Pirmais randiņš un sekss ar citu

 
Reitings 18
Reģ: 03.03.2020
Sveikas,
Biju uzrakstījusi iepriekšējo diskusiju, bet teksts bija par garu, lai saņemtu no Jums atbildes. Tāpēc jautāšu īsi: Ko jūs darītu, ja uzzinātu, ka jūsu vīrietim ir bijis vienas nakts sakars ar kādu citu pēc pirmā randiņa ar Jums (kur tikāties pirmo reizi) ?
Vai aizmirstu, jo nebijāt vēl attiecībās, vai justos piekrāpta? Varbūt kāda ir bijusi vienā vai otrā pusē?
04.03.2020 21:07 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Heylola - tā kā mēs jau diezgan ilgi esam kopā, es viņam uzticos. Jo nav bijis iemesls neuzticēties. Viņš pa lielam ir bijis ļoti labs vīrietis un pats nelepojās par sevi.

Nu bet tad jau viss ir ok, ko vairs cepties? Pati sev atbildi, ka viss ir kārtībā.
Bet , ja to būtu uzzinājusi sākumā, aizsūtītu pie savām čiksēm.

Jā tantei būtu riteņi, viņa būtu autobuss. Liktens lēma, ka tev tas nebija jāuzzina sākumā, lai neaizsūtītu viņu pie citām čiksēm un jūs varētu tagad būt laimīgi kopā. Nebojā sev un puisim nervus, gruzoties par viņa pagātni, laiku, kad viņam tavā priekšā nebija ne par ko jāatskaitās. Dzīvo šodien.
05.03.2020 18:09 |
 
Reitings 65
Reģ: 25.02.2020
Noskaidrojam kas ir krāpšana- manuprāt nepienācīga attiekse pret otru cilvēku. Kas notika šeit- tika parādīda attieksme pret Tevi/ Tava vērtība viņa acīs. Vai tā ir krāpšana? Nu itkā nav. Bet kā vispār var būt tāda diskusija, jo ja satiekas ar citā un vēl guļ... nu tā ir vnk. necienīga attieksme pret Tevi.... nevis tavas uzmanības iekarošana. Sūti viņu cenzēts.. kāpēc vispār ir jārunā par tādiem, kas maukojas apkārt?
05.03.2020 22:15 |
 
Reitings 52
Reģ: 04.03.2020
Es gan nezinu, kā vīriešiem ir dzērumā, bet varbūt kādam kas vispār nav pieredzējis vienas nakts sakaros un kuram nav tik augsta pašpārliecinātība, tas , ka kāda sāk līst klāt, kad viņš dzēris ir savādāk.. 

Tas attiecas uz neglītiem cilvēkiem, daļa neglīto vai jocīgo vīriešu pat vecim atteikt nevar, jo izmisums dara savu.
Es vispār nevienai sievietei neieteiktu saieties ar kādu, kurš nav radis pie uzmanības. Pārāk daudz stresa.
Bet man draudzenes runā tieši tā - esi priecīga, ka viņš beigās izvēlējās tevi un beidz gruzīties.

Viņš tevi neizvēlējās un to ļoti labi var redzēt pēc viņa rīcības. Neesi tu un tavas draudzenes nekādas liktenīgās sievietes, kuru dēļ vecis atmetīs savus vecos ieradumus un dabu. Un lielākā daļa vīriešu krāpj, ğimenes cilvēkus var uz rokas pirkstiem saskaitīt.
Un šitie visi- "aj, man gadījās dzērumā", nav vispār nekā attaisnojami.
05.03.2020 23:20 |
 
Reitings 18
Reģ: 03.03.2020
dīvaini, cik ļoti dažādi viedokļi par šo situāciju ir:
1. nav krāpšana un katrs līdz attiecībām dara, ko grib
2. nav krāpšana, bet ļoti nesmuki
3. Sava veida krāpšana un nerespektējoši pret cilvēku..
Tīri iespējams , ka tā notiek ļoti lielā daļā attiecību, otram zinot vai nē. Bet , ka ne visi uzreiz izvēlas vienu cilvēku un ir "uzticīgi" no pirmās tikšanās reizes...
06.03.2020 17:00 |
 
Reitings 18
Reģ: 03.03.2020
ā un tad ir gejuča viedoklis :D
06.03.2020 17:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits