laba cena :)
https://www.drogas.lv/drlv/matiem/matu-kopsana/sampuni/elvital-dream-length-sampuns-gariem-bojatiem-matiem-250ml/p/BP_393538
08.04.2020 14:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits