Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uzskats, ka visi vīrieši ir slinki

 
Reitings 60
Reģ: 27.12.2019
Sakiet lūdzu, vai piekrītat šādam viedoklim, ka visi vīrieši ir slinki, un it sevišķi ja šis viedoklis tiek izpausts no vadītājas puses darba vietā skatoties uz tā brīža apstākļiem darba vietā? Kas, tad sanāk ka man būtu jābūt tam smagi strādājošam cilvēkam lai otrs briedina pakalinu, ko domājat?
Kā jūs justos, ja cita slinkumu laiž gar aci bet jums jāstrādā smagi un nekādus attaisnojumus nedod, pat to ka man nav spēka cilāt tas ka virietieim būtu labāk darīt.. ko domājat)?
01.03.2020 21:24 |
 
Reitings 174
Reģ: 26.11.2015
Es tam galīgi nepiekrītu. Stulbs uzskats. Nejau visi vìrieśi ir slinki..Las vispàr ko tádu ir izdomájis? Varbūt darbos ir páris cilvéki,kas ir slinki un nevèlas strádát,bet tápèc jau tas nav par visiem uzreiz jàsaka. :D
01.03.2020 22:18 |
 
Reitings 167
Reģ: 29.01.2020
ja visi vīrieši būtu slinki, tad mūsu civilizācija joprojām atrastos akmens laikmetā... bet par tēmu, izsklausās ka tu tai savā darbavietā atļauj visiem sev "kāpt uz galvas"
01.03.2020 22:18 |
 
Reitings 56
Reģ: 06.02.2020
Ja viņa ir vadītāja, nebrīnos, tām vienmēr izpaužās kaut kāda slimība, jo lielākoties viņas ir vienas pašas un "cīnās par vietu zem saules", neviens vīrietis blakus parasti nestāv, vecenes ar dzelzs pautiem, dažkārt kājas neskuj, sevi nekopj. Šajā kategorijā bieži vien ietilpst vientuļās mātes, tiesa ne vienmēr izpaužās negācijas pret vīriešiem. Viņa ir vadītāja, un sieviete, kāda ir iespēja, ka nenoķers zvaigžņu slimību, feminisma lēkmi un vēl nez ko ?
Principā es jūtu sfēru, kurā tu strādā, poļube kaut kāda noliktava, kur kaut kādi principiāli pizdjuki strādā, kas negrib cilāt smagumus, jo redz, slimības lapa all day every day, vēl nezin kādas pataloģijas, nu tādu nav mazums. Ko es varu ieteikt, acīmredzami, pieveram acis uz to vadītāju, tas šeit nav galvenais personāžs, sūti visus nah*j un būs labi.
Es nezinu, es nejūtu nekādu pārākumu, kad palīdzu pacelt, aiznest, vai tieši otrādi pazemojumu, ja man sieviete laipni palūdz to 40kg kluci panest mazliet tālāk, lai arī kas tas būtu. Reiz mani uzrunāja kāda sieviete Maximā, viņa palūdza man padot gurķīšus, jo pati bija par īsu. Tas man likās jauki, kundzīte tika pie gurķiem, es pie neaizmirstamām sajūtām, būtu mazliet vecāks, nostreļītu vēl numuriņu un aizvestu uz kādu Raimonda Paula koncertu. Dažkart, kad es ar saviem 2 metriem bez galvas nevaru kaut kur ietilpt, paprasam mazākam kolēģim, to sauc par ... uzmanību... KOMANDAS DARBU.
02.03.2020 00:13 |
 
Reitings 33
Reģ: 17.10.2019
1shade @ 02.03.2020 00:13
Ja viņa ir vadītāja, nebrīnos, tām vienmēr izpaužās kaut kāda slimība, jo lielākoties viņas ir vienas pašas un "cīnās par vietu zem saules", neviens vīrietis blakus parasti nestāv, vecenes ar dzelzs pautiem, dažkārt kājas neskuj, sevi nekopj. Šajā kategorijā bieži vien ietilpst vientuļās mātes, tiesa ne vienmēr izpaužās negācijas pret vīriešiem. Viņa ir vadītāja, un sieviete, kāda ir iespēja, ka nenoķers zvaigžņu slimību, feminisma lēkmi un vēl nez ko ?
Principā es jūtu sfēru, kurā tu strādā, poļube kaut kāda noliktava, kur kaut kādi principiāli pizdjuki strādā, kas negrib cilāt smagumus, jo redz, slimības lapa all day every day, vēl nezin kādas pataloģijas, nu tādu nav mazums. Ko es varu ieteikt, acīmredzami, pieveram acis uz to vadītāju, tas šeit nav galvenais personāžs, sūti visus nah*j un būs labi.
Es nezinu, es nejūtu nekādu pārākumu, kad palīdzu pacelt, aiznest, vai tieši otrādi pazemojumu, ja man sieviete laipni palūdz to 40kg kluci panest mazliet tālāk, lai arī kas tas būtu. Reiz mani uzrunāja kāda sieviete Maximā, viņa palūdza man padot gurķīšus, jo pati bija par īsu. Tas man likās jauki, kundzīte tika pie gurķiem, es pie neaizmirstamām sajūtām, būtu mazliet vecāks, nostreļītu vēl numuriņu un aizvestu uz kādu Raimonda Paula koncertu. Dažkart, kad es ar saviem 2 metriem bez galvas nevaru kaut kur ietilpt, paprasam mazākam kolēģim, to sauc par ... uzmanību... KOMANDAS DARBU.

Tu esi burvīgs, haha!
02.03.2020 05:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits