Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lūgums pēc palīdzības

 
Reitings 23
Reģ: 16.06.2018
Svaiki! Vēlos lūgt jūsu viedokli....
Vēlos uzzināt ko es varu darīt šādā situācijā.Kādi būtu jūsu ieteikumi.
Man ir 16 gadu. Pirms nepilna mēneša iekļuvu kautiņā, kā rezultātā 16 gadus veca meitene man izrāva diezgan daudz matu. Pēc kautiņa skolā tika rakstīts ieniegums par notikušo, taču iesniegums netika ieniegts policijā. Šobrīd pēc šī kautiņa ir redzamas sekas. Pēc kāda laiciņa aizejot pie ārsta,ārsts konstatēja ka ir bijis viegls smadzeņu satricinājums, kā rezultātā šobrīd ir problēmas ar redzi un ikdienā nepieciešams nēsāt brilles.
Iepriekš, pirms kautiņa, gan skolā, gan ārpus šī persona izteica draudus, par kuriem netika ziņots, līdz notikušajam kautiņam. Vēlos uzzināt vai vēl ir iespējams rakstīt iesniegumu un ziņot par šo personu, vai kā savādāk likt šai personai atbildēt par nodarīto? Varbūt kāds/a varetu ko ieteikt... Nezinu kā rīkoties šādā situācijā bet uzskatu ka šim cilvēkam par to būtu jāatbild... Jo arī pēc šī kautiņa maitene nav samierinājusies ar lūgumu netuvoties skolā un tās teritorijā un savā veidā mēģinājusi aizskart un nodarīt kaitējumu... Manī biedē tas ka ārpus skolas šai meitenei ir visas iespējas atkārtoti mēģināt ko tādu darīt....
09.03.2020 23:07 |
 
Reitings 316
Reģ: 04.03.2020
MADDY @ 09.03.2020 23:07
Svaiki! Vēlos lūgt jūsu viedokli....
Vēlos uzzināt ko es varu darīt šādā situācijā.Kādi būtu jūsu ieteikumi.
Man ir 16 gadu. Pirms nepilna mēneša iekļuvu kautiņā, kā rezultātā 16 gadus veca meitene man izrāva diezgan daudz matu. Pēc kautiņa skolā tika rakstīts ieniegums par notikušo, taču iesniegums netika ieniegts policijā. Šobrīd pēc šī kautiņa ir redzamas sekas. Pēc kāda laiciņa aizejot pie ārsta,ārsts konstatēja ka ir bijis viegls smadzeņu satricinājums, kā rezultātā šobrīd ir problēmas ar redzi un ikdienā nepieciešams nēsāt brilles.
Iepriekš, pirms kautiņa, gan skolā, gan ārpus šī persona izteica draudus, par kuriem netika ziņots, līdz notikušajam kautiņam. Vēlos uzzināt vai vēl ir iespējams rakstīt iesniegumu un ziņot par šo personu, vai kā savādāk likt šai personai atbildēt par nodarīto? Varbūt kāds/a varetu ko ieteikt... Nezinu kā rīkoties šādā situācijā bet uzskatu ka šim cilvēkam par to būtu jāatbild... Jo arī pēc šī kautiņa maitene nav samierinājusies ar lūgumu netuvoties skolā un tās teritorijā un savā veidā mēģinājusi aizskart un nodarīt kaitējumu... Manī biedē tas ka ārpus skolas šai meitenei ir visas iespējas atkārtoti mēģināt ko tādu darīt....

Ja viņa pat neņem galvā, ko policija saka, tad viņai kaut kas nav ar galvu..
Vai nu jāmaina skola, vai vecākiem jāiet uz skolu, ir kaut kā jāatrisina šis..
Vaaaai, tev jāsadod viņai pa galvu ar kādu dzelzs gabalu
09.03.2020 23:33 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Varbūt ir vērts sazināties ar vietējo krīzes centru, jautāt palīdzību un viedokli viņiem
09.03.2020 23:45 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Ir mājās lapa noziegumā cietušajiem un nozieguma aculieciniekiem www.cietusajiem.lv un viņiem ir arī bezmaksas tālrunis 116006 tur var konsultēties ko darīt šādā situācijā. Situācija ir nopietna, domāju ka arī pati ar vecākiem vari doties uz policiju īpaši gadījumā kad Tevi turpina terorizēt, šajā gadījumā pēc kautiņa uzreiz skolā vajadzēja saukt policiju, taisīt ekspertīzi un rīkoties atbilstoši likumam. Vai Tev MADDY ir vecāki? Vēl ir pusaudžu atbalsta tālrunis to pameklē pati interneta.
10.03.2020 07:54 |
 
Reitings 23
Reģ: 16.06.2018
Sviire
Ir vecāki, bet šķīrušies, tā kā mācos diezgan tālu no mājām, pa lielam pie viņiem nedzīvoju un ar viņiem maz kontaktējos...
Varbūt ir iespējams arī pēc šī te pagājušā laikā kopš notikušā vērsties policijā...? Pēc skolas direktora teiktā meitenei būtu bijis man jāapmaksā ārsti vai jāmaksā sāpju nauda par to... Un jāsaņem attiecīgais sods...
10.03.2020 16:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!