Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

LU Grafiskais dizains

 
Reitings 43
Reģ: 04.12.2013
Sveiki!
Esmu izlēmusi mācīties grafisko dizainu LU, varbūt šeit ir kāds, kas ir to mācijies un var padalīties ar pieredzi? Biju uz izstādi Skola 2020, īsumā pastāstija par skolu un iespējām, bet gribētos dzirdēt kāda studenta viedokli!
Paldies jau iepriekš ?
14.03.2020 19:24 |
 
Reitings 603
Reģ: 08.08.2012
Šobrīd studēju,vari uzrakstīt kas interesē.
14.03.2020 21:50 |
 
Reitings 3
Reģ: 24.02.2021
UP
Varbūt ir vēl kāds, kas studē grafisko dizainu LU un var dalīties ar pieredzi.
Paldies!
09.05.2021 20:54 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Ekte @ 09.05.2021 20:54
UP
Varbūt ir vēl kāds, kas studē grafisko dizainu LU un var dalīties ar pieredzi.
Paldies!

Mācījos +/- 5 gadus atpakaļ. Kas interesē?
09.05.2021 22:02 |
 
Reitings 3
Reģ: 24.02.2021
Don Juan @ 14.03.2020 21:50
Šobrīd studēju,vari uzrakstīt kas interesē.

Interesē pilnīgi viss ko vien vari pastāstīt 😁
Cik saspringts ir studiju grafiks? Kādi pasniedzēji, studiju saturs, līmenis?
Iestājeksāmeni - grūti vai tikai tāda formalitāte?
Kā arī, ja iepriekš nav bijusi nekāda saistībā ar Adobe programmām utt. vai no nulles būs viegli saprast vielu. Vai tomēr iepriekš jāsagatavojas?
Interesē vai ikdienā viss noteik vienā fakultātē, vai tomēr starp lekcijām jāskrien arī uz citu fakultāti?
09.05.2021 22:51 |
 
Reitings 800
Reģ: 15.12.2015
varu no savas puses pastāstīt, arī pabeidzu laiku atpakaļ.
Tad mums vēl studijas notika anniņmuižā, tagad pārcelts uz RPIVAS telpām.
iestājeksāmeni manā laikā bija formalitātē, tā kā maksas studijas, tāpat ņem visus.
Studijas pašas par sevi interesantas - pasniedzēji dažādi, citi ir vnk zelta cilvēki, citi tur ir tādi, ka es pat nezinu kāpēc viņš tur māca. Kopumā pasniedzēji ir ļoti ok.
Ja neko nezini no adobes, tas nekas, visu iemācīs, katrai programmai būs nodarbības.
Man bija studijas 3-4x ned, parasti 1 diena vienmēr bija brīva.
Cik zinu, tad viss tagad notiek tajā rpivā, nekur nav jāskrien.
kopumā studijas foršas, man ir labas atmiņas, bet nu ļoti dārgi un šobrīd strādāju par programmētāju, jo ar darba vietām ir diezgan švaki dizainā. Es gan nostrādāju pāris uzņēmumos par dizaineri, kādus 5 gadus... bet nu ja gribi krutā vietā tikt strādāt, tad rēķinies ar milzīgu konkurenci, vismaz 50 pieteikumiem uz to vienu vietu. turklāt kā jaunam bez pieredzes ir ļoti grūti atrast darbu, kā jau teicu - konkurence.
Es nenožēloju savu izvēli, bet ieteiktu padomāt par perspektīvām. Tā kā es dizainā vairs to neredzu , strādāju citā jomā.
10.05.2021 09:29 |
 
Reitings 3
Reģ: 24.02.2021
crimson @ 10.05.2021 09:29
varu no savas puses pastāstīt, arī pabeidzu laiku atpakaļ.
Tad mums vēl studijas notika anniņmuižā, tagad pārcelts uz RPIVAS telpām.
iestājeksāmeni manā laikā bija formalitātē, tā kā maksas studijas, tāpat ņem visus.
Studijas pašas par sevi interesantas - pasniedzēji dažādi, citi ir vnk zelta cilvēki, citi tur ir tādi, ka es pat nezinu kāpēc viņš tur māca. Kopumā pasniedzēji ir ļoti ok.
Ja neko nezini no adobes, tas nekas, visu iemācīs, katrai programmai būs nodarbības.
Man bija studijas 3-4x ned, parasti 1 diena vienmēr bija brīva.
Cik zinu, tad viss tagad notiek tajā rpivā, nekur nav jāskrien.
kopumā studijas foršas, man ir labas atmiņas, bet nu ļoti dārgi un šobrīd strādāju par programmētāju, jo ar darba vietām ir diezgan švaki dizainā. Es gan nostrādāju pāris uzņēmumos par dizaineri, kādus 5 gadus... bet nu ja gribi krutā vietā tikt strādāt, tad rēķinies ar milzīgu konkurenci, vismaz 50 pieteikumiem uz to vienu vietu. turklāt kā jaunam bez pieredzes ir ļoti grūti atrast darbu, kā jau teicu - konkurence.
Es nenožēloju savu izvēli, bet ieteiktu padomāt par perspektīvām. Tā kā es dizainā vairs to neredzu , strādāju citā jomā.

Paldies pat atsauksmi, ļoti noderīgi.
Tagad tikai nesaprotu vai ir vajadzība apmeklēt sagatavošanās kursu pirms iestājeksāmena. 😁
10.05.2021 20:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits