Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības

 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
Sveiki.
Gribēju uzjautāt man skraida pakaļ 200 kg, varbūt vēl resnāks puisis. Puisis tīri neko.
Tagad nedaudz satuvinājāmies dēļ korona vīrusa, jo vienā pilsētā dzīvojam, bet strādājam citā.
1. Kā man likt manīt, ka viņš man patīk??? Puisis tāds nepārliecināts ir un čakarējas kaut ko.
2. Es nesaprotu ar tādiem tiešām ir briesmīgs sekss??? Nav kādai bijis bijis puisis ar lieko svaru.
Nē, nu man viņš patīk. Nav problēmu, ko citi par mums padomātu. Puisis ir jauks un tīri sakarīgs!!!
20.03.2020 18:01 |
 
Reitings 241
Reģ: 04.02.2020
Bija man puisis ar lieko svaru, bet es nevaru pat nosaukt tās par attiecībām, jo viņš man bija kā plāksteris vecajām attiecībām. Nesen biju izšķīrusies no drauga un pēc pāris mēnešiem satuvinājos ar viņu, jo vienkārši bija skumji. Savukārt, es viņam ļoti patiku un pārliecināja mani kaut pamēģināt. Nenoliedzami, puisis džentelmenis, īsts jaukumiņš, arī simpātisks un man tas liekais svars netraucēja, tomēr bija viens bet, man vienkārši nebija tās dzirksteles, kā arī vēl skumu nedaudz pēc bijušā. Kopumā bijām "kopā" pāris mēnešus, sekss nebija ne briesmīgs, ne lielisks. Tomēr es sapratu, ka tas, pirmkārt, nav mans cilvēks, nav mans tips, tomēr vairāk simpatizē sportiskā tipa puiši, gari, diez gan slaidi. Vēlāk ar puisi izrunājos, beidzām kontaktu un kā ne no kurienes satiku savu tagadējo puisi, nu jau esam 4 gadus kopā, un protams puisis kā no maniem sapņiem? garš, slaids, sportisks.
Iesaku tev neņemt galvā ko saka citi, ja pati jūti kaut ko pret šo puisi, jo nav svarīgs citu viedoklis, ja pati esi laimīga. Dažreiz ar mājieniem nepietiek, jo pārsvarā vīrieši to nesaprot vai pārprot. Es tavā vietā vienkārši viņam pateiktu to skaidri, ka ir simpātijas. Vēlu veiksmi!
20.03.2020 22:20 |
 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
Blessed
Tur jaut tā lieta, ka ir dzikstele no paša sākuma.
Un par viņu nebūtu jāuztraucas. Visas meitenes no viņa novērsīsies līdz pēdējam, jo puisis tak resns ir.
21.03.2020 11:27 |
 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
Blessed
Ar šo puisi ir dzirksts, gan simpātijas, gan viss pārējais.
Vienīgi visi pārējie tik debīlistiksi jau ierēc par mums!!! Kaut gan mums vēl nekas nav noticis. Satuvinājāmies un ir daudz lielāks kontakts tieši dēļ korona krīzes.
Man bija simpātisks, sprotisks, gara auguma puisis. Kamēr viņam piekantēju, tas paņēma citu meiteni un aizgāja uz randiņu. Šie vairs nav kopā!!! Bet tā vēl joprojām skatās uz manis pa gabalu it kā es ar citu aizgāju uz randiņu.
21.03.2020 12:10 |
 
Reitings 241
Reģ: 04.02.2020
Kā jau minēji, ka viņš ir nepārliecināts un čakarējas kaut ko, tad tev ir jāņem groži savās rokās un jāsper tas pirmais solis pretī viņam. Iespējams, viņš nespēj to pats izdarīt, jo baidās tikt atraidīts, kā arī nepašpārliecinātības dēļ noteikti baidās. Domāju, ka puisis jutīsies daudz atvieglotāks, kad tu spersi to pirmo soli viņam pretī un pēc tam viss aizies. Un es tiešām neuzskatu, ka tikai puišiem ir jāsper pirmais solis un jāatzīstas simpātijās pirmajiem.
21.03.2020 12:15 |
 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
Blessed
Galvenais, ka visi lika to laimīgo kārti uz to simpātisko puisi, gara auguma ( pie 2 metri kaut kur bija!!! ).
Un galvenais, ka bija prikolis reālais, ko man atstāstīja par to simpātisko puisi ar to bijušo meiteni. Bet man prieks, ka ieaistītie cilvēki tomēr atstāstīja.
Par šito puisi es galīgi neuztraucos, jo zinu, ka no viņa novērsīsies, ko vien varēs. Bet tāpat jau atstāsta, kur gāja, ko darīja, ko pa dienu teica!!
21.03.2020 12:34 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Nesapratu, kas tev ko atstāta, bet, ja patīk un ir dzirkstele - ņem ciet! ?
P.S. Ja ir vēlme, tad no liekā svara var atbrīvoties, neuzskatu, ka tas ir faktors, lai nedotu iespēju...
21.03.2020 20:29 |
 
Reitings 236
Reģ: 01.01.2020
Florie
Man liekas, ka viņam tas vēl piestāvētu. Es nespēju viņu pat iedomāties tievu. Kaut kas tur neietu kopā. Notievēs sāks vēl sievietes uz viņu skatīties.
21.03.2020 22:33 |
 
Reitings 138
Reģ: 06.09.2019
EE @ 21.03.2020 22:33
Florie
Man liekas, ka viņam tas vēl piestāvētu. Es nespēju viņu pat iedomāties tievu. Kaut kas tur neietu kopā. Notievēs sāks vēl sievietes uz viņu skatīties.
???
21.03.2020 22:47 |
 
Reitings 8
Reģ: 22.03.2020
Sveiki!
Uzzināju, ka sieva slepus sazinās ar bijušo partneri. Pamanīju saraksti, kur viņš vēlas viņai uzzvanīt, bet sieva saka ka šobrīd nevar runāt, lai zvana rīt(kad esmu darbā). Sāku vairāk pievērst uzmanību sievas rīcibai, un atklājās ka kopdzives laikā fb saradušies daudz man nepazīstamu vīrieši. Atradu saraksti ar vēl kādu bijušo, kur viņa raksta pirmā un dalās patīkamās atmiņās. Daudziem bijušajiem seko līdz un regulāri ielaiko viņu bildes. Tad atklājās, ka darbā plijās kāds virsū kurš nepatīk, ilglaicīgi gājis pie viņas izdomājot dažadus iemeslus un tērzējis. Tad atklājās, ka slepus bijusi klubiņā un piedzērusies. Man tas viss bija pārsteigums, 3 gadus vēl pēc dzemdībām negribēja seksu un vīrieši vispār neinteresē. Mēginot noskaidrot situāciju, sāka maldināt ka tie ir labi draugi vai paziņas, teikto pārbaudot nepārtraukt atdūros ar pretrunām. Sieva to uzskata par normu, un mani par nepamatoti greizsirdīgu. Man īsti nav pieņemama tāda slepšana un kontaktu uzturēšana, savu rīcību nespēj izskaidrot. Kā jūs vērtējat vai sievas rīcība ir korekta un kādi varētu būt iemesli?
22.03.2020 05:01 |
 
Reitings 115
Reģ: 01.03.2019
Miks @ 22.03.2020 05:01
Sveiki!
Uzzināju, ka sieva slepus sazinās ar bijušo partneri. Pamanīju saraksti, kur viņš vēlas viņai uzzvanīt, bet sieva saka ka šobrīd nevar runāt, lai zvana rīt(kad esmu darbā). Sāku vairāk pievērst uzmanību sievas rīcibai, un atklājās ka kopdzives laikā fb saradušies daudz man nepazīstamu vīrieši. Atradu saraksti ar vēl kādu bijušo, kur viņa raksta pirmā un dalās patīkamās atmiņās. Daudziem bijušajiem seko līdz un regulāri ielaiko viņu bildes. Tad atklājās, ka darbā plijās kāds virsū kurš nepatīk, ilglaicīgi gājis pie viņas izdomājot dažadus iemeslus un tērzējis. Tad atklājās, ka slepus bijusi klubiņā un piedzērusies. Man tas viss bija pārsteigums, 3 gadus vēl pēc dzemdībām negribēja seksu un vīrieši vispār neinteresē. Mēginot noskaidrot situāciju, sāka maldināt ka tie ir labi draugi vai paziņas, teikto pārbaudot nepārtraukt atdūros ar pretrunām. Sieva to uzskata par normu, un mani par nepamatoti greizsirdīgu. Man īsti nav pieņemama tāda slepšana un kontaktu uzturēšana, savu rīcību nespēj izskaidrot. Kā jūs vērtējat vai sievas rīcība ir korekta un kādi varētu būt iemesli?

Trīs gadi bez seksa, traki.
22.03.2020 12:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)