Vajag ļoti steidzami palīdzību!

 
Reitings 21
Reģ: 26.02.2020
Labdie, visapkārt! Vēršos šeit pēc padoma, ja kāda man tiešām var palīdzēt. Es lūdzu, nedodiet mani par šo ko teikšu...
Situācija sekojoša: Iepazinos ar puisi internetā. Tikāmies, pavadījām kopā laiku, likās viss būs forši. Puisim 19 gadi,man 18. Puisis strādā Valmiermuižā par pildītāju( laikam). Es eju skolā, neklātienē, 11.klasē.
Nepagāja ilgs laiks, kad sākām dzīvot kopā. Abi nolēmām, ka tas būs mums abiem kā pārbaudījums vai spēsim sadzīvot. Kādu laiku izsargājāmies ar gumiju, bet tad drauga mamma pastāstīja par kalendāro metodi. Nolēmām pamēģināt. Es nezināju, ka vajag pagaidīt 3 dienas pēc ovulācijas, lai būtu drošās dienas. Un protams, esmu stāvoklī( 8.nedēļa). Stulbi, bezatbildīgi, naivi...jā.
Māsa atteicās palīdzēt un saka ka vienīgais šādā situācijā ir aborts. Tā domā arī mamma, ome, tētis...visa ģimene. Vecāki man skaidri lika saprast, ka mani neatbalstīs nekādā gadījumā. Drauga vecāki saka tieši to pašu. Viņi saka ka aborts man ir vislabākais variants.
Draudzene piedāvāja dzīvot pie viņas, bet viņa dzīvo ļoti trucīgos apstārkļos. Un māsa teica, ka ja sociālie uzzinātu ka es tādā vidē audzinu bērnu, man bērnu atņemtu.
Parunāju arī ar kādu citu draudzeni un viņas mammu. Viņas saka, lai nekādā gadījumā netaisu abortu, jo es pati to vēlā ļoti nožēlošu. Bet īsti klausīties viņā nevar, jo pašai ir 5 bērni un dzīvo uz pabalstiem, visi bērni mācās palīgskolās viņai, un mātei nav vidējās izglītības. Tikai pamatizglītība. Es varu vēl runāt daudz un gari.....tāpēc nobeigšu pagaidām. Es nezinu kā man labāk rīkoties.
Man ir bail par aborta sekām tālāk nākotnē, jo cita pēc tam var vēl dzemdēt 10 bērnus un nekas nav, citai atliek uztaisīt vienu abortu un viss....neauglība. Un pēc tam skriet un izmest tūkstošus lai tiktu pie bērna?? Lūdzu dodiet man padomu, bet godīgu.....
26.02.2020 22:48 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Drauga mamma tev ieteica kalendāro metodi! Tagad viņa grib novelt vainu uz tevi, jaunu, nepieredzējušu meiteni? Lūk, tagad vērsies pie viņas, lai viņa tev dod padomu.
27.02.2020 16:44 |
 
Reitings 302
Reģ: 12.02.2016
Es goda vārds esmu pārsteigta par tik nihilistiskien, ciniskiem, pat nežēlīgiem sieviešu viedokļiem. Sieviešu!
Tā jau ir, ka sirdis mīkstas paliek un apziņa nāk ar gadiem.
Es negribu ieslīgt savās pārdomās par tēmu, bet es ļoti Tev ieteiktu ieklausīties savā sirdī, savā ķermenī un savās sajūtās. Ar sekām būs jāsadzīvo Tev, ne tiem ieteicējiem.
Un par dzīvi trūcīgos apstākļos neviens bērnu neatņem. Tev JAU ir šis atbalsts - Tava draudzene. Ieteiktu novērtēt to.
Novēlu Tev izdarīt pareizo izvēli. Šādas, tik liktenīgas lietas nenotiek bez Tavas pašas dvēseles un augstākas varas ziņas. Grūtības vienmēr nāk komplektā ar iespēju tās pārvarēt un jaunām, skaistākām iespējām pēc tam, ja esi izturējis, palicis savā sirdī stiprs un sev uzticīgs.
27.02.2020 16:49 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tieši šādos gadījumos lielākā daļa vel atļaujas izteikt savu nevajadzīgo viedokli slimnīcās, ka nav ko kājas vert vaļā ja nezin kā lietas notiek. Ārsti ir vienj no rupjākajiem cilvēkiem pret klientiem. Ka tik papukstēt, līdz brīdim, kad ierauga, ka cilvēks nāk pa savu naudu un maksā pilnu summu, tad gan baigie jaukumiņi paliek.

Kāds sakaras tagad uzdirst ārstiem.
Tas koments bija domāts, ka neviens tev tur psiholgu nedos uz kura pleca paraudāt. Tas ir darbs kurš nav patīkams ne ārstam ne cilvēkiem kas tur piedalās. Pati prakses laika stāveju pie abortiem, turēju spoguli. Neviens neko tādu aizvainojošu pacientēm neteica. Protams, ja taisi kaut kādā Daugavpilī poliklīnikā pie vecas tantes tad jā dirsīs kaut ko virsū. Vismaz Gaiļezerā kur es biju praksē neviens neko neteica. Nodaļā kad aizved tā jau ir cita lieta, bet kad ieved operāciju zālē un meitenei riešas asaras tad ko darīt? Mums emocionālu grūti un viņai , jo nezinām ko teikt .Varam tikai pateikt- viss būs labi, nestraucies.
27.02.2020 16:59 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Tu vienmēr vari piezvanīt uz anonīmo krīzes centru Skalbes. Nodrošinās ar pajumti, drēbēm, ēdienu gan tevi, gan bērniņu.
27.02.2020 16:59 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Kiskismau @ 27.02.2020 16:59

Kāds sakaras tagad uzdirst ārstiem.
Tas koments bija domāts, ka neviens tev tur psiholgu nedos uz kura pleca paraudāt. Tas ir darbs kurš nav patīkams ne ārstam ne cilvēkiem kas tur piedalās. Pati prakses laika stāveju pie abortiem, turēju spoguli. Neviens neko tādu aizvainojošu pacientēm neteica. Protams, ja taisi kaut kādā Daugavpilī poliklīnikā pie vecas tantes tad jā dirsīs kaut ko virsū. Vismaz Gaiļezerā kur es biju praksē neviens neko neteica. Nodaļā kad aizved tā jau ir cita lieta, bet kad ieved operāciju zālē un meitenei riešas asaras tad ko darīt? Mums emocionālu grūti un viņai , jo nezinām ko teikt .Varam tikai pateikt- viss būs labi, nestraucies.

Izteicu pieredzi, nekas personīgs, bijusi tieša saskarsme tieši ar uzbraucieniem un nosodījumiem.
27.02.2020 17:05 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Izteicu pieredzi, nekas personīgs, bijusi tieša saskarsme tieši ar uzbraucieniem un nosodījumiem.

Es arī zinu ginekologu kurš ir izteicies slikti, bet tas tāpēc ka viņš bija pret abortiem. Protams tas nedod viņam tiesības aizvainot, bet ne visi ir tādi. Saprotu gan sievieti gan arī pašu ārstu.
Autorei! Viss būs labi. Gaiļezerā attieksme ir tīri ok. VC4 Zaļkalne arī ok. Neieteiktu MFD, jo tur konveijers.
27.02.2020 17:12 |
 
Reitings 88
Reģ: 18.09.2017
blacke @ 27.02.2020 16:39

Tieši šādos gadījumos lielākā daļa vel atļaujas izteikt savu nevajadzīgo viedokli slimnīcās, ka nav ko kājas vert vaļā ja nezin kā lietas notiek. Ārsti ir vienj no rupjākajiem cilvēkiem pret klientiem. Ka tik papukstēt, līdz brīdim, kad ierauga, ka cilvēks nāk pa savu naudu un maksā pilnu summu, tad gan baigie jaukumiņi paliek.

Reāli!? Kas tā par padomju laika domāšanu. Šausmas. Kāda kuram daļa gar cita cilvēka dzīvi un ar ko viņš guļ.
27.02.2020 17:16 |
 
Reitings 88
Reģ: 18.09.2017
Neapskaužamā @ 26.02.2020 22:48
Labdie, visapkārt! Vēršos šeit pēc padoma, ja kāda man tiešām var palīdzēt. Es lūdzu, nedodiet mani par šo ko teikšu...
Situācija sekojoša: Iepazinos ar puisi internetā. Tikāmies, pavadījām kopā laiku, likās viss būs forši. Puisim 19 gadi,man 18. Puisis strādā Valmiermuižā par pildītāju( laikam). Es eju skolā, neklātienē, 11.klasē.
Nepagāja ilgs laiks, kad sākām dzīvot kopā. Abi nolēmām, ka tas būs mums abiem kā pārbaudījums vai spēsim sadzīvot. Kādu laiku izsargājāmies ar gumiju, bet tad drauga mamma pastāstīja par kalendāro metodi. Nolēmām pamēģināt. Es nezināju, ka vajag pagaidīt 3 dienas pēc ovulācijas, lai būtu drošās dienas. Un protams, esmu stāvoklī( 8.nedēļa). Stulbi, bezatbildīgi, naivi...jā.
Māsa atteicās palīdzēt un saka ka vienīgais šādā situācijā ir aborts. Tā domā arī mamma, ome, tētis...visa ģimene. Vecāki man skaidri lika saprast, ka mani neatbalstīs nekādā gadījumā. Drauga vecāki saka tieši to pašu. Viņi saka ka aborts man ir vislabākais variants.
Draudzene piedāvāja dzīvot pie viņas, bet viņa dzīvo ļoti trucīgos apstārkļos. Un māsa teica, ka ja sociālie uzzinātu ka es tādā vidē audzinu bērnu, man bērnu atņemtu.
Parunāju arī ar kādu citu draudzeni un viņas mammu. Viņas saka, lai nekādā gadījumā netaisu abortu, jo es pati to vēlā ļoti nožēlošu. Bet īsti klausīties viņā nevar, jo pašai ir 5 bērni un dzīvo uz pabalstiem, visi bērni mācās palīgskolās viņai, un mātei nav vidējās izglītības. Tikai pamatizglītība. Es varu vēl runāt daudz un gari.....tāpēc nobeigšu pagaidām. Es nezinu kā man labāk rīkoties.
Man ir bail par aborta sekām tālāk nākotnē, jo cita pēc tam var vēl dzemdēt 10 bērnus un nekas nav, citai atliek uztaisīt vienu abortu un viss....neauglība. Un pēc tam skriet un izmest tūkstošus lai tiktu pie bērna?? Lūdzu dodiet man padomu, bet godīgu.....

Es tavā vietā noteiktu veiktu abortu. Vnk domā reāli, bez visām tām uci puci emocijām. Ar ko barosi, pirksi pamperus, pirksi drēbes, kas pieskatīs, kad tev vajadzēs kaut kur savās darīšanā doties? Sapratu, ka neviens tevi neatbalstīs. Kā pabeigsi skolu? Kur pati iekārtosies darbā bez izglītības, maksimā par kasieri? Tiešām nevēlies sasniegt dzīvē ko vairāk, lai ir labi apmaksāts darbs, mašīna, dzīvoklis. Tev ir tikai 18 gadi, tu vēl maz ko esi redzējusi un vispār maz ko saproti no dzīves. Karoči cik cilvēki, tik viedokļi. Tev ir jāizlemj pašai.
27.02.2020 17:31 |
 
Reitings 21
Reģ: 26.02.2020
Deshka @ 27.02.2020 17:31

Es tavā vietā noteiktu veiktu abortu. Vnk domā reāli, bez visām tām uci puci emocijām. Ar ko barosi, pirksi pamperus, pirksi drēbes, kas pieskatīs, kad tev vajadzēs kaut kur savās darīšanā doties? Sapratu, ka neviens tevi neatbalstīs. Kā pabeigsi skolu? Kur pati iekārtosies darbā bez izglītības, maksimā par kasieri? Tiešām nevēlies sasniegt dzīvē ko vairāk, lai ir labi apmaksāts darbs, mašīna, dzīvoklis. Tev ir tikai 18 gadi, tu vēl maz ko esi redzējusi un vispār maz ko saproti no dzīves. Karoči cik cilvēki, tik viedokļi. Tev ir jāizlemj pašai.
Paldies par jūsu visu viedokļiem! Es laikam pieņemšu skarbo realitāti un beigšu savu grūtniecību ar abortu. Man teica ka labāk ātrāk, kāmēr tas vēl ir embrijs, nevis bērns.
Es tikai ļoti, ļoti ceru ka šī izvēle neatstās man sekas uz visu atlikušo dzīvi. Ka nevajadzēs pēc tam ņemt kredītus un vazāties pie ārstiem tad, kad pienāks brīdis domāt( un tiešām domāt) par savu ģimeni.
27.02.2020 18:35 |
 
Reitings 21
Reģ: 26.02.2020
Kiskismau @ 27.02.2020 17:12

Es arī zinu ginekologu kurš ir izteicies slikti, bet tas tāpēc ka viņš bija pret abortiem. Protams tas nedod viņam tiesības aizvainot, bet ne visi ir tādi. Saprotu gan sievieti gan arī pašu ārstu.
Autorei! Viss būs labi. Gaiļezerā attieksme ir tīri ok. VC4 Zaļkalne arī ok. Neieteiktu MFD, jo tur konveijers.
Labi, paldies! Bet kā ir Cēsu klīnikā? Internetā redzēju ka tur atsauksmes ir augstākas nekā Gaiļezerā. Nezinu kur lai labāk taisa...
27.02.2020 18:38 |
 
Reitings 21
Reģ: 26.02.2020
Notte @ 27.02.2020 16:44
Drauga mamma tev ieteica kalendāro metodi! Tagad viņa grib novelt vainu uz tevi, jaunu, nepieredzējušu meiteni? Lūk, tagad vērsies pie viņas, lai viņa tev dod padomu.
Teica ka izmaksas par abortu segs viņa pati...cik vajadzēs tik maksās. Viņa pati tagad arī nožēlo ka man teikusi par kalendāro metodi...un tas nu ir skaidrs ka kaut ko tādu savā dzīvē vairs nemēģināšu.
27.02.2020 18:42 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Neapskaužamā
Skaties kur tev tuvāk, jo mājās kaut kā arī jātiek. Citām pēc procedūras dēļ narkozes nekas bet citām slikta dūša un pašsajūta. Kā arī var sāpēt vēders un but asiņošana. Tapēc ja 2 stundas būs jākratās autobusā nebūs labi.
27.02.2020 18:43 |
 
Reitings 21
Reģ: 26.02.2020
blacke @ 27.02.2020 16:21

Nomierinies, man masīcai bija gandrīz 10 aborti un šobrīd audzina meitu. Nav mūsdienās nekas tik traki vairs.
Es izvēlētos Rīgā to darīt.
Un kur tava māsīca taisīja abortu?
27.02.2020 18:44 |
 
Reitings 21
Reģ: 26.02.2020
andie @ 27.02.2020 14:32

Meitene, tā iespēja ir tik maza, nevienaam nav bijušas problēmas ko zinu un tie pat ir aborti kas veikti 70to beigās un 80to sākumā, pat vairākkārtīgi veikti un nekādu kompilkāciju. Ņemot vērā ,ka tagad tas viss ir daudz caurskatāmāks risks ir tuvu nullei. Reāli nebojā sev dzīvii
ar sīko tagad,īpaši ja zini ka atbalsta nebūs.
Pat dzemdes popila noņemšan ir abrzīvāka kā aborts tagad.?
Labi, paldies!?
27.02.2020 18:48 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Izskatās, ka jau biji nolēmusi taisīt un gribēji šeit dabūt “apstiprinājumu”.
27.02.2020 19:04 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Izskatās, ka jau biji nolēmusi taisīt un gribēji šeit dabūt “apstiprinājumu”.

Pēc autores pirmā komentāra palielak jau bija skaidrs, ka meitenei izvēle jau bija daudz maz izdarīta,bet drīzāk uztrauca sastāstītie stāstiņi par "drausmīgajām" aborta sekām,jo tik naski tiražē masu mēdiji un sabiedrība tik ļoti to paķer ,jo tā taču var kādu pakaunināt.?
27.02.2020 19:19 |
 
Reitings 202
Reģ: 14.06.2013
Varēsi saviem nākamajiem bērniem stāstīt cik viņiem forša vecāmāte, iedeva naudu, lai varētu nogalināt brālīti/māsiņu. ?
27.02.2020 19:33 |
 
Reitings 52
Reģ: 30.01.2020
Neapskaužamā @ 27.02.2020 10:39

Noteikti ka nav labs variants. Es šito piedāvāju vecākiem...galīgi garām. Mamma teica:'' Un ja nu tas bērns dzimst kropls, kurš viņu ņems?"
Jāpiebilst ka mana veselība arī nav laba: slimoju ar smagu epilepsiju, ar anēmiju un citām problēmām. Neesmu arī emocionāli un fiziski gatava.

Izklausās, ka Jums tur ģimenē jau viss nav labi..pat vairāk, izklausās briesmīgi!
Jebšu Tu fantazē, jebšu esi Trollis... bet normāli tas nav :D
27.02.2020 19:33 |
 
Reitings 232
Reģ: 21.10.2015
Jau pēc paša tēmas pieteikuma bija redzams, uz kuru pusi sliecas autore. Vienkārši vajadzēja cilvēkus, kas piebalso un mazina bailes. Ja gribētu bērnu - meklētu risinājumu.
Man teica ka labāk ātrāk, kāmēr tas vēl ir embrijs, nevis bērns.

Negribu "kasīties", bet embrijs arī ir bērns.
Veiksmi!
27.02.2020 19:36 |
 
Reitings 202
Reģ: 14.06.2013
Sagara @ 27.02.2020 19:33

Izklausās, ka Jums tur ģimenē jau viss nav labi..pat vairāk, izklausās briesmīgi!
Jebšu Tu fantazē, jebšu esi Trollis... bet normāli tas nav :D

Man arī šķiet reti traks gadījums, saprotu, ka vienas puses vecāki būtu kategoriski pret bērnu, bet nu nejau abu, un vēl pašas māte tādas lietas atļaujas pateikt.
Tad jau arī turpmāk risks, ka plānotie bērniņi var piedzimt kropli.
Ja tā ir patiesība, tad pretīgi cilvēki.
27.02.2020 19:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)