Vajag ļoti steidzami palīdzību!

 
Reitings 21
Reģ: 26.02.2020
Labdie, visapkārt! Vēršos šeit pēc padoma, ja kāda man tiešām var palīdzēt. Es lūdzu, nedodiet mani par šo ko teikšu...
Situācija sekojoša: Iepazinos ar puisi internetā. Tikāmies, pavadījām kopā laiku, likās viss būs forši. Puisim 19 gadi,man 18. Puisis strādā Valmiermuižā par pildītāju( laikam). Es eju skolā, neklātienē, 11.klasē.
Nepagāja ilgs laiks, kad sākām dzīvot kopā. Abi nolēmām, ka tas būs mums abiem kā pārbaudījums vai spēsim sadzīvot. Kādu laiku izsargājāmies ar gumiju, bet tad drauga mamma pastāstīja par kalendāro metodi. Nolēmām pamēģināt. Es nezināju, ka vajag pagaidīt 3 dienas pēc ovulācijas, lai būtu drošās dienas. Un protams, esmu stāvoklī( 8.nedēļa). Stulbi, bezatbildīgi, naivi...jā.
Māsa atteicās palīdzēt un saka ka vienīgais šādā situācijā ir aborts. Tā domā arī mamma, ome, tētis...visa ģimene. Vecāki man skaidri lika saprast, ka mani neatbalstīs nekādā gadījumā. Drauga vecāki saka tieši to pašu. Viņi saka ka aborts man ir vislabākais variants.
Draudzene piedāvāja dzīvot pie viņas, bet viņa dzīvo ļoti trucīgos apstārkļos. Un māsa teica, ka ja sociālie uzzinātu ka es tādā vidē audzinu bērnu, man bērnu atņemtu.
Parunāju arī ar kādu citu draudzeni un viņas mammu. Viņas saka, lai nekādā gadījumā netaisu abortu, jo es pati to vēlā ļoti nožēlošu. Bet īsti klausīties viņā nevar, jo pašai ir 5 bērni un dzīvo uz pabalstiem, visi bērni mācās palīgskolās viņai, un mātei nav vidējās izglītības. Tikai pamatizglītība. Es varu vēl runāt daudz un gari.....tāpēc nobeigšu pagaidām. Es nezinu kā man labāk rīkoties.
Man ir bail par aborta sekām tālāk nākotnē, jo cita pēc tam var vēl dzemdēt 10 bērnus un nekas nav, citai atliek uztaisīt vienu abortu un viss....neauglība. Un pēc tam skriet un izmest tūkstošus lai tiktu pie bērna?? Lūdzu dodiet man padomu, bet godīgu.....
26.02.2020 22:48 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Man ir piemērs no dzīves. Manai klasesbiedrenei māsīca palika stāvoklī pēc 9. klases. Klasesbiedrenes abas māsas arī palika stāvoklī vienai bija 16 otrai 17 viņas visas izvēlējās bērniņu paturēt. Jā finansiāli ģimenē bija grūti. Izņemot māsīcu abas māsas ir vientuļās mammas, saņem alimentus. Viena strādā par istabeni otra par pavāru. Un neko bērniņi aug. No manas klases arī viena dzemdēja 16 gados, tagad precējusies un ir otrs bērniņš. Bet visas varēja palikt savās vecāku mājās un nebija jāmaksā par dzīvesvietu un iztika no pabalstiem un alimentiem. Kad bērniņi paaugās visas atradušās darbu. Darbā bija gadījums kad viena jauniete knapi 18 arī stāvoklī, darba devēja viņu pieņēma uz puslodzi par apkopēju lai viņai būtu lielāks bērnu kopšanas pabalsts. Viņai toreiz puisis vēl nāca palīgā uzkopt, priekšniecei nebija iebildumu. Nauda nav šķērslis lai audzinātu bērniņu. Alimentus protams nav viegli izkarot, bet tas ir iespējams. Bet ņemot vērā veselības stāvokli rūpīgi ar ārstu aprunājies par sekām uz tavu veselību gan aborta gan grūtniecības saglabāšanas gadījumā. Algas mūsu valstī ir tādas kādas ir. Bet var jau būt ka aborta gadījumā izmācies un sāc strādāt darbā ar četru ciparu algu mēnesī.
28.02.2020 12:29 |
 
Reitings 1392
Reģ: 26.06.2019
Lēmums, protams, tavs un izskatās, ka jau esi izlēmusi. Vienīgi es ceru, ka kopā ar šādu cilvēku nepaliksi un nākotni kopīgu nebūvēsi. Pretīgi.
Man ģimene un drauga vecāki( arī draugs) pateica ka neatbalstīs. Atbalsts man būs 0%
28.02.2020 13:46 |
 
Reitings 65
Reģ: 25.02.2020
Sviire @ 28.02.2020 12:29
Man ir piemērs no dzīves. Manai klasesbiedrenei māsīca palika stāvoklī pēc 9. klases. Klasesbiedrenes abas māsas arī palika stāvoklī vienai bija 16 otrai 17 viņas visas izvēlējās bērniņu paturēt. Jā finansiāli ģimenē bija grūti. Izņemot māsīcu abas māsas ir vientuļās mammas, saņem alimentus. Viena strādā par istabeni otra par pavāru. Un neko bērniņi aug. No manas klases arī viena dzemdēja 16 gados, tagad precējusies un ir otrs bērniņš. Bet visas varēja palikt savās vecāku mājās un nebija jāmaksā par dzīvesvietu un iztika no pabalstiem un alimentiem. Kad bērniņi paaugās visas atradušās darbu. Darbā bija gadījums kad viena jauniete knapi 18 arī stāvoklī, darba devēja viņu pieņēma uz puslodzi par apkopēju lai viņai būtu lielāks bērnu kopšanas pabalsts. Viņai toreiz puisis vēl nāca palīgā uzkopt, priekšniecei nebija iebildumu. Nauda nav šķērslis lai audzinātu bērniņu. Alimentus protams nav viegli izkarot, bet tas ir iespējams. Bet ņemot vērā veselības stāvokli rūpīgi ar ārstu aprunājies par sekām uz tavu veselību gan aborta gan grūtniecības saglabāšanas gadījumā. Algas mūsu valstī ir tādas kādas ir. Bet var jau būt ka aborta gadījumā izmācies un sāc strādāt darbā ar četru ciparu algu mēnesī.

paga 4 citparu alga mēnesī jau ir 1000 eiro ... uz ppīra tu domā? tas taču ir 700 uz romām ... tā jau nav neāda nauda vispār. Un Rīgā par šo naudu viens īsti nevar dzīvot nemaz nerunājot par ar bērnu .. tāpēc saku bērns tomēr ir vērtība .... un arī ar 170 eiro ir nauda ja ir kur palik un ir drauga visāda veida atbalsts .... khmm tā dēļ no bērna attkeities ... var braukt uz ārzemēm strādāt un ārtoties pēctam ar mazo un mazā tēvu vācijā joprojām trūkst darbinieku un minimālā ir 1500 arī izmācīties bērns nav nemaz nekāds traucēkilis ... ja ir atbalsts no ģimenes un bērna tēva.... ir ar variants, kad bērna tēvs izmācas iekārtojas labi apmaksātā darbā un uztur ģineni.. vai uztur un palīdz sievai, kamēr viņa pati izmācas... varianti ir 101. tikai jautajums kāda raksturu cilvēks patrs ir kāds ir tas puisis un kāda ir ģimene... ja nav normāli un sakarīgi cilveki ... nu tad atvainojos... ja gimeni tu nevari izvēlēties .. un var vnienkārši tiešam nepaveikties ( un tas laikam ir ielākoties) ....tad puisis .... meitenei smadzeņu nav ar ko vispār gulēt ... ja saietas ar tādu, kas nepārpeldēs okeānus un nešķersos kalnus, lai tikai viņa topošajai gimenei būtu labi .... vispār nesaprtotu tādas sievietes ... un tādas sievietes vēlāk izaudzina visus tos bekauņas mmemmesdēliņus ... kuri meklē sev jaunu māti nevis sievieti blakus .....
28.02.2020 14:11 |
 
Reitings 65
Reģ: 25.02.2020
Doublechoco @ 28.02.2020 10:50
lai visi tie, kas iesaka bērnu paturēt, sametas arī viņa uzturēšanai. Skraidīt pa iestādēm, mēģinot izsist minimālo pabalstu, kura autorei tāpat nepietiks pat pamperiem vienam mēnesim, tādu dzīvi jūs viņai novēlat. Bez ģimenes atbalsta, gan materiāla, gan fiziska, nebūs viņai ne darba, ne izglītības, ne nākotnes, būs nelaimīga, slima māte un nelaimīgs bērns.
Ko paši nedzemdējāt 18 gados bez neviena cilvēka pie sāniem, prolaiferi? esat svētie tikai internetā, mēģinot ietekmēt 18gadnieci pieņemt lēmumu, ar kuru viņai un tikai viņai būs jādzīvo?

māsai piedzima bērns kad viņa saākas tudēt .. tad nebija nekādu minimālos pabalstu bērna bija 50 eiro mēnesī tagadējos apstākļos tie ir 70 eiro ..... un tad valstī bija krīze un algas tika apgriztas par 30 % ... nestrādāja neviens no abiem studentiem vecākiem un arī es srudēju un mani bija jāuztur. Nāuku no vidusšķiras gimenes. Nekādus pabasltus izņemot to bērna naudu 50 ls nekad neviens no viņiem nav papildus saņēmis. Tiakai tik cik vecāki iedeva un otras puses vecāki arī diez ko nestaidzās palīdzēt. Iedomājeities visi izauguši paēduši utt. Pabalsts 170 eiro .. pietiks gan pamperiem gan piena maisījumam.... nebūs naudas .. retāk mainīs papmerus ... ātrāk radinās uz podiņa... ne jau visdārgākā zīdaiņu pārtika ir vislabākā..... ari maternitātes pabalstā tu saņem tikai daļu no savas algas par pēdējiem 12-14 mēn.. .. tu saņem tikai 60% no tā... ko saņemtu strādājot uz rokas... bet nesaņem arī to ... jo slimosi un pilnu slodzi un visus 7 mēn tāpat nenostrādāsi gaidot sīko .... +170 protams..... bet tev jau mazāk par īri nav jāmaksā... drēbes vairāk neder... ēst tāpat ēdīsi pārvietosies arī .. varbūt mašīna kredītā un mācību kredīts... .. gan jau nau kas sīko pieskata... ja neesi no Rīgas... tas pats vien sanāk kā dzemdet mazo dzīvojot pie vecākiem.. nemaksājot īri ... un saņemot tos 170 ... un mazajam jau drēbītes var arī ne jaunas.... un sev arī var meklēt sarkanā krusta palīdzību ... par kadiem vē pabalstiem jūs runājat ... jo piemērām mazjnodrošinātajam jābūt savai dzīvesveitai vismaz kādus 6 mēn.... un tad ja viņa ir izaugusi maznodrošināta ģimenē viņa to pabalstu dabūs ... ja nav .. neko nedabūs .. bet atklāti sakot ... ja viņa neplāo pelnīt 2000-4000 tūkst un viņas partneris to pašu ...tad iespēja menaksāt īri komunālos, transporta izdevumus, kad nav jamaksā auklei, uzreiz tiek dārziņā un vēļ nav lepns un izmanto iespējas iegādāties lietotas mantas un izmanto sarkanā krusta pakalpojumus... tas tevi atstāj tādā pašā situācijā... kā tas ja tu saņemtu teiksim tos nieka 1000 eiro uz papīra ( un ta tu viņus uzreiz nopelnīsi) .. bet tev būtu jāīrē .. nemaz nerunājot par transporta un bērna pieskatīšanu ... daudziem laikos ir arī savi dārzi untamlīdzīgas lietas,.... nu parēķini Rīgā 2 ist dzīvokļa īre 400.... + komunālie 200 zienmā ... transports .. aukle 3-5 eur h .. ja tev alga 1000 tad par mazo saņemsi 600 eiro ... bet to tu nopelnīsi varbūt pēc 5-10 gadiem bet varbūt nenopelnīsi vispār ... 100% varēsi uzreiz dabūt darbu par 500-600 uz papīra ... un kas tev sanāk 400 maternitātes pabalstā ... nu tas taču ir tas pats kas tagad... tāpēc neredzu jēgu nogalināt bērnu ja vēlies siastīt savu dzīvi ar šo vīrieti ... ja nē... nu tad mušī ar nost ... nav ko staigat pa zemes visrus kādam kas atgādina, ka kāds tevi sāpināja un aivainoja.. piedevām ne tikai tas bērns neko nesaņems no tēva.... bet arī likuma pirikšā būs vergs viņam .... ja prasīsi alimentus .... un ar nesakarīgiem cilvekiem nekad neko nevar zināt ...
28.02.2020 14:33 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
Neapskaužamā @ 27.02.2020 21:08
Māsa teica ka bērna tēvs var tik pat labi atteikties no mašīnas tiesībām, no sava darba..un pariet uz tēva uzņēmumu strādāt neoficiāli. Bērna tēvs pats un viņa vecāki skaidri pateica, ka darīs visu iespējamo lai man butu slikti, vilcinās tiesu, nemaksās uzturnaudu mēnešiem ilgi. Darīs visu lai ir sliktāk! Mūsdienās jau ir daudz opcijas kā apiet likumu. Es ticu ka tā var notikt, jo arī mans īstais tēvs ir uzturlīdzekļu nemaksātājs.

Mīļā sirds, Tev pašai ir jāizlemj, bet es noteikti negribētu būt vientuļā māte...
Bēdz no tās ģimenes, cik ātri vien vari! Draugs un drauga ģimene izklausās vienkārši šausmīgi pēc Tevis teiktā. Izmācīsies, sāksi strādāt, reiz satiksi vīrieti, kurš Tevi mīlēs ar visu savu sirdi un Jūs abi gribēsiet kopīgu ģimeni.
Bet, piedod, drauga mamma ir stulba.
28.02.2020 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
JanisMa @ 28.02.2020 14:33

māsai piedzima bērns kad viņa saākas tudēt .. tad nebija nekādu minimālos pabalstu bērna bija 50 eiro mēnesī tagadējos apstākļos tie ir 70 eiro ..... un tad valstī bija krīze un algas tika apgriztas par 30 % ... nestrādāja neviens no abiem studentiem vecākiem un arī es srudēju un mani bija jāuztur. Nāuku no vidusšķiras gimenes. Nekādus pabasltus izņemot to bērna naudu 50 ls nekad neviens no viņiem nav papildus saņēmis. Tiakai tik cik vecāki iedeva un otras puses vecāki arī diez ko nestaidzās palīdzēt. Iedomājeities visi izauguši paēduši utt. Pabalsts 170 eiro .. pietiks gan pamperiem gan piena maisījumam.... nebūs naudas .. retāk mainīs papmerus ... ātrāk radinās uz podiņa... ne jau visdārgākā zīdaiņu pārtika ir vislabākā..... ari maternitātes pabalstā tu saņem tikai daļu no savas algas par pēdējiem 12-14 mēn.. .. tu saņem tikai 60% no tā... ko saņemtu strādājot uz rokas... bet nesaņem arī to ... jo slimosi un pilnu slodzi un visus 7 mēn tāpat nenostrādāsi gaidot sīko .... +170 protams..... bet tev jau mazāk par īri nav jāmaksā... drēbes vairāk neder... ēst tāpat ēdīsi pārvietosies arī .. varbūt mašīna kredītā un mācību kredīts... .. gan jau nau kas sīko pieskata... ja neesi no Rīgas... tas pats vien sanāk kā dzemdet mazo dzīvojot pie vecākiem.. nemaksājot īri ... un saņemot tos 170 ... un mazajam jau drēbītes var arī ne jaunas.... un sev arī var meklēt sarkanā krusta palīdzību ... par kadiem vē pabalstiem jūs runājat ... jo piemērām mazjnodrošinātajam jābūt savai dzīvesveitai vismaz kādus 6 mēn.... un tad ja viņa ir izaugusi maznodrošināta ģimenē viņa to pabalstu dabūs ... ja nav .. neko nedabūs .. bet atklāti sakot ... ja viņa neplāo pelnīt 2000-4000 tūkst un viņas partneris to pašu ...tad iespēja menaksāt īri komunālos, transporta izdevumus, kad nav jamaksā auklei, uzreiz tiek dārziņā un vēļ nav lepns un izmanto iespējas iegādāties lietotas mantas un izmanto sarkanā krusta pakalpojumus... tas tevi atstāj tādā pašā situācijā... kā tas ja tu saņemtu teiksim tos nieka 1000 eiro uz papīra ( un ta tu viņus uzreiz nopelnīsi) .. bet tev būtu jāīrē .. nemaz nerunājot par transporta un bērna pieskatīšanu ... daudziem laikos ir arī savi dārzi untamlīdzīgas lietas,.... nu parēķini Rīgā 2 ist dzīvokļa īre 400.... + komunālie 200 zienmā ... transports .. aukle 3-5 eur h .. ja tev alga 1000 tad par mazo saņemsi 600 eiro ... bet to tu nopelnīsi varbūt pēc 5-10 gadiem bet varbūt nenopelnīsi vispār ... 100% varēsi uzreiz dabūt darbu par 500-600 uz papīra ... un kas tev sanāk 400 maternitātes pabalstā ... nu tas taču ir tas pats kas tagad... tāpēc neredzu jēgu nogalināt bērnu ja vēlies siastīt savu dzīvi ar šo vīrieti ... ja nē... nu tad mušī ar nost ... nav ko staigat pa zemes visrus kādam kas atgādina, ka kāds tevi sāpināja un aivainoja.. piedevām ne tikai tas bērns neko nesaņems no tēva.... bet arī likuma pirikšā būs vergs viņam .... ja prasīsi alimentus .... un ar nesakarīgiem cilvekiem nekad neko nevar zināt ...

“Retāk mainīs pamperus, ātrāk radinās pie podiņa” - izcili. ?
Nu ja Tu pati negribi bērnu, nevēlies rūpēties, tad tiešām labāk abortu taisīt.
Bet Tev ieteiktu ar savu it kā “puisi” vairs netikties un padomāt, kādi cilvēki Tev ir apkārt.
28.02.2020 14:50 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
JanisMA ar četru ciparu algu to arī domāju 4 ciparu algu uz rokas ne uz papīra.
28.02.2020 14:52 |
 
Reitings 21
Reģ: 26.02.2020
Haily @ 28.02.2020 14:48

Mīļā sirds, Tev pašai ir jāizlemj, bet es noteikti negribētu būt vientuļā māte...
Bēdz no tās ģimenes, cik ātri vien vari! Draugs un drauga ģimene izklausās vienkārši šausmīgi pēc Tevis teiktā. Izmācīsies, sāksi strādāt, reiz satiksi vīrieti, kurš Tevi mīlēs ar visu savu sirdi un Jūs abi gribēsiet kopīgu ģimeni.
Bet, piedod, drauga mamma ir stulba.
Kā lai es pēc aborta zinu, ka tas nav atstājis sekas auglībai? Jāiet pārbaudes?
28.02.2020 14:55 |
 
Reitings 73
Reģ: 13.07.2019
Es lasu un man elpa sažņaudzas, kā vispār tādā lietā un svešs cilvēks IETEIKT veikt abortu?

Tu tēmas pieteikumu vispār izlasīji? Autore pati raksta:
Lūdzu dodiet man padomu, bet godīgu.....

Nu tad citi arī dod godīgu padomu, izejot no aprakstītās situācijas. Cilvēkam pēc tam pašam jādomā vai šiem padomiem klausīt vai ne. Un par embriju teikt, ka pirmajās nedēļās tas jau ir cilvēks... Iesaku anatomiju pastudēt.
28.02.2020 15:59 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
“Retāk mainīs pamperus, ātrāk radinās pie podiņa” - izcili. ?

Vai ne :D vēl var retāk barot, ātrāk iemācīsies pelnīt. gan jau kaut kā izaugs, tas jau ir galvenais, ne?
28.02.2020 16:20 |
 
Reitings 65
Reģ: 25.02.2020
Sviire @ 28.02.2020 14:52
JanisMA ar četru ciparu algu to arī domāju 4 ciparu algu uz rokas ne uz papīra.

Tu uzkskati ka 1000 eiro uz rokas ir liela nauda? Kur dziļos laukos vai Rīģa? Rīgā tā nav nauda vispār. Dziļos laukos ar savu nekustamo īpašumu, bez kredzītiem tas tev nodrošinās normālu, bet ne ļoti labu dzīvi... un bez nekādām lielām extrām ... kā vispār var iedomāties ka 1000 eiro Rīgā ir ne tikai normāla nauda bet vēl augsts atalgojuma līmenis... a dzīvo kur uz ielas? Un iepērkas second hand? .. nu jā tad tiešām var palikt daudz naudas lai paēstu, izskalidētos, ceļotu. Savādāk... nu nevar pat pats savu dzīvokli atļāuties... nu pilnīgs vāks
28.02.2020 16:59 |
 
Reitings 65
Reģ: 25.02.2020
Neapskaužamā @ 28.02.2020 14:55
Kā lai es pēc aborta zinu, ka tas nav atstājis sekas auglībai? Jāiet pārbaudes?

jā pēc kaut kāda laika jāatrādās un tad vēlreiz...
bet auglībai jau daudz lielākas sekas atstāj dzīvesvesids stress... stress nosaka hormonu līmeni.... tas nosaka veselību iespēju ieņemt un iznēsāt mazo .. nekad vairs nebūs tāds veselības un hormonu stāvoklis kā ir teiksim 11.kl. .... un pie 30 gadiem vari arī nedabūt bērniņu nevis visādu abortu dēļ, bet vienkārši dzīvesveida... Rīga jau arī ir nenormāi piesārņota ... :D
Tiešām jābeidz neauglību novelt uz abortiem.....
28.02.2020 17:03 |
 
Reitings 65
Reģ: 25.02.2020
Doublechoco @ 28.02.2020 16:20

Vai ne :D vēl var retāk barot, ātrāk iemācīsies pelnīt. gan jau kaut kā izaugs, tas jau ir galvenais, ne?

nu tas ir fakts.....
un zinu ka bija arī daudz runāts par to, ka pamperi daudzās valstīš netiek ainīti pietiekami bieži... LV tajā skaitā ... Ļoti daudzi nemaina pamperus kad sīkais sačurā viņos.... bet īstenībā tas būtu jādara... tāpat arī tās mitrās salvetes drīkst izmantot labi ja reizi nedēļā ... bet to dara nezinu 10 reizes dienā.... nu i nomainīs retāk paperu ...tā nav barošana... tāpat var arī nepirkt specialīzēto zīdaiņu pārtiku, bet pašam taisīt ātrāk radināt pie normāla ēdiena... redzu ka jūs bērnus esat redzējuši tikai pa TV :D
28.02.2020 17:06 |
 
Reitings 88
Reģ: 18.09.2017
bulta @ 28.02.2020 00:46
Iesaku juridiskus jautājumu uzticēt juristiem, grūtniecību ginekologiem un ārstēšanu ārstiem.
Netērē laiku sēžot forumā, kurā puse no sievietiem skaidri ir izteikušās, ka bērnu nevēlas. Neviens sociālais dienests Tevi neatstās nelaimē, ja vien Tu pati spēsi sakārtot savas domas un uzticēsi sevi cilvēkiem, kuri par Tevi rūpējas, nevis cilvēkiem, kuri garām ejot izsaka savu viedokli. Viedokļi ir visiem, viedokļi nav nevienu pabarojuši, apģērbuši vai izaudzinājuši.

Ar kādām tiesībām tu atļaujies teikt, ka puse no sievietēm, kuras šeit komentēja, nevēlās bērnus? Tev katra personīgi tā uzrakstīja? Tas, ka meitenes šeit iesaka veikt abortu nenozīmē, ka viņas pašas nevēlās dzemdēt. Un kāds sociālais dienests? Takš visiem ir nospļauties par citiem cilvēkiem, izņemot tevi pašu
28.02.2020 17:11 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
JanisMa @ 28.02.2020 17:06

nu tas ir fakts.....
un zinu ka bija arī daudz runāts par to, ka pamperi daudzās valstīš netiek ainīti pietiekami bieži... LV tajā skaitā ... Ļoti daudzi nemaina pamperus kad sīkais sačurā viņos.... bet īstenībā tas būtu jādara... tāpat arī tās mitrās salvetes drīkst izmantot labi ja reizi nedēļā ... bet to dara nezinu 10 reizes dienā.... nu i nomainīs retāk paperu ...tā nav barošana... tāpat var arī nepirkt specialīzēto zīdaiņu pārtiku, bet pašam taisīt ātrāk radināt pie normāla ēdiena... redzu ka jūs bērnus esat redzējuši tikai pa TV :D

Ak šausmas! Cik Tev ir bērni? Jūtu līdzi..
Pieradināt pie normāla ēdiena zīdaini? 1 mēnesī kartupeļu biezeni dot? Lai staigā ar piečurātu pamperu diennakti? Kā Tev patiktu staigāt vai gulēt ar slapju pamperu? Un pēc tam vēl dabut iekaisumu un to pamperu naudu iztērēt ārstiem.
Izskatās, ka Tu esi mucā audzis un Tevi tā audzināja. Man žēl. ?
28.02.2020 17:11 |
 
Reitings 232
Reģ: 21.10.2015
Un par embriju teikt, ka pirmajās nedēļās tas jau ir cilvēks... Iesaku anatomiju pastudēt.

Kurā tieši nedēļā tas no embrija pārvēršas par cilvēku? Tīri tā interesei..
Neprasīju tavus ieteikumus, bet ja nu reiz tu jūties pietiekami spēcīga, lai ieteiktu man studēt anatomiju, es pieņemu, ka ņemsi vērā "iejauc sev pa savu stulbo seju" ieteikumu no manas puses. Prieks palīdzēt!
28.02.2020 19:27 |
 
Reitings 73
Reģ: 13.07.2019
Breath99 @ 28.02.2020 19:27

Kurā tieši nedēļā tas no embrija pārvēršas par cilvēku? Tīri tā interesei..
Neprasīju tavus ieteikumus, bet ja nu reiz tu jūties pietiekami spēcīga, lai ieteiktu man studēt anatomiju, es pieņemu, ka ņemsi vērā "iejauc sev pa savu stulbo seju" ieteikumu no manas puses. Prieks palīdzēt!

O, tagad jau man jāiemauc sev pa savu stulbo seju. Kāds inteliģences līmenis! Lai Tev arī jauks vakars! ;)
28.02.2020 19:38 |
 
Reitings 232
Reģ: 21.10.2015
Iemauc divreiz! Inteliģences vērtētāja.. ? pēkšņi tev problēma, kad kāds atbild tādā pašā stilā kā pati pieradusi rakstīt
28.02.2020 19:54 |
 
Reitings 73
Reģ: 13.07.2019
Pirmkārt, es, atšķirībā no Tevis, Tevi personīgi neapvainoju un savā leksikā neizmantoju tādus vārdus, kā Tu savā komentārā. Otrkārt, es savu atbildi rakstīju lietotājai, kuras niks bija donny, ne Tev. Kas Tev, personības dalīšanās?
No tālākas diskusijas atklanos. Nomierini nervus, mīļo cilvēk.
28.02.2020 21:30 |
 
Reitings 21
Reģ: 26.02.2020
Dahlia @ 28.02.2020 21:30
Pirmkārt, es, atšķirībā no Tevis, Tevi personīgi neapvainoju un savā leksikā neizmantoju tādus vārdus, kā Tu savā komentārā. Otrkārt, es savu atbildi rakstīju lietotājai, kuras niks bija donny, ne Tev. Kas Tev, personības dalīšanās?
No tālākas diskusijas atklanos. Nomierini nervus, mīļo cilvēk.
Es esmu mierīga, bet tu gan neizskaties dārgā. Personības dalīšanās?! Umm....iespējams. Katru dienu esmu savādāka??
28.02.2020 22:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits