Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

BestSecret, zip code, atsauksmes

Reģ. 06.03.2020
Sveikas!
Vēlos veikt sūtījumu BestSecret, bet, ievadot adresi, parādas - invalid zip code. Varbūt kādai ir bijis tā pat un zina kā to atrisināt?
Kā arī vēlos dzirdēt jūsu atsauksmes, veicot sūtījumus un atgriešanu. :)
06.03.2020 14:49 | Saite

Reģ. 22.08.2018
Pie zip code raksti pasta indeksa numuru bez ''LV-''. Piegādi veic Itella - iesaku palasīt sudzibas.lv, serviss kārtīgi pieklibo, arī man diemžēl nācās to piedzīvot. Īsumā - apmēram nedēļu pēc sūtījuma veikšanas pastkastītē saņēmu lapu no Itella, uz kuras bija rakstīts, ka tika veikta piegāde konkrētā laikā un datumā (pirmkārt, nekāda iepriekšēja brīdinājuma par plānotu piegādi nebija), bet piegāde neesot bijusi iespējama - es tajā laikā visu dienu mājās, pie durvīm neviens nezvanīja, kā arī zvanu no kurjera nesaņēmu. Rakstīts, lai sazinos ar viņiem caur e-pastu vai telefonu. Diemžēl tas nebija iespējams veselas 2 nedēļas, jo ne uz zvaniem, ne e-pastiem nekādu atbildi nesaņēmu. Jau biju atmetusi ar roku, kad pēc 2 nedēļām viņi beidzot atcerējās par mani 😁 sudzibas.lv līdzīgu scenāriju netrūkst, tāpēc izvērtē, cik steidzami nepieciešamas preces
06.03.2020 17:56 | Saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits