Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Intîmà veselîba

 
Reitings 8
Reģ: 16.03.2020
Sveikas, sākšu ar to ,ka pie sava ginekologa esmu visbiežākais viesis ar savām problēmām.. bet nevaram tikt galā šà vai tā..
Tātad mani ikdienā nomoca izdalījumi no maksts.. visdažādàkie - pienveida, gļotaini, dzelteni, caurspīdīgi, brūni.. un katru dienu ir tā ka biksītes ir slapjas tā ka jāmaina.. nejūtos vairs kā sieviete, jūtos pretīga un neiekàrojama , kauns pa māju staigāt biksītēs vai uzvilkt stringus jo zinu ka viss paliks slapjš.. vai kādai arī ir problēmas ar to? Varbūt varat ieteikt kādu labu dakteri , jo liekas ka mana visu uzskata par normu! Ir taisītas dažādas analīzes , un usg. piebildīšu ka ir bijušas arī dzemdības.
16.03.2020 21:02 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Man nav bijušas dzemdības, pēc ginekoloģes teiktā - viss perfekti. Tie izdalījumi ir normāli, un kādai ir mazāk, kādai vairāk. Manā gadījumā, es vienmēr esmu tur slapja. Tāpēc jālieto ieliknīši biksītēm
16.03.2020 23:13 |
 
Reitings 65
Reģ: 19.10.2010
Vai tādi izdalījumi ir bijuši vienmēr?
Man tā ir periodiski. Aptiekā ieteica pamēģināt labās baktērijas, kas iedarbojas tieši uz maksts mikrofloru. Pamēģināju Liveo intime. man palīdzēja. Tās ir kapsulas, kas jādzer iekšķīgi. Tagad kādu laiku izdalījumu nav. Bet jā, tas protams, ir ļoti individuāli!
17.03.2020 16:41 |
 
Reitings 52
Reģ: 30.01.2020
Labās baktērijas, intīmās ziepītes...tas viss iegādāts aptiekā. Navajag intīmai zonai lietot parastās ziepes, tad arī veidojas izdalījumi. Un nezinu...bet ir sievietes, kurām no ikdienas ieliknīšiem uzreiz ir izdalījumi.
17.03.2020 19:35 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Es lietoju dārgos, vegāniskos, bez aromāta ieliknīšus, jo man no parastajiem alerģija. Pietiek vienu dienai, un biksītes paliek tīras, sausas
17.03.2020 19:42 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Man liekas bija tā, ka izdalījumu konsistence un biežums/stiprums arī atkarīgs no mēneša datuma, respektīvi pirms mr, pēc mr vai ovulacija utt. Iespējams, ja Tev nekas neniez, nav nepatīkams aromāts un ja vēl ginekologs neko neatrod, tad gan jau arī nekāda vaina nav.
Man pašai arī agrāk bija līdzīga problēma. Tur gan bija neliels iekaisums, ko ātri vien veiksmīgi aparsteja, tad arī samazinājās izdalījumu daudzums. Pēc tam atteicos no ieliknīšiem(tie nelaiž cauri gaisu, un veido labvēlīgu vidi baktērijām, īpaši ja vēl kaut kādi ar aromātiem mākslīgiem) un atmetu intīmās zonas mazgājamos līdzekļus, iztieku tikai ar ūdeni un uzreiz viss sakārtojās. Ir mitrs, bet normas līmenī un viss ok.
17.03.2020 23:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits