Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pirmais randiņš un sekss ar citu

 
Reitings 18
Reģ: 03.03.2020
Sveikas,
Biju uzrakstījusi iepriekšējo diskusiju, bet teksts bija par garu, lai saņemtu no Jums atbildes. Tāpēc jautāšu īsi: Ko jūs darītu, ja uzzinātu, ka jūsu vīrietim ir bijis vienas nakts sakars ar kādu citu pēc pirmā randiņa ar Jums (kur tikāties pirmo reizi) ?
Vai aizmirstu, jo nebijāt vēl attiecībās, vai justos piekrāpta? Varbūt kāda ir bijusi vienā vai otrā pusē?
04.03.2020 21:07 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Pirmais randiņš nav attiecības. Vīrietis pēc randiņa var darīt ko vēlas arī gulēt ar citu. Ja veidojas attiecības tad gan vīrietim jābūt uzticīgam,ja nav tad lai staigā.
04.03.2020 21:58 |
 
Reitings 60
Reģ: 27.12.2019
Es droši vien jjstis piekrāpta
04.03.2020 22:24 |
 
Reitings 52
Reģ: 04.03.2020
Tas nozīmē tikai to, ka neesi viņam svarīga.
Bet reti kura sieviete vispār ir svarīga vīrietim. Noturēt tāpat tu viņu nespētu.
04.03.2020 22:49 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Krāpt var tikai to, ar ko esi attiecībās vai laulībā. Protams, ja pirmais randiņš tavuprāt bija izdevies un puisis izrādīja vai mutiski apliecināja, ka vēlas turpināt ar tevi tikties, tad var saprast, ka viņa rīcība (pārgulēšana ar citu) tev radīja rūgtuma sajūtu. Tomēr ieteiktu tai tikt pāri. Svarīgi ir tas, kas notiek starp jums no tā brīža, kad kļuvāt par pāri. Kā viņš pats savu rīcību pamato? Manuprāt, neko labu par puiša raksturu neliecinātu tas, ka viņš jau pirmajā randiņā saprastu, ka vēlas ar tevi veidot nopietnas attiecības, taču uzskatītu: kāpēc gan nepapriecāties ar citu zaķi, kamēr vēl var? Bet arī tas būtu piedodami, jo ir vīrieši, kas savu instinktu spēj izslēgt tikai tad, kad ir attiecību solījums dots vai laulību gredzens pirkstā. Novērtē viņa atklātību un dzīvo tālāk, kas gan cits tev atliek, ja vēlies to puisi.
04.03.2020 22:50 |
 
Reitings 52
Reģ: 04.03.2020
Un skaidrs ir tas, ka nekādas nopietnas attiecības viņš nemeklē. Aizskrēja pie cauruma, kurš ātrāk iedeva
04.03.2020 22:51 |
 
Reitings 18
Reģ: 03.03.2020
Iepazināmies internetā. Kā pamato? Teica, ka neticēja, ka es viņu izvēlēšos un negribēja pārāk sacerēties. Bija nesen izgājis no nopietnām attiecībām, nekad neko tādu nebija darījis , draugi viņu bīdīja, lai iet balleties un vienas nakts sakarus piekopj. Un pēc pirmā randiņa viņam bija ieplānots atvaļinājums, kurā tika par daudz lietots alkohols un aizveda meiteni mājās. Zinu to, ka bija tik sadzēries, ka pat nebeidza...
Pēc otrā randiņa, kas bija pēc trīs nedēļām viņš mani noskūpstīja utt un sākām ļoti bieži tikties un attiecības ātri kļuva nopietnas. Vinš teica, ka, ja būtu zinājis, ka es viņu gribēšu, viņš to nebūtu darījis. Nožēlojot...
05.03.2020 00:01 |
 
Reitings 18
Reģ: 03.03.2020
Mani vienkārši neizpratni rada, kā var aiziet uz ļoti veiksmīgu un ilgu randiņu ar kādu, jau ieplānot otru, kuram piekritu, rakstīt katru dienu un tad bez sirdsapziņas pārmetumiem paņemt priekšā čiksi dzērumā. Un nākamajā dienā turpināt rakstīt.... sviests...
Viņš man ļoti atvainojas. Bet es tiešām nezinu, kā un kad varēšu piedot un aizmirst to... no brīža , kad es piekrītu ar tevi iet uz otru randiņu, es pierādu savu interesi, nu paturi taču bikses ciet līdz kamēr noskaidrojās viss ar mani..
05.03.2020 00:04 |
 
Reitings 52
Reģ: 04.03.2020
Iepazināmies internetā. Kā pamato? Teica, ka neticēja, ka es viņu izvēlēšos un negribēja pārāk sacerēties. 

Neticēja, ka viņu izvēlēsies, tāpēc skrēja piekopt vienas nakts sakarus, ko viņa draugi neveiksmieki viņam ieteica?
Tas, ka viņam ir tik debīli draugi, jau daudz ko par viņu pasaka.
Bet var jau gadīties, ka grūti atteikt, ja česnajas davalkas ir uz katra stūra. Palieto un atdod nākamajam, lietošanai.
05.03.2020 01:44 |
 
Reitings 18
Reģ: 03.03.2020
Zini gejuci, mūsdienās daudzi spēlē uz vairākām kārtīm, lai neapdedzinātos un uzdzītu pašpārliecinātību. Man pat draudzenes ir, kas saka, ka lai nepieķertos jaunajai interesei par ātru, uztur sakarus ar citu.. tā kā tas mani tik ļoti nemaz nepārsteidz.
To, ka draugi ir idioti, nu tas toč man tagad uz visiem laikiem liekas.
Es gan nezinu, kā vīriešiem ir dzērumā, bet varbūt kādam kas vispār nav pieredzējis vienas nakts sakaros un kuram nav tik augsta pašpārliecinātība, tas , ka kāda sāk līst klāt, kad viņš dzēris ir savādāk.. gribējās uzdzīt pašpārliecinātību.
05.03.2020 02:03 |
 
Reitings 18
Reģ: 03.03.2020
Cik bieži vispār vīrietis atteiks vienas nakts sakaru, ja brīvs un sieviete OK liekas dzērumā? Nu tā reāli?
05.03.2020 02:04 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
10 sec, vajadzigas, lai noteikt vai gulet vai negulet ar so.
05.03.2020 06:27 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.01.2020
čalītim vienkārši ir vairāk dating opcijas, un viņš nav izmisumā un neķerās pie kuras katras kā pie pēdējā maizes kumosa atšķirībā no tēmas autores.
05.03.2020 07:03 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Protams, nejustos labi, bet pēc pirmā randiņa jūs joprojām bijāt svešinieki un nevar pārmest. Taču es aizdomātos vai vīrietis ir uzticīgs. Bet tā nav krāpšana, vnk nesmuki.
05.03.2020 07:52 |
 
Reitings 35
Reģ: 13.08.2019
Pirmkārt, būs nebijāt nemaz kopā tas bija tikai pirmais randiņš. Sarunāt otro randiņu jau ir diezgan viegli un nekad nebūs garantijas, ka tas otrais randiņš tiešām notiks vēl pie tam pēc trīs nedēļām, tāpēc ir diezgan bērnišķīgi tagad kaut ko nepiedot.
05.03.2020 11:16 |
 
Reitings 18
Reģ: 03.03.2020
Rogozaso - vot tieši tā man vajadzētu domāt, lai nelauzītu par to galvu. Bet tai pat laikā manā pasaulē, ja cilvēki katru dienu sarakstās un sarunā jau nākamo randiņu, tas nozīmē, ka abi ir apstiprinājuši savu interesi un uzturēt kaut ko paralēli nebūtu krāpšana, bet nebūtu pareizi. Jo tas jau ir periods, kad mēs viens otru iepazīstam un dodam otram iemeslu mums uzticēties un vēlēties būt ar mums..
Bet man draudzenes runā tieši tā - esi priecīga, ka viņš beigās izvēlējās tevi un beidz gruzīties.
Tad Tu pilnīgi atklāti saki, ka nekādas emocijas tevī tas neizraisītu? Varbūt tev pat pašai ir šāda pieredze?
05.03.2020 11:21 |
 
Reitings 18
Reģ: 03.03.2020
Heylola - tā kā mēs jau diezgan ilgi esam kopā, es viņam uzticos. Jo nav bijis iemesls neuzticēties. Viņš pa lielam ir bijis ļoti labs vīrietis un pats nelepojās par sevi. Bet , ja to būtu uzzinājusi sākumā, aizsūtītu pie savām čiksēm.
05.03.2020 11:23 |
 
Reitings 18
Reģ: 03.03.2020
Spooky - vairākas dating opcijas jau ir OK. Iepazīties ar cilvēkiem un saprast ap ko lietas grozās. Bet gulēt ar kādu kamēr rakstīt , kā gaida tevi satikt, man liekas dīvaini. Var taču padzert tēju ar dažādiem cilvēkiem, par to es neko neteiktu, nav jau uzreiz jāguļ
05.03.2020 11:26 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.12.2019
Jamanda @ 05.03.2020 00:04
Mani vienkārši neizpratni rada, kā var aiziet uz ļoti veiksmīgu un ilgu randiņu ar kādu, jau ieplānot otru, kuram piekritu, rakstīt katru dienu un tad bez sirdsapziņas pārmetumiem paņemt priekšā čiksi dzērumā. Un nākamajā dienā turpināt rakstīt.... sviests...
Viņš man ļoti atvainojas. Bet es tiešām nezinu, kā un kad varēšu piedot un aizmirst to... no brīža , kad es piekrītu ar tevi iet uz otru randiņu, es pierādu savu interesi, nu paturi taču bikses ciet līdz kamēr noskaidrojās viss ar mani..

Atslēgas vārds "dzērumā" nav ko pīties ar dzērājiem.
05.03.2020 13:17 |
 
Reitings 1379
Reģ: 19.05.2016
Navv tava darīšana, ko viņš dara pēc jūsu PIRMĀ randiņa. Goda vārds jau top absurdi.
05.03.2020 15:19 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Es nesaprotu kāpēc otram cilvēkam kas tāds jāstāsta. Pargulēja un viss. Jūs nebijāt kopā tas ka viņš pargulēja ar citu nemaz tev nebija jāzin. Ja man draugs ko tādu pastāstīu tā arī pajautātu kāpēc man to stāsta? Sākāt randiņot, pēc pirmās randiņu reizes reti kad var pateikt ka kaut kas sanāks, tāpēc ja rodas simpātijas vai interese saruna otru randiņu, ko katrs dara līdz sāk veidoties attiecības nav otra darīšana. Situācija ir absurda. Es vairāk koncentrētos nevis uz to ka čalis ar kādu pargulējis, bet uz to ka to darīja dzērumā. Atvaļinājums nav iemesls lai varētu piedzerties līdz kondīcijai ka guļ ar ko pagadās ko varbūt skaidrā nedarītu. Aizmirsti vienas nakts sakaru, ieteiktu koncentrēties uz to vai tev nav trāpījies alkoholiķis kurš visas brīvdienas dzer un tad aizpampis dodas uz darbu.izskatās ka vīrietis cenšas tavās acīs sevi pacelt augstāk kā ir patiesībā. Krāpšana nav tas trakākais, traki ir tad kad vīrietis sāk dzert un dzīvot uz sievietes rēķina.
05.03.2020 17:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!