Vajag ļoti steidzami palīdzību!

 
Reitings 21
Reģ: 26.02.2020
Labdie, visapkārt! Vēršos šeit pēc padoma, ja kāda man tiešām var palīdzēt. Es lūdzu, nedodiet mani par šo ko teikšu...
Situācija sekojoša: Iepazinos ar puisi internetā. Tikāmies, pavadījām kopā laiku, likās viss būs forši. Puisim 19 gadi,man 18. Puisis strādā Valmiermuižā par pildītāju( laikam). Es eju skolā, neklātienē, 11.klasē.
Nepagāja ilgs laiks, kad sākām dzīvot kopā. Abi nolēmām, ka tas būs mums abiem kā pārbaudījums vai spēsim sadzīvot. Kādu laiku izsargājāmies ar gumiju, bet tad drauga mamma pastāstīja par kalendāro metodi. Nolēmām pamēģināt. Es nezināju, ka vajag pagaidīt 3 dienas pēc ovulācijas, lai būtu drošās dienas. Un protams, esmu stāvoklī( 8.nedēļa). Stulbi, bezatbildīgi, naivi...jā.
Māsa atteicās palīdzēt un saka ka vienīgais šādā situācijā ir aborts. Tā domā arī mamma, ome, tētis...visa ģimene. Vecāki man skaidri lika saprast, ka mani neatbalstīs nekādā gadījumā. Drauga vecāki saka tieši to pašu. Viņi saka ka aborts man ir vislabākais variants.
Draudzene piedāvāja dzīvot pie viņas, bet viņa dzīvo ļoti trucīgos apstārkļos. Un māsa teica, ka ja sociālie uzzinātu ka es tādā vidē audzinu bērnu, man bērnu atņemtu.
Parunāju arī ar kādu citu draudzeni un viņas mammu. Viņas saka, lai nekādā gadījumā netaisu abortu, jo es pati to vēlā ļoti nožēlošu. Bet īsti klausīties viņā nevar, jo pašai ir 5 bērni un dzīvo uz pabalstiem, visi bērni mācās palīgskolās viņai, un mātei nav vidējās izglītības. Tikai pamatizglītība. Es varu vēl runāt daudz un gari.....tāpēc nobeigšu pagaidām. Es nezinu kā man labāk rīkoties.
Man ir bail par aborta sekām tālāk nākotnē, jo cita pēc tam var vēl dzemdēt 10 bērnus un nekas nav, citai atliek uztaisīt vienu abortu un viss....neauglība. Un pēc tam skriet un izmest tūkstošus lai tiktu pie bērna?? Lūdzu dodiet man padomu, bet godīgu.....
26.02.2020 22:48 |
 
Reitings 52
Reģ: 30.01.2020
Ayfer @ 27.02.2020 19:36

Man arī šķiet reti traks gadījums, saprotu, ka vienas puses vecāki būtu kategoriski pret bērnu, bet nu nejau abu, un vēl pašas māte tādas lietas atļaujas pateikt.
Tad jau arī turpmāk risks, ka plānotie bērniņi var piedzimt kropli.
Ja tā ir patiesība, tad pretīgi cilvēki.

Ja tur ir tādas diagnozes kā - smaga epilepsija, anēmija un citas problēmas...
Nu tur ir jāatrodas uzskaitē un pastāvīgā mediņu kontrolē ( visāda veida, izskatās arī pēc neirokontroles). Tā kā viņa te visu pasniedz, tā nenotiek.
27.02.2020 19:40 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Ja ievadtekstā būtu šāda konkrēta nostāja, tad es netērētu laiku un nerakstītu to ko biju rakstījusi sākumā, bet gan padalītos ar tuva cilvēka pieredzes stāstu ar negatīvajām sekām pēc aborta, bet tagad būtu pavisam lieki to rakstīt, jo izskatītos, ka mēģinu “uzspiest”, lai netaisa.
Vārdu sakot vairs nav ko piebilst.
27.02.2020 19:55 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Bembijs55 @ 27.02.2020 16:49
Es goda vārds esmu pārsteigta par tik nihilistiskien, ciniskiem, pat nežēlīgiem sieviešu viedokļiem. Sieviešu!
Tā jau ir, ka sirdis mīkstas paliek un apziņa nāk ar gadiem.
Es negribu ieslīgt savās pārdomās par tēmu, bet es ļoti Tev ieteiktu ieklausīties savā sirdī, savā ķermenī un savās sajūtās. Ar sekām būs jāsadzīvo Tev, ne tiem ieteicējiem.
Un par dzīvi trūcīgos apstākļos neviens bērnu neatņem. Tev JAU ir šis atbalsts - Tava draudzene. Ieteiktu novērtēt to.
Novēlu Tev izdarīt pareizo izvēli. Šādas, tik liktenīgas lietas nenotiek bez Tavas pašas dvēseles un augstākas varas ziņas. Grūtības vienmēr nāk komplektā ar iespēju tās pārvarēt un jaunām, skaistākām iespējām pēc tam, ja esi izturējis, palicis savā sirdī stiprs un sev uzticīgs.

Es būtu priecīgs, ja par aicinājumu veikt abortu ierosinātu krimināllietu. Jebkurā gadījumā bērna tēvs būs spiests maksāt vismaz minimālos uzturlīdzekļus un tā, kā Tev nav darba pieredzes, Tev maternitātes pabalsts būs tik nioecīgs, ka varēsi pretendēt uz maznodrošinātā statusu. Tici man, Tev viss izdosies, ja Tu būtu tuvāk, būtu priecīgs palīdzēt ar padomu.
Te var redzēt visu sieviešu "ziedu" pilnā plaukumā, kuram jāpaiet garām un jācer, ka dzīve ar šādi domājošām sievietēm nekrustosies.
27.02.2020 20:14 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013

Ja vīrietis būt tas, kuram ir jāiet cauri pašam fiziski caur šim procesam, es pieļauju aborti būtu veicama katrā benzīntankā,joks jokam.
27.02.2020 20:33 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
☹️
Tikai, Tu, Sirsniņ, zini kā rīkoties ir pareizi.
Aborts bija bīstams pirms 20 gadiem. Medicīna ir attīstījusies un Tev nav pamata uztrauktied par sekām, visdrīzāk,to nebūs.
Ja nolemsi laist bērniņu pasaulē, viss nokārtosies, bērniņš izaugs. Ja Tu pacentīsies, Jums viss būs super!
Tev nevajadzētu ņemt vērā neviena cilvēka viedokli- Tas ir Tavs ķermenis, Tava situācija, Tev ar savu izvēli dzīvot!
Turies!! ❤️ Ja vēlies aprunāties, droši raksti man PM.
27.02.2020 20:35 |
 
Reitings 21
Reģ: 26.02.2020
Sagara @ 27.02.2020 19:33

Izklausās, ka Jums tur ģimenē jau viss nav labi..pat vairāk, izklausās briesmīgi!
Jebšu Tu fantazē, jebšu esi Trollis... bet normāli tas nav :D
Nē, es neesmu trollis.
27.02.2020 21:02 |
 
Reitings 21
Reģ: 26.02.2020
bulta @ 27.02.2020 20:14

Es būtu priecīgs, ja par aicinājumu veikt abortu ierosinātu krimināllietu. Jebkurā gadījumā bērna tēvs būs spiests maksāt vismaz minimālos uzturlīdzekļus un tā, kā Tev nav darba pieredzes, Tev maternitātes pabalsts būs tik nioecīgs, ka varēsi pretendēt uz maznodrošinātā statusu. Tici man, Tev viss izdosies, ja Tu būtu tuvāk, būtu priecīgs palīdzēt ar padomu.
Te var redzēt visu sieviešu "ziedu" pilnā plaukumā, kuram jāpaiet garām un jācer, ka dzīve ar šādi domājošām sievietēm nekrustosies.
Māsa teica ka bērna tēvs var tik pat labi atteikties no mašīnas tiesībām, no sava darba..un pariet uz tēva uzņēmumu strādāt neoficiāli. Bērna tēvs pats un viņa vecāki skaidri pateica, ka darīs visu iespējamo lai man butu slikti, vilcinās tiesu, nemaksās uzturnaudu mēnešiem ilgi. Darīs visu lai ir sliktāk! Mūsdienās jau ir daudz opcijas kā apiet likumu. Es ticu ka tā var notikt, jo arī mans īstais tēvs ir uzturlīdzekļu nemaksātājs.
27.02.2020 21:08 |
 
Reitings 21
Reģ: 26.02.2020
andie @ 27.02.2020 19:19

Pēc autores pirmā komentāra palielak jau bija skaidrs, ka meitenei izvēle jau bija daudz maz izdarīta,bet drīzāk uztrauca sastāstītie stāstiņi par "drausmīgajām" aborta sekām,jo tik naski tiražē masu mēdiji un sabiedrība tik ļoti to paķer ,jo tā taču var kādu pakaunināt.?
Jā, es uztraucos par sekām, nenoliedzu. Es saprotu to ka ģimene mani cenšas atbalstīt, cenšas ieteikt pateizāko lēmumu( abortu). Protams, man ir paziņas kas teica ka es to nožēlošu, teica ka varu prasīt pabalstus, iet uz krīzes centriem....bet šie cilvēki nāk no zemākā sabiedrības slāņa( tā man mamma teica). Māte no tās ģimenes tikai dzemdē bērnus un rēķina, cik daudz naudas pienāksies par katru bērnu, nestrādā, ar palīgskolas izglītību. Bērni arī iet palīgskolās. Tā kaut kā...negribās arī būt kā viņi.
27.02.2020 21:13 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Neapskaužamā @ 27.02.2020 21:08
Māsa teica ka bērna tēvs var tik pat labi atteikties no mašīnas tiesībām, no sava darba..un pariet uz tēva uzņēmumu strādāt neoficiāli. Bērna tēvs pats un viņa vecāki skaidri pateica, ka darīs visu iespējamo lai man butu slikti, vilcinās tiesu, nemaksās uzturnaudu mēnešiem ilgi. Darīs visu lai ir sliktāk! Mūsdienās jau ir daudz opcijas kā apiet likumu. Es ticu ka tā var notikt, jo arī mans īstais tēvs ir uzturlīdzekļu nemaksātājs.

Uzturlīdzekļus maksās UFG http://www.ugf.gov.lv/lat/aktualitates_/
Tālāk UGF ņemsies ar nemaksātāju un piedzīs no viņa līdzekļus.
Par nelegālu nodarbinātību draud cietumsods.
27.02.2020 21:21 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Ui, nabaga autore. Vai kaut ko vispār zini par likumiem. Ir uzturlīdzekļu garantijas fonds. Ja vīrietim ir jāmaksā alimenti, bet viņš to nedara to maksā no fonda, un vēlāk naudu tiesas ceļā valsts piedzen no tēva.
27.02.2020 21:22 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Neapskaužamā, gala lēmums protams pieder tikai tev un vienīgi tev, jo ir tava dzīve tagad un no tavas izvēles atkarīga būs tava dzīve arī turpmāk. Ir jādomā reāli vai tu esi gatava sekām jeburām neatkatīgi no tava lēmuma, šis nav emocionālais lēmums, šis nav tas pats kas nopirkt smukas kurpes,ko tu vari pēc tam atdāvināt kādam,šis ir racionāli pieņemams lēmums.
27.02.2020 21:25 |
 
Reitings 73
Reģ: 13.07.2019
Neapskaužamā @ 27.02.2020 10:39

Noteikti ka nav labs variants. Es šito piedāvāju vecākiem...galīgi garām. Mamma teica:'' Un ja nu tas bērns dzimst kropls, kurš viņu ņems?"
Jāpiebilst ka mana veselība arī nav laba: slimoju ar smagu epilepsiju, ar anēmiju un citām problēmām. Neesmu arī emocionāli un fiziski gatava.

Tādā gadījumā skarbs jautājums: par kādiem nākotnes bērniem tad Tu vispār uztraucies? Varat mani nomētāt ar akmeņiem, bet es uzskatu, ka cilvēkiem, kuri apzinās, ka bērns varētu piedzimt kropls vai ar iedzimtām veselības problēmām, nevajadzētu radīt bērnus.
Konkrētajā situācijā nemaz nedomājot taisītu abortu.
27.02.2020 22:46 |
 
Reitings 21
Reģ: 26.02.2020
Dahlia @ 27.02.2020 22:46

Tādā gadījumā skarbs jautājums: par kādiem nākotnes bērniem tad Tu vispār uztraucies? Varat mani nomētāt ar akmeņiem, bet es uzskatu, ka cilvēkiem, kuri apzinās, ka bērns varētu piedzimt kropls vai ar iedzimtām veselības problēmām, nevajadzētu radīt bērnus.
Konkrētajā situācijā nemaz nedomājot taisītu abortu.
Pat veselim vecākim piedzimst slimi bērni, un slimiem piedzimst veseli. Es nedomaju, ka mans bērns būs kropls. Pa lielam mamma to teica, kā variantu " ja nu kas".
Mana audžumamma ir vesela sieviete, bet bērnam ir sirds kaite. Internetā nesen bija ielikts: Jauna, skaista, vesela meitene...bet bērns piedzimst akls. Un to jau skrīningā nevar pateikt. Neviens no tā nav pasargāts!
Nesen lasīju žurnālā interviju. Sieviete kas slimo ar epilepsiju, dzīvo pilnvērīgu dzīvi: brauc ar mašīnu, audzina bērnu, strādā.
Man kaimiņos dzīvo sieviete, kura ir vesela...bet bērns invalīds uz mūžu. Tagad viņa jau 30 gadus sēž mājās ar savu slimo bērnu.
Skolā man gāja puika, kuram vāca ziedojumus prikš operācijas Minhenē lai viņš staigātu....bet vecāki veseli. Tā ka...neviens nav pasargāts.
28.02.2020 00:07 |
 
Reitings 21
Reģ: 26.02.2020
Sviire @ 27.02.2020 21:22
Ui, nabaga autore. Vai kaut ko vispār zini par likumiem. Ir uzturlīdzekļu garantijas fonds. Ja vīrietim ir jāmaksā alimenti, bet viņš to nedara to maksā no fonda, un vēlāk naudu tiesas ceļā valsts piedzen no tēva.
Nesāc, mana mamma šitam ir gājusi cauri 18 gadus, cīnoties par uzturlīdzekļiem. Tu domā ka uzraksta iesniegumu uzturlīdzekļu fondā un tev tā vienkārši pēc dažām dieniņām vai nedēļām maksās?!? Nekā. Tas tak aizņem laiku( dažreiz pat kādus 3 mēnešus).
Nav tā ka es pateikšu fondā: " Man tur ir izveidojusies tāda situācija...šitā un tā!", un viss būs ok. Nē, tā tās lietas nenotiek. Es esmu jauna..jā..man ir tikai 18 gadi. Vari teikt ka neko no tā nejēdzu, bet es ar mammu daudz esmu runājusi par šo tēmu, un es zinu kā tās lietas notiek. Nav tik viegli!
28.02.2020 00:13 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Iesaku juridiskus jautājumu uzticēt juristiem, grūtniecību ginekologiem un ārstēšanu ārstiem.
Netērē laiku sēžot forumā, kurā puse no sievietiem skaidri ir izteikušās, ka bērnu nevēlas. Neviens sociālais dienests Tevi neatstās nelaimē, ja vien Tu pati spēsi sakārtot savas domas un uzticēsi sevi cilvēkiem, kuri par Tevi rūpējas, nevis cilvēkiem, kuri garām ejot izsaka savu viedokli. Viedokļi ir visiem, viedokļi nav nevienu pabarojuši, apģērbuši vai izaudzinājuši.
28.02.2020 00:46 |
 
Reitings 59
Reģ: 29.10.2019
Diezgan stulbi tā teikt, bet taisi abortu. Sajūta nav nekāda patīkamā. Esi vēl jauna. Dzīvē vēl visādi ies. Viss tev vēl priekša. Darbs nav viegls, būt mammai it īpaši ja vecāki nepieņem to, ja puisi tik biku pazīsti uty.
28.02.2020 09:06 |
 
Reitings 1
Reģ: 27.02.2020
Es lasu un man elpa sažņaudzas, kā vispār tādā lietā un svešs cilvēks IETEIKT veikt abortu? pirmkārt es to dziļi neatbalstu, otrām kārtām, kā jūs varat nodalīt to, itt ka tas nebūtu dzīvs bērniņš. Man ir bērns un es atceros, kad jau pirmajās nedēļās varēja dzirdēt viņa sirdspukstus, tā pat dzirdu tos tagad kad viņš mieŗīgi guļ, tas vienmēr kopš pirmā brīža ir bijis cilvēks ar jau DNS (vai citi teiks zvaigznēs irekstītu) izskatu, rakstura iezīmēm, kas viņam patīk, kas nē. Tas ka viņš vēl ir maziņš tas ir tikai šo laiku, pagaidām viņš tur iekšā ir instiktu līmenī cerību pilns, ka viņu tur ārā kāds ļoti gaida un ļoti mīl.
Tev ir ļoti nepaveicies ar pakārtējiem cilvekiem, kas ir tik aukstasinīgi, es atzīšos nevienu tādu pat īsti dzīvē neesmu sastapis, tapēc saprotu cik liels ir spiediens pieņemt šādu lēmumu. Bet jau dzīva bērna dzīvību nevar izlemt uz kalkulatora- ''man būs tad maz laika, mazāk naudasm tad viņam jāmirst..'' Es ieteiktu nebaidīties no dzīves grūtībām, un meklēt cilvēkus, kas tevi atbalstīs, tici man apkārt tādu ir Ļoooti daudz. Novēli savam bērnam visu, ko tu sev būtu novēlējusi bērnībā, un dari visu iespējamo lai to sniegtu.
Ja tev kautkā būs jumts virs galvas un paēst, un apģērbties, tad tici, man ar to pilnīgi pietiktu, lai varētu atras apmierināumu dzīvē, piepildijumu no mīlestības, un lepnību par sevi, ka spēj rīkotīes, cilvēcīgi, drosmīgi un nekad dzīvē tev nebūs kauns ieskatīties sev acīs, vai kādam atklāt savu pagātni.
Tu esi grūtā situācijā, bet lūdzu rīkojies pareizi un drosmīgi par spīti visam, kaut caur grūtībās sakostam lūpām.
Ja vēlies ko varbūt izrunāties, droši vari uzrakstīt, man..
28.02.2020 10:31 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
lai visi tie, kas iesaka bērnu paturēt, sametas arī viņa uzturēšanai. Skraidīt pa iestādēm, mēģinot izsist minimālo pabalstu, kura autorei tāpat nepietiks pat pamperiem vienam mēnesim, tādu dzīvi jūs viņai novēlat. Bez ģimenes atbalsta, gan materiāla, gan fiziska, nebūs viņai ne darba, ne izglītības, ne nākotnes, būs nelaimīga, slima māte un nelaimīgs bērns.
Ko paši nedzemdējāt 18 gados bez neviena cilvēka pie sāniem, prolaiferi? esat svētie tikai internetā, mēģinot ietekmēt 18gadnieci pieņemt lēmumu, ar kuru viņai un tikai viņai būs jādzīvo?
28.02.2020 10:50 |
 
Reitings 65
Reģ: 25.02.2020
kāpēc Taviem vecākiem vai radiniekiem būtu jāuztur šis bērns un vēl tevi? Senos laikos kā no majām prom tā vairas atbildības nav. Kā bērns tas ir? Nu tad arī, lai uzņemas 100% atbildību. A gulēt ar tādu kurš nerūpēsies ne par tevi ne bērnu nu tas vispār ir zemāk par zemi. Piedod, bet tava māta un tēvs uztaisīja tevi... nu tad arī rūpējās par tevi. Bet šo bērnu uztaisīji Tu un tavs draugs... nu tad arī jums- nevis abu vecākie vai valstij ir jārūpējas par šo bernu. Protams, parasti, kad tik jauniem ir bērni un vispār kad ir bērni, tad vecāki un tiešie radinieki palīdz visos iespējamos veidos. Vispār interesanta un nedzirdēta attieksme no taviem vecākiem un kur nu vēl no viņa. Un kas tad sanāk.. tagad dzīvo ar puisi ... un pēc tad tev ir jāmeklē dzīvesvieta.. nesapratu ... un kāds vēl sakas draudzenēm .. draudznes tev nav nekas ... lēmums ir jāpieņem Tev un tavam vīram nu šajā gadījumā puisim ... jo visu atlikušo mūžu ... jūs šajā bērnā ieguldīsit un attiesieties no visa kā sev... lai dotu šim bērnam ... vēl var protams prasīt vecākiem.. jo noteikti uz viņu atbalstu cerat ... bet nu ļoti interesanta atbilde no taviem vecākiem... pat baidos iedomāties kādos apstākļos dzīvo ... un baidos arī tāpēc ka 11. klasnieci palaida ar puisi dzīvot. Tad dzemdē 12.kl sākumā vai kā? Nu var arī pabeigt vakarskolu. vai kaut kā tā... universitātē tāpat stāsies ar vienādām tiesībām kā valsts ģināzijas, vkaarskolas, tehnikuma vai arodskolas audzēkni. Rīgā ir daudz labu tehnikumu utt. starp citu. Un situācija jau nemainīsies nedz kad mācīsies augstskolā nedz kad tev būs 30 gadi. Un teši tāda pati situācija būs ar finansēm. Šobrīd saņemsi ja nemaldos 170 mēnesī 18 mēn.... ja dzemdētu vēlāk un strādātu teisim pie minimālās algas tad saņemtu vien 370. ... un tas ja tu neslimotu no nostrādātu pilnā slodzē līdz 7. grūtn. mēn. ... un tas diez vai notiktu. Un cerēt ka saņemsi nākotnē baido algu teiksmi 2000 un būs baigā maternitates nauda... zaķīt neesi naiva ... LV pilns ar cilvekiem, kas saņem niecīgas algas smagi strādajot un paliekot stāvoklī alga notiekti kritīsies ja vispār būsi spējīga strādāt. Un LV šobrīd vēl ir labā finansiālā situācijā... tātad ir māmiņu algas un veselus 18. mēn. stātis darziņa rindā vari. Un izmaksas ir niecīgas pašvaldības.. tātad varēsi gan strādāt gan mācīties augstkolā kamēr ķipars dārziņā. Tātad finansiāli nemaz nekas nemainīsies, kad kļūsi vecāka.. nu tiesam ļoti minimāli, jo ar ielākā algaam nāk lielāki izdevumi... un diez vai tavi un drauga vecāki vēlēsies vairāk palīdzēt, ja gaidīsi bērnu 30. gados. Redzi esot stāvklī, īpasi nevajadzetu paļauties uz valsts sniegro fin. atbalstu ( un vispār tas LV ir un tīri labālā līmenī vēl) .. bet gan uz savu partneri. Tātad kāpēc neprasīji savam puisim ko Jūs tagad darīsit, kad es redziet esmu stāvoklī? ... jo viņam lielākoties nāksies uzņemties visas fianasiālās saistības ( un tas pats vien būtu arī 30 gados... īpaši ja nepelni tūstošus... un tās kas 11. kl.. jau bērnus taisia tos pelnīs tikai citā vlastī :D ) ... Vēl bieži palīdz arī abu vecāku ģimenes ļoti lielā mērā...arī 30. gados ... nu bet šis nav tas gadījums ... ko viņs tev teica? Vai ir gatavs tevi uzturēt un arīdzen rūpēties par bērnu... jo tas tomēr ir nenormāls darbs? Ja jā.. nu tad lai meklē labāk apamksātu darbu, lai strādā vairāk kā slodzē pēc 12. kl ... un laidiet pasaulē to bērnu... nekas nemaisnīsies nākotnē. Tāpat jautajums vai tas ir īstais vīrietis prieš tevis... vai esi pārliecināta ka ar šo vīrieti būsi kopā vēl vismaz 20+ gadus... vai esi pārliecināta ka viņš ir īstais priekš tevis ... vai jūms ir vienāds nākotnes redzejums.... vai pēc 5 gadiem nebūsit sveši cilvei viens ptram ar pilnīgi citām vērtībām un vēlmēm... vai zini, ka vinš par tevi rūpēsies jebkuros apstākļos? Ja esi pārliecināta, ka tas ir īstais vīrietis tev... nu tad arī laid to bērnu pasaulē... pēc 5 gadiem...nekas tiešām radikāļi nebūs mainījies ... un pēc 10 .. varbūt būs... varbūt nebūs ... bet pati būsi veca un nejutīsies tik labi lai iznēsātu bērnu un naktis negulētu.
Bet ja tas nav īstais vīrietis un neesi 100% pārliecināta par viņu.... a ko vispār ar viņu guli un vēl dzīvo kopā? Domāt vajag, ne? Ne neesi parliecināta taisi abortu un nepārdzīvo par to. Bēri tev būs ... problēmas ar abortiem ir izņemuma gadījumā... kāmēr visādas komplikācijas ar iznēsāšanu un dzembēšanu ir kā likums ... un tas tavu dzīvību un veselību apdraud daudz lielākā mērā... vispār tā kurmā ir tie spontanie aborti un pārējās problēmas... nu tad tām arī ir un nekāda gadījumā nevajadzētu taisīt abortus... bet ja nav.... nu tad varbūtība ka bēs kadas komplikācijas ir niecīga.. un visu jau pārbauda ... un protams tā attieksme no abu vecāku puses .. jā interesanti gan ... tiesām nezinu kuru tā varētu teikt... .. tad man liek uzdot jautajumus par tavu puisi.. ja piem. viņa vecāki tā var pateikt svešai sievietei... hmm .. ... un tavi vecāki ... laikam ļoti tevi mīl .. apbrīnojami .....
28.02.2020 11:05 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Es tomēr nesaprotu dažas lietas, pirmkārt, kā var uzskatīt ka kalendārā metode ir drošs izsargāšanās veids. Ir taču nelielas cikla izmaiņas, ir jābūt izpratnei par savu ciklu un ir liela iespēja kļūdīties!!! Tas taču ir visnedrošākais veids. Ar to jums mīļie draugi bija jāsāk pirms beigt iekšā.
Ja tavs puisis beidz tevī, bez prezervatīva vai kontrac tabletēm u.c. drošiem veidiem, jums taču jāsaprot ka palikt stāvoklī ir liela iespēja.
Jājautā ar kuru galu domā tā sieviete kura jums to ieteica. Pašiem galvai uz pleciem bija jābūt.
Forši, uzcepāt sīko un tagad neviens par to negrib uzņemties atbildību.
Ir grūti ieteikt ko darīt šādā situācijā, sevišķi, ja autore ir tik ļoti atkarīga no citu cilvēku viedokļiem.
Tas jāizlemj viņai pašai.
Vispareizāk būtu vērsties krīzes centrā gan pēc padomiem, gan atbalsta.
Neizklausās ka autore dzīvotu ļoti turīgi un nāktu no baigi labvēlīgas ģimenes. Varbūt arī meitenēm šeit ir taisnība, aborts un viss. Un orientēties uz pašizaugsmi, studijām, pabeigt skolu, iegūt profesiju un kā sāka vilkt savu pakaļu pašai ārā.
28.02.2020 11:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits