Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīra bijušā dzīvesbiedre un viņas alkoholisms.

 
Reitings 4
Reģ: 04.03.2020
Sveikas!
Esmu nonākusi situācijā, ka nu ir vāks...
Vīra bijusī dzīvesbiedre ir alkoholiķe. Vīrs sniedza papīrus tiesvedībai par aizbildniecību līdz blākš - bāriņtiesa ieradās. Rezultātā: Bērni dzīvo pie mums.
Bērni skaidri un gaiši norādījuši, ka vēlas palikt pie tēta un manis pēc sarunas, kurā mammīte piezvanīja komā un nozākāja, piedraudēja, ka atsitīs zilus. Bāriņtiesas atbilde uz ierakstīto sarunu - gadās. jaunāko atgrieza ģimenē (no jaunā dzīvesbiedra). Norādīts, ka liegt komunikāciju nevaram, tomēr bērniem nenāk par labu un vienoties ar dzīvesbiedri nav iespējams. Vīrs pat bija uz psihologu seansiem, un pat psiholoģe norādīja, ka bijušjai ir nracionāls naids.
Bērniem stāstam, ka mammītei jāsaņemas un ceresim, ka izdosies ar laiku nedzert un nepieļaut vardarbību no jaunā dzīvesbiedra. Par bērņuku mīlestību pret mammīti - nav ko apstrīdēt. Tā ir un būs.
Ieteikumi kā tikt galā ar bērnu bailēm par jaunākajiem? Vai ir kādam pieredze, ko darīt ar alkoholiķi, kurai ir tikai sava taisnība un mēs visi esam muļķi? Vai kādam ir pieredze ar dzīvesbiedra otro pusi, kura izmanto emocionālo šantāžu un nedomā par bērņuku sajūtu? Vai ir kāds, kurš var ieteikt, kā bērņukam palīdzēt tikt galā ar dusmām, naidu pret mammīti? Vai arī jāļauj ritēt savai gaitai?
04.03.2020 13:10 |
 
Reitings 292
Reģ: 26.01.2020
Neapskaužama situācija ? Tādu rezumē es nesapratu - jūs abi būtu ar mieru, ka bērni dzīvo pie jums, bet bāriņtiesa uzstāj, ka bērniem jādzīvo pie mātes - alkoholiķes? Varbūt ir vērts iet līdz tiesai par pilnu aizbildniecību? Kāpēc citādi bērni nevar dzīvot pie tēva?
04.03.2020 14:02 |
 
Reitings 4
Reģ: 04.03.2020
Ibmetīns @ 04.03.2020 14:02
Neapskaužama situācija ? Tādu rezumē es nesapratu - jūs abi būtu ar mieru, ka bērni dzīvo pie jums, bet bāriņtiesa uzstāj, ka bērniem jādzīvo pie mātes - alkoholiķes? Varbūt ir vērts iet līdz tiesai par pilnu aizbildniecību? Kāpēc citādi bērni nevar dzīvot pie tēva?

Bāriņtiesa uzstāj, ka likuma ietvaros pat alkoholiķim ir tiesības, bet mēs nevaram nogriezt iespēju uz emocionālo šantāžu. tātad ko un kā?
Bērni dzīvos pie mums. pat neizskatāms jautājums. Varētu dot iespēju, ja mammīte saņemtos... nevēlas. svarīgāk šobrīd strīdēties ar tēti un turēties pie jaunā dzīvesbiedra.
04.03.2020 17:46 |
 
Reitings 4
Reģ: 04.03.2020
Ibmetīns @ 04.03.2020 14:02
Neapskaužama situācija ? Tādu rezumē es nesapratu - jūs abi būtu ar mieru, ka bērni dzīvo pie jums, bet bāriņtiesa uzstāj, ka bērniem jādzīvo pie mātes - alkoholiķes? Varbūt ir vērts iet līdz tiesai par pilnu aizbildniecību? Kāpēc citādi bērni nevar dzīvot pie tēva?

rezumē tāds, ka bērni paliek pie mums. un šobrīd jāatbild uz šiem jautājumiem, kā tikt galā ar šo siyuāciju un kā palīdzēt bērniem neturēt naidu un dusmas sevī. viņi paši ir ļoti prātīgi. Bārintiesa neņem vērā iesniegto informāciju un tad rodas jautājums kam likums domāts - bērnu aizsardzībai vai atkarīgajiem vecākiem? Kā tad lai sevi pasargājam?
04.03.2020 17:51 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Hany Sany uzdarbojas atkal, apnika jau lasīt..
04.03.2020 18:13 |
 
Reitings 4
Reģ: 04.03.2020
Blanche @ 04.03.2020 18:13
Hany Sany uzdarbojas atkal, apnika jau lasīt..

Ja Jums mana situācija asociējas ar cita cilvēka nepatikšnām un problēmām, paturat to lūdzams pie sevis. Man ir milzīgs solis runāt un atzīt pat, ka nepieciešama palīdzība. Paldies!
05.03.2020 12:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits